Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

12.07.2014

Zombiegerro atakuje!

Zombiegerro atakuje! 

Rugerro Pasquarelli, czyli serialowy Federico, całkiem nie dawno wrzucił na swojego Instagrama dość ciekawą charakteryzację. Mimo, że wyglądał w niej niezbyt zachwycająco, to i tak wzbudził nią nie małe zainteresowanie Vilovers z całego świata. Na jego Twitterze można znaleźć wiele tweetów odnośnie tej charakteryzacji. A czego ona dotyczyła? Więcej w rozwinięciu posta! ;)


Wyżej wspomniana charakteryzacja, wygląda następująco: Owe zdjęcie i filmik, były zapowiedzią niczego innego jak The U-mix Show z występem gościnnym Ruggera. Czym jest The U-mix Show? To program telewizyjny nadawany w Ameryce Łacińskiej, głównie przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży. Powstał, aby dyskutować o serialu Violetta i uchylić rąbka tajemnicy o nim. Zawiera wywiady i wiele niespodzianek. Ale w trzecim sezonie mamy gości spoza obsady Violetty.

Jedną z takowych niespodzianek można uznać występ Ruggero, a oto on:Niespodzianka jest niesamowita. Nieprawdaż? Można się pośmiać. W skrócie: prowadzący próbuje się zabezpieczyć przed stworami, ale niestety nie wychodzi mu to najlepiej, bo jeden z nich jest już w środku. A nawet pomaga mu, podając deski. Prowadzący po pewnym czasie zauważa niespodziewanego gościa i bierze nogi za pas. RugerroZombie dogania go i przez przypadek pluje mózgiem na Ignacio [prowadzącego]. Ten się oburza i jest zdziwiony, że Zombie potrafią mówić. Zombie opowiada trochę o sobie m.in. że je dość szybko, jest "sympatyczny". Prowadzący nie wierzy w bajkę o "sympatyczności", zatem RuggeroZombie proponuje mu, aby się przytulili. Ale czy tutaj nie powinniśmy wyczuć jakiegoś podstępu? Jak się okazuje później, Zombie szykuje się do zjedzenia prowadzącego.

A jak wypada gra Ruggero? Moim zdaniem znakomicie! Pokazuje on w tym jakże krótkim występie, swój ogromny talent i poczucie humoru, który wielokrotnie mogliśmy zobaczyć na vine'ach współtworzonych z Jorge Blanco. Można również przypuszczać, że da sobie radę z przeróżnymi rolami w przyszłości.

Prawdopodobnie nie obyło się też bez wykonania piosenki przez Ruggero, ale niestety nie ma jej nigdzie w necie. Są jedynie zdjęcie z backstage'u, które mogą świadczyć o tym, że Ruggero wykonał piosenkę z akompaniamentem na gitarze.


A Wy co sądzicie o występie Ruggero?26 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. A nazywasz Pani Blanco..

   Usuń
 2. Super! Rugo powinnienen grać Leóna

  OdpowiedzUsuń
 3. On jest świetny <3 Mój Ruggi ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten prowadzący to nie Dany, gdyż on już nie prowadzi The U-mix Show, tylko ma na imię Ignacio i od tego sezonu on już tylko jest prowadzącym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapędziłam się :P Dzięki, już poprawione :)

   Usuń
 5. Ruggero był w FansWorld zrobicie z tego relacje?:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezu ten filmik jest genialny ahahahahaha <3 Naprawdę, ten z fb sprawił że rżałam dobrze z minutę :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. Np. Ivan wraz z Valerią. Lali Esposito. Itd. Podsumowanie The U-mix jutro, więc dowiesz się wszystkiego :]

   Usuń
  2. Co do Ivana i Lajli to się zgadzam, ale Rugerro on jest w obsadzie.

   Usuń
 8. Przystojny ten prowadzący programu. Ładnie się uśmiecha <33333333

  OdpowiedzUsuń
 9. A kiedy Violetta 3 będzie w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ruggero zagrał to przerażająco dobrze xD

  OdpowiedzUsuń
 11. Bałam się tego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście pozytywnie :)

   Usuń
 12. Ruggero z niebieskimi paczydłami *-* matko XP *p*

  OdpowiedzUsuń
 13. Ruggero nawet jako zombiak jest przystojny xD

  OdpowiedzUsuń