Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

27.04.2014

Finał trzeciego sezonu z Germangie czy bez?

Finał trzeciego sezonu z Germangie czy bez?


Kilka ostatnich dni obfitowało w niepewność, jeśli chodzi o losy ulubionego paringu wielu fanów Violetty, mianowicie związku między najlepszą ciocią pod słońcem - Angie, a nie zawsze dobrym ojciem - Germanem Castillo. Cała masa spekulacji wzięła swój początek w tweecie scenarzysty z Violetty, który zdradził nam prawdopodobne zakończenie trzeciego sezonu, jeśli chodzi o związki. Pomimo że informacja ta zdążyła już okrążyć cały świat, piszemy o tym, aby pozwolić Wam spojrzeć pod nieco innym kątem na całą sprawę. 

Dla kogo szczęśliwy finał?

Sebastian Parotta to jeden ze scenarzystów serialu, ostatnio dość aktywny na swoim Twitterze. Kilka dni temu dni temu, czyli 21 kwietnia, na tym właśnie portalu zamieścił bardzo ogólnikowe, powiedziałabym nawet, że niewiele wyjaśniające, zdanie dotyczące finału serialu:


W Violetta3 każdy dostaje to, na co zasłużył.
Jak sami widzicie, wszyscy od dawna się tego domyślaliśmy, że produkcja nie pozwoli sobie na zakończenie serialu w sposób łamiący serduszka milionom wiernych fanów na całym świecie, bez wystawiania siebie na ogromne niebezpieczeństwo :D. Szczęśliwe zakończenie jest pewniakiem, ale czy dla wszystkich...?

Jedna z obserwujących go fanek wkrótce później zamieściła pewien tweet, z którym w większości pewnie każdy z nas się utożsamia:

Mam nadzieję, że Angie i German, León i Violetta, Maxi i Naty, Ramallo i Olga, Marco i Francesca skończą razem 
Nie byłoby to wcale pobożnym życzeniem, a jednak Sebastian, zaskakując wszystkich, odpowiedział na ten tweet, mrożąc tym samym krew w żyłach każdemu, kto tego dnia przewinął się przez twitter, bowiem informacja ta błyskawicznie obiegła fioletowy świat:

To może się spełnić w 80%
Jest to prosty rachunek. W zamieszczonym przez @CamiCarlę_ tweecie występuje pięć par, a scenarzysta Violetty, osoba odpowiedzialna za scenariusz, znająca zakończenie serialu i wszystkie wątki, właśnie poinformowała o tym, że prawdopodobnie tylko 4 z 5 par znajdą szczęśliwe zakończenie.

Prawdopodobnie nikt w tym przypadku nie miał problemów z dedukcją, ale podsumujmy:

LEONETTA | Para posiadająca największe rzesze fanów, uwielbiana na całym świecie, niekiedy stanowiąca jedyny powód dla niektórych fanów, dla którego oglądają Violettę. Dla większości to pierwsze i najmilej wspominane skojarzenie związane z serialem. Producenci, kolokwialnie mówiąc, musieliby oszaleć, aby w finale ich rozdzielić, tak więc, odnosząc się tylko i wyłącznie do tweetu Sebastiana Parotty - para ta ma 100% szans na to, że będzie razem.NAXI | Zdaniem wielu, w tym moim, nie ma w serialu zbyt wielu osób, które bardziej zasługiwałyby na wspólne szczęście niż Maxi - chłopak mający zerowe szczęście w miłości - i Naty - dziewczyna, która ledwie wyswobodziła się spod oków noszących miano 'Ludmiła', a i tak ciągle znajduje się pod mniejszym, lub większym wpływem z jej strony. Para ta przeżyła naprawdę niewiele wspólnie przeżytego szczęśliwego czasu i jest naprawdę kochana, co, moim zdaniem, daje im olbrzymią szansę na zakończenie sezonu w duecie.


RAMALLGA | Kto nie uśmiecha się na myśl o tej samotnej dwójce, która niczym ta Czapla i Żuraw ze znanego polskiego wiersza ma za sobą całe miesiące podchodów, niedopowiedzeń i sporów. Całe dwa sezony czekaliśmy na to, aż nieumiejąca utrzymać języka za zębami gospodyni i bardzo zasadniczy profesjonalista, w końcu poczyni jakikolwiek krok, aby na dobre wyjść na światło dzienne ze swoimi uczuciami. Dlaczego producenci mieliby im odbierać tak trudno wypracowany związek, skoro dopiero się rozpoczął? Brak szans na rozstanie w finale 3 sezonu.

'No me toque, Ramallo"

MARCESCA | Francesca w pierwszym sezonie przeżyła już jedną nieszczęśliwą miłość, obdarzając bynajmniej nie przyjacielskimi uczuciami Tomasa. Z kolei w drugim sezonie nareszcie znalazł się ktoś, kto pokochał i ją. Pierwsze spotkanie podczas występu w klubie karaoke sprawiło, że utalentowana Włoszka straciła głowę dla Marco i wkrótce stworzyli niemalże najsłodszą parę w serialu. Do pewnego momentu mogłabym polemizować, że między nimi było stanowczo zbyt cukierkowo, ale wyjazd Cauviglii do Włoszech, a później pojawienie się zazdrosnej Any sprawiło, że para ta też swoje już przeżyła. Fakt faktem - są bardzo lubiani, ale czy na tyle, aby byli nietykalni? Fani Germangie uznali, że tak, bowiem...


...tutaj dochodzimy do momentu, który okazał się dramatyczny dla fanów szipujących paring Germana - ojca Violetty i jej ciotki - Angie, którzy uznali, że prawdopodobnie to 20 procent, tym jedynym paringiem, który, zdaniem Parotty, nie zakończy sezonu trzymając się za ręce, będzie właśnie Germangie.

Pod tweetem scenarzysty wybuchła burza, w której raz za razem przewijały się twitterowe avatary zasmuconych fanek, przedstawiające Clarę Alonso - odtwórczynię Angie. "Seba... Zabij mnie... nie masz pojęcia jaka jestem teraz... Dosłownie" - pisała jedna z fanek Clary/Angie.

Ale na tym się nie skończyło, bowiem, aby wieść szybko rozeszła się po świecie, jedna z Twitterowiczek wpadła na pomysł bardzo zaraźliwej akcji, mającej na celu pokazać jak wielka jest liczba fanów Germangie i jak wielkie znaczenie ma ta para dla serialu i dla nich. Jestem pewna, że co aktywniejsi użytkownicy Ćwierkacza widzieli tę akcję, choćby i dlatego, że wbiła się do Argentyńskich trendów (nie jestem pewna, czy odniosła taki sam sukces w innych krajach, dlatego nie chcę niczego potwierdzać), mianowicie:

#SinGermangieNoHayVioletta

Akcja ta osiągnęła sukces, bowiem następnego dnia dotarła do Parotty, który na swoim Twitterze opublikował następującą informację:

Tak, tak, już zrozumieliśmy: bez Germangie nie nie ma Violetty.

Jakie wnioski możemy wyciągnąć?

Jeżeli chcemy rozważyć wszelkie za i przeciw w kwestii Germangie, musimy najpierw powiedzieć sobie co nieco na temat tejże pary:

GERMANGIE | W przeciwieństwie do krótko trwającego związku Angie z Pablo, w tym przypadku nie mamy do czynienia z platoniczną miłością, albo z prawdziwym płomieniem, który na przestrzeni pierwszych dwudziestu odcinków Violetty z małego ognia spalającego zapałkę przeistoczył się w stopniowo trawiący na wszystko na swej drodze żar. I to widać. Przez cały pierwszy sezon widać między nimi było tę chemię. Pomimo początkowej niechęci do Germana, Angie jako pierwsza zauważyła w nim dobro i miłość, którą starała się pielęgnować, wyświadczając tym samym rodzinie Castillo, Violetcie, a przede wszystkim Germanowi ogromną przysługę. Pojawiając się w jego poukładanym świecie bez miejsca na cień szaleństwa, całe je odmieniła, stanowiąc wiatr ze wschodu - świeży powiew, który wstrząsnął posadami i zaprowadził nowy, lepszy, chociaż jeszcze bardziej skomplikowany, porządek. I nawet, kiedy Angie postanowiła zapomnieć o swoim uczuciu, zmieniając jego obiekt z Germana na kogoś innego i tak zakochała się w nim ponownie, tym razem pod postacią Jeremiasza.


Już samo to, jak niesprawiedliwie obeszło się z nią życie - zsyłając plagi w postaci Jade, czy Esmeraldy, która zepchnęła ją na drugi plan i wyrzuciła z życia Germana - albo oszukało - jak niewątpliwie poczuła się, odkrywając prawdę na temat Jeremiasza - stanowi o tym, że, moim zdaniem, Angie zasłużyła na szczęśliwy koniec po powrocie z Francji. Szczerze wątpię, że na koniec sezonu uświadczymy widoku Angeles jako singielki - co jak co, ale po dwóch sezonach nieszczęśliwych miłosnych zmagań [German/Jeremiasz, Pablo] coś jej się od życia należy. W takim razie pozostają nam tylko dwie możliwe opcje, ale także trzecia, którą brałabym pod uwagę jedynie z pewną dozą nieufności, o czym później.

Produkcja nie strzeli sobie w stopę. Jak dobrze wiecie, wszystko na świecie nastawione jest na zysk. A zysk płynie przede wszystkim z zadowolenia konsumenta-odbiorcy, czyli w tym przypadku - nas. Czy serial, w którym uwielbiany przez większość widzów bohater umiera byłby chętnie oglądany? Nie sądzę. Oczywiście nie mówimy tutaj o typowych zwrotach akcji na krótką metę, kiedy w jego życiu dzieje się źle, tak jak to bywa i u Violetty, ale o kluczowym momencie, po którym nic już nie będzie takie same. A jak wyglądałby finał Violetty bez szczęśliwego zakończenia dla Germangie? Cóż, nie byłby finałem, który został wymarzony przez miliony ludzi. Gdyby faktycznie tak się stało (co jest tylko moim założeniem), po finale pozostałby niesmak i ogromny zawód ze strony fanów tego paringu. A co za  tym idzie? Fala twitterowych akcji i tweetów do produkcji pełnych żalu i pretensji, być może bojkot, a skoro najważniejsze jest zadowolenie rzeszy fanów, to Pol-ka i Disney nie mogą tak ryzykować. 

Okej, ale co z Pablangie? Wszyscy wiedzą, że ten medal ma dwie strony, a drugą jest postać nauczyciela-dyrektora Studio, Pablo. Sparowany z Angie, jest obiektem uwielbienia również ogromnej grupy fanów, więc naturalnie należy wziąć pod uwagę fakt, że Producenci mogli rozważyć i taką opcję przy pisaniu scenariuszy. Czy pod słowami "80% procent z tego może się spełnić" kryło się właśnie to przesłanie, jakoby Angie miała ułożyć sobie życie z kimś... ale nie z zaborczym inżynierem? Nie ulega wątpliwości, że Pablo obdarzył Angie szczerym i niezmąconym uczuciem, ale na niekorzyść tego związku przemawia fakt, że do tej pory (przez większość ich znajomości, nie licząc okresu, kiedy Angie się w nim "bujała") było to uczucie tylko i wyłącznie jednostronne, co nie znaczy, że w trakcie trzeciego sezonu coś nie może się zmienić w tej materii, a Angie nagle zapała uczuciem do swojego przyjaciela. Istnieje też możliwość, że dla Angie pisane są wspólne losy z jakąś inną, nową postacią, co jest, moim zdaniem, mało prawdopodobne, bo grubymi nićmi szyte, ale wciąż nie niemożliwe.

Cała sprawa toczy się jednak wokół Germangie, więc załóżmy, że nie nie istnieją żadne inne opcje i będziemy rozpatrywać tylko i wyłącznie Germana oraz Angeles. Jak to wszystko odnosi się do tweetu Parotty? Dlatego zebrałam część wziętych z twittera informacji, które zamieszczali zaniepokojeni fani i postanowiłam odpowiedzieć na te wątpliwości.

     1. To, że scenariusze mogą być już napisane, nie znaczy, że wszystko stracone
Dlatego należy zwrócić uwagę na to, jakiego słownictwa użył Parotta. "To może się spełnić w 80%" i najważniejsze jest tutaj słowo "może". Jeśli scenariusze są już w całości napisane, prawdopodobnie historia Germangie byłaby kwestią zmiany kilku końcowych scen i dialogów. To nic niemożliwego, zważywszy na to, że nagrania dopiero się rozpoczęły, a sceny bliższe finału mogą być nagrywane dopiero na jesieni. Prawdopodobnie części późniejszych wątków są na razie jedynie zarysami, więc nie ma powodów do niepokoju, jestem pewna, że gdyby w tej chwili wszyscy zaczęli nienawidzić, powiedzmy: jakiś paring, albo zaczęliby masowy, olbrzymi spam na rzecz jakiegoś rozwiązania w serialu, Produkcja musiałaby nagiąć swoje plany i ustąpić, aby dopasować je przynajmniej w stopniu kompromisu do oczekiwań mas.

     2. A co jeśli to była tylko prowokacja?
Warto się za stanowić nad tym: co, jeśli to tylko element testu? Być może scenariusze końcowych odcinków jeszcze nie powstały, albo są w fazie ustalania końcowych szczegółów i dopinania na ostatni guzik pewnych wątków, więc zabieg Parotty miał na celu wybadanie publiczności i zorientowania się w ich pragnieniach i preferencjach? Jeśli tak było, to prawdopodobnie akcją #BezGermangieNieMaVioletty fani udowodnili, czego oczekują i pozwolili produkcji na wyciągnięcie wniosków.

     3. Jeśli to nie była prowokacja, a stwierdzenie zamierzeń, to fani wybili produkcji je z głowy
Mówię o tweecie "Tak, tak, już zrozumieliśmy, że bez Germangie nie ma Violetty". Co sugeruje, że fala oburzenia, jaka przeszła przez Twittera w związku z potencjalnym brakiem Germangie przerosła producentów, więc jeśli faktycznie nie zamierzali zakończyć serialu związkiem, to prawdopodobnie zmienią ten zamiar, mając na uwadze, że gdyby Germangie jednak nie wystąpiło, reakcja byłaby o wiele większa i dotkliwsza. Natomiast jeśli to były tylko 'badania', wciąż możemy być spokojni.

Tak jak już mówiłam, nikt nie ma zamiaru strzelić sobie w stopę i wystawiać na falę krytyki, więc prawdopodobnie do ostatniej chwili nic nie będzie pewne, ale mimo to uspokajam, że nawet jeśli wcześniej było się czym martwić, to teraz jedynie należy wyczekiwać ewentualnych informacji i zaufać, że jednak będzie tak, jak tego oczekuje większość fanów.

Jak Wy się ustosunkujecie do zamieszczonych tutaj informacji? Chcecie się podzielić Waszym zdaniem na ten temat? 

PS Proszę, aby ten post oceniać w charakterze przypuszczeń, a nie potwierdzonych faktów, ponieważ nic nie jest pewne. Proszę też fanów Pablangie o zrozumienie, że byłam zmuszona zepchnąć ten paring na boczny tor. Post ten jest głównie Germangie, ponieważ wokół tej pary toczyła się rzeczona afera

97 komentarzy:

 1. Pierwsza! :D
  LEONETTA FOREVER!! <3333

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 jesteś

   Usuń
  2. Zgadzam sięę <3 <3333333 Leonetta na zawsze :)

   Usuń
 2. Ja uważam że jeżeli ma być szczęśliwy finał , ja jestem za germangie ale Pablito by został sam , ale dla jade to może być German lub Nicolas ( chyba xd ) więc albo German albo Pablo i tak zostali by sami ;c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po części masz racje, ale gdyby to głębiej rozważyć producenci nie pozwolili by sobie na nie szczęśliwy koniec, nie chcieliby, by fanka choć najmniejszej roli, takiej jak powiedzmy ojciec Jade i Matiasa była zawiedziona po obejrzeniu ostatniego odcinka, głównie dlatego, bo Violette oglądają też 6-7 latki, które po smutnej scenie, czy problemach bohatera płaczą, wtedy rodzice przestają pozwalać dzieciom na oglądanie serialu i od razu spada oglądalność, dlatego myślę, że ludzie, którzy piszą scenariusz Violetty chcą uszczęśliwić każdą grupę mniejszych i większych fanów;), dlatego w 3 sezonie mogą pojawić się nowe miłośći doryczące ostatnio opuszczonych w tych tematach postaci, takich jak np. Angie;)
   To na tyle;D

   Usuń
  2. No wiesz zostaje jeszcze Priscilla ;)
   Ja właściwe jestem z Pangie <3 German to gnojek.
   Ale wydaje mi się, że paringi będą takie (dla mnie to niestety bo wolę Pangie,ale myślę jak producenci xd) Germangie, Jade i ten nowy o którego German mi być zazdrosny, Pablo i Priscilla.
   Ale liczę, że producenci pomyślą jak ja i będzie Pangie <33

   Usuń
  3. ale priscilla to ma być w 99.99% menadżerka violi/ludmi/violi&ludmi więc jeżeli chcemy żeby każdy miał parę to Prampton ( wiecie o co cho zapomniałam imienia chyba rodrigoxd ) może być z pablo XDDD ale to nie w stylu disneya ( wiem zostało mi jeszcze z piątku XDDDDD

   Usuń
 3. ważne że leonetta i naxi znajdą szczęście szkoda tylko że nie fedemila :(

  http://opowiadania-naty.blogspot.com/
  http://ludmi-i-fede-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super blog, według mnie fedemila przejdzie :) już mieli kilka wspólnych scenek w V3. Wiesz... Fedemila 4ever, a tak w ogóle to podobno Lu ma się zmienić więc 99,999999999% że Fedemila przejdzie :) . Zapraszam do mnie jeśli jesteś Fedemilers ;) www.fedemila-4ever.blogspot.com ~♥

   Usuń
 4. Pierwsza!!!!!!! Germangie musi być!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5 raczej. Przedszkole się kłania. :D

   Usuń
 5. Zapraszam trwa konkurs do wygrania Sekrety i marzenia Violetty - rok później.
  http://violetta2123.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Fakt, to była prawdziwa chwila strachu dla fanów Germangie i nawały ogromnego spamu na Twitterze, oj tak. Sama od początku w jakimś stopniu przeczuwałam, że mogła być to prowokacja, ale kto ich tam wie...
  Cóż, mam nadzieję, że mimo wszystko zobaczymy ten długo wyczekiwany happy end. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby jednak było to Germangie... :c

  OdpowiedzUsuń
 8. musi byc germangie! oddalabym te wszystkie parringi za ich slub na koniec!

  OdpowiedzUsuń
 9. Parotta narobil wszystkim niezłego stracha. Germangie na koniec bylo by cudownym przypieczetoaniem Violetty.
  Cos słyszalam że uznali nagle, że Germn i Angie razem to patologia, ale chyba sie opamiętali. Mam nadzieje ;p
  Jestem od poczatku do konca za germangie i kibicuje im od poczatku pierwszego sezonu. Muszą byc razem!

  OdpowiedzUsuń
 10. ciekawy post ❤❤
  ja bym chciała Dielettę ❤❤, a nie Leonettę.

  zaraz pewnie pod tym komentarzem pojawią się teksty typu "Leonetta lespza, a Dieletta..." lub podobne, ale ja uważam inaczej, więc nie powinny być takie komentarze, bo każdy ma swoją ulubioną parę i powinniście (Ci co obrażają) zrozumieć to. ❤

  Czekam na kolejny post w sprawie 3 sezonu Violetty ❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym chciała Leonettę. Wątpię, że Viola kolejny raz zaufała Diego. Rozumiem jednak, że możesz mieć inne zdanie, jak każdy, a nie powinno się obrażać kogoś zainteresowań. W końcu Dieletta też ma dużo fanów. O gustach się nie dyskutuje... nie rozumiem ludzi, którzy obrażają zainteresowania innych... :)

   Usuń
  2. Violetta ma być z Leonem :-P Diego nie może się przy niej marnować. Słodkie byłoby połączenie Diego i Camili. ♥♥♥♥

   Usuń
  3. Diego i Camili? Ja natomiast nie widzę tego połączenia, ale to również kwestia gustu jak napisała Zuzia :) Ja uwielbiam Leonettę, ale natomiast do fanów Diegoletty, nie ma nic :) bo lubię bardzie Diego, ale sądzę, że tutaj również Zuzia ma rację, nie ma pewności by Viola zaufała ponownie Diegu. Byłoby to dość trudne pewnie. Więc sama jestem ciekawa jak rozwiążą fakt Diega z kim będzie. I również chce zobaczyć Fedemiłe!

   Usuń
 11. Po przeczytaniu posta przeszłam z fanki Pablangie na fankę Germangie. Mam nadzieję, że trzeci sezon zakończy się Leonettą, Fedemiłą, Marcescą, Ramallgą, Germangie i Naxi. Kto wie? Może Pablo znajdzie nową miłość, np. Priscillę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio? Ten post zmienil twoje zdanie? Widze, ze fani Pablangie sa naprawde trwali... Ja tam uwazam,ze Pablo z Angie i tyle. O Germangie to nawet mi sie nie chce wspominac,wrr.

   ~Julia -Leonaxico z aninima :D

   Usuń
  2. Pablangie por siempre ! <3 <3
   Według mnie swatanie męża z siostrą zmarłej żony nie jest najlepszym pomysłem xd
   Pablangie! musi być i koniec ! ♥

   Usuń
  3. Ja za Pablangie :c Nie lubie Germita :c

   Usuń
  4. Hahahaha....... Już nie wiem co myśleć... :) German i Angie do siebie pasują, a jak Pablo z nią był, a ona pocałowała pana Castillo, to mi się płakać chciało. Pablo się przy Angie "marnuje", a ja go bardzo lubię i zawsze mi go szkoda...

   Usuń
 12. Ja myślę, że Florencia Ortiz, która zagra Priscillę może być mamą Ludmiły i może zacząć się spotykać z Germanem, a Ludmiła i Violetta były by wtedy przyrodnimi siostrami, ale to tylko moje przypuszczenia. Chociaż bardzo lubię Germangie to Pablangie nie jest taka zła xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oo, to by było coś pięknego! Ale wątpię .. German tak szybko nie zaufa obcej kobiecie, bo będzie się bał powtórki jak u Esmeraldy :c

   Usuń
 13. Seba raczej nie mogl napisac, ze wszystko, co fanka ujela, sprawdzi sie w 100%, bo to zmiotloby cala "groze" serialu. Fakt, Violetta bez Germangie, to nie serial. Mam nadzieje, ze rezyserom znudzilo sie juz dreczenie Angie i w koncu doczekamy sie happy endu dla tego cudownego parringu.Bardzo udany post. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gdyby było w 100 % to by raczej nie odpowiedział na tego tweeta :)

   Usuń
 14. Sadze że jeśli nie mieliby być razem to któryś ze ślubów Hermana doszedł by do skutku a w drugim sezonie nie ciągneliby miłości angie do.Hermana. Germangie musi być

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetny post. Wiolczur się napracowała... Gratulacje.
  Jeśli chodzi o paringi, które chciałabym zobaczyć w trzecim sezonie to na pewno Leonetta, Marceska, Naxi, Ramallga, Fedemiła oraz Bromi.
  Co do Angie, to sama już nie wiem, czy bardziej jestem za jej związkiem z Germanem, czy z Pablo... Niech w finale Violetty 3 będzie szczęśliwa, niezależnie od tego, kogo ostatecznie wybierze, takie jest moje zdanie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo... Bromi to rzadkość... Camila o byle co się wkurza na Brodueya... Mimo to też ich lubię :)

   Usuń
  2. Ja tam lubię wszystkie praingi z finału <3 Najbardziej Leonetta,a i jestem z Pangie( lub Pablangie miesza mi sie xd) Germat to gnojek i mnie wkurza xd Pablo niby był z Jakie,ale Angie o tym wiedziała,a German udawał Jeremiasza i łamał serce Angie.
   Pangie pro siempre <3

   Usuń
 16. A poza tym Angie ma spowazniec wiec może taka odmieniona w stylu germana bardziej mu się spodoba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak o tym myślałam :D Przez 4 lata miałabym się poświęcić mojemu kochanemu serialowi żeby później się zawieść i ryczeć na koniec sezonu? O NIE! GERMANGIE MUSI BYĆ! ♥

   Usuń
 17. Ja tam bym chciała, żeby Angie była albo z Pablo, albo z kimś zupełnie nowym. Strasznie nie lubię Germangie, bo uważam że nie jest prawdziwa. German powinien być z Jade, ale Jade musiałaby się polubić z Violettą, albo też znaleźć sobie kogoś nowego. Poza tym sądzę że związek siostry zmarłej żony Germana z jej szwagrem jest nieco dziwny i, jak dla mnie, odpychający. Leonetta będzie na 100%, Ramallga też, Naxi za dużo przeszła, żeby ich rozdzielić, a Marcesca (mimo, że ja jej nie lubię) jest chyba jedną z najbardziej uwielbianych par serialu. Dlatego stawiam i mam nadzieję, że serial nie skończy się związkiem Germangie.
  P.S. Teoria z prowokacją jak dla mnie mało prawdopodobna. Scenarzyści mają już swój zamysł i plan na 3 sezon i wątpię żeby go zmieniały nawet pod wpływem licznych protestowań. Jeśli ktoś ogląda i lubi ten serial od początku to dalej będzie go oglądał bez względu na to czy będzie szczęśliwe zakończenie jego ulubionej pary.
  Skończyłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, może Jade się zmieni, przecież jej co raz bardziej zależało na Germanie.

   Usuń
  2. myślę dokładne to samo :)

   Usuń
  3. Dokladnie to samo mysle. Bye glupiemu Germangie i glupiej Marcesce. :D:D

   ~Julia-Leonaxico z anonimka

   Usuń
 18. Ja chyba jako jedyna jestem za Pablangie. Chociaż fajnie by było jakby Violetta miała osobę, która zastąpi jej mamę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jestem na Pablangie :) Moim zdaniem każdy ma inny gust i producenci nie mogą dopasować wszystkim, inni wolą po prostu Germangie a inni Pablangie. myśle że ten kto lubi Violettę powinien to uszanować najważniejsze jest to żeby Angie była w końcu szczęśliwa:)

   Usuń
  2. Nie, nie jesteś sama. Ja też w 100-stu % jestem za Pablo i Angie ;) PABLANGIE FOREVER <3

   Usuń
  3. Ja też chcę Pablangie. <333

   Usuń
  4. A to nie jest Pangie? No cóż mimo tego Pablo y Angie por siempre <3

   Usuń
 19. JA tam nie wiem :) ciekawe z kim będzie Diego?

  OdpowiedzUsuń
 20. Błagam. Dajcie germangie. Razem z moją przyjaciółką jesteśmy jednego zdania. Ok, Angie to szwagierka Germana, ale to widać. On jest zakochany w niej, a ona w nim i to od początku serialu. Pierwszym przypieczętowaniem tego twierdzenia jest ich pocałunek w 73 odcinku 1 sezonu. Niektórzy, np. fani pablangie pomyślą, że to kompletna patologia i nie powinno mieć to miejsca, ale miłość jest ślepa. Nie wybiera się ludzi w których się zakochuje. Kolejnym plusem jest to, że ten związek jest akceptowany (nie bierzmy tu pod uwagę Jade Matiasa i Pablo). Angelica mama Angie wyraźnie powiedziała, że ona to rozumie i akceptuje ten związek. Teraz jedyną przeszkodą byłaby Violetta, ale ona kocha Angie i chciałaby, żeby była szczęśliwa z Germanem. Teraz wszystko jest w rękach producentów a nam pozostaje czekać i nie tracić nadziei.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. popieram w 100% :)
   Mimo tego, że Pablo kocha Angie na zabój to nie można zmuszać do miłość.
   Angie bardzo kocha Pablo, ale tylko jako najlepszego przyjaciela.
   I mimo tej miłości ze strony Pablo, Angie cierpiała przez niego - Jackie.
   A German, to German nic tym nie zrobimy, ale ważne jest to, ze on szczerze kocha Angie i zawsze będzie, a ona go nigdy nie przestała ;)

   Usuń
  2. Mam pytanie. Nie masz czasem bloga z opowiadaniami o germangie ? xD

   Usuń
  3. German ranił Angie dużo częściej. A Esme to co? A łamanie Angie serca przez udawanie Jeremiasza? Angie ma taki sam problem jak Violetta jest rozdarta ;-; Ale ja liczę na Pangie <3

   Usuń
  4. Wiesz ona już nie jest zozdarta. Nawet Angelica powiedziała w pierwszym sezonie ,że Pablo kiedyś jej się "podobał" a raczej słowo podobał nie opisuje, jakichś wielkich uczuć,podobać też mi się może kilku chłopaków ,ale to nie znaczy ,że ich kocham. Gdy Angie poznała Germana to się w nim zakochała. I ona właściwie nigdy nie była rozdarta. Wtedy gdy chodziła z Pablo ,niestety nieświadomie próbowała zapomnieć o Germanie ,a jednocześnie sprawić by był zazdrosny. Nie pochwalałam tego bo w jakimś stopniu zraniła tym Pablo ,ale ona go nigdy nie kochała jak mężczyznę ,tylko jak przyjaciela ,albo brata.( Nie chodzi o to ,że jestem przeciwko Pablangie,ale piszę jak po prostu jest) Przecież Angie nie zmusi się do tego by go kochać...a z tego co widać miłość do Germana była na tyle silna z jej strony ,że nie zniszczyła tego ani Jade ani Esmeralda ,a nawet sam German ,który przebierał się za Jeremiasza, zranił ją ślubem z Esmeraldą i innymi kłótniami dotyczącymi Violki. W takim razie czy to nie jest prawdziwa miłość ? Wybaczyła mu dosłownie wszystko,bo tak bardzo go kocha. Ja uważam ,że powinni być razem,na taki koniec Violetty 3 właśnie czekam i nie wyobrażam sobie innego. Bez Geramngie nie ma Violetty <3 Germangie Por Siempre <3

   Usuń
  5. I Pablo też wcale nie jest bez winy ,bo ranił Angie Jackie i tym ,że przez połowę sezonu totalnie ją olewał ,a czasami był wręcz chamski do tego stopnia ,że wyrzucił ją z pracy akurat w najgorszym momencie jej życia i gdyby nie Antonio to wcale by tam nie wróciła.

   Usuń
 21. Ja od samego początku jestem Germangie :)
  Ten paring uświadamia mi jakieś prawdziwe uczucie między tymi dwojga.
  Mimo tego nie wyobrażam sobie tego jakbym za kilka lat mogłabym całować się z moim szwagrem którego teraz mam już między innymi i jakoś darzyć go uczuciem o.O XD
  Ale Angie jako postać wytowrzona z fantazji scenarzystów potrafi :)
  Tak poczywiście to prawda, że bez Germangie nie ma Violetty :)
  I sama mogę się przyznać, że brałam udział w tej akcji ;)
  Jeżeli naprawdę będzie jakiś piękny moment na finał Germangie to będę nasycona <3
  [mimo tego, nie będzie to trwało wiecznie :(] będzie mi brakowało Violetty :-:
  I napewno będzie akcja typu ChcemyVioletta4 światowa akcja i wszyscy dostaniemy się na tagi :)
  Podsumuwując mój komentarz :
  * BEZ GERMANGIE NIE MA VIOLETTY <3
  i musi być nasza kochana ciocia z swym szwagrem <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie <3 Bez Germangie to nie Violetta ,a zniszczyć taką prawdziwą miłość to grzech xD

   Usuń
 22. Ja tam chcę by German był z Jade, bo ona mnie rozwala xd A Pablito pasuję do Angie <3 Jak @Viola123 napisała, fajnie by tak było *w* Ja tam chcę : Dielettę <3 Fedemiłę <3 Naxi <3 Leocescę <3 Polecą pewnie hejty... bo nie lubię Leónetty... nie moge mieć własnego zdania ?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ajjj... Ja tez jestem za Leocesca, co jest bardzo zadkie.

   Usuń
  2. Dlaczego akurat oni razem? Pytam tak z ciekawości ;)

   Usuń
  3. Ok, rozumiem każdy ma inne zdanie spoczko
   Ale sądzę że Vilu nie zaufa Diego z powodu tego spisku z Ludmiła
   Także rozumiem ze szukał ojca ale są inne sposoby...
   I uważam ze Leoncesca to niemożliwe
   Fran nie mogła by chodzić z chłopakiem Vilu xD
   Ok. To tyle z mojej strony tk nie hejt tylko opinia ;)
   Ja liczę na Leonetta Fedemila Naxi Ramallo&Olga i coś xd

   Usuń
 23. A ja tam chcę Diengie! xD
  Wiem, że nierealne, ale pomarzyć zawsze można ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak samo xd Diengie i Dielari forever!! <3

   Usuń
 24. Ja nie lb. Germangie.
  Wolę Pablangie *-* <3
  A co do par to tak ,ja bym chciała : Leónettę <3 Naxi <3 Fedemile <3 Marcesce <3 Pablangie <3!
  Gdyby tylko w 3 sezonie była Lara ,mogłaby być z Diego.
  Ale skoro jej nie będzie to mógłby być z Macareną Miquel ,chociaż go nie lb i mało mnie to interesuje z kim będzie :))

  OdpowiedzUsuń
 25. a ja Fedecesce....Oh szkoda że to nierealne...

  OdpowiedzUsuń
 26. Ja wolę żeby Pablo był z Angie <3 bo jak dla mnie być ze szwagrem to głupota i ładniej oni wyglądają niż Germanangie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100% ;).

   Usuń
  2. Zgadzam się, Pablo i Angie zasługują na szczęście.

   Usuń
 27. ja chcę aby
  -viola była z leonkiem
  -camila była brodłejem
  -ludmi była z fede
  -naty była z maxim
  -olgita była z ramalo
  - fran była z marco
  -no i oczywiście angie z germanem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się na 100000% :D

   Usuń
 28. 10 lat temu w filmach i serialach, o tym jak się zakończy dowiadywaliśmy się po emisji, a nie jeszcze przed nakręceniem. Skoro fani już ustalili kto ma być z kim to po co w ogóle kręcić ten serial? Wg mnie treść scenariuszy nie powinna być ujawniana przed emisją. Po co oglądać coś wiedząc co będzie.

  OdpowiedzUsuń
 29. Ja chce a by finał sezonuskończyl sie parami
  1.Naxi
  2.Leonetta
  3.Marcesca
  4.Germangi
  5.Fedmiła
  6.Bromi
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 30. Ale numer... XD
  Fani Germangie się wreszcie wkurzyli!
  Bo bez tego paringu to nie TO samo.
  Fakt, faktem pozostanie że jest mnóstwo opcji na temat " co będzie z Germangie?!"
  Pozostaje nam tylko czekać na "postawienie kropki nad i ".

  OdpowiedzUsuń
 31. jak nie bd Naxi to tego nie oglądam -.-

  OdpowiedzUsuń
 32. Moje typy są inne
  Leonetta
  Pablongie
  Broli lub Seli
  Naxi
  Marcesca
  Oczywiście Fedemila
  Ramalllo i Olga
  Diery (Diego i Gery)
  Jade i ten nowy
  I, i, i, tyle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie sądzę żeby diego by łz gery skoro gery ma być "zła" ;) ale z 2 strony to ma się podobno naprawdę na dobre zakochać czy jakoś tak... a chyba każdy inny bedzie zajęty... :)

   Usuń
 33. ciekawe czy andres z kimś będzie xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytasz mi w myślach ;-;
   Mi się wydaję, że wróci ta co wyjechała xd
   Chyba Lilly ale ja tam nie jestem pewna xd

   Usuń
 34. Ciekawe co bedzie z Diegoletta ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważam ze Diegoletty noe będzie juz NIGDY
   Dlaczego .?
   Chyba każdy wie co Diego planował z Lu itd.
   I Vilu mu nie zaufa.
   Ok. Jako znajomy to może
   Ale związku nigdy już nie stworzą.
   To tyle ;)

   Usuń
  2. Pewnie nic ciekawwego. Diego może odejdzie z 3 sezonu lub znajdzię inną.:) napewno to tez dla niego musi sie dobrze zakonczyc. ;) :)

   Usuń
 35. Jestem szczerze za Germangie. I proszę nie pisać komentarze typu "bay głupie Germangie ..." bo to jest obraźliwe dla fanów tej pary :P Nie patrzę na Angie jako szwagierkę Germana. Widzę tylko dwóch szaleńczo zakochanych w sobie ludzi których łączy coś więcej niż powietrze którym wspólnie oddychają. Mam nadzieję że ten tweet jest upewnieniem że jednak koniec V3 zostanie zapieczętowany słodkim końcem Germana i Angeles. Dziękuję :) <3

  OdpowiedzUsuń
 36. Mi si wydaj, że tam brakuje poporustu Cami i Brodweya w twwecie twj dziewczyny i dlatego Parodi odpowiedziła,że w 18 %

  OdpowiedzUsuń
 37. Ja tam jestem za Diegolettą, nie Leonettą. ^-^
  Chociaż i tak u mnie zawsze na pierwszym miejscu będzie Germangie. *-* <3

  OdpowiedzUsuń
 38. Ja jestem za Diegoletta chociaz wiem,ze w 3 sezonie Violetta bedzie z Leonem :(

  OdpowiedzUsuń
 39. Germangie nie jest nastoletnim uczuciem jakie posiada większość paringów w serialu, tylko dwójką dorosłych już ludzi, zakochanych w sobie tak naprawdę. 3 sezon nie mógł by się skończyć z nimi osobno. Widać, że to najprawdziwsza miłość, nie da się tak po prostu odkochać. Nawet w drugim sezonie, kiedy German był z Esme, nie miał kompletnego zlewu na Angie. Ona też już się dosyć wycierpiała. Germangie forever♥

  OdpowiedzUsuń
 40. A co z Ludmi i Fede ;c

  OdpowiedzUsuń


 41. BOŻE LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  POST JEST O GERMANGIE A JAKA JEST WIĘKSZOŚĆ KOMENTARZY ? "OOOO TAK ! LEONETTA FOREVER OOOO <3 "

  -,- -,- -,-

  LUDZI JEŚLI NIE PRZEPADACIE ZA GERMANGIE TO NIE WCHODŹCIE W TEN POST I NIE PISZCIE O WASZEJ "leonetcie"

  A Z INNEJ BECZKI... DZIĘKI !!!!! W KOŃCU KTOŚ ZAINTERESOWAŁ SIĘ GERMANGIE <3 <3 BOŻE DZIĘKUJĘ *O* TERAZ MAM WIĘKSZĄ NADZIEJE, ŻE GERANGIE PRZETRWA :) ;)

  SUPER POST !!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 42. Ja sądzę, że Germangie może być, ale nie wiem nie wyprzedzam w przyszłość.
  Ja sama mam dylemat pomiędzy Pangie a Germangie. Czasami wole to, a potem inaczej xd
  Ja chce Ramallga i przestrzeń osobista
  Naxi i ich nieszczęścia
  Marcesca ja tam niezbyt ich Lubie są przesłodzeni xd
  Fedemila musi być razem.
  Diego i Andres oni mogą być razem xd są bez połówek to pasuje.
  Leonetta na bank będzie razem bo była meczona orzez 2 sezony to niech dadzą jej spokój.
  Germangie to jedyna niepewność.
  Post zarąbisty <3

  OdpowiedzUsuń
 43. Ja nie lubie Marcesci to znaczy Marco... Francesca to moja ulubiona postac i zasłuzyla na kogos więcej niż tego palanta.(Bez urazy dla fanek Marco) -_-
  A i jestem za Germangie :*

  OdpowiedzUsuń
 44. A ja chcę Fedemile !!!!

  OdpowiedzUsuń
 45. Wszystkie pary powinny sie połączyć . :)))))))))))))))) i wtedy będę szczęsliwa i ja! oprócz leonetty a reszta ma byc razem!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 46. Nie będzie pary Marchesci :( Bo będzie Diechesca :)

  OdpowiedzUsuń
 47. Każdy już teraz wie ze chodziło o Marco i Fran, bo przecież Germangie biorą ślub<3

  OdpowiedzUsuń