Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.03.2014

Fuerza Bruta, czyli Martina wspiera swojego chłopaka

Związek Martiny Stoessel i Peter'a Lanzani'ego jest cały czas "na językach", ale jak tu się dziwić jak zakochani nawet nie ukrywają swojego uczucia. Chcą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, ale miłość to nie tylko widywanie się często. Trzeba też wspierać ukochaną osobę, dlatego Martina nie mogła zrobić inaczej i musiała pojawić się na spektaklu Fuerza Bruta. A wraz z nią cała ekipa "Violetta"! Co to jest Fuerza Bruta (czy. fuersa bruta)?
Po polsku "Moc całkowita". Jest to spektakl, w którym gra Peter Lanzani, znany argentyński aktor i piosenkarz. Nam, V-lovers, bliżej znany jako chłopak Martiny, odtwórczyni głównej roli - Violetty. Przedstawienie powstało w Buenos Aires w 2005 roku w reżyserii Diqui James'a. Oglądali je widzowie całego świata i było odgrywane w teatrach tak znanych miast jak Buenos Aires, Londyn, Miami, Berlinie i w wielu więcej miastach. 
A na tym przedstawieniu pojawili się również główni odtwórcy głównych roli w telenoweli "Violetta". Zjawiła się tam Martina Stoessel oraz reszta ekipy, czyli Jorge Blanco, Lodovica Comello, Facundo Gambande, Alba Rico, Candelaria Molfese, Clara Alonso, Diego Dominguez oraz Ruggero Pasquarelli.

Peter Lanzani w trakcie przedstawienia
Ekipa "Violetta"
Ekipa "Violetta"
Po minach aktorów widać, że doskonale się bawili, a "Fuerza Bruta" bardzo im się spodobało. Zresztą byli w doborowym towarzystwie, a Rugg, Lodo i Cande to z pewnością zgrana grupka, bo w końcu spędzili tam czas razem. 

Facundo i Alba
Dużo czasu spędzili razem Facundo Gambande i Alba Rico, odtwórcy ról Maxi'ego i Naty. Są z pewnością bardzo dobrymi przyjaciółmi, a może to jest jakaś subtelna promocja nowego sezonu "Violetta z podpowiedzią, żę będzie tam Naxi?


Pojawili się tam również Diego Dominguez i Clara Alonso. Trzymali się przez większość czasu razem, dlatego podsyłam te zdjęcia fanom Dielari, ale nie tylko im. Aktorzy odgrywający Diego i Angie na pewno bardzo się lubią i są dobrymi przyjaciółmi.


I na sam koniec protagonista znanej argentyńskiej telenoweli, Martina Stoessel, której nie mogło tu zbraknąć, gdyż w sztuce grał jej chłopak. Aktorka wygląda na zadowoloną z przedstawiania oraz z pewnością ze swojego ukochanego. 

Z taką grupą, która nas wspiera na publiczności nie można czuć stresu. Chcielibyście, by ekipa "Violetta" was wspierała?


25 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Boski post macie talent dziewczyny ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. DIELARI 4EVER!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny post <3 Jestem ciekawa o czym jest ten spektakl :D Dziwki mnie to że Facu nie trzymał się z Cande bo przecież to jego dziewczyna, tak ?
  Ale ogólnie super że poszli taką grupą :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe że to nie jest jego dziewczyna. Dopóki tego nie potwierdza możemy mieć tylko przypuszczenia bo zwykle " te quiero " przy zdjęciu nic nie świadczy tak jak to że razem zwiedzali barcelone! ;)

   Usuń
 5. Super post ;** Tak Wgl Dielari i Falba forever !!! :****

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Dielari nic nie mam bo jest ona bardzo możliwa, ale Falba na 99% nie istnieje. Widziałam, że we wcześniejszym komentarzu napisałaś, że to, że napisze się pod zdjęciem te quiero nic nie znaczy. Zgadzam się z tobą, bo kochać można też przyjaciół, ale w porównaniu do Fande Falba jest nie możliwa. Fande chociaż pisze do siebie takie rzeczy. A Falba to najwyżej przyjaciele, a te zdjęcia tutaj to bardzo prawdopodobne, jak to wspomniały redaktorki, zwykła promocja Naxi w 3 sezonie.

   Usuń
  2. Masz rację ale nadzieję mozna mieć :)

   Usuń
  3. Falba... Teraz raczej nie, ale patrząc na ich tweety sprzed roku, można spokojnie powiedzieć, że coś między nimi było. Zrobię screeny i jutro wrzucę, myślę, że kiedyś coś tam iskrzyło : )

   Usuń
  4. a dasz linka bo też chcę je zobaczyć proszę

   Usuń
 6. Jakby tak z daleka patrzeć, to na pierwszym zdj. Peter wygląda jak Niall Horan z One Direction :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Toż to stare jak świat!

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj fajnie! <3 Fande <3333

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fande? Gdzie tu masz fande? Jeśli już, to Falba ^ ^

   Usuń
 9. a gdzie Jorge??

  OdpowiedzUsuń
 10. no gdzie Jorge :c

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy tylko mi się wydaję,że w oczach Cande nie ma takiego "błysku",wydaję mi się,że pokłóciła się z Facu,gdyż oni zawsze pozują razem :(

  Ps. To ja Martyna Kozieł tylko nie chcę mi się logować xd

  OdpowiedzUsuń
 12. nie sądzę żeby Alba i Facu pokazywali się na pokaz myślę że są dobrymi przyjaciółmi

  OdpowiedzUsuń
 13. ochydny jest ten peter

  OdpowiedzUsuń
 14. Tini tak ślicznie wychodzi na zdjęciach♥wszystko-o-tini.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń