Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

23.03.2014

[Violetta3] Tajemniczy mężczyzna nowym członkiem obsady? [Aktualizacja]

Producenci Violetty, mimo rozpoczętych już nagrań do najnowszego sezonu, wciąż nie chcą nam zdradzić nazwisk nowych członków załogi. A przecież pojawią się przynajmniej cztery nowe postaci, o czym mogliśmy już przeczytać i zobaczyć [klik post]. Ale to nic! My radzimy sobie sami ;>
Ostatnio objawił nam się pewien mężczyzna... Powracają do nas stale wasze pytania - kim on jest? czemu pojawia się na imprezach obsady? Czemu tak doskonale znani nam aktorzy świętują z nim urodziny? Damien, bo tak nazywa się ten facet, ma spore szanse okazać się nowym członkiem obsady :)
Poznajcie go: oto Damien Lauretta
Kim jest ten koleś?
Damien jest Francuzem, obecnie mieszka w Paryżu, w ostatnich dniach ukończył 22 lata. Zawodowo jest aktorem - możemy go zobaczyć w Dreams (pełna nazwa: Dreams: 1 Reve 2 Vies) , serialu emitowanym na kanale francuskim kanale NRJ12. Jest także muzykiem - poniższy filmik możemy uznać za próbkę jego możliwości (to występ we wspomnianym serialu).  Podobnie jak Ruggero, wybił się przez program X Factor, edycja z jego ojczyzny. Wziął udział w programie, mając 18 lat. Można go było zobaczyć w składzie zespołu Seconde Nature.

Ma swoje konta na twitter (11,7tyś followersów) i facebook (11,5tyś like)


Po tym wstępie myślę, że bez problemu możemy przejść do sedna sprawy :) którym jest zagadka, 

Co łączy go z obsadą Violetty?
Tu planuję przedstawić Wam kolejno fakty i rozważania do nich, Pamiętajcie, że ten post ma sprawdzić wszystkie możliwości, włącznie z tą, że wszystko to bzdura.


#Follow obsady
Kiedy otworzymy link do jego twittera, większość z Was na pewno od razu zauważy co najmniej kilka obserwowanych przez siebie osób w follow by. Kogo my tam widzimy? Uwaga, bo są to osoby ściśle związane z fabułą serialu, generalnie - osoby, które potwierdziły (lub zrobiło to za nie udostępnione zdjęcie scenariusza) swoją obecność w Violetta 3. 
Są to:
Lodovica Comello (serialowa Fran)
Alba Rico Nawarro (Naty)
Ruggero Pasquarelli (Federico)
Candelaria Molfese (Camila)
Samuel Nascimento (Broduey)
Rodrigo Pedreira (Gregorio)
Nicolas Garnier (Andres)
Facundo Gambande (Maxi)

A także strona techniczna, 
Pancho Cia (dyrektor muzyczny)
Tomas Goldshmidt (producent techniczny)

A także wszędobylska dziewczyna Jorge, zapoznana już Damienowi Stephie Camarena (w pierwszym odcinku Violetty Andrea, później zastąpiona inną aktorką).

Jednak często się zdarza, że aktorzy obserwują konta gazet, dziennikarzy, tancerzy... czemu to może być wyjątkowy znak? Otóż, tak jak napisałam we wstępie - on nie jest ani dziennikarzem, ani tancerzem w zespole EnVivo, wszystko wskazuje na to, że w ostatnim czasie nie poświęcał się innej pracy niż granie w serialu. Ponadto, to Francuz, a wiele wskazuje na to (jak przeczytacie dalej, że obecnie znajduje się w Argentynie. Nie jest jakąś ogromną gwiazdą, żeby obsada pędziła na spotkanie z idolem, nie mieszka też w w Hiszpanii ani Argentynie już jakiś czas, żeby mieć gdzie poznać nasze gwiazdy. I to wszystkie na raz...? Sami przyznajcie, że to podejrzane ;p


#Wspólna impreza urodzinowa
Widzieliście już nie raz, że obsada Violetty jest niesamowicie zgrana i często świętuje w swoim gronie. Damien także miał okazję tego doświadczyć. Jako członek załogi, czy...? Nie ma dotychczas informacji, żeby zajmował się czymkolwiek powiązanym z serialem. Jak mówiłam, nie jest tancerzem ani technicznym. 
Ponadto, analogicznie do pierwszego argumentu: nasi aktorzy obecnie znajdują się w Argentynie, ponieważ nagrywają trzeci sezon. Nie okazał się do tej pory żaden powód przebywania tego faceta na innym kontynencie - co oczywiście jest bardziej logiczne, niż wersja, że to Jorge, Alba, Lodo, Stephie, Ruggero i cała reszta rzuciła wszystko, żeby polecieć na urodziny typa, z którym wcześniej nigdy żadne się nie pokazało, aż do kastingu na nowe postacie :)


A tu kolejny akcent, który może potwierdzać te przypuszczenia: vine od Jorge. Jak doskonale wie każdy Jorgista, nasz Blanco robi vine wyłącznie dla żartu lub na wyjątkowe okazje. Tak samo jest w przypadku serii vine urodzinowych - niemal zawsze jest to ta sama piosenka: This is your birthday song, It isn't very long" (tłum. to twoja urodzinowa piosenka, nie jest zbyt długa xD). Takiego doczekała się Cande, Stephie i Xabiani - czyli jego dziewczyna i dwoje ludzi, których darzy prawdziwą sympatią 
Koniecznie zwróćcie uwagę - wśród śpiewających piosenkę, po prawej stronie z tyłu widzimy także choreografa z Violetty, który choć utrzymuje świetne stosunki z aktorami, zwykle spotyka się z nimi prywatnie głównie dla ćwiczeń układów. Tak było na przykład, kiedy przygotowywał Ruggero do dołączenia do europejskiej części trasy En Vivo.


#Przynajmniej trzech facetów
Jak możecie przeczytać w tym poście, a także jak widzimy na udostępnionym przez Tini zdjęciu scenariusza, będziemy mieli do czynienia z przynajmniej trzema nowymi postaciami męskimi: Miltonem, Nicolasem, i Clementem. Mało tego, dopisek przy Clemencie świadczy, że w późniejszych odcinkach okaże się on być Alexandrem. Po tym możemy węszyć jakiś nowy spisek, a wobec tego - Clement v Alexander zapewne okaże się jedną z głównych postaci. Czemu więc dotąd nie ma głosów o odtwórcy roli? A może tym głosem jest nasz Lauretta?#Widziany w Studio nagraniowym?
Spójrzcie tylko - czy facet z poniższego zdjęcia nie przypomina twarzą Damiena? Jeśli o mnie chodzi, jestem na jakieś 97% pewna, że to on. Mało tego, nawet gdyby mylił nas wzrok (a nie sądzę) to widać, że to wielbiciel czapek z prostym daszkiem ta jest podobna do tej na głowie Damiena na innym zdjęciu [klik].Ponadto, już kolejne zdjęcie, choć także niewyraźne, pokazuje nam kogo? Umięśnionego bruneta. Za mikrofonem w Studio nagraniowym, w którym od niedawna nagrywają nowe piosenki do trzeciego sezonu! Podobną posturą i wzrostem mógłby się pochwalić chyba tylko Diego, ale widać wyraźnie, że zdjęcie robił któryś z producentów muzycznych. Czemu zrobił to, kiedy twarz śpiewającego była zasłonięta przez mikrofon?Jeśli Damien miałby zagrać na przykład Alexandra, który zapowiada się na jedną z głównych postaci, z pewnością potrzebowałby jakiejś piosenki, reprezentującej postać, jak było w przypadku Yo soy asi (Diego), Voy por ti (León), Destinada a brillar (Ludmiła), En mi mundo (Violetta).

Ponadto, podobno Tini powiedziała gdzieś, że widziała w studio nagraniowym Nicolasa. Nie wiem, czy to prawda - po raz pierwszy w życiu nie mam zupełnie pojęcia, czy ta plotka ma jakieś podstawy, czy jest wyssana z palca. Jeśli jednak to prawda, możemy nawet myśleć, że nasz D to w rzeczywistości Nicolas.

#Uczestnik wspólnych imprez?
Nie tylko urodziny, nie tylko Studio. Jest też całkiem sporo zdjęć - co ciekawe, nie udostępnianych bezpośrednio przez aktorów - na których widzimy chłopaka w otoczeniu tak znanych nam twarzy.
Przyjrzyjcie się - nie mamy wątpliwości, na podanym zdjęciu jak byk - oto nasz francuski aktor w towarzystwie Martina Sabana, producenta głównego Violetty i Xabianiego Ponce de Leon, odtwórcy Marco.


Tadadaaam! Jeśli ktoś z Was miał wątpliwości, czy Damien spędza z obsadą czas wolny, oto macie dowód - widzimy go na poniższym filmiku z siedemnastki Martiny. Ci o bystrym wzroku bez problemu wyhaczą go po prawej stronie, obok Lodo i Tomasa. Jest oznaczony także w opisie!#Warunki wykonawcze
Można powiedzieć, że ten facet ma zestaw cech charakteryzujących generalnie naszą obsadę. Mówimy tu o grupie wiekowej - mnóstwo naszych aktorów ma 21-24 lata, a Damien właśnie skończył 22. Jest aktorem i muzykiem, czyli spełnia wygania do grania ucznia Studio.
Jest także już odrobinę znany ale nie stanowi też wielkiej gwiazdy, której nie byliby w stanie opłacić (xdd) lub kojarzyła by się zbyt mocno z inną produkcją, żeby widzowie Violetty mogli się dość mocno wczuć w postać.


Lauretta bez wątpienia jest przystojny, mało tego - pochodzi z kraju, z którego dotąd nie ma nikogo w obsadzie, a jeśli producent czymś się kiedyś kierował, to różnorodnością narodową w ekipie. Im więcej kultur i paszportów, tym lepiej ;)

#Powiązania z historią w Violettcie
Skoro już rozważamy przypadek Francuza, weźmy też pod uwagę, że Angie - jedna z czołowych postaci serii, w drugim sezonie wyjeżdża na stałe do Francji, ale powróci w późniejszych odcinkach Violetta 3. Czyżby miała ze sobą przywieźć jakąś pamiątkę? Nie wykluczam i takiego scenariusza. Myślę, że De mógłby bez problemu zagrać nowego chłopaka Angie. Zawsze znajdą się tacy, którzy mogą udawać francuski akcent, ale po co, skoro można mieć prawdziwego obywatela kraju Karola Wielkiego xd.

I jeszcze to imię!
Clement, który ma okazać się Alexandrem - to bardzo ważne. Czemu? Clement jest typowo francuskim imieniem, a w hiszpańskim nie ma wersji Alexander, acz Alejandro. Tudzież oczywiście że jest, ale wersja imienia zapisywana przez x także przywodzi nam Francję.#Reasumując,
myślę, że wiele ze zdjęć i przypadków, które Wam podałam, zwyczajnie wykluczają możliwość, żeby chodziło o zwykłą znajomość z aktorami. Wszystkie elementy układanki świetnie leżą, acz nie rozpędzałabym się, ponieważ może być mnóstwo rzeczy, o których nie pomyślimy dopóki się nie ujawnią, bo po prostu nie będzie możliwości na to wpaść ;>
Zważywszy że nie miałam gdzie tego wcisnąć, dodam tu - jestem dorosła, mam za sobą własne miłosne przygody, miłości i miłostki i nie jaram się jak szalona przystojnymi gwiazdorami (wyjątkiem jest Jorge xD), ale ten facet - jego talent (polecam posłuchać sobie nagrania wrzuconego u góry), jego twarz, jego ruchy - od ręki mnie uwiodły *.* byłby idealny na amanta.

Jeśli o mnie chodzi, to uważam, że Damien pokaże się w Violetta 3. 

A wy, co o tym myślicie? Przypadek czy 'violettowy obsadnik'?27 komentarzy:

 1. Boze, jest cudowny, powaznie. Tylko go kochac ;pp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

   Usuń
 2. Taka urodzinową pioseneczkę miał jeszcze Facu. Przynajmniej tak mi się wydaję, ale mogę się mylić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba rzeczywiscie, ale wertowalam tablice konta vine Jorge i nie mial tego ani w revined ani w swoich wiec wolalam nie pisac zeby gafy nie palnac

   Usuń
  2. Facu miał razem se Stephie urodziny więc było robione tylko jedno vine z tej okazji :)

   Usuń
  3. na pewno miała Cande

   Usuń
 3. Obsadnik z Violetty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli ma się faktycznie pojawić, obstawiam, że będzie to nowy narzeczony Angie, którego przywiezie sobie z Francji. Tym bardziej, że Clara miała ostatnio przymiarkę strojów - były znacznie bardziej eleganckie i poważne niż dotychczas. Myślę,że z Francji Angeles może wrócić odmieniona, a więc czemu miałaby nie przywieźć sobie nowego narzeczonego? Hahaha. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dodatkowo Diego podczas wywiadu w FW wspomniał o jakimś Francuzie w obsadzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Clara też mówiła, że będzie ktoś z Francji w trzecim sezonie.

   Usuń
 6. Czyli praktycznie wszystkie znaki na ziemi i niebie przemawiają za tym, że Damien zagra w Violettcie 3 XD W sumie to by było nieźle pociągnięcie akcji skoro Angie teraz przebywa w Francji to mogła tam kogoś poznać XD Może sobie chłopaka Angeles, może pokrywać Lu czy też Fran albo Cami tylko żeby mi LEONETTE zostawił w spokoju bo inaczej go znajdę :P A post jak zwykle rzetelny, można znaleźć dużo informacji XDDDDD Warto było na niego czekać :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Szanuję Wasz blog,ale jest coś co mnie nie pokoi. Blog plvlovers napisał o Damienie już bardzo dawno. Pisałam do Was na asku, czy uważacie,że to prawda? Ktoś odpowiedział,że napewno nie. Nagle Wy piszecie. :) Dla mnie to skopiowany pomysł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie miałam pojęcia, mówiąc właściwie, że ktoś już o tym napisał. Na naszym asku dziennie przewija się blisko 400 pytań. Zamierzyłam się na posta, kiedy wciąż i bez przerwy padały pytania, kto to jest. Mamy też własne źródła inf, obserwujemy mnóstwo twitterów vilovers z tamtego kontynentu. Niepotrzebnie się produkuję, powiem tyle: nie widziałam dotad żadnej notki, posta, czegokolwiek na innych stronach niż nasza, jest to wyłącznie moja inwencja. Mam dość własnej roboty żeby nie mieć czasu zagladac na wszystkie blogi.

   Usuń
 8. Jak jest to zdjęcie w Studiu nagraniowym tam gdzie jest z takim kolesiem, to akurat nie jest Damien tylko Jorge, bo jak wejdzicie w poniższy link to Jorge ma tą czapkę i akurat na tym jednym jest Jorge.
  https://twitter.com/chicos_violetta/status/445941669658390528

  ale trzeba przyznać, że to prawdopodobne, że Damien będzie jedną z nowych postaci. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gumiś ma rację to Jorge z Sebastianem Mellino właścicielem Akademii Śpiewu gdzie nagrywane są piosenki do Violetty https://twitter.com/bochi__/status/445645188535689216/photo/1

   Usuń
 9. Hm, może będzie. Ale wolałabym, żeby(jak już oczywiście bd), od Violi trzymał się z daleka,(Violetta jest tylko Leona ♥) :D LEONETTA POR SIEMPRE koniec kropka. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Mimo wszystko na tym zdjęciu, gdzie jeden piosenkarz śpiewał i miał zasłoniętą twarz, moim zdaniem jest Diego. Raczej tak wygląda... Zbyt często nosi proste T-shirty w Violettcie, żeby dać ten styl komu innemu. Reszta mogłaby się zgadzać. Nie ma to jak uprzykrzać życie fanom związkami:
  1. Violi z Thomasem, który stwierdził, że nie chce zadawać się z bogaczkami (na początku).
  2 Ramalo i Olgi... O litości! Lubię ich, ale nie kręcą mnie romanse czterdziestolatków!
  3. Angie&Clement&German (no bo w końcu przez ile sezonów może znajdować sobie narzeczone XD?)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziewczyny na twitterze są zdjęcia z urodzin Tini ( w jej domu ) i jest tam cała obsada razem z Damienem :)

  OdpowiedzUsuń
 12. myślę,że Damien współpracuje z obsadą

  OdpowiedzUsuń
 13. Obsadnik z Violetty xdd

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten koleś to na pewno nowa miłość Angie.

  OdpowiedzUsuń
 15. kiedy violetta 3 będzie w argentynie na disny channel ???

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeśli będzie w serialu to będzie na równi z Rugg,bo obaj są super,ale jednak Jorge to Jorge i jednak jego nic nie przewyższy. Ale mam nadzieję że ten nowy panicz się w serialu pojawi :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Skoro Francuz to może Angie wróci z Francji z nowym chłopakiem ? byłoby super :D

  OdpowiedzUsuń