Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

11.07.2014

[Wasz wybór] Wyniki Wielkiego Plebiscytu Violetta Polska

Wyniki Wielkiego Plebiscytu Violetta Polska

Naczekaliście się trochę, ale już możecie poznać wyniki :) Czwarta edycja Wielkiego Plebiscytu Violetta Polska zsumowała się w trzydziestu kategoriach, swoje głosy oddało ponad dwieście osób. Chcecie wiedzieć, co wybrano? Zapraszam do lektury posta.

Zanim przeczytacie
Chciałabym w celu uniknięcia pretensji o czymś przypomnieć - nieodmiennie ogłoszenie wyników zawsze zwiastuje pojawienie się grupy niezadowolonych z wyników, co jest dość normalne, ale mniej przyjemne, że czasem oskarża się o to organizatora - nas. 
Pamiętajcie proszę, że odpowiedzi do kategorii są układane w stu procentach obiektywnie, nie naciągając ich pod żadną postać ani postaci, w każdej kategorii podając wszystkie odpowiednie możliwości do wyboru, możecie to sprawdzić osobiście :)

Część głosów została nieuznana ze względu na niezgodność z regulaminem. Głosy są odmiennie przerzedzone lub zagęszczone, zależnie od ilości możliwych opcji, na które się rozkładały. W wynikach zostały uwzględnione tylko po trzy pozycje o największej liczbie głosów, które wszędzie zostały podane liczbowo.


Kategoria 1: Najpiękniejsza dziewczyna w serialu
Ten tytuł, podobnie jak i w poprzednich plebiscytach, bezwarunkowo zdobyła tytułowa bohaterka, z wynikiem 70 punktów. Za nią znajdujemy Fran, na którą zagłosowało 34 osoby, i niewiele spóźnioną Ludmiłę, o dorobku 32 głosów.
Kategoria 2: Najlepiej ubrana dziewczyna
Styl Violetty, mimo - a może właśnie dlatego - że dość oryginalny, widać zaskarbił sobie grono pełne uznania, w którym znalazło się 73 osoby spośród głosujących. 25 wolało jednak oddać głos drugiej na podium Ludmile, i tu debiut - trzecie miejsce zajęła Naty, z 24 punktami.
Kategoria3: Najsympatyczniejsza postać
Tę kategorię wygrywają Włosi! Zawsze pogodna Francesca i rozbrykany Federico zyskali najwięcej (59 i 39) punktów. Swoje miejsce na podium znalazł też Marco, 17 głosów, można by jednak dostrzec, że Wasz stosunek do niego lekko oziębił się po przygodzie z Aną ;)
Kategoria4: Najprzystojniejszy facet w serialu
Ten nie miał konkurencji. Tytuł najprzystojniejszego faceta serialu, który gościł na ekranie w drugim sezonie, ze 102 punktami zdobył León. Spośród głosujących 27 osób skłoniło swój wybór na Federico, trzecie miejsce natomiast otrzymuje Diego - 22pkt.
Kategoria5: Najlepiej ubrany facet
Tu trzeba było zdecydować, kto z męskich postaci prezentuje najlepszy styl. Decyzją 84 głosów są nim koszule i bejsbolówki Leóna. Ale spodobały się Wam także kamizelki i bluzki Federico, które otrzymały 35 głosów. Kolejne miejsce zajęły skórzana kurtka i koszulki w serek Dieguito - 22 głosy.
Kategoria6: Najlepszy głos żeński
Bardzo konsekwentnie od czterech plebiscytów zwyciężczynią tej kategorii jest nieodmiennie Violetta, zgodnie z sekwencją twórców serialu, z 62 głosami. Tuż za nią natomiast plasuje się druga robiąca karierę dziewczyna - Francesca, 55 punktów. 
Kategoria7: Najlepszy głos męski
Wśród wokali męskich ponownie trofeum zdobywa ponownie León - 93 punkty, drugie miejsce na podium to nasza gwiazda Y-mixu, pierwsza prawdziwa miłość Ludmiły - Federico (35), i podobnie jak pod względem przystojności - kolejne miejsce to Diego (25).
Kategoria8: Najlepszy głos w studio
Studio OnBeat to siedlisko młodych talentów - spośród tych, których talent mieliśmy okazję poznać w drugim sezonie, za największy uznaliście Violettę, 56 głosy, za niemal-największy natomiast piękną Włoszkę Fran (38), trzeci zaś jest jedyny męski przedstawiciel na podium - León (32).
Kategoria9: Najlepsza scena drugiego sezonu
Ileż to osób czekało na ten moment! Po dziesiątkach nieporozumień, spisków, zazdrości i tęsknoty jedna z najbardziej uwielbianych par decyduje, że od dziś nic ich nie rozdzieli. To Waszym zdaniem najlepsza scena tego sezonu (63pkt). Urzekła Was także cudowna metafora miłości Federico i Ludmiły jako dwóch gwiazd wspólnie podróżujących przez kosmos (34pkt), i niemal równie mocno - wyznanie Diego, że ukochana Violetta uczyniła go lepszym człowiekiem (31).
Kategoria10: Najbardziej wzruszająca scena
Drugi sezon okazał się pełen nieprawdopodobnych wzruszeń, chyba nie ostała się ani jedna osoba, która na przynajmniej jednej scenie nie uroniłaby łezki. A widać, że było ich wiele, ponieważ głosy były podzielone i prawie każdy z wariantów odpowiedzi zdobył pewną ilość punktów. Zwyciężające to zarówno pożegnanie wyjeżdżającej do Francji wspaniałej ciotki i nauczycielki Angeles, co rozmowa Violetty i Leóna, który chciał ją powstrzymać załamaną prawdą przed występem w Madrycie - po 27 punktów. Kolejne miejsce i kolejne pożegnanie - tym razem Francesci, 20 punktów. Ostatnie - rozmowa Violetty z ojcem przed wyjazdem do Madrytu (17).
Kategoria11: Najlepszy pocałunek
Beso, beso, buziaki są najczęściej i najłacniej wspominanymi przez fanów scenami, nieustannie przywoływanymi i uważanymi za przypieczętowanie uczucia. Najwspanialszym z pocałunków jest według Was ten Leóna i Violetty, 87 głosów. Drugim w kolejności ten Federico i Ludmiły - 28 pkt, trzeci natomiast Maxiego i Naty - 18pkt.
Kategoria12: Najlepsza piosenka w serialu
Oto jedna z najbardziej wyrównanych wynikowo kategorii - dwadzieścia parę opcji do wyboru, ale trzy podzieliły między siebie czołówkę - najbardziej lubiane piosenki to Hoy somos mas (38), pieśń rodziny Castillo czyli Soy mi mejor momento (33) i wspólne dzieło pewnej dwójki Nuestro Camino (31).
Kategoria13: Najlepszy występ solowy
Największym popisem wokalnym okazało się Soy mi mejor momento Violetty w trakcie finałowego występu, głosami 45 osób. Drugim w kolejności szczęściarzem jest León i wykon Nuestro Camino z prezentacji piosenki w Studio (27). Trzecie miejsce mają zarówno Nel mio mondo Fran w Madrycie i wyśnione Luz camara accion Federico (po 23). 
Kategoria14: Najlepszy występ w duecie
Mało który występ w sezonie miał w sobie tyle uczucia, siły i pasji co ten - najlepszym występem w duecie waszym zdaniem jest Podemos Leóna i Violetty z 75 odcinka - 74 głosy. Drugi w kolejności jest namiętny wykon Yo soy asi tym razem Violetty i Diego (26), trzecim - delikatne, romantyczne i słodkie Ti credo w wyobraźni Ludmiły (22).
Kategoria15: Najlepszy występ grupowy
Kolejny faworyt z finału - pokierowana przez Leóna i Andresa grupa uczniów wreszcie stworzyła piosenkę, która wykonana na koncercie okazała się najlepszym występem grupowym (71). Prawie-naj to On beat z 40 odcinka (22), trzecie na podium jest Alge se enciende w pożegnaniu Angie w Studio (18).
Kategoria16: Najlepszy wątek w serialu
Najlepsze wątek? To znowu amory, mianowicie miłość Ludmiły i Federico, a także związana nią przemiana charakteru dziewczyny (45). Kolejne pozycje mają 34, 33, 32 i 31 punktów, jednak na podium zmieściły się kolejno: finalne związki między uczniami Studio i spisek Jade, Matiasa i Esmeraldy. 
Kategoria17: Najlepszy paring
Najbardziej lubianą parą sezonu okazują się León i Violetta <Leonetta, z przeważającymi głosami 94 osób. Vice-paringiem są Federico i Ludmiła <Fedemila, osiągając 23 punkty, numer trzy to z kolei Francesca i Marco <Marcesca, o 14 głosach. 
Kategoria18: Najzabawniejsza postać
Nie zabrakło komizmu postaci: jest kilka, bez których nasz ukochany serial z pewnością nie byłby taki świetny. Najzabawniejszą spośród nich jest gapowaty nauczyciel instrumentów Betito (62), a także silna, zdecydowana, a zarazem czuła i zakochana gospodyni domowa Olga (46) i legendarna ze swoją 'głupiutkością' piękna Jade (24).
Kategoria19:  Wróg numer jeden
Wielu z Was zaciskało szczęki w bezsilnej złości, kiedy ona owijała w swoją intrygę Marco i Francescę, a w efekcie ona stała się wrogiem numer jeden V2 - mowa o Anie (57). Mimo jej przemiany nie zapomnieliście także o szachrajstwach Ludmiły (44), a błędy Diego dały mu trzecie miejsce w kategorii (31).
Kategoria 20:  Najlepsza para przyjaciół
Zrobiłyby dla siebie wszystko, dwie najlepsze przyjaciółki których relację nagrodziliście 69 głosami. Violetta to prawdziwa szczęściara, ponieważ ma przy sobie nie tylko Fran, ale i Federico, który jest dla niej jak brat - uznaliście ich za drugą najlepszą parę przyjaciół (33), a trzecią, mimo lekkiego oddalenia w drugim sezonie - Andres i León.
Kategoria 21: Najbardziej niedoceniona postać
Ponownie tytuł najbardziej niedocenionej postaci uzyskuje Natalia (91), której niestety scenariusz nie pozwolił wykazać całego potencjału postaci i jej talentu, miejmy nadzieję że to się zmieni w V3 ;) Drugą pominiętą jest Camila (26) a trzecią - Angeles (17).
Kategoria 22: Najlepszy nauczyciel
Cała kadra nauczycielska w Studio OnBeat jest wyjątkowa, bardzo umiejętna i ma specjalne podejście do ucznia, lecz według Was najlepsza z nich jest Angie (87), kolejny nieco zagubiony ale genialny muzyk Beto (31), a następny (22) Pablo. 
Kategoria 23: Najbardziej pewna siebie postać
Mało kto w serii jest tak żelaźnie pewny swoich czynów i umiejętności co supernova, która zdobyła 109 głosów tej kategorii. Drugie miejsce dla zdobywcy Diego, o 23 punktach, trzeci natomiast w kolejce León - 9 głosów.Kategoria24: Najbardziej charakterystyczne zachowanie
Filmik pomocnika Beto DJ-a doskonale oddał jedno z najbardziej charakterystycznych gestów i powiedzeń postaci - Jestem supernową!! powtarza nieustannie Ludmiła, zwyciężając kategorię (70). W końcu przełamana przestrzeń osobista w namiętnym pocałunku Ramallo i Olgi to drugie miejsce (42), natomiast niezdecydowanie Violetty zdecydowanie spadło w porównaniu do poprzednich rankingów, z pierwszego na trzecie miejsce (32).
Kategoria25: Najlepszy tekściarz/tekściarka
Najlepszą tekściarką podle 66 głosów jest autorka Soy mi mejor momento, Hoy somos mas i Como quieres - Violetta, uprzedzając autora Nuestro Camino i Entre dos mundos vel Leóna (39). Ale uczniowie (21) jako grupa także radzą sobie świetnie, tworząc m.in Esto no puede terminar.
Kategoria 26: Najbardziej rozpoznawalny styl
Przez 80 odcinków prawie każda kreacja Violetty zawierała asymetryczną spódnicę, bluzkę czy kołnierzyk - jej styl (77) jest najbardziej rozpoznawalny, a niezmienne i trwałe od dwóch sezonów koszule Leóna następne (35). Podium zamykają kokardy Francesci (30) 
Kategoria 27: Najciekawsze środowisko
To najbardziej jasna kategoria, w której zwycięzca nie ma sobie równych - najciekawszym środowiskiem jest to uczniowskie (127). Są też zwolennicy tego, co się dzieje pod Germanowym dachem, razem ze wszystkimi spiskami i uczuciami (28). Grono nauczycielskie otrzymało ledwie 3 głosy, widocznie wątek miłości Beto i czynów Gregorio Was nie zainteresował ;)
Kategoria 28: Najgorszy konflikt
Od początku do końca, od pierwszego do ostatniego odcinka nieustannie się kłócili - najgorszym konfliktem był ten między Leónem i Diego (77). Nieco jednostronny ale nadal groźny pozostawał konflikt Ludmiły i Violetty (34). Pokazało się jeszcze trzecie, bardziej uczuciowe spojrzenie głosujących - musiało Was zaboleć, jak zmieniła się relacja Diego i Violetty po ujawnieniu prawdy, ponieważ 17 z Was tak właśnie zagłosowało.
Kategoria 29: Najbardziej szkoda, że...
León i Violetta rozstali się na tak długo - 86 głosów, tego najbardziej Wam szkoda, 86 osobom. Inną bolączką jest wyjazd Angeles do Francji, 25 punktów, i fakt, że mimo szczerych przeprosin Violetta nie wybaczyła Diego (17).
Kategoria 30: Największy tryumf
Zwycięstwem tego sezonu jest to, że León i Violetta po przejściach wrócili do siebie (76) , a także fakt, że po całym samotnym życiu Diego odnalazł swojego ojca (31), a on i Ludmiła przeszli prawdziwą, wewnętrzną przemianę (26).

To już wszystko z czwartej edycji naszego plebiscytu, podsumowującej drugi sezon. 
Zapraszamy do udziału w aktorskim plebiscycie, już wkrótce!107 komentarzy:

 1. Jestem bardzo zadowolona z wyników ;) Prawie wszystkie się pokryły się z moim życzeniem. Widać że leonetta ubiła całe głosowanie ale diegoletty i reszta nie mogą mieć pretensji bo widać że naprawdę większość tego chciała. Nie mogę się doczekać kolejnego plebiscytu:)

  /Arya Stark

  OdpowiedzUsuń
 2. Super!!! Wyniki są świetne bardzo mi się podobają :) PS. co było w 16k które miało 31 i 31 punkty? Szkoda że nie uwzględnione bo to bądź co bądź bardzo dużo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kategoria 16, najlepszy wątek w serialu
   miejsce 4: tęsknota leona i violetty, z 32 punktami
   miejsce 5: spisek Diego i Ludmiły przeciwko Violetcie, 31 punktów
   Chciałam nawet je wypisać, ale skończyłoby się tym, że naciągam na rzecz leonetty ;p trzy pierwsze to trzy pierwsze

   Usuń
 3. Super,że dodaliście ten post,ale jestem niezadowolona z wyniku ponieważ ciągle wygrywali Violetta i Leon.To się robi trochę nudne ciągle tylko Viola i Leon.Na zdzięciach,plakatach,gazetach.Wiem,że są głównymi postaciami,ale co z tego?
  PS1
  jusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Po prostu są najbardziej uwielbiani. I Leon na to jak najbardziej zasłużył :)

   Usuń
  3. Okej tłumaczę.
   Kto to Violetta ? Główna bohaterka, tytułowa.
   Kto to Leon ? Amant TYTUŁOWEJ bohaterki.
   Razem tworzą Leonettę.
   Mówisz, ze ciągle oni, itd.
   Zauważ, jaka para nest najbardziej lubiana z całego serialu ? Leonetta
   Gdy patrzy się na pocałunki, przytulasy, uśmiechy tej pary i wszystko co z nią związane
   widzowie rozklejają się i płaczą ze szczęścia. Która to para ? Leonetta :d
   Teraz rozumiesz ?

   Usuń
  4. Ja nie lubie Leonetty!

   Usuń
  5. (To ja stara szymonators xd)
   Twoje "ja nie lubie Leonetty" zginie w "piskach" typu: kocham ich, są super, najlepsi.
   Aaa i kochane dzieciątko jeśli piszesz w pierwszej osobie to zadbaj o poprawną pisownię czasownika.
   :*

   Usuń
 4. Fajny post !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Heh prawie wszystkie te odpowiedzi są takie jakie ja dałam

  OdpowiedzUsuń
 6. tak mało diego... :"( czekam na kolejny plebiscyt ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie....... :( Mam nadzieję,że następnym razem będzie go więcej...... ;)

   Usuń
 7. Jak ja się cieszę ,że tyle kategorii wygrła Viola,Leon i Leonetta <3 !
  Zaraz pewnie znajdą się oczywiscie osobki ktore beda pisac : ''Oh,znowu Leon i violetta... żygam -.-' Tak tak ,żygajcie sobie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jej specjalnie głosowałam aby tylko nie na Violettę,
  ale i tak na każdym znajduje się na pierwszym
  miejscu. Spróbujcie pomyśleć o kimś innym, a nie tylko
  Viola :) Jest wiele innych postaci. Violetta? Najlepszy styl?
  Padłam. Naprawdę nie macie na kogo głosować. Nie chcę tu nikogo
  obrazić, po prostu wyrażam swoją opinie ;-)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najbardziej rozpoznawalny nie najleoszy

   Usuń
  2. Haha, ja także wybierałam takie kategorie, aby tylko nie była Violetta. :)

   Usuń
  3. ups źle napisałam; 'Głosowałam tak aby tylko Violetta nie wygrała...

   Usuń
  4. Ups źle napisałam: Głosowałam tak aby tylko Violetta nie wygrała...

   Usuń
  5. Ja dałam w najlepszy styl Cami, bo dla mnie Violetty styl nie jest fajny.
   Najbardziej rozpoznawalny styl to u mnie koszule i bejsbolówki Leona.
   Pewnie pojawią się tu hejty, ale ja tylko wyrażam moją opinię.

   Usuń
  6. Ja bym mówiła że najlepiej ubraną dziewczyną jest Naty, no ale każdy może coś innego uważać

   Usuń
  7. Popieram :) To już sie robi trochę nudne jeśli głosują inni na Violę i Leona ;-; rozumiem że to jedne z głównych postaci ale inne osoby też tu istnieją :) i też powinny być docenione :)

   Usuń
 9. Jak dla mnie bomba, jestem bardzo zadowolna :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. super! Kiedy następny? xdd ;p

  OdpowiedzUsuń
 12. To jest dziwne że wszyscy głosuja tylko na Violette, co z tego ze jest głowna bohaterka. To od razu nie robi zniej najbardziej utalentowanej i najpiekniejszej dziewczyny. Trzeba nauczyć się troche obiektywnie oceniać. Mogę się założyć ze jeśli byłby plebiscyt o aktorach to wszyscy by wybrali Martine, bo jest violetta i przez to najlepiej śpiewa. Czemu Ludmiła nie miała lepszego miejsca w spiewie skora ma dobry glos. Ale nikt nie bedzie glosowal na kogos kto jest nie dobry dla Violi...
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj, że oceniamy pod kątem serialu, postaci a nie ich odtwórców. Jakkolwiek by nie było, konwencją serialu jest to, że to Violetta jest najbardziej utalentowana, ponieważ tak zarządza twórca. Tak jest jest rola przepięknej dziewczyny, za którą uganiają się wszyscy chłopcy - nawet jeśli obsadzą w niej kompletną brzydulę, nadal będzie tą ślicznotką i nadal będą za nią biegać, bo taka jest konwencja i nie wiem, czy warto się z nią kłócić, choć mogliście wybrać. Sądzę, że jak będzie Martina, nie dostanie tyle głosów co jej bohaterka ;)

   Usuń
  2. Przepraszam ,jakby był plebiscyt o aktorach ,to wybrałabym Martinę jako Tini a nie jako violettę.

   Usuń
  3. mnie tez to wkurz że cały czas tylko Violetta to Violetta tamto,
   albo jak to było w serial "Cami uspokój się teraz rozmawiamy o Violi"
   JPRDL Mam dosyć tego że cały czas tylko ona wygrywa, połowa osób pewnie zagłosowała na Violke tylko dlatego ze jest główną bohaterką
   hmm... a może GÓWNĄ bohaterką

   Usuń
  4. Też mnie to denerwuje. Nie ważne, że najlepiej ubiera się Naty, Viola musi wygrać. Nie ważne, Ludmiła śpiewa lepiej, Viola musi wygrać. Serio? Może i jest główną bohaterką, i jej imię jest tytułem serialu, ale inni bohaterzy też są. I nie należy o nich zapominać!

   Usuń
  5. A może Francesca jest gówno bohaterką? Weźcie się trochę ogarnijcie -.-

   Usuń
  6. Ludzie nie głosują na nią tylko dlatego. Mogli ją po prostu bardziej polubić, a Ty narzucasz nam, że mamy głosować na Ludmi. Człowieku, jest grupa ludzi, która jej nie lubi (ja do niej nie należę, ale trzeba szanować każdego)

   Usuń
  7. Mnie też to wkurza >.<
   Ona cała mnie wkurza, bufiaste skarppeteczki, zawsze kurde Jaka ona to jest poszkodowana. Bo wg mnie jej styl jest okropny. I naprawdę nie wieżę że komuś się on podoba, taki oklepany. Wg mnie Fran czy Lu o wiele ładniej śpiwają. Naty ma najlepszy styl a najbardziej rozpoznawalny to Leona, no i można zaliczyć Cami bo od pierwszego odcina pierwszego sezonu eksperymentuje z look'iem. W drugim sezonie już może tak nie ale jej ubrania są kolorowe i się bardzo wyróżniają.
   Ale i tak! Violcia musi wygrać. Tylko się nad sobą użala. A wg mnie to Fran czy Naty, czy Lu są od niej 100 razy ładniejsze.
   Niech teraz lecą hejty, wisi mi to. Po prostu wyrażam swoją opinie.
   Gabson <3

   Usuń
  8. Wg, ja nie głosowałam bo nie wiedziałam >nie mam czasu tu zaglądać< ale jkabym głosowała to na pewno nie na VIOLETTĘ.
   Gabson <3

   Usuń
 13. Szkoda, że Violetta i Leon prawie wszędzie są pierwsi :-/

  OdpowiedzUsuń
 14. Czyj był trzeci pocałunek najlepszy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maxi i Naty, już zaktualizowalam :)

   Usuń
 15. kochana świetny pomysł XD

  OdpowiedzUsuń
 16. Viola, Viola, Viola, Viola... Najbardziej utalentowana to może być Lu albo Fran ;p najbardziej wyróżniający sie styl ... Violetta? xD Really? Styl tak oklepany i noszony przez prawie wszystkich.. Ale cóż, wygrała większość głosów a nie moje zdanie ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam takie sams zdanie jak ty i dużo innych osób miało opinie taką jak my :d

   Usuń
  2. Hej hej hej chodzi o "charakterystyczny" nie "wyróżniający się. Charakterystyczny czyli rozpoznawalny dla postaci, na przykład budzą cię w nocy o północy w ciemności widzisz kokardę więc natychmiast krzyczysz Francesca!!! i na 100% masz rację. Mam nadzieję, że metafora trafna xD

   Usuń
  3. Metafora trafna :p
   Aa i Milens mogłabyś coś zrobić ze swoim avatarem.
   Te oczy Jorge tak na mnie patrzą, że się boję ;-;

   Usuń
  4. To jest Jorge? Myślałam,że to dziwczyna xD

   Usuń
  5. Dziewczyna??? W życiu nie słyszałam podobnego bluźnierstwa XDDDDDDDDDDD ja raczej na blogerze nie wstawiam swojego zdjęcia na profilowe, nie wiem, przyzwyczajenie, ale chciałabym być tak piękna jak ten Jorge ^^ chociaż bardziej w babskim wydaniu xD

   Usuń
  6. O zmieniłaś jeszcze lepsze zdjęcie dałaś *-*
   Tak babksi Jorge długie brązowe włosy, grzywka, koszule i rurki xd

   Usuń
 17. ehh... Jak zawsze połowa to Violetta, Leon i Leonetta... Rzygam, rzygam i jeszcze raz rzygam.
  Oczywiście, ekipa z bloga spisała się spoko, doceniam wasza pracę :)
  Ale po prostu przygnębiają mnie te fanki Violetty, które nie umieją dopuścić do świadomości, że nie Violetta jest najlepsza.
  Zgadzam się tylko z 10, 12, 16, 18, 21 i 23.
  Tyle.

  OdpowiedzUsuń
 18. Koniecznie wejdźcie skopiowany szablon!!!
  http://violettaleonetta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie dziwi mnie że Viola i Leon wygrywają w ulubionych postaciach i parach, w końcu to głowni bohaterowie.
  Ale w niektórych kategoriach nie powinni wygrać, a dostają głosy z sympatii,, np nie sądzę, żeby styl Violetty był taki rozpoznawalny i wyrazisty już bardziej Cami bo zawsze ubiera się w hipisowskie rzeczy i utrzymuje klimat boho albo Naty z jej rockową nutką.

  OdpowiedzUsuń
 20. Mogłybyście wejść na fioletowy rejestr , i wreszcie go aktualizować .

  OdpowiedzUsuń
 21. jezu co za upierdliwi ludzie tutaj są
  nie podoba wam sie to nie trzeba bylo gkosowac!
  violetta jest najlepsza leon tez i juz a nie jakas tam glupia naty czy fran -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "głupia naty czy fran -,-"
   Od czego powinnam zacząć? Może od tego, że imiona zawsze zapisujemy wielką literą? Kochana, ile ludzi - tyle gustów. Nie wszyscy muszą zgadzać się ze stwierdzeniem, że główna bohaterka zawsze jest najlepsza. Moim zdaniem, Natalia i Francesca są naprawdę sensownymi postaciami, czego niestety nie mogę powiedzieć o Violetcie, która denerwuje mnie od samego początku.
   Pozdrawiam. :)

   Usuń
  2. Też tak uważam.Ja niezbyt przepadam za Violettą.Wole Naty i Fran.To moje ulubione postacie.Wiele osób głosowało na Viole bo to główna bohaterka.

   Usuń
  3. Bo wiele osób woli violette od Fran czy Naty?. Zreszta nie bede sie z wami klocic

   Usuń
  4. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, i naprawdę nie chcę się kłócić. :)
   Po prostu mam wrażenie, że nie wszystko powinno kręcić się wokół Violki.

   Usuń
 22. Szkoda ze prawie w każdej kategorii wygrywa Vilu no ale trudno :/
  Ważne ze Fede i Lu tez znajdują się zazwyczaj na drugim lub trzecim miejscu ;)
  Czekam na kolejny plebiscyt :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Violetta i Leon?
  No tak, czemu mnie to nie dziwi?
  Mówisz Milens, że niby to jest główna postać, wykreowana itp, ale inne też tam są.
  Zgadzam się z koleżankami, które też tak sądzą, bo przyznać trzeba że w każdej gazecie jest tylko Viola, Leon, Leonetta i tak w kółko, a serial mimo iż nosi nazwe "Violetta" to nie opiera sie tylko na niej...
  A ci co sądzą, że Leonetta to prawdziwa miłość to są śmieszni, niech popatrzą na wątek Naxi lub Fedemiły, tam dopiero jest ukazany rąbek miłości i to też nie do końca.
  Zaraz zostane wyobrażana ale to tylko moje zdanie, bo w niektórych kategoriach naprawdę nie powinna to byc cały czas VIOLA, LEON, LEONETTA albo cos zwiazane z nimi i aż naprawde martwie sie gustem przyszłych pokoleń skoro wybierają to co jest rzucane nam przed oczy i to co wszyscy lubią.

  POZDRAWIAM,
  XYZ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ci co sądzą ,że Leónetta to nie jest prawdziwa miłość są śmieszni!
   Człowieku ,tylko popatrz na nich. Oni są najpopularniejszym paringiem w serialu. Nie byli ze sobą przez prawie cały sezon i dlatego pewnie uważasz ,że ich miłość nie jest prawdziwa. POZDRO .

   Usuń
  2. a czy to, że są najpopularniejszym paringiem czyni ich miłość prawdziwą?
   Chyba nie.
   Ja osobiście zgadzam się w 100% z Anonimem "XYZ" XD

   Usuń
  3. Ja tak samo.Masz racje XYZ.
   jusia

   Usuń
  4. Osobiście, w stu procentach popieram wypowiedź anonimowej użytkowniczki/anonimowego użytkownika. :)

   Usuń
  5. Ciekawe ,że pare osób się tu zgadza z anonimem wyżej. Ale i tak większość osób kocha Leónettą i jej ulubioną postacią jest violetta. Ups.

   Usuń
  6. Pare osób?
   Hhaahahahhahaha wybacz alee troszeczkę mnie rozśmieszyłaś, jest więcej takich osób dużo więcej, ale też bym tak powiedziała na twoim miejscy skoro wiem, ze nie mówię prawdy.
   My tutaj nie chciałyśmy nikogo obrazić, wyraziłyśmy swoje indywidualne zdanie, nie karzemy Ci się z nim zgadzać.

   Usuń
  7. I wcale ni zgadzam sie z waszymi zdaniami. Tak ,parę osób. Nie wszyscy ,którzy głosowali na vilu komentują tego posta.

   Usuń
  8. Zgadzam się z tym, że większość osób obstaje za Leonettą, ale czy słowo "większość" jest jednoznaczne ze słowem "wszyscy"?

   Usuń
  9. Ja osobiście byłam pewna,że w prawie wszystkich możliwych kategoriach wygra Violka,dlatego nie głosowałam,ale to taki szczegół.xd
   Uważam, że "parę osób" jak się wyraziłaś to odrobinę zaniżone przypuszczenia ;) Oczywiście, większość młodszej publiki (większość, nie wszyscy,gdyż np. moja młodsza siostra tak samo jak ja nie lubi Violki,raz jak coś odwalała na ekranie to rzuciła prosto w telewizor poduszką,ale to pomińmy xd) głosowała na nią,ale starsze osoby również i szanuję ich zdanie,ale mówienie, że osób, które jej nie lubią jest mało jest dość śmieszne ;*
   Większość osób, które znam a jej nie lubi waha się od 20 do 40 osób,ale one nie głosują w takiego typu "zabawach" bo są jak to mówią "za stare" xd Chciałabym tylko zwrócić Ci uwagę,że nie wszyscy kochają Violunie,a nawet duża część osób jej nie lubi,więc łaskawie skończ z gadaniem, ze takich osób jest mało a Violke wszyscy kochają.

   Usuń
 24. Większość zwycięstw Violetty i Leona?
  Wyniki naprawdę mnie nie zaskoczyły.
  Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wiele osób naprawdę darzy ciągle rosnącą sympatią główną bohaterkę, jednak moim zdaniem, głosy na nią w kategorii "Najlepiej ubrana dziewczyna" są mocno przesadzone. Naprawdę? Wiem, że niektóre osoby lubią taki nieco... dziewczęcy styl, jednak nie przesadzajmy. Według mnie, ubiera się właśnie najgorzej z damskiej obsady, z czym zapewne nie zgodzi się większość widzów, które uznają Violę za idealną. O ile głosy na Leona udało mi się zaakceptować, ba, mogę nawet się z niektórymi zgodzić, to liczne zwycięstwa tytułowej bohaterki zwyczajnie mnie zdołowały, jednak nie tylko ja mam prawo głosu. Moja wypowiedź nie miała na celu urażenia poszczególnych fanów. Chciałam tylko wyrazić własne zdanie, którego nikt nie musi popierać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inolvidable zapewne wszystkie glosy były zliczane :) mnie też zaskoczyła odpowiedź co do najlepiej ubranej dziewczyny . no ,ale trudno ;3

   Usuń
 25. Nie do końca zgodziłabym się z tym, że większość ludzi wybiera to, co jest najbardziej wpychane. Najlepszy przykład to pierwszy sezon, kiedy nachalnie promowany był Tomas, że niby najlepszy, najfajniejszy, najbardziej utalentowany muzycznie (w pierwszym sezonie, z tego co pamiętam, we wszystkich gazetach był Tomas i Tomasetta) , a i tak spora grupa ludzi opowiedziała się po stronie Leóna. Z drugiej strony, rozumiem tez ludzi, którzy przychodząc zmęczeni po szkole czy pracy, włączają TV nie po to, aby myśleć nad logiką każdej akcji, tylko po to, aby się najzwyczajniej zrelaksować i "odmóżdżyć". Czasem trzeba wyłączyć myślenie, dlatego mniej ambitne produkcje, z ładnymi obrazkami i prostą (czasem wręcz śmieszną) historią są tak popularne. A główni bohaterowie zawsze są najpopularniejsi i najbardziej lubiani we wszystkich serialach, czy to telenowela czy ambitny serial. Nic na to się nie poradzi i tyle :)
  Zgodziłabym się, ze Fedemiła ukazuje rąbek miłości. Dla mnie Fedemiła jest (na razie) miłością jednostronna tzn, widzę uczucie ze strony Federico. Ale ze strony Ludmiły? Owszem, zauważyłam pewną zmianę w jej zachowaniu, ale nie jestem pewna czy podyktowała ją miłość do Fede czy też własny egoizm. Oczywiście nie mówię, ze ona nic do niego nie czuje, ale nie nazwałabym tego prawdziwą miłością, prędzej zauroczeniem:), zobaczymy jak to dalej się rozwinie :)
  Zgodzę się z tobą co do Leónetty. Jak już gdzieś pisałam dla mnie jest to miłość jednostronna. Widzę i zgadzam się z tym, że León żywi do niej głębokie uczucie, o czym świadczą nie tylko spojrzenia, ale też to co gotów jest zrobić dla jej szczęścia. Natomiast miłość Violetty jest oparta jedynie na wzdychaniu, wysyłaniu powłóczystych spojrzeń oraz częściowo egoizmie (fajnie mieć faceta, o którym wiesz że zrobi dla ciebie wszystko i zawsze możesz na niego liczyć)... Co nie zmienia faktu, ze nie dziwię się ludziom, którzy uwielbiają tę parę. Wizualnie wyglądają super i mają fajną chemię :) Kiedy oglądam serial, buźka mi się śmieje na ich widok, choć jestem zdania, że w normalnym życiu taka relacja nie miałaby długiej racji bytu. Ale cóż, taki urok telenowel :D
  Kathleen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ehh to miała być odpowiedź na post anonimowego z 10.50, ale mój genialny laptop, jak zwykle coś przestawił:/
   Kathleen

   Usuń
 26. Oj oj, niestety ponad połowa moich głosów nie zaznała swego miejsca w czołówkach ;c
  No niestety, niestety, ale mam swoje wyodrebnione gusta jeżeli chodzi o ten serial :D W kilku konkurencjach było wiadomo kto wygra XDDD

  OdpowiedzUsuń
 27. Dzięki, że wreszcie pojawiły się wyniki tego plebiscytu :D A teraz przejdę do komentowania tego posta i nie ukrywam, że wyniki w większości nie pokrywają się z moimi poglądami, a rzadko powstrzymuję się od otwrtego wyrażania niezadowolenia.

  Ja osobiście nie lubię Violetty jako postaci. Jest przewidywalna aż do bólu, a jej wieczne wahania i kłamstwa tylko utwierdzają mnie w tej myśli. Rozumiem też, że dużo osób po prostu głosuje na nią - ot, tak - bo jest główną bohaterką, a może też niektórzy ją lubią, przecież nie można Wam tego zabronić. Ale ja i tak uważam, że najlepszymi głosami w Studio są - Francesca, Leon i Ludmiła. A pierwsze miejsce w kategorii "Najbardziej rozpoznawalny strój" to już chyba lekka przesada. Mam osobiście wielką nadzieję, że w V3 nasza główna bohaterka przestanie ubierać się tak jak w 2 sezonie bo mam już dosyć tych stylizacji. Zdziwiłam się również tym, że mimo tak wielu zmian i ciekawych momentów - Ludmiła i Federico nadal stoją tuż ZA wielką Leonettą. Ja jestem jej ogromną fanką, płakałam przy każdej ich wspólnej scenie czy kłótni - ale to Fedemila zagnieździła się w moim sercu, tym progresem który przeszła, tym, jak nauczyli się akceptować własne wady i dostrzegać prawdziwe wnętrze. Najwyraźniej dużo osób nie rozumie, że to związek Fedemily jest bliższy rzeczywistości - tyle wyrzeczeń, aby być ze sobą, pokazanie, że miłość wcale nie jest prosta i często nie mamy wyboru w kim się zakochamy. W Leoneccie tego nie ma. Ich związek rozdziela tylko zazdrość o innych wielbicieli Violetty, ale i tak wiadomo, że Vilu kocha tylko jego i nic nigdy nie stało im na przeszkodzie aby być razem. Oboje popularni, oboje mają piękne głosy i wielki talent. Dopełniają się - i to jest w nich piękne. Ale to nieprawdziwe, czasami wręcz sztuczne i to jedyne co mnie boli. ;(
  Ale co poradzę, najwyraźniej lud ma inne zdanie niż ja :(
  Ten komentarz nie miał na celu nikogo obrazić itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również muszę się z Tobą moja droga zgodzić :)
   Violetta i zachowanie to typowość i nic co nie jest do przewidzenia, myślę, że jeśli ktoś uważa, że jest ona przykładem stylu, rozpoznawalności to okej, ale tylko jeśli chodzi o jej charakterystyczne zachowanie to jej całe niezdecydowanie, kogo kochać, to jest tak oczywiste że aż nudne. Nie wiem nie chce nikogo obrażac i hejtować, osobiście bardzo lubie postać Leona a jeszcze bardziej Jorge, ale Violetta jak i Martina nie są moimi ulubieńcami nie mówiąc już o autorytecie. Ich miłość była "fajna", ze tak powiem i jako tako realna w paru odcinkach 1 SEZONU, wybaczcie ale drugi sezon był tak przewidywalny i monotonny że nie zrobił przynajmniej na mnie żadnego wrażenia, nie zaskoczyli mnie, jej wzdychanie do Diego czy Leona to coś normalnego, nie obwiniam tu jej, bo to nie ona pisze ten scenariusz ale Wy Ci oglądający nie powinniście się kierować przy tego rodzaju rzeczach, fakt iż to główna para, bo przeciez taka prawdziwa miłość, bo jeśli wy macie takie zdanie o prawdziwej miłości to powodzenia w życiu.
   Fedemiła jest przykładem, bardzo dobrym, nie mówie, ze jakimś cudownym mimo iż kocham i polubiłam ich bardzo, ale u nich widać tę przemianę i ukazywano to z każdą ich kłotnią czy godzeniem się.
   I zgadzam się z Tinistas, ponieważ to nie realane, sztuczne i nieprawdziwie i też nie koniecznie się z tym zgadzam ale cóż ja głosowałam inaczej :)

   Usuń
 28. To, że Violetta, Leon i Leonetta wygrają w największej ilości kategorii było do przewidzenia ;) Jak dla mnie żadnego zaskoczenia nie było ;D Oczywiście do redakcji nie można mieć żadnych pretensji, doceniam waszą pracę :)
  Dla mnie najbardziej trafne były numerki;
  3) To, że Fran jest najsympatyczniejszą zgadzam się w 100% :D
  5) Nie jestem wielką fanką Leona, ale muszę przyznać, że jego styl jest najlepszy ;]
  7) i z tym, że Leon ma najlepszy głos męski też się zgadzam :)
  10) Dla mnie wyjazd Angie też był najbardziej wzruszającym momentem w II sezonie *~*
  15) Zakochałam się w piosence "Esto no puede terminar" ;)
  16) Fedemiła - moja ukochana para ;) to mówi wszystko :D
  18) Haha, chyba każdy uwielbia Beto :D
  21) Niestety, Naty jest najbardziej niedoceniana, ale mam nadzieję że w III sezonie pozwolą wykazać się jej bardziej ;)
  22) Angie ma najlepsze podejście do uczniów, tutaj też się zgadzam :D
  23) To zgadza się od I sezonu, nasza supernova ;)
  24) Jak już pisałam wcześniej, supernova wygrywa ;) xD
  26) Mimo iż nie lubię postaci Violetty muszę przyznać, że jej spódniczki, kołnierzyki są najbardziej rozpoznawalnym stylem ;)
  27) I oczywiście wątki w środowisku uczniowskim, nie wiem dlaczego, tak po prostu :D
  Ale punkt przy którym normalnie padłam xD Violetta najlepiej ubraną dziewczyną w serialu? To jest mocno przesadzone, ale cóz ;)
  to tylko moja zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać *-*
  Pozdrawiam xD

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam tu: www.tinistas-v-loverspl.blogspot.com
  A co do wyników plebiscytu to jestem z nich zadowolona;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Algo se enciende a nie alge ale to malutki błędzik

  OdpowiedzUsuń
 31. Leonetta triumfuje!!! xD :D Jestem zadowolona z wyników :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Pfiiiiiiiiiii... Wszędzie Violetka, piękna? Taa, jasne, a ja jestem królową Angli! Plastik it's fantastic <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myśla ze kilo tapety zrobi z przecietnej urody dziewczyny najpiekniejsza

   Usuń
 33. Wiedziałam, że najwięcej tu będzie Violi i Leona. Co do Leona się zgadzam, ale do Violetty...
  Najpiękniejsza dziewczyna w serialu to według mnie Ludmi. Gdyby wygrała Fran również bym się nie czepiała. Najlepiej ubrana dziewczyna? Ludmiła, Naty, Fran to dziewczyny, które mają lepszy styl, jednak Violetta, mimo tego, że nie jest najlepsza nie ma aż tak strasznego stylu jak niektóry piszą... Najlepszy głos żeński? Nie mogę przeboleć tego, że wszyscy zapomnieli o czymś takim:
  https://www.youtube.com/watch?v=EiZ0qHoTMwg&hd=1 (a zwłaszcza tym na początku)
  https://www.youtube.com/watch?v=1jOq1MflvCQ&hd=1
  A pamiętają tylko o delikatnym głosie głównej bohaterki. To prawda, śpiewa ładnie, ale są lepsi.
  To samo tyczy się najlepszego głosu w studio. Co do wygranych Leonetty nie mam nic, gdyż lubię tą parę. I mimo tego, że Violettę nie za bardzo lubię, uważam, że Martina jest świetną aktorką i jestem Tinista ;)

  OdpowiedzUsuń
 34. Jeju... Wszędzie Leonetta sretta :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak by tu zacząć wypowiedź, a już wiem.
   Mogłabyś nie używać sretta czyli od srania..
   Niektórych może to urazić, a mnie to denerwuje, to strasznie dziecinne ten początek np. Sreonetta, Sromas, itd.
   Ola Pasquarelli jak byś ty się poczuła gdyby ktoś napisał: "Boże ile tej głupiej obsranej Sredemiły - (Fedemiły)
   Jest tyle Leonetty, bo dużooooo osób ją uwielbia i taka oto przyczyna.
   To nie hejt, tylko moja opinia, z którą nikt się nie musi zgadzać.
   Możecie mnie za wyrażenie konstruktywnej krytyki hejtować
   :*********

   Usuń
 35. Prawie wszystkie moje odpowiedzi są na podium. :O Te, które się na nim nie znalazły, to:
  - Angie (z pierwszej kategorii),
  -Gregorio wyznaje publicznie, że Diego to jego syn (kategoria dziesiąta),
  -Angie i Pablo (kategoria dwudziesta),
  -Gregorio (pomyliły mi się numerki, bo chciałam głosować na Angie; kategoria dwudziesta pierwsza),
  -wzajemne "maślane oczy" Naty i Maxi'ego (kategoria dwudziesta czwarta),
  -fartuszek Olgi (kategoria dwudziesta szósta).
  Takie głosowanie to naprawdę fajna sprawa. Nie mogę się doczekać kolejnego plebiscytu! :)

  OdpowiedzUsuń
 36. I szkoda że nie ma tu ani razu Cami ;c

  OdpowiedzUsuń
 37. Jestem bardzo niezadowolona z wyników, ale trudno..

  OdpowiedzUsuń
 38. Wszystko pięknie ładnie, ale nie zgadzam się z najładniejszą dziewczyną i najładniejszym głosem dziewczyny. Według mnie na najładniejszą dziewczynę zasługuje Ludmiły lub Fran nie Violetta, a na najlepszy głos Fran i na pewno Ludmiła.

  OdpowiedzUsuń
 39. To już się robi trochę wkurzające. Ciągle Violetta, Leon, Violetta, Leon i tak wkoło. Jest tyle również utalentowanych jak oni. Ale czemu są ciągle wybierani? Bo to Leonetta. Leonetta zawsze musi być najlepsza. Leonetta zawsze musi być pierwsza itp. Ok, da się zrozumieć, Viola to główna bohaterka, a Leon to jej amant, ale to się już robi denerwujące. Wieksząść ludzi głosowali tylko na Leona i Violkę by wygrali - no bo są najlepsi. Nie chcę obrażać fanów Leonetty, bo sama nią jestem. Ale to się robi denerwujące. Głosujecie tylko na nic bo są kochani i innych nie widzicie. Taka sama sytuacja jest z Diego. Przechodził trudny bo chciał odnaleźć ojca i przez to ranił Violette, ale i tak widziałam komentarze na różnych str. " Ale on ochydny " " Jak Tini może z nim grać!!!" " Głupi idiota, tylko ją rani, nie to co Leon" " Leonetta jest idealna, a Diegoletta to gówno"... Ale jak by nie patrzeć to Leon ją pierwszy zostawił i poleciał do Lary, i to Violetta przez niego cierpiała, a Diego wykonywał swoją "Pracę" i się w niej zakochał. Ale nikt nie widział jak Diego się zmienił, patrzyli tylko na to że ją zranił. A to przecież Leon miał ją w ..... ( Wiecie gdzie xdd ) Sorry że się tak rozpisałam, ale musiałam się dzieś..wypisać ?Tak wypisać. Nie chcę nikogo ranić, ale to jest po prostu mój punkt widzenia na to wszystko. Możliwe że połowa tego ci napisałam nie jest spójna, nie jest na temat itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż prawda jest taka, że jak napisałam powyżej, większość ludzi lubi głównych bohaterów. Możemy się z tym nie zgadzać, ale i tak nic nie poradzimy, taki los:D
   Natomiast nie zgodzę się z tą częścią twojej wypowiedzi dotyczącą Diego. To, że chciał odnaleźć ojca nie dawało mu prawa do ranienia kogokolwiek, ani w żaden sposób go nie usprawiedliwia. Nie można krzywdzić ludzi dla osiągnięcia swoich celów, choćby nie wiem jak szlachetne one nie były. Fakt, zmienił się, ale pod sam koniec i to było już za późno. I sam fakt jego zmiany nie oznacza,że trzeba mu natychmiast wszystko wybaczać i udawać, że wcześniej nic złego nie robił.
   A co do Leóna, to fakt, on zerwał z Violettą, ale ja mu się nie dziwię. Też bym zerwała, gdyby mój chłopak wgapiał się cielęcym wzrokiem w inną. Poleciał do Lary? Był wolny, jego prawo. Violetta przez niego cierpiała? Cóż, fakt, podobnie jak cierpiał León gdy Violetta będąc w związku z nim wpatrywała się cielęcym wzrokiem w Diego, a w pierwszym sezonie w Tomasa. A Diego i owszem, wykonywał swoją pracę: rozwalił związek dziewczyny, na której mu ponoć zależało, tym samym ją unieszczęśliwiając, bo sobie ubzdurał, że on będzie dla niej lepszy niż León. A że ona uważała inaczej? Cóż, on wiedział lepiej. To z kolei mój punkt widzenia :)
   Kathleen

   Usuń
  2. TY ANONIMKU MASZ POPROSTU INNY PUNKT WIDZENIA, BO POSTACIA GRANA PRZEZ NIEGO ( MOWIE TUTAJ O DIEGO ). PRZEZ CALE ZYCIA CHCIAL ODNALEZC OJCA I JA PEWNIE NA JEGO MIEJSCU ZROBILAMBYM TO SAMO. ALE W TAKIEJ SYTUACJI NIE BYLAM WIEC OCENIAC NIE MOGE

   Usuń
  3. Obejrzyj lepiej od nowa pierwszy sezon, bo Leon tam byl zly i chcialrozdzielic violette i thomasa (tak jak diego) z ludmila

   Usuń
 40. Zauważyliście? Federico jest często na drugim miejscu ♥ XD (prawie za każdym razem , kiedy jest na podium)

  OdpowiedzUsuń
 41. Według mnie powinien powstać jeszcze czwarty sezon tyle że z taką nazwą: Ludmiła-(Violetta4)
  Byłoby ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Świetne wyniki <333 I w ogóle plebiscyt <333 Gratuluję pomysłu <333

  OdpowiedzUsuń