Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.12.2013

Wielki powrót małych skarbów!

1 sezon minął jak z bicza strzelił - tak samo z gadżetami łatwo przyszło łatwo poszło. Czas na 2 sezon! Kolejne edycje, tych samych książek, tyle, że w nowej edycji. Wszystkie, oprócz "Za kulisami" [ klik recenzja] opowiadają o nowych problemach, z którymi w nowym sezonie boryka się główna bohaterka, ale co się tak naprawdę w nich kryje? Sami zobaczcie!

Za kulisami. Nowe odcinki, nowe tajemnice. ViolettaOto co pisze Egmont:
Najlepszy przewodnik po serialu Disney Channel – „Violetta”.Ciekawostki o bohaterach i grających ich aktorach, łamigłówki, quizy, czyli mnóstwo zabawy dla wszystkich wielbicieli Violetty i jej przygód. 
 Ogólnie rzecz biorąc ta edycja opiera się na poprzedniej, z tymże czekają na nas nowe zdjęcia, nowe ciekawostki - WSZYSTKO NOWE włącznie z okładką. Będzie ją można zakupić od 26 lutego 2014r. w salonach empik, księgarniach i innych dobrych salonach prasowych Tak jak poprzedniczka wyniesie nas 16zł. 
Drugą niespodzianką jest kontynuacja książek: "Rozdarte serce", "Spełnione marzenia" i "Nie poddam się" i "W moim świecie". Tym razem jednak książki zostały zatytułowane: "Wszystko dla muzyki" i "Mój świat na opak". jest to streszczenie pierwszych kilkudziesięciu odcinków nowego sezonu. 


Mój świat na opak. Violetta

Mój świat na opak. Violetta - Disney

Co nam proponuje Egmont?
Po wakacjach Violetta z niecierpliwością czeka na powrót do Studia 21. Gdy Rafa Palmer odwołuje swój występ podczas imprezy zorganizowanej przez You Mix, na uczniów czeka  największa z niespodzianek: to oni zaśpiewają na żywo tego wieczoru!

Ale jest jeden problem: Tomas wrócił do Hiszpanii, a Leon jest zajęty motocrossem i nie wybiera się na imprezę. Czyżby unikał Violetty? Nie rozmawiali ze sobą przez całe lato! Pojawienie się Diego jeszcze bardziej skomplikuje sprawy. Czy serce Violetty znów będzie rozdarte pomiędzy dwoma chłopakami?
Można by powiedzieć, że jest to opis pierwszych 25 odcinków tego sezonu,  rozwikłanie poprzednich problemów i jednocześnie rozpoczęcie nowych - trudniejszych dla Violetty, która przeszła w swoim życiu już wiele. Skupia się jednak na rozterkach sercowych bohaterki między Diegiem a Leonem i chociaż dziewczyna wie co czuje nowy, przystojny Hiszpan zaczyna ją instygować i jak później się okazuje ich relacje coraz mocniej się zacieśniają. Więcej szczegółów poznamy wczytując się w treść!
Będziemy ją mogli nabyć tak samo jak "Za kulisami" od 19 lutego 2014r. w salonach empik, księgarniach itd. za ok 16zł.


Wszystko dla muzyki

Wszystko dla muzyki. Violetta - Disney

Co pisze Egmont?

Leon zrywa z Violettą, i choć ona robi wszystko, żeby go odzyskać, Diego wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Violettą targają rozterki sercowe, gdy niespodziewanie Pablo i Moretti składają jej niesamowitą propozycję: chcą, aby została gwiazdą – solistką portalu You Mix.Sytuacja w domu również się komplikuje: German wciąż ma problemy finansowe. Jego związek z Esmeraldą zaczyna się układać, więc Angie postanawia się wyprowadzić.Jeśli Violetta przyjmie propozycję Pabla i zgodzi się pracować dla portalu, będzie mogła pomóc ojcu, a przy okazji przestanie widywać Leona na zajęciach…
Teraz przenieśmy się w dalsze zakamarki nowej historii. W tej książce autorzy skupili się głównie nad poświęconym przez Violę czas dla muzyki. Po zdobyciu drugiego miejsca tuż za Federiciem w konkusie u-mix dziewczyna zdobyła ogromną popularność. Producenci zatem ( w tym Mariotti) skupiają się głównie na dziewczynie proponując jej indywidualny kontrakt, a w tym własne sesje zdjęciowe oraz  - co dla Violetty jest największym spełnieniem marzeń....nagranie własnej płyty. Biedna nie spodziewa się jednak, co wiąże się za tak ogromną odpowiedzialnością. Jak to wszystkie się zakończy? Dowiemy się, gdy przeczytamy wszystko od początku do końca!

I ponownie, książka będzie dostępna również od 29 lutego 2014r. w salonach Empik, księgarniach etc.


Cieszycie się z wielkiego powrotu tych gadżetów? Zakupicie je?

22 komentarze:

 1. Taaak , taaaak .. musze je mieć.!! ♥
  pierwsza :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie: czy trzecia książka bbędzie 10 dni później czy to błąd?

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Nie szkoda wam pieniędzy ? Zapomniałam , że wy bierzecie kasę od rodziców na wasze zachcianki !!!!!!!! Wasi rodzice harują jak woły , a wy oglądacie ten durny serial ! Co za wstyd ! ciekawa jestem , czy wy pomagacie rodzicom w domach , np. posprzątanie całego mieszkania , pomaganie przy gotowaniu i pieczeniu . Chyba nie ? No to się zastanówcie , co jest najważniejsze : pomoc rodzinie ( rodzicom , dziadkom , rodzeństwu itp ) czy oglądanie Violetty ?

   Usuń
 4. A propos gadżetów - pisaliście o tej grze? http://www.matras.pl/swiat-violetty-gra-planszowa.html

  OdpowiedzUsuń
 5. A kiedy będą wyniki tego konkursu co można wygrać płytę "Hoy Somos Mas" ??? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety ja nie kupie!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Aaaaa. ♥♥♥
  Właśnie przyszedł mi kalendaaarz ♥♥♥
  Dziękuje :3

  OdpowiedzUsuń
 8. ja też uwielbiam violettę

  OdpowiedzUsuń
 9. A będzie znów pamiętNIK violi. Ta książka

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiecie, że jest błąd - jest nappisane 29. Luty, a nie ma roku przestępnego więc Kiedy wyjdą książki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książki wejdą 26 albo 19 lutego 2014....Pozdrawiam

   Usuń
 11. Mój świat na opak . - żałosne !!! Co za beznadziejny tytuł książki ! Już nie mają lepszego pomysłu na wymyślenie tytułu . Co za ludzie !

  OdpowiedzUsuń
 12. Do Martiny to pasuje - ,, MÓJ ŚWIAT NA OPAK " . :)

  OdpowiedzUsuń