Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

10.06.2014

[Violetta3] Diego i Cande w Planner 1.5

[Violetta3] Diego i Cande w Planner 1.5

Od dłuższego czasu wszystko, co możemy usłyszeć bezpośrednio z ust obsady na temat trzeciego sezonu to słowa padające z ich ust w FansWorldTV. Zwykle się to kończyło zdawkową, niezbyt konkretną uwagą. Tym razem sprawa wygląda inaczej - Diego Domiguez i Cande Molfese (serialowi Diego i Camila) w wywiadzie dla Planner 1.5 zdradzili co nie co o postaciach i... miłościach w trzecim sezonie.

Czym jest Planner 1.5?
To magazyn telewizyjny skierowany do nastolatek. Naczelna tematyka to moda i oczywiście wywiady z gwiazdami. Ciężko go zdefiniować - dopiero raczkuje na swoim rynku. Facebooka możecie znaleźć tu, twittera - tu, natomiast tu kanał na youtube.Wywiady Candelarii i Diego
Wywiady naszego amanta z Hiszpanii odbyły się kilka dni temu, nieco później Planner udostępnił nagranie. W dostępnych video padło kilka ciekawostek, z którymi najpewniej zmierzymy się w innym poście ;) Oboje zostali zapytani o fabułę nadchodzącego sezonu Violetty.

Co powiedziała Cande?
Pierwszą odpowiedzią była zapowiedź wielu, wielu nowych rzeczy w Violetta3: przede wszystkim postaci i uczuć pomiędzy bohaterami, tu mowa przede wszystkim o miłości. Ten fragment odpowiedzi to kolejne zderzenie z ogólnikiem, które zapewne Was nie zadowoli, idźmy więc dalej. Tu, podkuszona przez prowadzącą rudowłosa zaczęła mówić coś o miłości swojej postaci.  Towarzyszka przerwała jej pytaniem, czy chodzi o Brazylijczyka. Chodzi o Brodueya - zarówno jego postać jak i aktor go grający, Samuel Nascimento, pochodzą z Brazylii. Molfese potwierdziła krótko, że ten zawsze jest przy niej i zakochany w niej, JEDNAK pojawią się nowe sprawy.
Dalszą część sekretu stanowi wyrażenie padłe z ust naszej aktorki: "stara nowa miłość". Pani z mikrofonem albo jest wspaniale obeznana z serialem, albo miała to w skrypcie, gdyż natychmiast spytała: "Maxi?". Cande potraktowała kamerę dość dziwną miną (jak na screenie poniżej), bardzo wyraźny znak: STOP, tego nie mogę mówić.


Maxi czy Seba?
Nie licząc Simona, jednodniowego zauroczenia Cami i przystojniaka z siłowni, ta postać miała jeszcze cztery "miłości". Jedną z nich był DJ, bloger-raper, który przez pewien czas wizytował w Studio, najpierw w ramach wymiany a potem pracy jako asystent od instrumentów Beto. Camila jednak nie przejawiała ani na moment uczuć do tego uroczego, lojalnego Meksykanina, którego odtwórca, Jerry Velazquez, już najpewniej nie wróci do serialu. Innym uczuciem, najstarszym w serialu i najdłuższym stażem, była właśnie burzliwa Bromi - Broduey i Camila, długa i dość poważna historia miłosna, jednak z wypowiedzi Molfese jasno wynika, że jego powinniśmy wykreślić z rachunku. 

Kto nam pozostaje?
Maximiliano, znany doskonale widzom chłopak - obecnie Naty :d - i wieloletni przyjaciel rudowłosej. Kiedy w drugim sezonie ta dwójka odkryła, że może czuć do siebie coś wyjątkowego, zaczęli oddalać się od siebie, obawiając nowej sytuacji. Kiedy wreszcie trochę odetchnęli i pocałowali się na spróbunek, obojgu ulżyło - żadnych motyli w brzuchu, nadal przyjaciele. Czyżby to się miało zmienić?
Spokojnie, wielbiciele Naxi, możecie odetchnąć - w tej partii jest jeszcze jeden gracz. To perkusista Rock Bones, Guido Penelli ponownie zagościł na planie, aby nagrać nowe sceny Seby w Studio [klik post]. Chociaż nasza żywiołowa dziewczyna z początku za nim nie przepadała, nagle zapałała do niego uczuciem i równie nagle się to skończyło. Seba zerwał z nią przez e-mail w trakcie swojej trasy, a gdy wrócił, nic nie mogło być tak samo. Ta sytuacja ponownie zbliżyła do siebie dawną parę B. i C., którą kończy się drugi sezon.
Już związek Semi sprawił dużo bólu wspomnianemu Brazylijczykowi. Co będzie, kiedy eks Camili wróci i spróbuje odbić swoją dawną ukochaną?


Co powiedział Diego?
Hiszpan rzucił w pierwszej kolejności, że czeka nas wielka niespodzianka i ma nadzieję, że to nam się spodoba. Zachęcony przytoczeniem słów Mechi o zmianach osobowości przyznał, że wiele postaci przejdzie drastyczną zmianę charakteru, a Diego będzie jedną z czołowych postaci wśród tych zmian. Jak już ujawnił w wywiadzie dla Si [klik post] z "machista" - typu twardego charakteru, zdecydowanego faceta - stanie się bardziej melancholijny i wreszcie zakocha się naprawdę. Pośmiał się także trochę, że dawnego "bardzo złego Diego" określiłby raczej charyzmatycznym :dd 
O miłości: W miłości Dieguito też ma się zmienić. Potwierdził sugestię prowadzącej wywiad, że Violetta schodzi z planu (dokładniej mówiąc: na zewnątrz, odchodzi). Ma się zakochać, acz już w inny sposób i na innej podstawie niż w Violetcie, gdzie w pierwszej kolejności zadziałał efekt wizualny. Ma się "zakochać naprawdę". 
Pojawiła się sugestia możliwego konfliktu Diego ze świeżo odnalezionym ojcem, co zapewne wyrodziłoby się z podobnych, dominujących charakterów ich obu.


I jak Wam podobają się te nowości? :)


46 komentarzy:

 1. Schodzi czyli? To ostatni sezon? O to chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to ostatni seyon bedzie :(:(

   Usuń
  2. Tak- to ostatni sezon, ale chodziło o to, że Violetta schodzi- Diego nie bierze jej pod uwagę, ponieważ zakocha się w kimś innych, nie będzie już go interesowała. Czytajcie ze zrozumieniem ;)

   Usuń
  3. Mickey w nawiasie przytoczyłam dokładniejsze, bardziej bezpośrednie znaczenie słów zawartych w wywiadzie :) to uzupełnienie do tłumaczenia właściwego w postaci zdania, które napisałam przed nawiasem

   Usuń
  4. Mi się wydaje, że z tym ,,schodzi'' chodziło Diegowi o to, że Vilu stanie się dla niego mniej ważna. ;)

   Usuń
  5. Ehe, ja cztery razy to zdanie przeczytałam zanim dokładnie zrozumiałam o co chodzi :D Pierwszy raz to było raczej tak: "Co? Violetty nie będzie w serialu?" Potem: "Aha, czyli Viola inaczej się zakocha..." No i dalej trzeci raz czytam, bo mi jakoś nie pasuje ;p : "Aaa to tu chodzi o sezon, że jest niby ostatni xD" Noooo jeszcze raz przeczytałam i wkońcu już zrozumiałam, że tu chodzi raczej o miłość Diego Xd :DDD :p

   Usuń
 2. a może Diego i nasza Justynka??? Zakocha się w niej??? To by było ciekawe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak chcę! Hiszpan i Polka xD. Fajnie było...

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. O. co ci chodzi

   Usuń
  2. O. co ci chodzi

   Usuń
 4. Mysle ze Diego zakocha sie w Grey xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie Grey tylko Gary XDD

   Usuń
  2. *Gery XD
   A to nie miała być nauczycielka?

   Usuń
 5. Hahha ja bym sie śmiała jakby Diego zakochał się w naszej Justynce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja nie,fajnie było xD

   Usuń
 6. Sądzę, że ta ''stara, nowa miłość'' Camili to będzie Seba. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Diego+Justyna=😂
  Taaaa to by było super.
  Ja chcę żeby było tak: Naxi, Leonetta, Bromi, Marcesca, Hermangie....
  Sorry że w takiej kolejności ale szlam tak jak mi przyszło do głowy
  Aha i... Diestyna. Nieźle to brzmi no nie??
  Taaaa już sobie wyobrażam Diega z Justyną za rączkę w Studiu. Nie no szok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale ona nie będzie się tam nazywać Justyna xD Diego,fajnie jakby z nią był....

   Usuń
 8. Ja to zawsze miałam przeczucie że Diego coś z Larą. Na karaoke jak Lara śpiewała to akurat było zbliżenie na niego z inną miną niż zawsze xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lary nie ma w V3

   Usuń
  2. W trzecim sezonie nie bedzie Lary

   Usuń
 9. Ja mam takie pytanko zupełnie z innej beczki.
  O co chodzi z tymi plotkami o EV w Polsce.
  Na fb wszędzie krąży, że Martina potwierdziła trasę, która obejmie Rosję, Polskę, Hiszpanie, Francje itd. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kłamstwo. Dotąd nie pojawiło się żadne realne potwierdzenie ani ze strony obsady, ani producentów, ani kogokolwiek z ekipy, nie mówiąc już o tym, że trasa jest wciąż w budowie - jeśli organizatorzy myślą o koncercie w polsce to w tej chwili szukają lokalizacji i korporacji które podejmie się sfinansowania przedsięwzięcia, jako partner naszego Disneya. Jeżeli wgl jest taka szansa to na pewno jeszcze nic potwierdzonego

   Usuń
 10. Diego i Justyna ,hmmm ciekawe połączenie...

  OdpowiedzUsuń
 11. O nie a co z Dielettą! A tak w ogóle to myślę, że jeśli chodzi o Camile to bardziej Seba niż Maxi.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nieee... Wszystko tylko nie Caxi. Oni nie pasują do siebie. ._. Oby wrócił Dj, był on najlepszym partnerem dla Camilli. xdd

  OdpowiedzUsuń
 13. Takkk może będzie Caxi !! YaY . A teraz coś innego kiedy V3 będzie w Argentynie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie prawda!Około września lub października!!Ludzie nikt nie pamięta kiedy zaczął się drugi sezon?W nowy rok szkolny!

   Usuń
 14. A ja bym tak chciała strasznie, żeby Diego był właśnie z Camilą. Nie wiem czemu, ale tak jakoś bardzo mi do siebie pasują xd Albo Cami z Andresem o! Cares <3 XD

  OdpowiedzUsuń
 15. Bromila jest według mnie świetna <3 A tak wgl to nareszcie coś o Cande..

  OdpowiedzUsuń
 16. Myśle, ze Diego zakocha sie w Naty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślę,bardzo do siebie pasują.A z resztą,jak teraz Diego ma się zmienić do w ogóle będzie Diety (Diego + Naty = Diety)

   Usuń
  2. Albo Dietalia

   Usuń