Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

01.12.2013

[Vine]: Nowe filmiki od Jorge


Nasz amant znów wkroczył do akcji! Tym razem w tworzeniu nowych arcydzieł pomógł mu nie kto inny jak Nicolas Garnier (odtwórca roli Andresa). Co aktorzy robią, kiedy im się nudzi? jak należy prawidłowo się targować i jak kończy się picie przed podaniem sumy? Jak wygląda szatnia aktorów od środka? A jak ukazać prawdziwego ducha Świat Bożego Narodzenia?
W te właśnie podane niżej w filmikach sposoby Leosiek ukazał prawdziwą magię, której nie da się opisać słowami - po prostu trzeba samemu to zobaczyć!

Co myślicie o tych filmikach? Też nie możecie usiedzieć na miejscu? :D

19 komentarzy:

 1. Super filmiki, ale nie po polsku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo chyba nie umieją gadać po polsku . co nie ?

   Usuń
 2. haha, widziałam wszystkie *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Itak nie jesteś prawdziwą fanką Violetty. Wymień wszystkie rzeczy które masz z Violetty skoro jesteś taka mądra Pycia

   Usuń
  2. Em ty wyżej o co ci chodzi???

   Usuń
  3. Nie trzeba być na maksa obcykanym w serialu, żeby być Vilovers.

   Usuń
  4. 1 anonimowy .
   O co ci chodzi ? Jeżeli masz wszystkie rzeczy z Violetty to nie znaczy , że jesteś największą fanką Violetty . Nie każdy może byc ma tyle bogaty , żeby sobie kupić . Jenak ty o tym chyba nie wiesz .

   Usuń
  5. No właśnie o co tobie chodzi?

   Usuń
  6. Bycie Vilovers to nie znaczy mieć wszystko co zrobił Egmont, czy jakakolwiek firma tworzaca produkty Violetty, vilovers to taka osoba która kocha serial i każdego aktora, piosenkę za jakim jest. Nie zwracajmy uwagi na to co materialne.

   Usuń
  7. Anonim 1, O CO CI CHODZI??? Ja sama nie mam żadnej książki Violetty, mam płyty, ponieważ bardzo lubię je słuchać i jeszcze naklejki tata mi przywiózł z Hiszpanii. Ale czy to, że nie mam książek czy tam innych gadżetów, to nie znaczy, że nie jestem V-lover!!! Kocham Violettę i wszystkich aktorów. Marzę, aby ich spotkać na żywo. V-LOVER TO OSOBA KOCHAJĄCA SERIAL VIOLETTA I WSZYSTKICH AKTORÓW GRAJĄCYCH W NIEJ. Przemyśl to sobie!!!

   Usuń
  8. Ja też mam jedynie płytę z pierwszego sezonu oraz kupiłam dla koleżanki na Mikołajki "Hoy somos mas" (ona kupuje miXD) oraz mam zamiar wyposażyć się w "Cantar es lo que soy" oraz płytę Lodovici Comello "Universo" i chociaż jestem Vilover to i tak nie mam zamiaru kupić żadnej z tych innych rzeczy, bo choć Wiolczur pisze świetne recenzję i można zobaczyć produkt z każdej strony i się do niego przekonać uważam, że nie jest mi to potrzebne i jestem w takim wieku, że i tak tylko raz rzucę okiem na tę zabawki i w kąt. Na pewno bardziej podobają się one osobom młodszym.

   Usuń
  9. Tini4ever masz całkowitą rację !!! <3

   Usuń
  10. Ja nie mam nic z Violetty bo mieszkam w Anglii :-(

   Usuń
 3. Uwielbiam ten serial , Violetta jest super ładna i czadowo się ubiera :}

  OdpowiedzUsuń
 4. http://plv-lovers.blogspot.com/ skopiowali od was szablon.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowe niusy o Violi
  kohamviolete.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy mi sie wydaje czy Jorge ma na prawej ręce na palcu tam gdzie obrączka to ma pierscionek. Słyszałam że jest zaręczony ale spoko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozwalili mnie chłopaki, którzy jedli jabłka xD

  OdpowiedzUsuń
 8. Macie całkowitą rację. Ja szczerze mówiąc mam sporo "Violettowych" rzeczy, ale nie obchodzi mnie to. Miłość do Vilu jest dla mnie najważniejsza! ♥

  OdpowiedzUsuń