Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

23.05.2014

[Wywiad] W parze z Tini Stoessel

W parze z Tini Stoessel

Wczoraj, czyli 22 maja Tini miała okazję nagrywać program dla kanały 13 (El Trece) pt. "Mano a mano con Tini Stoessel" [W parze z Tini Stoessel]. Program trwa zaledwie 4 min., ale możemy w nim usłyszeć między innymi o: książce Simplemente Tini, życiu, chorych dzieciach, związki Martin oraz o tym, że zawsze była chuda. 



Tweety

Dziś Tini nagrywa przepiękną wiadomość z @CatalinaDlugi która wyjdzie jutro na kanale 13 !!!

@CatalinaDlugi @TiniStoessel jutro możecie zobaczyć powrót w #ArribaArgentinos dla kanału 13 po 7:30 am. 

Artykuł 
Aktorka z serialu Violetta mówiła sama z Cataliną Dlugi o swojej karierze, starcie, projektach i więcej. Chcesz zobaczyć co powiedziała dziewczyna? Zobacz:



Violetta przyciągnęła ponad 400 tysięcy dzieci w swoim spotkaniu "Tinista". W tej rozmowie z Cataliną Długi, aktorka powiedziała nam szczegóły swojej książki.

"Wydaje mi się bardzo ważne aby pokazać, że potrafię. Jestem zwyczajną osobą mającą rodzinę i przyjaciół. Czasami ludzie zapominają, że mam 17-ście lat. Wiedząc, że gdy odwiedzam chore dziecko mogę sprawić by były szczęśliwe, to wszystko" mówi Tini Stoessel.



Streszczenie wywiadu
#wstęp
Wszyscy pamiętamy fałszywe oskarżenie i krytykę odnośnie jej figury rzuconą na nią zaraz po Juntada Tinista. Rozmawiamy z nią, o bólu, ma jedynie 17 lat. Mówi o swoich prawda.



#Książka "Simplemente Tini"
Opowiada o moim życiu. Myślę, że ważną wiadomością do przekazania to, że mogłam pokazać, napisać książkę jak żyję. Co może powiedzieć i zobaczyć normalna osoba, która ma bliską rodziną i przyjaciół. Dziewczyny, które mnie oglądają, widzą, śledzą mogą to przeczytać.

#Życie Tini
Tini ma w swoim życiu wiele ekscytujących momentów: oklaski, uwielbienie, chłopaka. Opowiada z wielką pasją i ciekawością o tym, że gdy jest w innym mieście widzi siebie na kartkach (plakat) z napisem Tini.

#Chore dzieci 
"Wiedząc, że gdy odwiedzam chore dziecko mogę sprawić by były szczęśliwe, to wszystko". Jak wiemy w swojej książce również poświęciła temu stronę o bardzo szczególnej fance [post w przygotowaniu]. 


#związek z Peterem
Tutaj Tini nie powiedziała zbyt wiele. Powiedziała jedynie: "Peter jest wszystkim" i zaraz po tym można było zobaczyć poraz kolejny urywek Juntada Tinista.

#Zawsze byłam chuda
Tutaj Tini opowiada odnośnie swojej krytyki, którą można było całkiem nie dawno ujrzeć w mediach odnośnie jej wyglądu. Zwłaszcza tego, że jest strasznie chuda.


Jak oceniacie tak krótki wywiad Tini? Podobał się Wam? Ja osobiście nie mogę się doczekać kiedy będą mogła mieć w swoich rękach Simplemente Tini, chociaż hiszpańską wersję! A Wy? Szkoda, że momentami Tini mówi tak szybko, że trudno słowa zrozumieć.


8 komentarzy:

 1. Chyba pierwsza. Chcę pozdrowić rodzinę i przyjaciół xd
  Dzięki Ania,że przetłumaczyłaś :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha i jeszcze co da Simplemente Tini. Bardzo bym chciała tą książkę,ale jak wyjdzie w Polsce bo Hiszpana w ogóle nie umiem ;(

   Usuń
 2. świetny post !!!
  Fajnie gdyby tak ksiazka była u nas dostepna do kupienia
  czekam na nastepne inf. o naszych aktorach
  już za 30 min ostatni odcinek violetty 2 :(

  OdpowiedzUsuń
 3. jak zwykle fajny post :) to co z tą płytą Tini?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy będzie 3 sezon ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wywiad ,nietypowy i jedyny w swoim rodzaju :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ta Catalina Dlugi, może mieć polskie korzenie? Dlugi - Długi :) bardzo podobne :D a Catalina - Katarzyna ? no nie wiem :p a wy co o tym sądzicie ? :D

  OdpowiedzUsuń
 7. To znaczy, że jak ten program trwał tylko 4 minuty, to Tini musiała się streszczać czy sam wywiad był dłuższy, a pokazano urywki?

  OdpowiedzUsuń