Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

29.01.2014

VotaFans i VotaIdolos - podsumowanie


Jak dobrze wiecie już prawie koniec miesiąca, zatem pora na małe podsumowanie wyników głosowań w VotaFans i VotaIdolos. Pokrótce mogę powiedzieć, że na te kilka dni które zostały do końca, to jesteśmy wstanie wyciągnąć do góry tylko jedno głosowanie, ponieważ w jednym z nich jesteśmy dopiero na 5-tym miejscu i nie sądzę, by dało się coś z tym zrobić. Choć tutaj moglibyście mnie pozytywnie zaskoczyć! 
Zatem zacznę od tej złej wiadomości


Czyli VotaFans, tutaj sytuacja jest naprawdę kiepska, ponieważ jesteśmy jak wcześniej pisałam na 5-tym miejscu i nie ma szans by dobić chociaż do podium, bo mamy dość ciężkich rywali m.in.: Beliebers czy Directioners, a po drodze jeszcze dwa fandomy. Zatem sądzę, że tutaj nic już nie wskóramy. Ale jeżeli chcecie możemy spróbować! Co Wy na to? Tutaj macie link do głosowania: [klik].


Co Wy na to by teraz powiedzieć Wam dobrą wiadomość? A nawet świetną! Ale trzeba mieć się na baczności, ponieważ Bieber jest tuż za nami! Z dość niewielką różnicą! Zatem pora na  VotaIdolos. Jak się mają nasi ulubieńcy? Diego Dominguez wylądował na 11-stym miejscu, Jorge Blanco na 7-mym. A jak zatem nasza Tini? Jest świetnie, ale nie wolno spoczywać na laurach, ponieważ do końca głosowania zostały tylko 3 dni. Zatem czasu jest trochę sporo by inne fandomy zaczęły głosować na swoich ulubieńców! Zostało już ich tylko 4 osoby, na które można oddawać głosy! Zatem Martina uplasowała się na 1-wszym miejscu! Zadowoleni? Ja tak! Ale pamiętajcie, wszystko jeszcze może się zmienić, zatem do dzieła! 


A tutaj zdjęcia miejsc Jorge i Diega!


Tutaj macie link do głosowania: [klik].

PAMIĘTAJCIE! Twitter nie jest potrzebny do głosowania. Chodzi wyłącznie od wypromowania głosowania! Zatem możecie spokojnie głosować, nawet kilka razy na jedną osobę! Nie ma żadnego limitu. Do dzieła! 


12 komentarzy:

 1. pierwsza.. glosujmy!~:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nie mogę głosować (przez rodziców), ale chętnie gratuluję Tini!!! Tym razem ja jestem pierwsza choć mnie to nie obchodzi i nie rozumiem o co chodzi w tym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jednak nie jestes. xD Chodzi o to, ze uczestniczki na blogu scigaja sie ktora pierwsza przeczyta posta i wlepi pod nim pierwszy komentarz. KREATYWNE. Pozdrawiam. Ta z pierwszego posta xD :)

   Usuń
 3. Ja będę głosować żeby nasza Tini wygrała ! p.s. Pierwsza!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jednak nie...

   Usuń
  2. Ja teraz cały czas klikam na "votar" przy votaidols, bo tam Tini jest na 1 miejscu,ale może nas ktoś wyprzedzić, natomiast z Votafans...trudno coś zmienić, ale warto walczyć,z araz tam wchodzę!

   Zapraszam na mojego bloga o Violetcie i Martinie Stoessel, już niedługo zaczną pojawiać się konkursy z Violetty nagrodami! http://violetta-tinistoesselpl.blogspot.com/

   Usuń
 4. Zla wiadomosc co 1 min ktos glisuje na 1D ;( a ja juz 18 razy kliknelam na tini

  OdpowiedzUsuń
 5. Na fans co chwile przybywa po 11 głosów na raz

  OdpowiedzUsuń
 6. W VotaIdols Tini jest na 2. miejscu;(

  OdpowiedzUsuń
 7. joe jonas????
  Po co tutaj on???
  :)

  OdpowiedzUsuń
 8. łał, nareszcie 3 e-mile się przydadzą !

  OdpowiedzUsuń