Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.12.2013

TAG: 25 pytań do Milens

   W poniedziałek ogłosiłam TAG, czyli aż do wczoraj mogliście zadawać mi najrozmaitsze pytania, aby zostały zawarte w tym oto poście wraz odpowiedziami, ograniczone do liczby 25. Tak więc oto przedstawiam wam wyniki :)
  
   Łącznie pojawiło 92 pytania tagowe, ale sporo się powtarzało, także w miarę na lajcie mogłam wybrać te do posta. Ukierunkowałam się na te najciekawsze, czy też na które mogłabym obszerniej się wypowiedzieć, zawierając tym samym też odpowiedzi do pytań, które ominęłam. Kilka podzieliłam, ponieważ były dwuczłonowe.
Pozwoliłam też sobie wybetować niektóre pytania, tudzież poprawić błędy ortograficzne.Komentujcie - może mamy coś wspólnego? ;)

Explore me. Let's go!1. Nie wstydzisz się, że jesteś Vilover?
Nie. Czego mam się wstydzić? Violetta nie jest kreskówką dla przedszkolaków, jest serialem dla praktycznie każdej grupy wiekowej. Sama znam kilka V-lover studentek - choćby jedną mamy w Redakcji. Nasi rodzice też to oglądają. Po prostu nie da się jej nie kochać :) Nie wstydzę się też bynajmniej szipingu tak rewelacyjnej, utalentowanej obsady. Wam też radzę! :) Nie można się wstydzić własnych zainteresowań! Wówczas tłamsi się samego siebie.

2. Śpiewasz? Grasz na jakimś instrumencie?
Flet w podstawówce się liczy? XD Miałam też cymbałki ;D A tak na poważnie, kiedyś chciałam grać na gitarze, ale zabrakło mi czasu, a później odeszły także chęci.  Czy śpiewam? Bez przerwy, z tym że jak dobrze, to raczej dyskusyjne XD Niestety  nie mam ku temu talentu, ale to nie powstrzymuje mnie przed torturowaniem otoczenia przy każdej okazji :D Podobnież ćwiczenie czyni mistrzem.

3. Kogo z Violetty i obsady lubisz najbardziej i dlaczego?
Nie mam wątpliwości, że to Jorge, czyli serialowy León. Ja go nie lubię, ja go WIELBIĘ. Zachwyca mnie swoją osobowością, charakterem, poczuciem humoru. Oczywiście Jorge to też ciało, które nadzwyczajnie i wprost szalenie przypadło mi do gustu ;33 Jest niezwykle ciepły i rodzinny, co wnioskuję po wszystkich zdjęciach i nagraniach, które pojawiają się w internecie, ponadto stały w uczuciach - jest ze swoją dziewczyną już siódmy rok! I przy okazji, zważywszy na to wszystko aż dziw, że nie afiszuje się ze swoim życiem osobistym. Żyje w taki sposób, jak moim zdaniem powinna żyć gwiazda, której nazwisko obeszło cały świat - nie gwiazdorzy, do wszystkiego podchodzi na luzie. Ma mnóstwo czaru i osobistego uroku. I argument koronny - jest rewelacyjnym piosenkarzem, aktorem i tancerzem. 

4. Z kim z waszych redaktorem się najbardziej że tak powiem trzymasz? (Max 2 osoby)
Najbliżej jak podejrzewam z Wiolą (Wiolczur). Myślimy w podobny sposób, mamy podobne poglądy, pomysły i zainteresowania, podobne rzeczy nas bawią i drażnią, rzadko się zdarza, żebyśmy się w czymś nie zgadzały. Dlatego też zawsze bez problemu znajdujemy wspólny temat. Czasem dla żartu mówimy na siebie mentalne bliźniaczki ;ddd

5.  Masz jakieś kompleksy? Jak tak to jakie? xDDD
Kompleks wielkości XD Nie wiem, czasem chciałabym być najlepsza we wszystkim, ale jestem zbyt leniwa, żeby się ruszyć spod mojego cieplutkiego koca. Bywam skrajnie niedokładna i olewająca, ale z kolei kiedy mi na czymś zależy, jestem aż do bólu precyzyjna i wiecznie niezadowolona, co przekłada się na dzikiestory.blogspot, tudzież tempo, w jakim dodaję rozdziały. Nie wiem jak to nazwać, kompleks idealizmu? Jeżeli chodzi o takie fizyczne, to klasyk klasyków - "jestem gruba" XD poza tym raczej nie XD

6.  Kiedy pierwszy raz miałaś styczność z językiem hiszpańskim?
Po raz pierwszy to jak mi się wydaje kiedy miałam kilka lat, może dziesięć, i zaczęli puszczać w telewizji Zbuntowanego anioła :DD To była piosenka w czołówce. Zaczęłam ją podśpiewywać, a ponieważ to nie była jeszcze era internetu, czekałam z niecierpliwością na każdy odcinek, żeby zapisać sobie kolejny wers czy dwa - jeśli udało mi się tyle zapamiętać za jednym razem - aż zebrałam całą, chodziłam i śpiewałam. Oczywiście zapisywałam fonetycznie i gdyby ta kartka zachowała się do dziś, pewnie byłyby tam niezłe kluchy, tylko w 50% zgodne z prawdziwym tekstem :D


7. Jakich wykonawców słuchach oprócz V?
Przede wszystkim rapu, polskiego, nazw i tytułów nie skojarzy nikt, kto się tym nie interesuje. Ale mówiąc najkrócej tego głębokiego i mądrego, najstarsze klasyki. Jeżeli mowa o popie, to te najwyższe głosy, jak Florence (florence and the machine), jest szalenie inspirująca. Poza tym Rihanna, ostatnio Bridgit Mendler, Victoria Justice, w tym kierunku. No i Kurt Kombajn ;DDD Linkin park też, ale wybiórczo, tudzież niektóre piosenki.

8. Kto z Violetty najładniej śpiewa? (według Ciebie)
Jorge, vel León. Jak już gdzieś wyżej wspomniałam, jest rewelacyjny. Moim zdaniem to najlepszy głos w obsadzie. Ogromna skala, świetnie wyciąga wysokie dźwięki, niesamowicie brzmi i w tych cichszych, spokojnych piosenkach i w tych pełnych pasji i energii, jak Ser mejor, Euforia i Podemos. 
Ponadto, czasem potrafi, nie wiem, zamruczeć? w tak seksownie-uroczy sposób, że nie mogę tego zignorować XD

9. Co sądzisz o tych, którzy porównują Cię do Lodo?
Co myślę? Nic nie myślę XDXD Myślę, że trudno jest oceniać obiektywnie samemu obiektowi dyskusji, a wy nie mieliście szansy jeszcze mnie zobaczyć na żywo, lub "prawie żywo", czyli na jakiś filmikach czy coś. Myślę także, że chciałabym być podobna do Lodo, bo jest bardzo piękna.

10. Ulubiony przedmiot w szkole ? ulubiony nauczyciel? najgorszy przedmiot ? najgorszy nauczyciel ? ulubiony przedmiot?
Moim ulubionym przedmiotem jest historia, kiedy nie jestem zagoniona, pasjonuję się tym i czytam grube tomiszcza historyczne, na których widok większość nastolatków ucieka z krzykiem ;dd. Ulubionym nauczycielem jest profesor od WOS'u, nasz profesor dekadencja. Jest cholernie wymagający, ale jednocześnie jakby się z nami kumpluje, nie bawi się w cenzurę językową, kiedy przemawia, jak on to mówi "jako obywatel nie jako nauczyciel" XDD Wygrał 100 000zł w Grze w ciemno, jako jedyny prawie dwustu odcinkach XD Najgorszy przedmiot to matematyka. Cyferki umykają mojemu geniuszowi :3 Najgorszego nauczyciela nie mam. Na tym etapie liceum mamy przedmioty wyłącznie wybrane plus obowiązkowe i na ten moment mamy dobraną naprawdę świetną kadrę nauczycielską

11. Jak to jest być redaktorką na takim popularnym bloga? Jakie są tego plusy oraz minusy?
Dobrze jest być redaktorką na takim blogu. Jest jak torpeda, ciągle nowe cele i nowe sukcesy. Plusem jest masa supersympatycznych osób, które zawsze skomentują i pochwalą, albo na na naszym asku ;d;d też siła odbiorców i przekazu. To niesamowite, że wszystko, co napiszesz, przeczyta kilkanaście tysięcy ludzi. Nie potrafiłabym sobie w y o b r a z i ć tylu ludzi naraz ;3 Niewątpliwym minusem jest fakt, że to działa w obie strony - każde potknięcie spotka się z taką czy inną krytyką, dlatego stale pozostaje się pod presją. Można też dostać nerwicy, kiedy ze wszystkim trzeba się wyrobić, zanim zrobi to ktoś inny, bo zaraz Cię oskarżą o kopiowanie etc, etc. Dodałabym do tego kategorię "dziwne". Dziwnie mi z tym, że czasem ludzie, o których pojęciu nie miałam istnienia, wiedzą o mnie więcej, niżbym się spodziewała XD 

12. Gdzie się urodziłaś i kiedy? ;sdd
19 lutego, 1996 rok w Łukowie ;)

13. Gdzie mieszkasz?
Mieszkam w podwarszawskiej Kobyłce, kwadransik na warszawski Dworzec Wileński, jakieś 35 minut do centrum WWA. Wschodnia strona stolicy.

14. Jakie masz pasje? Jakieś konkretne dajesz
Mam dwie wielkie pasje, pierwszą jest rysunek. Skupiam się przede wszystkim na sylwetkach ludzi, twarze, kobiece twarze to moja specjalność, że tak powiem, to znaczy najchętniej je rysuję. Zrobiłam dotąd kilku osobom portret, z tym, że mam pewien problem z robieniem tego "na porządnie" - to znaczy z reguły rysuję wszędzie i po wszystkim, tylko nie w szkicowniku. Zwykle jest to zeszyt do matmy ;3 Drugą jest pisarstwo, w internecie tylko dzikiestory bo o Violettcie, do tego roku nawet nie myślałam o zakładaniu bloga. Tradycyjnie, tudzież kartka i długopis - opowiadania i własna książka. Moim poważnym marzeniem jest utrzymywać się z pisarstwa.

15. Co sądzisz o zlocie V ? gdzie by się odbył ? są szanse ?
Uważam, że pomysł zajebiaszczy, ale może być problem z wykonaniem. Szanse są, oczywiście, że tak. Tym bardziej, że już współpracujemy z kilkoma firmami związanymi z dystrybucją Violetty - Ameet od zabawek i art. papierniczych, Egmont od książek, Disney channel od emisji, sądzę, że im wszystkim zależy na wynikach sprzedaży, które podniósłby taki event. Trzeba by podbić do nich. Moglibyśmy zrobić wolny zjazd wszystkich V., ale trzeba się liczyć z tym, że jest sporo młodszych fanów, których rodzice raz, że nie będą chcieli jechać z dziećmi przez pół Polski żeby stać na Polach Mokotowskich, dwa - nie zaufają bandzie gówniarzy (z ich punktu widzenia) na tyle, żeby zostawić pod ich opieką swoje dwunastoletnie dziecko nawet na minutę. Myślę nad tym intensywnie, a ponieważ jestem geniuszem, zapewne coś tam wymyślę ;p;p tak czy siak, na 95% byłby w Warszawie, ten swobodny czy ten sponsorowany.

16. Ulubiony aktor i aktorka z Violetty?
Ulubiony aktor - to już chyba wiemy XD A ulubiona aktorka, mam spory problem z wyborem między Tini i Lodo, ale chyba bardziej Martina.

17. Spotkałaś z hejtem ponieważ jesteś V-lover?
Nie kryję się z tym (pyt.1) jednak jakoś nikt mnie nigdy nie ohejcił, z wyjątkiem mojej matki

18. Wolisz caxi czy naxi? Uzasadnij
Jestem za naxi. Czemu? Tych dwoje jest dopasowane do siebie, jakby byli dla siebie stworzeni. Ona potrzebuje jego pewności siebie, on jej stałości, ona potrzebuje jego energii, on jej szczerości i spokojnej, pięknej natury, żeby wydobyć jej światło wewnętrzne. On śpiewa nisko, ona wysoko, uzupełniają się nawet talentem. On lepiej tańczy, ona lepiej śpiewa. Oboje są niscy ;) Mogłabym tak pisać do jutra.

19. Która dziewczyna z Violetty jest Twoją ulubioną i dlaczego?
Uwaga, to może was zaskoczyć. To sama Violetta. Wiem, że większość z was wkurzają jej zachowania, ale ja szanuję jej postać nie dlatego, że jest świętoszkowata, tylko wszystko stara się robić w zgodzie z sumieniem. Jest wierna swoim przyjaciołom i angażuje się w relacje całym sercem, nie jest taką psiapsiułeczką od ploteczek. Kiedy Fran musiała wyjechać, była szczerze załamana. To ona wydobyła tę dobrą część Leóna na zewnątrz i uczyniła go tym, kim teraz jest, gdzie wcześniej spokojnie można było go nazywać Ludmiłą w spodniach. Zamiast naiwności widzę w niej ufność w człowieka, i to także uważam za zaletę. No i wbrew temu, co teraz wszyscy gadają, nie zrobiła niczego, żeby zachęcić Diego i przyczynić się do rozpadu związku z prawdziwą miłością.

20. Co zamierzacie robić z resztą redakcji po zakończeniu 3 sezonu ? Czy dalej będziecie kontynuować bloga ? :)
Trzeci sezon w Polsce zakończy się w 2015, a kto wie - może nawet 2016r. Do tego czasu mamy naprawdę mnóstwo czasu. Po zakończeniu trzeciego sezonu... jeżeli będzie kompletnie spartolony, to pewnie nic XDXD a na serio - piszemy o wszystkim, mnóstwo o aktorach przecież, a Ci w końcu nie umrą. Będzie Violetta w nowych krajach przecież, kiedy u nas się skończy 3, w Chinach dopiero będzie raczkował drugi, itd itd.

21. Jak wyglądała twoje pierwsze spotkanie z serialem Violetta? Od razu ci się spodobało?
Moje pierwsze spotkanie odbyło się wraz z pierwszym odcinkiem na polskim Disney Channel. Z początku w sumie dupy nie urywało, ale oglądałam, bo lubię, kiedy gra telewizor, kiedy robię coś na komputerze. A potem León zapaczał Violettę i natychmiast przeszyła mnie błyskawica zainteresowania. Od razu wyguglowałam León&Violetta, przekierowało mnie na youtube, obejrzałam kilka filmików leonetty i już byłam opętana. Ale pierwsze 4,5 odcinka nie porwało mnie szczególnie, spodobało się, ale jak wyżej - żadnej rewolucji. Potem tylko lepiej i lepiej :)

22. Za co lubisz Violette i Czy od poczatku chcialaś się dostac do bloga violettapl
Violettę wielbię za świetną muzykę, różnorodność postaci, genialną obsadę z równie dobrym wokalem, bardzo fabułową, stale zmienną akcję, no i przede wszystkim za leonettę. Od początku to nie chciałam, grasowałam wtedy po filmwebie a violettapl była raczkującym przeciętniakiem. Później poziom znacząco podskoczył :)

23. Lubisz Lodo? Jeśli tak to dlaczego? (I chciałabyś jej płytę?)
Uwielbiam Lodo. Jest piękna, pewna siebie, ciepła i pełna humoru. Ma skalę głosu, która zdarza się nie wiem, raz na milion, i która sprawia, że czasem gdy wyciąga wysokie dźwięki, mam ciarki. Jest pracowita, szalona i pochodzi z Włoch jak mój drugi mąż Ruggero XD No i ma w sobie coś z pokemona jak wydmie policzki :D:D:D jasne, że chciałabym mieć Universo. Jest bardzo rytmiczne, zgrabne to wszystko i wpada w ucho, plus oczywiście sama wykonawczyni.

24. Masz chłopaka?
Obecnie nie mam, i w sumie dobrze mi z tym. Nie potrzebuję takowego do szczęścia, poza tym związki bez miłości usychają i nic nie wnoszą do mojego życia, poza straconym czasem. 

25. Ej powiedz ulubiony smak lodów xDd
Mam ich z pięć xD Straciatella, śmietankowe, kameleon, balonowe, malinowe. Ale gdybym miała mieć nóż na gardle, to śmietankowe xDD
Tym oto akcentem kończymy :))))
Nadal możecie pytać mnie na asku:


                                         Milensja 30 komentarzy:

 1. No więc, że tak powiem mam z tobą dużo wspólnych rzeczy :D
  1.tak samo jak ty moje początki z jęz. hiszpańskim zaczęły się od serialu "Zbuntowany anioł"
  2. Też jak pierwszy raz zobaczyłam Leona i Viole to od razu zaczęłam przeszukiwać internet aby znaleźć coś więcej :)
  3. Lubie te same lody co ty :)
  4. Też uwielbiam Jorge, przepraszam nie!! Ja go wręcz KOCHAM!!
  5. Też nie umiem śpiewać ale mimo to cały czas to robię. I uczylam się grać na gitarze ale coś mi nie wyszło :3
  6. Też chodzę do LO i tak jak ty nie ogarnia maty (według mnie to przedmiot z kosmosu) ;)
  No to chyba na tyle ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej Milens prosiłaś mnie abym wysłałam ci wiadomość na e-mail w sprawie tłumaczeń. Więc wysłałam na e-mail redakcji czekam na odpowiedź. Jak chcesz to moge wysłać na twój.

  Pozdrawiam.
  Tyna : **

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne! Sama znalazłam moje pytania tu :) Myślimy podobnie oprócz tego iż ja wolę Lodo od Tini i wolę Marcescę. No i nienawidzę historii (mimo iż jestem w humanie) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy dość dużo wspólniego;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło dowiedzieć się czegoś więcej. Wydaje mi się, że mamy całkiem sporo wspólnego. Pozdrawiam. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. o ja cie ja też mieszkam w Kobyłce a do której szkoły chodzisz 1,2 czy 3?
  bo ja do 3

  OdpowiedzUsuń
 7. Też się urodziłam 19 lutego hahaha ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. jakby co to odpisz mi na maila bo jestem zalogowana na bloggerze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jakiego maila ;p ja chodziłam do jedynki xD

   Usuń
  2. koleżanka z klasy była w dwójce, z trójki prawie nikogo nie znam

   Usuń
 9. Podobnie :)
  Ale ja nie nawidzę historii...

  OdpowiedzUsuń
 10. Historia... trochę nie ogarniam ale niestety human tego wymaga :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej! Po 1 : odp. na moje pytanie :DPo 2 :Też lubię cameleona! ;D I Jorge też jest moim mężem! I Rugg też 2 ! I też KOCHAM Lodo! Ale w pozostałych chyba się nie zgadzam wgl ;D: moją ulubioną dziewczyną jest Fran, nie lubię Violetty, moim ul. przedmiotem jest ang., ul nauczycielką p. od angielskiego ;D I moją NAJUKOCHAŃSZĄ aktorką jest Lodo, nie Tini...;D Pozdro!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wowowow no w życiu bym się nie domyśliła po nicku Lodofanatico haha :D cameleon <3 jorge <33333

   Usuń
 12. WOW dużo wspólneg,ale nie będę wymienić bo się zmęczyłam czytaniem xddd

  OdpowiedzUsuń
 13. Więc co mamy podobnego, wymienię w punktach.
  1. Nie wstydzę się, że jestem fanką Violetty, nie wiem jak Ciebie, ale mnie bardzo denerwują antyfani Violetty i ich stronki na Facebooku.
  2. Chciałabym zlot fanek Violetty, ale dla mnie byłby to problem, ponieważ mieszkam daleko od Warszawy, więc nie liczę aby rodzice się zgodzili żeby jechać kilka godzin tylko po to abym mogła pójść na zlot fanek.
  3. Lubię lody o smaku straciatelli.
  4. Też się rozpisuję, jak zacznę to końca nie widać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stronki typu Violetta to gówno przyprawiają mnie o wylew

   Usuń
 14. 2 i 3 to moje pytania. xdd. Rozdzieliłaś jee... ;c xd.
  Myślę, że mamy wiele wspólnego, oprócz tego, że zamiast Tini, wolę Lodo, bo ma wspaniały głos i jest dojrzalsza (wiadomo, że jest starsza i pewnie to dlatego, ale tak jakoś Lodovica bardziej do gustu mi przypadła :P)

  OdpowiedzUsuń
 15. Więc tak... Jestem do ciebie podobna pod każdym względem nie licząc tego, że jesteś ode mnie starsza xd Moja przygoda z hiszpańskim zaczęła się od serialu Zbuntowani, no i nie mieszkam blisko Warszawy, tylko W Warszawie, a dokładniej mam 3 minuty na piechotę na Dworzec Wileński :D
  Ah, i jeszcze mam sporo kompleksów :P

  OdpowiedzUsuń
 16. No widzę moje 2 pytania tu xDD
  Zgadzam się w zupełność chyba ze wszystkim <3
  Drugi mąż to Rugg tu mnie zagiełaś mam tak samo *___*

  + nie skomentuje nic o MOIM Jorge bo jeszcze mnie pobijesz xD

  OdpowiedzUsuń
 17. Ale fajnie uwielbiam Bridgit! To moja idolka, mamy coś wspólnego <3

  OdpowiedzUsuń
 18. violetta rządzisz

  OdpowiedzUsuń
 19. nakręćcie 4 sezon tedż plis

  OdpowiedzUsuń