Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

17.02.2014

[Prasa] Aktorka z "Violetty" przyciąga setki ludzi do projektu "Clown del Hospital"

Ostatnio na Twitterze Alby pojawiły się dość dziwne tweety, niektórzy z Was pytali, czy odtwórczyni roli Natalii nie jest przypadkiem chora. Otóż nie! I o tym przekonacie się właśnie w tym Poście.

Zacznę najpierw od informacji, którą Albita zamieściła na swoim Twitterze:
 Dziś była moja pierwsza wizyta w szpitalu, gdzie towarzyszyłam i wspierałam Dr. Clown Elda 


Dumna z bycia częścią czegoś tak wyjątkowego. Dr. Clown  
Jak widać mowa o jakimś szpitalu - tylko jakim? Zdjęcie: A tutaj jest artykuł http://www.diarioinformacion.com/elda/2014/02/16/actriz-violetta-atrae-cientos-personas/1469787.html 
A PO POLSKU TO ZNACZY:
(PRZETŁUMACZONE Z TŁUMACZA, DLATEGO NIEKTÓRE ZDANIA MOGĄ BYĆ BEZ SENSU)

Ponad sto dzieci i rodziców wypełniło Elda Fundację Paurides dostać autograf Eldense aktorka Alba Rico . Kolejka , która cierpliwie czekała mała na zdjęciu z aktorką obszedł siedzibie bloku . Niektóre z nich dał darowiznę do projektu Dr Clown w zamian za podpisane clown nosa.
Rico , który gra nieletnich serię Naty Violetta Disney , jestzałożycielem i ambasador Doktor Clown , opracowany w Hospital de Elda . Rico zadbał przedstawienie projektu , który rozpoczął się kilka tygodni temu . Obok niego była Marta Maestre ,inicjator i promotor projektu charytatywnego i Enrique Pastor , Elda Szpital pediatra Emilio Maestre , prezes Paurides Fundacji i M ª José Serrano , prezes grupy rozrywkowej .
Dzieci przyjęte do służby Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala weekendy Ogólne Elda otrzymywać wizytę Doktor Clown klaunów , którzy poprzez różne działania , przerwać rutynę pacjentów .
Około 12 wolontariuszy używać humor i magię w każdy weekend do małych Państwa pobyt przyjemnym i promowania szybkiego powrotu do zdrowia .
Alba Rico byłw sobotę rano do udziału z ich kolegów animacji grupy Elda w ważnej pracy oddanie uśmiech na dzieci, które są hospitalizowanych.

~ Adminka Fedemiła
Dr. Clown - jest to fundacja, która wspiera rodziny dzieci chore i te potrzebujące pomocy finansowej. Swój odpowiednik ma nie tylko w krajach Latino, ale również i w Polsce. A oto strona internetowa fundacji: [KLIK]
Alba Rico współzałożycielka organizacji dla hospitalizowanych dzieci, podpisując autografy w Paridues.

Ponad sto dzieci z rodzicami wypełniło Fundację Paridues w Elda, aby dostać autograf od aktorki Alby Rico. Kolejka osób czekających cierpliwie na zdjęcie a Albą obeszła cały budynek fundacji. Niektórzy z nich złożyli darowiznę dla projektu "Dr. Clown" w zamian za podpisanie nosa clowna. 

Rico, która gra w Naty w serii "Violetta" na Disney jest założycielka i ambasadorką Doctor Clown, którą zapoczątkowano w Szpitalu w Eldzie. Rico zadbała o przedstawienie projektu, który rozpoczął się kilka tygodni temu. Razem z nia brała udział Marta Maestre, inicjator i promotor projektu charytatywnego i Enrigue Pastor, pediatra szpitala w Eldzie, Emilio Maestre , prezes Fundacji Paurides - Jose Serrano, prezes grupy rozrywkowej. Dzieci przyjęte na oddział pediatryczny w weekend w Szpitalu Generalnym w Eldzie oczekiwali na przybycie klaunów z Dr. Calun, którzy poprzez zabawę przerwali codzienną rutynę pacjentów.

Około 12 wolontariuszy używają humoru i magii w każdy weekend, aby pobyt dzieci stał się przyjemny oraz, aby szybko wróciły do zdrowia. Alba Rico w sobotę rano, wraz ze swoimi kolegami z grupy udali się do Eldy, by wypełnić swoją ważną pracę, którą jest wywołanie uśmiechów na twarzach dzieci, które są hospitalizowane. 


  Osobiście muszę przyznać, że ta dziewczyna ma pełno w sobie wigoru. Nie chodzi mi tu o branie udział w akcjach charytatywnych, co robi większość gwiazd, ale sam zapał do pracy. Praca z takimi dziećmi po dwóch godzinach staje się wyczerpująca, aż człowiek marzy jedynie o miękkiej kołderce, a tu proszę widzimy Albitę z nosem klauna obracająca talerzami, podpisującą autografy - w dodatku cały czas od samego rana w wolny weekend z uśmiechem na ustach. 

Poniżej przedstawiam krótki, aczkolwiek przewspaniały filmik i zdjęcia z tego wydarzenia:
Zdjęcie: Nasza idolka jest wspaniała <3
~ Adminka Fedemiła

Zdjęcie: Alba wczoraj poszła odwiedzić szpital, wspierała i rozbawiała innych. <3 6/6
~ Adminka Fedemiła

Zdjęcie: Alba wczoraj poszła odwiedzić szpital, wspierała i rozbawiała innych. 3/6
~ Adminka Fedemiła

Zdjęcie: Alba wczoraj poszła odwiedzić szpital, wspierała i rozbawiała innych. 2/6
~ Adminka Fedemiła

Zdjęcie: Alba wczoraj poszła odwiedzić szpital, wspierała i rozbawiała innych. <3 1/6
~ Adminka Fedemiła

Zdjęcie: Alba wczoraj poszła odwiedzić szpital, wspierała i rozbawiała innych. 5/6
~ Adminka Fedemiła Zdjęcie: Alba wczoraj poszła odwiedzić szpital, wspierała i rozbawiała innych. 4/6
~ Adminka Fedemiła
 

A wy co o tym myślicie? Podoba Wam się Naty w takim wydaniu?

13 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. coraz bardziej podziwiam Albę!! Ale i tak w moim sercu na długo pozostanie niezastąpiona Lodo i jej "Polonia!!!" na Twitcamie ;) Oczywiście, że się podoba :D

   Usuń
  2. Jezu co wy macie w tym odliczaniu :/
   Psychika :O

   Usuń
 2. ALBA JEST ZAJEBISTĄ KOBIETĄ <3 DZIĘKI SWEJ SŁAWIE POMAGA INNYM. KAŻDY POWINIEN TAK ROBIĆ <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ona jest świetna <3. Myślałam na początku, że jest w Polsce (XD) bo moja mama wspiera tą fundację w Polsce. ;) Ja i te moje nadzieje... XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Alba jest wspaniała, uwielbiam ją i to co robi dla tych dzieci jest wspaniałe

  OdpowiedzUsuń
 5. Wedlug mnie najbardziej zaangazowala sie w pomoc dzieciom jak i potrzebującym. Chodzi mi tu o ten czas wolny od koncertów wszycy pojechali odpoczywać a ona spiela sie i ruszyla do fundacji to pikne z jej strony :) ale to tylko moje zdanie

  OdpowiedzUsuń
 6. Super Albita. NA Eska TV w polecanych było Universo!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Albita *o* Taka dobra <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Kocham ją i jest wspaniała :) <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 9. jaka ona kochana <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Alba jest kochana ♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń