Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

15.04.2014

[Zapowiedź] Violetta En Vivo

[Zapowiedź] Violetta En Vivo - kolejna trasa koncertowa!


Diego Dominguez, całkiem nie dawno udzielił obszernego wywiadu dla magazynu Pronto (w trakcie tłumaczenia). Bardzo interesującą rzeczą jest zapowiedź koncertów Violetty, tuż po nagraniu trzeciego sezonu. Nie ma jeszcze dokładnych terminów, szczegółów. Ale jest drobny ciekawy, pewny szczegół! Zaczynają od Europy! A zatem, czy możemy się spodziewać koncertów u Nas? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tym poście.

Więcej w rozwinięciu posta! Zapraszam!

#W wywiadzie!
Zacznijmy od wycinka magazynu Pronto, w którym padają słowa o Violetta En Vivo

Oto wycinek, a tłumaczenie na dole:


- To będzie intensywny rok.
- Tak. Już rozpoczynamy nagrania do 3 sezonu Violetty i po raz kolejny planujemy robić występy. Zaczynamy od Europy......*

* Dalszy ciąg dotyczy postaci granej w serialu, przetłumaczę to w osobnym poście :) 

Dlaczego tuż po zakończeniu nagrań trzeciego sezonu rozpoczną koncerty w Europie? Przecież jak dobrze wiemy proces dubbingowy trochę potrwa, więc na pewno nie przyjadą z promocją trzeciego sezonu. To by było dość nieracjonalne i nieodpowiednie. Możemy się ich spodziewać zatem w związku z małym przypomnieniem o sobie w Europie oraz o małej zapowiedzi trzeciego sezonu. Nie sądzicie, że to jest bardziej realne niż to, że przyjadą z promocją trzeciego sezonu, który nawet nie wiadomo czy będzie choć trochę przetłumaczony na inne języki? 

#Pewne kraje na trasie Violetta En Vivo
Jest kilka krajów, a dokładnie 3 - Francja, Włochy i Hiszpania, które miały swoje koncerty. Najwięcej ich było we Włoszech. Nie powiem ile dokładnie, bo nie chcę skłamać, ale... dziesiątki! Tłumy V-lovers kolejnych dni, o konkretnych godzinach szły na pokaz Violetta En Concerto/Il Concierto. Zatem na pewno w tych krajach odbędą się kolejne pokazy. A czy możemy się spodziewać kolejnych, nowych krajów? #Nowe kraje na trasie Violetta En Vivo
Tutaj niestety nie ma pewności, niestety nie zależy to wyłącznie od producentów. Nie ma też pewności, czy decyzja odnośnie krajów jest decyzją ostateczną. Pierwszym nowym krajem, do którego może zawitać obsada jest Wielka Brytania, jak wiadomo Tini była tam całkiem niedawno w ramach promocji serialu. Kolejnym krajem, którym mogę przypuszczać byłaby Rosja (jako kraj na kontynencie euroazjatyckim) fani z tamtego kraju dość często spamują do obsady (zwłaszcza Tini) i widać często okładki z nią.  

#Polska jako kolejny kraj na trasie Violetty
Niestety co do naszego kraju nie mam w ogóle, zupełnie pewności. Na pewno na wszelkie dane ostateczne jest jeszcze za wcześnie. Ale jest sporo rzeczy przemawiających za tym by koncert odbył się właśnie u nas. 


   
Przytoczone słowa ZA należą do Milens :>
*Potężne zainteresowanie wszelkimi gadżetami, płytami, premierami. Pod koniec sezonu codziennie o 16:00 przed telewizorem w Polsce zasiadało ponad 2 miliony widzów, czyli tyle, ile na meczach piłki  nożnej popularnych drużyn. Teraz prawdopodobnie ta liczba się podwoiła. Nawet w najmniejszych tunelowych warszawskich księgarniach, gdzie zabawek praktycznie nie ma, możemy zobaczyć torebki i gry z Violettą, wszystko co jest sygnowane twarzą naszej Vilu rozchodzi się jak świeże bułeczki.

*Płyty Violetta3/4 wydanych w Polsce przynajmniej jakiś czas utrzymywały się na szczycie najczęściej sprzedawanych płyt w Polsce. To niewiarygodne osiągnięcie jak na muzykę z serialu dla dzieci, tym bardziej, że ta ostatnia płyta to edycja kolekcjonerska, która i tak dostała się bardzo wysoko w rankingu OLIS.


Już same te dwa aspekty powinny zagwarantować organizatorom gigantyczny sukces trasy koncertowej z udziałem w Polsce. Ale to nie koniec!*Warto dodać, że wszędzie jesteśmy widoczni. Rzecz absolutnie pewna co do stron takich jak votafans, lokalne disnye itp. to to, że mają wykaz mieszkańców krajów, które odwiedzają je najczęściej. Zważywszy na to, jak potężnym fandomem jesteśmy, jestem pewna, że wszędzie znajdujemy się w czołówce. Daliśmy też we wszelki możliwy sposób dać o sobie znać obsadzie, wściekle spamując, okazując, że Polska jest wypełniona po brzegi potencjalnymi chętnymi na koncert.

*Jeszcze ostatnie drobiażdżki - jesteśmy jednym z pierwszych krajów, gdzie dotarło Universo. A no i dystrybucja nas rozpieszcza, choćby przez film Violetta Koncert, co już bardzo zaskakujące, biorąc pod uwagę polską odrębność od krajów Latino. SAMI ściągnęliśmy do siebie płytę Lodo, którą przecież poznaliśmy dzięki serialowi. To niebywałe, że to klient zawalczył o produkt służący wyłącznie rozrywce - w tym wypadku płyta - a nie na odwrót!


Tutaj natomiast mamy jedną PRZECIW opinię, już AnnaWiktorii  
* Jedyną rzeczą przemawiającą na NIE, jest mała nieścisłość związana z jednym z etapów konkursem Ameetu. Dlaczego niby dla zwycięzcy nagrody głównej, miałby wyjeżdżać do Hiszpanii, wyłącznie w celach rekreacyjnych? Czy to nie dziwne? Można przypuszczać, że zobaczy on również koncert Violetta En Vivo. Nagroda wspaniała, tylko wyłącznie gdy nie będzie koncertów w Polsce.


A zatem jakie jest Wasze zdanie? Każda i każdy z Vlovers marzy o zobaczeniu obsady na żywo u siebie w kraju. Tutaj nie ma co pytać, bo odpowiedź będzie na tak. Zostaje nam jedynie, działać tak jak działamy, pokazywać się wszędzie z jak najlepszych stron jako fandom i mieć malutką nadzieje, że obsada do Nas przyjedzie.


84 komentarze:

 1. BĘDZIE BO BYĆ MUSI! Nie przyjmuje innej opcji nawet <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że przyjadą <3333

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczekuję na info ;) skoro trasa i tak będzie dopiero w przyszłym roku to jeszcze nie można nas skreślać, może Ameet zrobił to zapobiegawczo?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam do ciebie pytanie AnnaWiktoria: Kiedy robisz kolejną lekcję hiszpańskiego? Bo mówiłaś, że będziesz robić w poniedziałki a jest wtorek i nowej lekcji nie ma.
  Z niecierpliwością również czekam na kolejne info o EnVivo.
  Buziaki, Sofie :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ania ma 22/23 lata , ma swoje obowiązki których w ostatnim czasie było dość dużo a nie można siedzieć 24/7 przed ekranem ;)

   Usuń
  2. tak, lecz ona była chora i miała sporo czasu! Jednak już jest zdrowa i mam mało czas, ale mogłaby poinformować! :-)

   Usuń
  3. Jeżeli się czegoś podejmuje, to powinna sie z tego wywiązywać. Widocznie jest bardzo nieodpowiedzialna.

   Usuń
  4. Ostatnio pisała pracę dyplomową i coś tam o ekonomi ( nwm dokłądnie :P ) a jeżeli była chora , nie każdy wykorzysttuje to żeby być na komputerze cały dzień , tylko chciałą odpocząć :)

   Usuń
  5. Anonimku, chciałoby ci się przepisywać 100 słówek i pisać lekcje, a masz trzy dni do przepisania notatek na studiach, pisanie pracy dyplomowej i układanie prezentacji?
   Bo mi nie. Rozumiem ją chociaż (jak pisałam wcześniej) mogła nas poinformować.

   Usuń
  6. Ale anonim ma trochę racji, że byłam dość nieodpowiedzialna. Cały weekend bałam się trochę o swoją prezentację z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, jak już tak dokładnie chcecie wiedzieć. Więc siedziałam i się przygotowywałam, nie tylko merytorycznie ale i psychicznie. Na lany poniedziałek będzie wszystko gotowe :]

   Usuń
 5. A ja mam pytanie - PO JAKIEMU MIELIBY GADAĆ, JEŚLI BY DO NAS PRZYJECHALI? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą po hiszpańsku, większość V-lovers umie podstawy hiszpańskiego. :) Ale po angielsku byłoby najlepiej... :P

   Usuń
  2. Myślę że mogliby wynająć osobe z Polski która będzie mówić po Polsku albo na jakimś wielkim telewizorze będą Polskie napisy . Jest wiele możliwości

   Usuń
  3. Po angielsku :) albo by się jakiś zwrotów nauczyli, tak jak to robili...no gdzieś tam ;D

   Usuń
  4. W Francji podłożyli dubbing miejscowych ;)

   Usuń
  5. Z tego co słyszałam Tini "uczy/uczyła" się polskiego.

   Usuń
  6. Nie, bo jak był twitcam to prosiłyśmy ją żeby coś powiedziała po polsku, ale ona nie umiała :(
   A wracając do języka. Podejże w Brazyli? Nie wiem, mówili po hiszpańsku :)

   Usuń
  7. We Francji to był taki koleś co był specjalnie żeby był kontakt z publiką on po francusku mówił

   Usuń
 6. MUUUUUSZĄ PRZYJECHAĆ!!! TRZEBA ZROBIĆ KONIECZNIE JAKĄŚ AKCJĘ, ŻEBY PAMIĘTALI O NAS!!! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gwiazdunie.pl największy portal plotkarski jaki istnieje. Same bzdury tam piszą. Z gwiazduni o tym wiesz? Oni kłamią. Oczywiście na En Vivo en Polonia są ogromne szanse ;-D

   Usuń
 7. Ja tylko mówię, że Ameet to drugi disney:))))
  disney ogólnie WYKLUCZA nagrywanie 3 sezonu,co jest żałosne,bo już dawno rozpoczęły się nagrania,a oni widocznie nie mają o tym zielonego pojęcia.
  moim zdaniem na 100% trasa powinna zatrzymać się w Polsce,bo jesteśmy krajem który jest najbardziej i najczęściej zauważanym ze wszystkich,a pierwszej trasy nie było u nas,bo jak się zaczynała,to Violetta w Polonii nie była tak popularna:)))
  Ameeeen XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Japierdole .. dziewczyny z tego bloga nagadały wszystko na Disney i teraz każdy go obraża!
   Redaktorki to wasza wina.
   Amen

   Usuń
  2. yyy,nie obrażam:)
   wyrażam swoje zdanie i... w końcu ja nawet nie widziałam co te dziewczyny nagadały na disney XD

   Usuń
 8. Powiem tyle : Niema 100 % pewności że obsada u nas zagości, aczkolwiek nasz kraj też nie jest całkiem skreślony z listy krajów w których odbędzie się koncert.

  OdpowiedzUsuń
 9. DLACZEGO NIE MA LEKCJI HISZPAŃSKIEGO?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja bym chciała żeby u nas było EV! :(
  Ile można czekać?!
  Tyle się staramy i wgl. ,ciągle spamujemy do ekipy a ta Rosja ? Wgl. Tini i nitk z obsady chyba nie podał żadnego z ich twettów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jorgistas Russia cieszą się sympatią Jorge :)

   Usuń
  2. To niech Jorge <3 nie darzy ich sympatią tylko nas! Jorgistas, Tinistas, Comellistas, Mechilove itd. Niech my polskie fandomy musimy zawalczyć o sympatię obsady! Chociaż co ja gadam... I tak my mamy ogromną szanse na Violetta en vivo en Polonia! Pozostaje tylko czekać do 2015 możliwe że aktorzy tu zagoszczą a qmw Rosji to by scena się zapaliła :-]. Hej a jeszcze pytanko: Milens lub Tinistas (bo was lubię najbardziej) w odpowiedzi podacie nazwy fandomów Diego Domingueza i Cande Molfese? Wiem że to było już chyba w poście pt. "Odcienie fioletu" ale jestem na telefonie i nie chcę mi się wchodzić. .
   Ps. Milens- super słodka focia Jorge na prof. <33333

   Usuń
  3. Muszą tu przyjechać ,zgadzam sie ze wszystkim co napisałaś <3

   Usuń
 11. Jeśli byli by w Rosji to by (nie jestem pewna) przelatywali by nad Polską to by mogli wtedy o nas zahaczyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz całkowitą rację! Przecież to tak blisko, więc czemu mieliby ominąć nasz kraj?!

   Usuń
  2. Ale jak oni mają pojechać di Rosji skoro teraz jest wielki spór między Rosją a Ukrainą??!! To było by zbyt niebezpieczne.

   Usuń
  3. Właśnie, jakby u Rusków występowali to pewnie scena by się zapaliła :D. A u nas nie ma wojny, nie ma ryzyka i ma tu ogrom fanów, 3 dobre argumenty ( chociaż jest ich wiele, wiele więcej) żeby przyjechali do Poloni i ogólnie jakby chcieli zaryzykować i do Rosji przyjechać to tak jak już ktoś wspomniał mogliby nas odwiedzić bo mu koło Rosji jesteśmy.

   Usuń
  4. Wiem, że Putin jest nieprzewidywalny, ale to będzie w 2015. Może zakończą spór ?

   Usuń
  5. tini miałą wywiat radjowy w kyurym w 3:37 minucie powiedziała pro rusia pro polonia portugal na dole bylo przetlumaczone pisalo że tini ptwierdziła że to już oficjalnie ostatni sezon i w listopadzie tuż po zakończeniu nagrań do violetty 3 ruszają w nową trase zaczynają od niemczech portugali rosji i polski ten wywiat był z jakies 3 tygodnie temu

   Usuń
 12. JESTEM PEWNA, ŻE BĘDĄ W POLSCE! Przecież polscy fani są na drugim miejscu w rankingu V-lovers! Na wszelki wypadek pytajmy obsadę i prośmy :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Do Rusków przyjadą ? serio ? do Putina ? A do nas :c ? (no tak, Tusk xd) A teraz na serio : Przecież Lido sama mówiła, że chciałaby odwiedzić nasz kraj, więc ustnieje cień szansy <333 Zauważyliście że na każdym TwitCamie nasze gwiazdy próbują powiedzieć cześć lub siema ? Hej by im było łatwiej, ale dobra.... U nas gwiazda opublikowała Otrio días mas <3 I jeszcze możemy iść do kina... Kto wie ? Może 2015 będzie udany dla polskich Vlovers ? Miejmy nadzieję <3 I niech odwiedzą też Kraków, bo do Warszawy z Karpat daleko ;c Do samego Krakowa mam z 60 km... I może.. niech zrobią trasę p całej Polsce ? Albo np. W Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku :) To przykład... Tyko błagam... Nie tylko w Warszawie, jak będzie to En Vivo ! Przecież Vlovers są w każdym zakątku naszego kraju... Czy nie popieracie tego pomysłu ? Ale do ruskòw przyjadą ;-; Oburzające, a do Polonii to już nie xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *Lodo. Sorry, piszę na majne starym Samsung Wave cegła ;-; ( niby young się nazywa, ale taki młody nie jest xd)

   Usuń
  2. Nie dramatyzuj, nie dramatyzuj! Będzie u nas En Vivo. A poza tym nie myśl tylko o sobie, bo niektórzy mieszkają np. w Bydgoszczy...Lol

   Usuń
  3. Mówiłam, że to PRZYKŁADY miast. A nie myślę o sobię tylko, czytaj ze zrozumieniem - przecież napisałam że ' Vlovers sa w każdym zakątku kraju ' i ' niech może zrobią trasę po całej Polsce ? Albo np. W warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. To przykład ' Nie myślałam wcale cały czas o sobie. Każdy myśli chociaż trochę o sobie - wystawia się swoją opinię w komentarzach . Ja wystawiłam.

   Usuń
  4. A mi to obojętne, byle byłoby w Polsce, bo by zobaczyć Tini przyjechałabym wszędzie w Polsce. :)

   Usuń
  5. Jasne,cień szansy, że w ogóle przyjadą do Polski, a ty byś chciała trasę po Polsce.

   Usuń
 14. chyba rosję ominą,bo teraz rozróby tam są razem z ukraińcami xd

  OdpowiedzUsuń
 15. aj ale mówicie że trasa będzie w rosji a putin jest gotowy na 3 wojnę światową ;p może będziemy już w rosji :P bez entuzjazmu ale to prawda , putin zdolny do wszystkiego :3

  OdpowiedzUsuń
 16. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BLOGA: modaurodalove.blogspot.com codziennie nowe posty! Ciekawe tematy o świecie mody i nie tylko! Dopiero zaczynam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. En Vivo mogło by się odbyć w Polsce bez żadnych przeszkód ale jak zwykle główną rolę odgrywają PIENIĄDZE :(

  OdpowiedzUsuń
 18. En Vivo w Rosji ? Coś mi się to wydaje nieprawdopodobne, co najmniej ze względu na sytuację pomiędzy krajami wschodniej Europy...

  OdpowiedzUsuń
 19. Będzie w Grecji bo ja jadę tam na wakacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, będzie 23 lipca :)

   Usuń
  2. Serio w Grecji?! U nas violetta zaczęła się wcześniej ;p

   Usuń
  3. CO W GRECJI? O.O jak przecież w lipcu nagrywają nadal 3 sezon... ani razu nic o Grecji nie wspominali sami nawet nie wiedzą kiedy będzie trasa i jak już to rozpocznie sie od nowego roku także pozdro ^^

   Usuń
 20. Z którego koncertu pochodzi pierwsze zdjęcie Tini?

  OdpowiedzUsuń
 21. Muszą przyjechać. No, bo skoro do Rosji, gdzie teraz nie wiadomo co się dzieje mają to dlaczego nie do nas?Ok, mają sympatię Jorge, ale ile razy to na Twitcamach obsada próbowała powiedzieć "siema" i nawet im to wychodziło,Lodo, która próbowała zapowiedzieć płytę u nas w naszym języku, Ruggero, który wie co to znaczy "cześć" i "dziękuję" i nawet taka Mirta mimo, że w En Vivo udziału nie bierze, ale ma Polskie korzenie. No a ile razy to Tini napisała na TT po polsku i 3 razy listy od Polskich Fanek pojawiły się na jej stronce. Ile to już polskich V-Lovers dostało RT od obsady na TT! A te wszystkie nasze akcje urodzinowe itp to na nic???
  Ale prawda jest taka. Nie ważne w jakiej dziedzinie,ale Polska zawsze najbardziej się stara, a nic nie dostaje. No, ale z resztą... Gdybyśmy siedzieli na tyłach i nic nie robili to i tak by do nas nie przyjechali...

  OdpowiedzUsuń
 22. Lubisz czytać opowiadania o Violettcie? Ten blog jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam: z-pamietnika-camili.blogspot. com
  Blog się rozwija, kazdy komentarz na wage złota ;-)

  OdpowiedzUsuń
 23. Polecam! Ale super blog! Dopieri co zaczęłam czytać a juz jestem zachwycona! Sam zobaczcie: z-pamietnika-camili.blogspot. com
  Wchodzcie ta dziewczyna która go pisze bardzo się stara! Może jej pomóżmy i tam wchodzmy! Co wy na to?

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam na bloga 11martinavioletta.blogspot .com
  Oczywiście to nie jest mój blog bo jestem tam tylko adminką
  ale warto
  Dużo zabaw jest I informacji
  Wiem że ten blog ma tylko 80000 wyświetleń ale I tak jest fajny!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam do mnie! Napisałam o czym rozmawiali w FansWroldTv i o nowej sesji Tini i fryzurze inne info! Zapraszam :) Trwa jeszcze nabór.

  OdpowiedzUsuń
 26. Widzieliście? Lodo podała na facebooku filmik od polskich fanów! Nie ten co wy robiłyście ale jednak! <33333

  OdpowiedzUsuń
 27. jebcie się! (sory) Nie moge uwierzyć! Wielka Brytania, Rosja, a Polska? Teraz tu płaczę! Co niby zrobiła wielka brytania? Nie mogę w to uwierzyć...

  OdpowiedzUsuń
 28. Mam pytanko
  czy Ev Vivo Concert będzie też w kinach Helios?

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam do mnie! : http://tinistoesselforev.blogspot.com/ post o tym co Tini mówiła w FansWordlTv i nowa fryzura Tini tajemnice, nowa sesja i ..... niespodzianka Violetty!!

  OdpowiedzUsuń
 30. w UK Violetta jest po prostu traktowana jako po prostu zwyczajny serial... no ale będzie tam En vivo, a my co robimy te wszystkie akcje na urodziny i ogólnie część obsady nas kojarzy .
  A Rosja... brak mi słów :(

  OdpowiedzUsuń
 31. od kiedy zaczynają się te koncerty ?

  OdpowiedzUsuń
 32. Chciałam by żeby przyjechali do Polski ale bilety nie są wcale tanie :(

  OdpowiedzUsuń
 33. Mam nadzieję że przyjadą do Polski , jedno wiem trzeba spamowac obsadę i pokazywac sie z jak najlepszej strony ;)

  OdpowiedzUsuń
 34. Ludzie ja też lubię i nawet kocham ten serial putina z chęcią bym kopneła w dupe a ekipa violetty 3 przyjedzie do polski tylko pierw się nauczą ról które bedo przedstawiać oraz parę innych słów po polsku

  OdpowiedzUsuń
 35. mam nadzieje ze przyjada a kiedy trasa bedzie mniej wiecej ogłoszona ? :c

  OdpowiedzUsuń
 36. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 37. Ciekawe jaka bedzie sytuacja polityczna w rosji bo jesli sprawa z ukraina sie nie uspokoi watpliwe ze disney bedzie tam ciagal obsade. Nawet jesli, w rosji ciezko o koncerty. Np koncert Seleny Gomez z trasy stars dance zostal odwolany tylko dla tego ze wspiera prawa homoseksualistow (wspomniala w jakims wywiadzie). A selena dalej wspolpracuje z disneyem bo jej wytwornja to hollywood records. PrE

  OdpowiedzUsuń
 38. Czy wiadomo kiedy nastepny koncert we Francji?

  OdpowiedzUsuń
 39. Myślę, że gdyby ktoś w Polsce zainteresował się sprowadzeniem ekipy do nas, to nasze marzenia mogłyby się spełnić. Samo spamowanie do ekipy, producentów "Violetty" nic nie da. Może by tak zorganizować jakąś akcję i pisać do osób z Polski, które mogłyby nam pomóc? Jakiś sponsorów, producentów itp.? :d

  OdpowiedzUsuń
 40. O boze w wywiadzie tini mówiła że będzie w polsce

  OdpowiedzUsuń
 41. Tini będzie w polsce jełopy :D

  OdpowiedzUsuń
 42. będzie bo 2 tygodnie temu tini miała wywiat radiowy na dole bylo przetłumaczone dokladnie w 3:37 minucie tini powiedziała pro rusia pro polonia portugal a na dole pisała tuż po zakończeniu 3 sezonu ryszmy w nową trase violetta en vivo tobędzie w listopadzie zaczynamy od portugali niemczech polski i rosji huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa

  OdpowiedzUsuń
 43. alew tym roki i jak dokładna dada i gdzie dokładnie odpowiesz? :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Ale sorry jak kuzynka uczy viole polskiegzo

  OdpowiedzUsuń