Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

23.05.2014

Kolejna akcja od Lodo

Kolejna akcja od Lodo


W około pół roku po wydaniu płyty, Lodovica ogłosiła swoją pierwszą trasę koncertową. Pierwsze koncertu już końcem zimy 2015 roku. A obecnie ciągle możemy głosować na polskie miasta [Tutaj] W związku z nadchodzącą trasą koncertową i nagromadzeniem wiadomości od fanów Lodo ma do nas, Comellistas i Universes pewną wiadomość. 


Odkąd jesienią ubiegłego roku Lodovica Comello, odtwórczyni roli Francesci, wydała swój pierwszy solowy krążek, jej popularność wzrosła diametralnie. Spotkania z fanami, nagrywanie dwóch teledysków (do Universo i Otro dia mas) i trasa koncertowa Violetta En Vivo. Tak wyglądały ostatnie miesiące Lodovici aż do marca bieżącego roku. Od dwóch miesięcy Lodo spędza większość swojego czasu na nagraniach do trzeciego, ostatniego już sezonu Violetty, która dała jej ogromną popularność. Pomimo tego ta sympatyczna Włoszka już zapowiedziała swoją pierwszą, własną trasę koncertową. Z dnia na dzień dowiadujemy się o kolejnych nowościach z nią związanych. Wczoraj na oficjalnym Facebooku Lodovici pojawił się post, zawierający wiadomość od niej, który zapewne Was zaciekawi i zmobilizuje do działania, aby pokazać się z jak najlepszej strony.  Otóż wielu z fanów od razu wzięło się do pracy, wysyłając do Lodo wiadomości, obrazki dziękując za trasę, jednocześnie promując swój kraj/ swoje miasto. Lodo wpadła więc na pomysł i jego rezultat widzimy w dwóch postach, jednym po włosku i drugim po hiszpańsku, które wczoraj dodała na swój profil na Facebooku.  Post użytkownika Lodovica Comello.Post użytkownika Lodovica Comello.

Universers! Wyślijcie mi swoje prace poświęcone #LodoLive2015. Najpiękniejsze umieścimy na FB w folderze "Waiting for #LodoLive2015"

A więc chyba wszystko jest oczywiste. Naszym zadaniem jest wykreowanie prac dla Lodo, poświęconych jej trasie koncertowej. I wysłanie ich do Lodo, wstawiając je w komentarzu pod postem. LodoLive2015.


Co to może być? Plakaty, kolaże, zdjęcia. Oczywiście technika jest dowolna, jednak myślę, że najlepiej jest zrobić je odręcznie, bo taki sposób przekazuje samodzielność i  ilość poświęconego czasu, a co za tym idzie większe oddanie Lodo. Jednak najważniejsze jest, aby tematyka pracy zawierała to co ostatnio jest najważniejsze czyli trasa koncertowa.Jednak dla nas, dla Polski ważny jest też inny aspekt. Chodzi oczywiście o polski znak np. biało czerwone tło, flaga polski w tle, widoczny napis POLONIA. Liczą się Wasze pomysły i kreatywność, aby jeszcze szerzej pokazać siłę, jaką dysponują polscy Comellistas i Universers i wypromować nasz kraj na forum międzynarodowym. Więc do dzieła!
Cieszycie się, że Lodovica daje nam kolejną szansę, aby się wykazać. Moim zdaniem to jedna z niepowtarzalnych okazji, poza głosowaniem, aby pokazać, jak nas jest dużo i jak bardzo kochamy Lodovice. Serdecznie zachęcam Was do wysyłania prac do Lodo.

14 komentarzy:

 1. Już biorę się do roboty! <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Uhuhuh można się pobawić graficznie! :D To coś dla mnie ;333

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja to zrobię odręcznie i graficznie :D A co mi tam xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha, a pod którym postem to trzeba będzie wysłać? Bo napisałeś "wstawiając je w komentarzu pod postem". Tylko którym..?

   Usuń
  2. Pod jednym z tych dwóch ;)

   Usuń
 4. Robie na kompie ,postaram się :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zrobię pół-na-pół (trochę odręcznie i trochę komputerowo). <3 Todos por Lodovicaa :*

  OdpowiedzUsuń
 6. http://1.bp.blogspot.com/-4vV6uXAdhg4/U3-MgnXCLWI/AAAAAAAAAHs/hFuLti9S4p8/s1600/LODOLIVEPOLONIA.JPG fantastyczne jakieś to to nie jest, ale pochwalić się muszę xDD jak się komuś podoba, to zapraszam na bloga seria-rysunkow.blogspot.com :> przepraszam za spam :x I to tyle, jak komuś się nie chce robić obrazka to pozwalam na spamowanie moim :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wysłałabym ale bie mam fb :'(

  OdpowiedzUsuń
 8. Dlaczego napisałeś "trzeciego, już OSTATNIEGO sezonu"?? To nie może być prawda, nieee ;cc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też na to zwróciłam uwagę ;), może jeszcze nagrają 4... *.*

   Usuń
 9. nie da si pod postem wstawic zdj

  OdpowiedzUsuń