Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

31.07.2014

[Prasa] Specjalne wydanie magazynu Dream Up

[Prasa] Specjalne wydanie magazynu Dream UpOd niedawna w sprzedaży jest specjalne wydanie francuskiego magazynu dla nastolatków "Dream Up". Ten numer jest wyjątkowy, bo w pełni poświęcony głównej bohaterce naszego ulubionego serialu, czyli Martinie Stoessel. Dziewczyna udzieliła kilku wywiadów, w których opowiada m.in. o swoim chłopaku i swoich sekretach. W rozwinięciu posta zdjęcia gazety. Zapraszam!Do gazety dołączono także 8 mega plakatów z serialową Violettą.Martina Stoessel
"Tak, jestem zakochana!"
Jako dziecko miałam tylko jedno marzenie - stać się gwiazdą!

Tini na żywo, co za magia!
Piosenkarka, tancerka i aktorka. Tini potrafi wszystko! Jej talent pozwala jej stać się prawdziwym zwierzęciem scenicznym, co udowodniła podczas trasy Violetta En Vivo. Na każdym show dziewczyna daje z siebie wszystko, przez co jej występy są po prostu magiczne.W magazynie uwzględniono także styl Martiny. Wzięto pod lupę jej stylizacje i podano przykładowe ciuchy do kupienia we francuskich butikach."Znalazła swojego uroczego księcia"

W tym wywiadzie Tini opowiada o swoim chłopaku, którym jest Peter Lanzani.Dziewczyna wspomina ich pierwsze spotkanie, "bajkową" historię ich relacji oraz deklaracje miłości. Opisano także krótko kim jest Peter.
Oczywiście nie można było zapomnieć o najnowszym sezonie Violetty, którego Martina jest gwiazdą. Tuż przed premierą pierwszego odcinka trzeciej serii zebrano w tym artykule wszystkie najważniejsze informacje na ten temat i całość opatrzono tytułem "Violetta sezon 3. Wszystko, co trzeba wiedzieć".
Konkurs na miny Lodovici Comello i Martiny Stoessel w Barcelonie przed Łukiem Triumfalnym."Prawda czy fałsz? Co mówią o Tini"
W domu bez pretensji sprząta swój pokój!
W tym artykule Martina dementuje plotki na swój temat i obala mity, a także potwierdza niektóre fakty na swój temat krążące w mediach.

Nagrywanie
Niestety, na nowe odcinki trzeciego sezonu Violetty musimy poczekać kilka miesięcy, bo wtedy zostaną wyemitowane we Francji. Ale już dziś podglądamy ekipę na planie!Kocham moje życie do szaleństwa!

Zawsze byłam podrywana przez starszych chłopaków.

Niestety, z powodu słabej jakości zdjęć dotychczas ukazanych w internecie nie byłam w stanie przetłumaczyć wywiadów. W razie pojawienia się lepszych skanów post zostanie zaktualizowany i dodam tłumaczenie.

Jak Wam się podoba to wydanie Dream Up? Chcielibyście je mieć? Piszcie w komentarzach co sądzicie o zdjęciach!15 komentarzy:

 1. Chciałabym taki magazyn w Polsce:)
  Zapraszam na mojego bloga: www.tinistas-v-loverspl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ŚWIETNY POST, SUPER BLOG ☺
  Zapraszam też do mnie: http://sieczkos.blogspot.com/ blog o serialu "Violetta".

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny post, szkoda że tego magazynu nie ma u nas :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy post ;) kiedy streszczenie 3 odc???
  Annie

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny post , ciekawy pomysł :)

  http://vilu4everpl.blogspot.com/ <--- zapraszam do zostania redaktorką , a jak nie to obserwowania , komentowania , codziennie dużo nowych wpisów !

  OdpowiedzUsuń
 6. Cała gazeta poświęcona Tini,jak fajnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym w Polsce! Super zdjęcia nie ważne w jakim języku! Muszę ją mieć!

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko ,jak ja bym chciała taką gazetę w Polsce. Mieć 8 plakatów Tini na ścianie to cud ^^
  Ale my możemy liczyć tylko na jedno. Na plotki w FunClubie i Bravo o anoreksji Tini. Typowa polska gazeta ._.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bravo czasami robi wydania specjalne, na przykład nie dawno był Biber. Może zgłosimy się do redakcji Bravo żeby taka gazeta była o Tini?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale extra magazyn! Chciałabym mieć takii :)

  OdpowiedzUsuń