Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

09.07.2014

KCA Kolumbia - ciąg dalszy

KCA Kolumbia - ciąg dalszy

Jak już wcześniej pisaliśmy, ruszyła kolejna edycja Kids Choice Awards, tym razem w Kolumbii. O możliwość zdobycia tej prestiżowej nagrody, którą przyznają dzieci, młodzież (jak sama nazwa wskazuje) ubiegają się gwiazdy międzynarodowej sceny telewizyjnej, filmowej, muzycznej czy sportowej. A my mamy teraz kolejny etap głosowania, w którym możemy wesprzeć naszych idoli, które trwa do 21 lipca. 


Głosować możemy POD TYM LINKIEM. Co więcej nie ma ograniczeń, możemy oddać na interesujący nas serial, czy osobę dowolną liczbę głosów. A oto nominowani związani z serialem: 

Ulubiony program telewizyjny

Tutaj figuruje serial Violetta, który zdobywał już wiele prestiżowych nagród, korzystając z fali popularności na jakiej się znalazł poprzez dwa pierwsze sezony. Być może zbliżająca się premiera trzeciej serii fioletowego serialu przyniesie sporo głosów w Votacion.Ulubiona aktorka

Reprezentantką Violetty w tej kategorii jest sama Martina Stoessel, czyli odtwórczyni głównej roli. Bycie pierwszą damą całego serialu o tak globalnym zasięgu daje jej duże szanse. Jednakże nie zapominajmy aby głosować i zwiększyć szanse Tini na wygraną.


Ulubiony aktor

W ostatniej kategorii bo dziesiątej widzimy Jorge Blanco, odtwórcę jednej z głownych męskich ról w serialu - Leona. Symaptyczny Meksykanin zaskarbił sobie serca większosci widowni żeńskiej. Obok Jorge widzimy także chłopaka Martiny Stoessel - Petera Lanzaniego.


Pamiętajcie, że głosujemy do 21 lipca! 
Zachęcam Was do zagłosowania. Jeden czy dwa głosy oddane z rąk kilku tysięcy osób sprawią, że nasi ulubieńcy mogą z łatwością wygrać, a nawet zmiażdżyć totalnie konkurencję. 


11 komentarzy:

 1. Już idę głosować na małpę to znaczy Petera xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem to Kolumbia ma głosować, a nie my.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolumbia powinna z pewnością, ale to nigdy nie jest wymierne na kraj, w którym się odbywa. Ostatecznie kandydaci do nagrody często ogłaszają się na swoich publicznych stronach, skąd już głosują fani z kilkunastu, kilkudziesięciu krajów

   Usuń
 3. głosowałam już

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. 2 razy zagłosowałam! Ciekawi mnie to ile osób zagłosuje z fonów Violetty na Jorge a ile na Petera?

  OdpowiedzUsuń
 6. Głosujemy!!! Dla Jorge ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Katy ! i tini też ;)

  OdpowiedzUsuń