Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

30.03.2014

W świecie Martiny - list of fanki z Polski + odliczanie

W świecie Martiny - list od fanki z Polski + odliczanie


Odkąd Martina otrzymała główną rolę w telenoweli "Violetta" jej świat obrócił się o 360 stopni. Media huczą o niej zarówno w sieci jak i telewizji. Dziennie dziewczyna otrzymuje na swoje konto na Twitterze kilkadziesiąt tysięcy wiadomości, tak jest również w przypadku specjalnego maila powiązanego z jej stroną internetową, którą założyła ponad rok temu. jednym z najważniejszych aspektów tej witryny jest umieszczanie na niej przez artystkę listów od fanów z całego świata. Nasza Polska już dwa razy mogła doświadczyć tego zaszczytu [KLIK]! Teraz dziewczyna publikowała kolejny list od polskiej Vilover. Przyjrzyjmy się mu dokładniej ;) Autorka listu to dwunastoletnia Paulina, musicie jednak wybaczyć trochę źle sformułowanej treści, gdyż dziewczyna posługiwała się translatorem. Postarałam się jednak, aby był on zrozumiały :)

Droga Martino
Na pierwszym miejscu chciałabym się przedstawić, więc mam na imię Paulina i mam 12 lat. Pochodzę z Polski. Miałam sporo problemów, aby napisać ten list, ale poznałam (?), gdyż tłumacz wyjaśnił. Dlatego przepraszam za błędy. W czerwcu będę w Hiszpanii. I jestem strasznie podekscytowana. Niestety, wybraliśmy hotel, gdzie nie mieści się w Barcelonie (chyba, ze promem, ale nie możemy sobie an to pozwolić). I chciałabym sobie zrobić sobie zdjęcia, tam gdzie byłaś. Przepraszam, nie znam hiszpańskiego, ale uczę się ciebie rozumieć. W rzeczywistości nie mogłabym się rozpisać, ponieważ nie mam wiele do powiedzenia. jesteś moją idolką. Kocham cię, Tini!

Słodkie prawda? jestem pełna podziwu co do tego jak bardzo angażujecie się w świecie Vilovers i Tinistas. Ten list śmiało można przypiąć do już dość sporej listy sukcesów, jakich udało nam się osiągnąć. To oczywiście nie znaczy, ze mamy spoczywać na laurach! Wy również możecie wysyłać swoje listy na podany adres:

martina@martinastoessel.com.ar


Jest to oficjalny adres mailowy, który założyła Martina specjalnie dla fanów, pamiętajcie też jednak, aby nie wysyłać nie wiadomo ilu wiadomości - ona czyta wszystko, a to, czy akurat publikuje dany zależy tylko od niej. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, a efekty będą widoczne :)

Kolejną sprawą, o którą było dość sporo pytań na asku, czyli o co chodzi z odliczaniem na stronie Martina:


Jest to nic innego jak doliczanie do 'Juntada Tinista", czyli wyjątkowego spotkania z Martiną w Argentynie (Planetarium) [KLIK], na którym dziewczyna nie tylko zaprezentuje premierę swojej książki "Simplemente Tini" - [KLIK], ale i przygotowuje dużo więcej niespodzianek.


I co o tym sądzicie? Chcielibyście, aby i Wasz list znalazł się na jej stronie? Napiszecie do niej?

14 komentarzy:

 1. Super :D DRUGA

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże, jak fajnie <3 Że jest otwarta na fanów i publikuje takie listy :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Juntada Tinista kilka dni temu zmieniło (znowu) miejsce odbycia się. Tini podała dalej tą informację na swoim Tweeterze.

  OdpowiedzUsuń
 4. A gdzie akapity i Ciebie się pisze w liście dużą literą(sorki, za moje pouczenie ,ale po prostu mam za niedługo test szóstoklasisty ,i się stresuję).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj w klubie. Fajna niespodzianka 1 kwiecień. Pozdrawiam wszystkie klasy 6 w podstawówce. Życzę powodzenia i dużo szczęścia.

   Usuń
  2. Znam ten ból ;// Ale popatrz na to z drugiej strony - za rok szósto- (teraz piąto-) klasiści będą mieli jeszcze gorzej podobno ;//

   Usuń
  3. Szóstoklasiści, wiem że to może nie być zbyt pocieszające, ale zobaczycie, jak Was będzie skręcać przed maturami :DDDD

   Usuń
  4. Ja w tej chwili jestem w piątej klasie i wiem że na pewno będziemy jeszcze pisać z angielskiego. Wydaje mi się że jeszcze z czegoś ale nie jestem pewna :)
   A co do postu to jak zawsze SUPER! :D

   Usuń
 5. Mój list, ale jestem zadowolona! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tez mam we wtorek egzamin :/ .Post byl swietny <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam, że poprawiam, ale muszę, bo mnie to strasznie razi ;/.....Jej świat nie mógł obrócić się o 360 stopni, bo wtedy wróciłby do tego samego miejsca, jak już to o 180 stopni:)

  OdpowiedzUsuń
 8. tini bardzo cie lubie i chcem cie poznać chciałam bym twój numer telefonu i gdzie mieszkasz proszę przeczytaj to bo to dla mnie bardzo ważne plis twoja wielka fanka laura

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej. Czy to trzeba wysłać ze swojej poczty np. jak mam na wp to wysłać pod jej email martina@martinastoessel.com.ar ? Proszę o odpowiedź ! ;* I pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń