Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

31.07.2014

Violetta Tu sueno, Tu musica już jest!

Violetta Tu sueno, Tu musica już jest!


Długo oczekiwany przez wszystkich konkurs naszego fanodmu [klik] już jest! Przed fanami postanowiono nowe zasady, nowe możliwości oraz zupełnie nowe nagrody. Bo kto by nie chciał zabłysnąć na scenie? Pora zatem otworzyć się na muzykę i nowe marzenia!


Czym jest konkurs Violetta, tu musica, tu sueno?


W poprzedniej edycji konkursu organizowanego przez The Walt Disney Company WS Vilovers występujący solo lub w 4 - osobowych grupach mieli za zadanie zaśpiewać jeden z pięciu wybranych przez organizatorów coverów z serialu. Przedział wiekowy wynosił od 6 do 14 lat. 

W tym roku jednak zasady uległy zmianie. O tym co jak z czym i do czego możecie przeczytać niżej.  

Teraz możesz wziąć udział w konkursie Violetta!

Nowe piosenki, nowe formy uczestnictwa, dostęp do wszystkich video.... i nowy nagroda!

Instrukcja: Pamiętaj ,aby zapoznać się z regulaminem, wypełnić i złożyć wszystkie dane wymagane, ważne w zgłoszeniu video.
Konkurs: Aby wziąć udział wystarczy wybrać piosenkę, która Ci się podoba z Violetty i nagrać własna wersję. uwaga! 15 półfinalistów zostanie wybranych przez jury składających się z Disney Channel i 5 finalistów wybranych przez ciebie...Wejdź, aby ocenić i skomentować, bądź istotną częścią "Violetta: Tu sueno, Tu musica".
Czas udziału: Od 11 czerwca do 11 sierpnia (włącznie). Oglądaj Violettę codziennie w Disney Channel!

Pod instrukcją znajdują się też szczegółowe zasady udziału oraz podstawy prawne a także miejsce do wypełnienia danych, udział wziąć mogą fani z Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii, dlatego nie będę tłumaczyła obu dokumentów. 


PIOSENKI

Tu również myślę, ze wszystko jest jasne. W tej zakładce możemy odsłuchać wszystkich piosenek, a do pobrania mamy teksty piosenek, podkłady oraz pełne piosenki. Do wyboru mamy: "Como Quieres" - "Jak Chcesz", "Hoy Somos Mas" "Dziś Możemy więcej", "Luz, camara y acción" - "Światła, kamera i akcja", "Peligrosamente Belaas" - "Niebezpiecznie Piękne", "Si es por amor" - "Czy to przez miłość", "Ven con nosotros" - " Chodź z nami" i to wlaśnie jedną z nich mamy zaśpiewać.


AKTUALNOŚCI

Ukaż swój talent!

Nie ma miejsca dla każdego

Nie ma miejsca dla wszystkich: w tym roku wszystkie przysłane filmy (zgodnie z podstawą prawną oraz reszty dokumentacji) będą tu na miejscu (stronie). Jeśli masz od 6 do 14 lat możesz wziąć udział!
UKAŻ swój talent! Twoja opinia bardzo się dla nas liczy, w tym roku 20 finalistów pięć najwyżej ocenianych i komentowanych filmów zostanie wybrane przez Ciebie! Jeśli twoje video jest jednym z nich, przechodzisz bezpośrednio do półfinału. Dlatego ważne jest jak najszybsze uczestnictwo jak to tylko możliwe, aby film ukazał się jak najszybciej i jak najdłużej był w sieci. Twoja nazwa artystyczna bierze udział w "Tu sueno, Tu musica", więc......UKAŻ SWÓJ TALENT!
TALENT! I inne wiadomości, nagroda! Zwycięzca nagra piosenkę w profesjonalnym Studio nagraniowym, nakręci videoclip, który ukaże się na antenie Disney Channel, a piosenki będą dostępne na stronie "Tu sueno, Tu musica" dla wszystkich, którzy zechcą go pobrać. Podziel się talentem!


WASZE VIDEO

W tej zakładce mamy dostępne wszystkie wykony nadesłane przez fanów. Aby ułatwić sobie życie przy ocenie mamy do dyspozycji takie etykiety:
Fecha - dzięki niej możemy przejść od najnowszych do najstarszych filmów.
Comentarios - czyli najczęściej i najrzadziej komentowane wykony
Me gusta - najczęściej serduszkowane video
Wyszukiwarka natomiast służy do odnalezienia coverów z danego państwa.


INSTRUKCJE

Po pierwsze: Masz pseudonim artystyczny? Jeśli nie, wybierz go TERAZ! 
Aby być dobrym artystą musisz:
1. Wybierz utwór, która zamierzasz zinterpretować
Słucha utworów z Violetty i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim gustom i głosowi. Jeśli masz od 6 do 14 lat możesz śpiewać sam, z przyjaciółmi z maksymalnie czwórkę. Ty decydujesz! A chcesz możesz dołączyć choreografię, dekoracje lub własny kostium! 
2. Ćwicz na scenie ( w miejscu gdzie nagrywamy video).
3. Przećwicz przed nagraniem.
4. Nagraj!
5. Wyślij Disneyowi.


jak wspomniałam na początku konkurs obowiązuje tylko w  obrębie Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, inne państwa nie mogą brać udziału! Sądzę jednak, że powinniśmy się pokazać z dobrej strony i wspomóc naszych sąsiadów zza oceanu, ponieważ większość z nich jest naprawdę utalentowana :) Do mnie już piszą z prośbami o oddanie głosu. Włączajmy się w fioletowy świat na tyle ile jesteśmy w stanie!  Pokażmy, że stać nas nie tylko na spam we własnych intencjach, ale, że fandom Vilovers jest naprawdę ogromny i silny pod każdym względem!Chcielibyście wziąć udział? Zagłosujecie? Który wykon spodobał Wam się najbardziej23 komentarze:

 1. pierwsza ! <#

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LEONETTA <3
   FEDEmIŁA

   Usuń
 2. Jej 1-sza :3 ja chyba nie bralabym udziału ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie biore udzialy ,nie umiem spiewac xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie, ale poza tym można wziąć udział, jeśli się mieszka w Hiszpani lub Ameryce Łacińskiej ;D

   Usuń
 4. Jeżeli nie fałszowałabym tak bardzo, to z przyjemnością bym się zgłosiła, szkoda, że robią tego typu konkursy, wykluczają w ten sposób wiele chętnych osób... :( Może innym razem

  OdpowiedzUsuń
 5. DO REDAKCJI BLOGA - ale o co chodzi dokładniej z konkursem? pliss wytłumacz!

  super post, jak zawsze <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Ej, czemu, gdy chce wejść na głosowanie, to mi pisze error???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też :/

   Usuń
  2. End me !♡♥♡:-( koniarka
   niestety jestem na telefonie i piszę z anonima

   Usuń
 7. To raczej nie jest konkurs dla ludzi z Pols ki nie? Bo pisze że zwyciezca nagra coś w studiu które jest oczywiście NIE W POLSCE. Czyli lipa ;_____;

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja bym strasznie chciała wziąć udział
  http://violetkadisney.blogspot.com wpadnijcie, nabór i nowe posty a ni ma w ogóle komentarzy

  OdpowiedzUsuń
 9. A szkoda wziełabym udział idelanie zmieściłam się w grupie wiekowej !
  Trudno ,...

  http://vilu4everpl.blogspot.com/ <--- zapraszam do zostania redaktorką , a jak nie to obserwowania , komentowania , codziennie dużo nowych wpisów !

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mieszczę się w przedziale wiekowym i nie umiem śpiewać xD

  OdpowiedzUsuń
 11. Super akurat mam 15 lat :'( :( no coz zycze innym milej ZABAWY :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja 14, ale i tak to dla Argentyńczyków i Hiszpanów.;c

   Usuń
 12. szkoda że nie da się zagłosować a jeżeli chodzi o udział to przecież ON JEST TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW HISZPANI I AMERYKI ŁACIŃSKIEJ. SZKODA
  największa V-LOVERS pod słońcem

  OdpowiedzUsuń
 13. http://www.disney.es/violetta/concurso-tu-sueno-tu-musica/vuestros-videos/v/10
  Jaaa...... DOBRA JEST!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja chyba wezmę udział

  OdpowiedzUsuń