Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

17.02.2014

[Prasa] Ruggero Pasquarelli w Occupy Deejay: "Federico jest jak ja"

Emisja z Lodovicą kryje się pod tym linkiem [KLIK]. Niestety nie jest ona dostępna dla naszego kraju.  W programie Occupy Deejay mogliśmy już ujrzeć również Lodovicę, czyli naszą kochaną uwielbiającą nosić wszelkiego rodzaju opaski Francescę. Teraz gościem głównym programu był nie kto inni jak uwielbiany przez tysiące dziewczyn odtwórcę roli Federico - Ruggero Pasquarell. Wparował on (dosłownie) do Studio po tym jak kilka godzin temu zakończył kolejne show "Violetta Il Concerto". Podczas tego krótkiego wywiadu opowiedział m. in. o swojej przebytej drodze do sukcesu:


Kiedy byłem mały,  na weselu wszedłem na scenę, chwyciłem mikrofon od piosenkarza. W wieku 11 lat poszedłem do szkoły teatralnej, gdzie nauczyłem się gry na fortepianie i gitarze. Wiele się nauczyłem głównie dzięki nauczycielowi, który nigdy mnie nie chwalił, ale jestem mu za to teraz bardzo wdzięczny! 
Swoja karierę rozpoczął od X Factor:
To było fantastyczne doświadczenie, które otworzyło mi wiele drzwi. Byłem ogromnym fanem tego programu, poprosiłem ojca, aby zadzwonił i zapisał mnie na przesłuchanie, ale powiedział mi, że gdybym sam chciał to zrobić to mam zadzwonić. I w końcu się przekonałem.
A oto jak skomentował swoja sytuację po pięciu występach:
Nigdy nie sądziłem, że zostanę piosenkarzem i, że muzyka będzie dla mnie taka ważna. Jednak włożyłem dużo pracy w swoje występy i tak oto stałem się aktorem i piosenkarzem.
  
Jak wiemy, w połowie pierwszego sezonu "Violetty"  Ruggero  został wezwany do udziału w serialu, którego propozycję przyjął:
Violetta była wspaniałym doświadczeniem, tak wielkim, ze musiałem przenieść się do Buenos Aires, ale czasami wracam do Włoch, gdzie obowiązkowo zjadam makaron i pizzę. 
Oto co powiedział o swoich początkach:
Musiałem nauczyć się Hiszpańskiego W TYDZIEŃ, na początku nie rozumiałem nic, ale musiałem się nauczyć tego języka, aby nagrywać piosenki. Mówić po Hiszpańsku w serii sprawia mi satysfakcję, ale moim ojczystym głosem jest Włoski.

Ruggero następnie powiedział, ze teraz wraca na miesiąc do domu, aby potem w marcu wrócić i dać ostatnie koncerty Violetty w Argentynie w Luna Park:
Nie zapominam o swoim dawnym życiu, teraz robię to co lubię. Nikt nie może wyjaśnić tego, jak "Violetta" osiągnęła taki sukces, ale może to dlatego, że aktorzy pochodzą z różnych stron świata. Federico jako Ruggero nie jest trudno zinterpretować.
 
Mówiąc o koncercie aktor powiedział:
To było trudne do wykonania, dwa koncerty dziennie, bo obudziłem się 10 min. przed pierwszym show, ostatni koncert opóźnił się o 20 min., ponieważ  wszyscy zaspali :D.
Wywiad skończył się pytaniami od Vilovers:

Jaka była najbardziej szalona rzecz, którą fani zrobili dla ciebie? Pamiętam, kiedy byłem w Katanii i ujrzałem tonę słodyczy w pokoju, a następnie we Francji fani zapukali do moich drzwi, a ja nie wiedziałem co zrobić.

Co zawsze masz przy sobie na szczęście?:   Szczęście przynosi mi masło kakaowe, które trzymam w kieszeni, nawet podczas koncertów.
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Ruggero Pasquarelli a Occupy Deejay: “Federico è come me!”Bezpośredni odnośnik do obrazkaBezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

   Osobiście tłumacząc ten wywiad byłam zaskoczona wieloma faktami np. nie sadziłam, że aby ustabilizować swoje szczęście można trzymać w kieszeni masło kakaowe :D jednak ciekawa była również informacja dotycząca jego przeszłości w programie X Factor bądź tego jak dostał się do "Violetty". Chłopak ten buzuje pozytywną energią. Bardzo cieszę się z jego udziału w 3 sezonie światowego fenomenu jakim jest Violetta!
 A już dzisiaj o 15:30 Lodovica zaprasza ponownie na emisję!

Jutro Lodo będzie gościem Occupy Deejay na kanale 9!!! jezeli nie będzie cie w domu jesteś złym człowiekiem!!!

A wy co myślicie o tym wywiadzie? Pojawicie się na emisji programu, w którym wystąpi Lodovica?


14 komentarzy:

 1. Gdzie można obejrzeć wywiad NA ŻYWO?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fenomenalny artykuł <3
  A tak w ogóle też się zapytam czy w np w cyfrowym polsacie jest dostępny ten kanał? i jaką ma nazweę :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Co wy macie z tym odliczaniem - zamiast na temat Rugga się wypowiedzieć to ci się ścigają :D

   Usuń
 4. Ruggero <3 Jak się czyta to co powiedział i patrzy na niego to trudno się nie uśmiechnąć :) MASŁO KAKAOWE ?! Pewnie musi potem prać spodnie (albo marynarkę). Co do tego, że zaspali na koncert to wyobraziłam sobie tą sytuację i to naprawdę musiało wyglądać śmiesznie (pewnie kiedy obudziła się pierwsza osoba i zobaczyła która godzina to biegała po całym hotelu z przerażeniem w oczach i budziła innych :) ).

  OdpowiedzUsuń
 5. hahaha, wszyscy zaspali na koncert :D
  masło kakaowe, sprawiające szczęście, ciekawie <33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. który to bezie u nas kanał ?

   Usuń
 6. Zapraszam do mnie :D http://violettaileonleonetta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ruggero <3
  Od dziś tylko masło kakaowe :-D
  Śpioszki XD
  Uwielbiam go!

  OdpowiedzUsuń
 9. Serio Rugg, Serio? Masło kakaowe?
  I hiszpański w tydzień??? Podziwiam go. Ale jak to Lodo ujęła - todo es posible :)

  OdpowiedzUsuń