Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

19.12.2013

Koncerty gwiazd - Ruggero Pasquarelli i Lucia GilNasi ulubień - czyli Lucia Gíl i Ruggero Pasquarelli mają wkrótce swoje koncerty. Nie powiem, że to ich pierwsze, ponieważ można znaleźć dużo filmików na youtube odnośnie ich koncertów z nimi związanych. Zacznijmy od Lucii.


Lucia Gil en Concierto
Lucia urodziła się w 1998r., mimo młodego wieku, jej kariera piosenkarska jak i aktorka poszerza się w zaskakującym tempie.Od najmłodszych lat wykazywała wielki talent artystyczny. Wzięła udział w wielu filmach m.in.:  "Toy Story 3", "Gran reserva", zagrała protagonistkę w serialu "La gira", uczestniczyła w serii "Violetta" Disney Channel nagrywanej w Buenos Aires w latach 2012-2013, przedstawiała liczne imprezy na żywo i programy " Pizzicato" na kanale RTVE. 
W 2013 r. nagrała swój pierwszy solowy album "Spoza kraju księżniczek", który ukazał się 25 listopada, utwory i muzyka zostały skomponowane przez Lucie. Więcej informacji znajduje się we wcześniejszym poście [klik]

Oto terminy i miejsca koncertów: • * 23 grudnia 2013 r. w Auditorio Ciudad De León o godzinie 18:00, ceny biletów kształtują się następująco: 15, 20 i 30 euro.    • * 3 stycznie 2014 r. w Pabellón Angel Nieto o godzinie 20:00, ceny kształtują się następująco: 10, 15, 30 euro.
   
   Zdjęcie artykułu na temat koncertu Lucii w Zamorze 3 stycznia. Tłumaczenie ukarze się wkrótce na blogu!


   Teraz pora na Ruggero! Jak na razie zapowiedział  jeden koncert, ale to i tak duża gratka, dla fanów serialowego Federica, ponieważ na pewno aktor jest zapracowany biorąc udział w Tournee z obsadą Violetty, po Europie.


   Koncert odbędzie się 20 grudnia 2013 r. w Centro Fiere Isibisco o godzinie 17:00.   Co sądzicie o tych koncertach? Chcielibyście byś na którymś z nich? A może lubicie dwójkę z powyższych aktorów i chcielibyście być na każdym z ich koncertów? Ja na pewno chciałabym być na którymś z koncertów Lucii, ponieważ jej nowy album, bardzo przypadł mi do gustu i chciałabym usłyszeć ją i go (album) na żywo. A Wy?   11 komentarzy:

   1. Rug , Rug ja chcę na jego koncert !!
    Boski Boski sam on pewnie piosenki jeszcze lepsze choć nie wiem czy to możliwe . :D

    Naty ; *

    OdpowiedzUsuń
   2. super :) ale ja i tak się ciesze bo mam płytę Lucii :) <333333333

    OdpowiedzUsuń
   3. Supcio chce być na tych koncertach

    OdpowiedzUsuń
   4. Ja bym chciała iść na koncert Ruggero. <33333
    Ale koncertem Luci bym nie pogardziła. :D
    Ale i tak nadal czekam na koncert Lodo. <33333333333333

    OdpowiedzUsuń
   5. A napiszesz posta o Luci i jej nowej płycie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Był już post na ten temat, jest nawet link w tym poście. Ale w razie czego masz tutaj link: http://violettapl.blogspot.com/2013/11/lucia-gil-pierwszy-solowy-album-juz.html

     Usuń
   6. Ja bym bardzoo chciała bo bilety w porównaniu do EV są tanie jak barszcz

    OdpowiedzUsuń
   7. Rugg ma koncert w moje urodziny :))

    OdpowiedzUsuń
   8. Ja bym chciała być na Koncercie Ruggero <33 Może zdążę dojechać xD

    OdpowiedzUsuń
   9. oj tak oni są super chciałabym być na każdym z ich koncertów :-)

    OdpowiedzUsuń