Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

07.03.2014

Premiera "Universo" w Polsce - rozwiewamy wątpliwości

Niedawno na swoim Twitterze Lodovica napisała coś co wywołało wśród fanów spore kontrowersje. A oto rzeczona wiadomość:
...POLSKA!! Nie zapomnij, że w dniu 13 marca #UNIVERSO wydane w waszym kraju!!!!!!!!! #UNIVERSOENPOLONIA
Jak widać Lodo podała datę o 5 dni wcześniej niż zapowiedział premierę Empik [KLIK]. Czy jednak autorka własnego krążka mogła się pomylić? Postanowiłam rozwiać swoje oraz Wasze wątpliwości. Udało mi się skontaktować z jedną z czytelniczek - DynkaPolonia, która udostępniła nam treść odpowiedzi odebranej drogą mailową od przedstawicielki sieci sklepu Empik. A oto ona:Jak widać na załączonym obrazku wyraźnie został zaznaczony pierwszy ogłoszony termin, który datuje się na 18.03.2014r. Co w takim razie z premierą zapowiedzianą przez Lodo? Otóż data ta dotyczyła premiery albumu na iTunes'ie,  płyta trafi do sklepów 5 dni później. Wszystko się zatem normuje :)

Czy mamy się o co martwić? Nie. Premiera jak była ustalona taką pozostaje, a wyczekać dodatkowe pięć dni nie jest żadnym problemem. Dla fanów, którzy czekali 3 miesiące - wyczekamy jeszcze troszeczkę ;)

A wy co o tym myślicie? Czekacie z niecierpliwością?


9 komentarzy:

 1. Nie ważne kiedy ważne, żę będzie <33

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :) Już nie mogę się doczekać. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie mam już cały album, ale i tak fajnie, że będzie w Polsce jej płyta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O, może kupię. Ej, kiedy będzie ten post z ubraniami Violetty? Bo kiedyś pisałaś, że post jest w przygotowaniu, a go nie ma i nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 5. Blog funviolettalove.blogspot.com skopiował od ciebie zdjęcia bo jest na nich napis VIOLETTAPL, a jak im to pisałam, że kopiują to usuwali komentarze !

  OdpowiedzUsuń
 6. Ej moim zdaniem to że jest w empiku 18 to może 13 będzie w mediamark , bo ja też bylam w mediamark szybciej niż wyszla plyta en vivo w empiku więc płyty nie są tylko w empiku zobacznie gdzieś indziej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już nie mogę się doczekać i na pewno ją kupię ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń