Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

01.09.2014

[KCA Kolumbia 2014] Znamy zwycięzców!

[KCA Kolumbia 2014] Znamy zwycięzców! [AKTUALIZACJA]

KCA Kolumbia 2014 to kolejna wielka gala, w której to my - widzowie mogliśmy wykazać się głosując na swoich ulubieńców. O głosowaniu mogliście przeczytać tutaj. Wczorajsza gala mimo tego, że nie mogliśmy jej zobaczyć obfitowała w wiele fioletowych akcentów.  Więcej w rozwinięciu :)
[AKTUALIZACJA] Dodano wykonanie Voy por ti z KCA

[AKTUALIZACJA]


[AKTUALIZACJA]

#Przygotowania
Fioletowa ekipa w składzie Mercedes Lambre, Nicolas Garnier, Jorge Blanco, Ruggero Pasquarelli, Samuel Nascimiento oraz Facundo Gambande ruszyła do Bogoty - stolicy Kolumbii - już w piątek. Podróż minęła im przede wszystkim na zabawie. Jorge oczywiście nie mógł z tej okazji nie zrobić paru vine'ów :P Na jednym z nich widzimy chłopaków, którzy cieszą się na wyjazd do Kolumbii. Drugi vine ukazuje nam Jorge, który bawi się w "ściąganie" butów Ruggero walizką. Jak zareaguje Ruggero?

Już w Bogocie !!! Padamy na twarze! dziś #KCAColombia

Dziękuję @MundonickLA za prezencik na powitanie !! Dziś rozbijemy wszystko na #KCAColombia

Mój look na #KCAColombia przygotowała dla mnie genialna @maiubolotnicoff


Post użytkownika Nicolás Garnier.
Dziękuję Kolumbia, dziękuję Bogota! Jesteśmy zachwyceni!! Dziś zaprezentuje się z chłopakami z Violetty na Kids' Choice Awards, Boy Band!! Idziemy po więcej! :)

Czekamy na #KCAColombia w tą sobotę

I do trzech razy sztuka!!

  g
Co robić!?

Czekając w garderobie #KCAColombia

Są przystojniacy z Boy Bandu, przygotowują struny głosowe! @JorgeBlancoG #KCAColombia


Mamy na dywanie Violette! Kto jest twoim ulubieńcem? #KCAColombia

Wow wow Violetta! #KCAColombia
#Zwycięzcy
Nasi ulubieńcy walczyli w czterech kategoriach: Ulubiony aktor, Ulubiona aktorka, Czarny charakter i Ulubiony program. Komu udało się wygrać?


W kategorii Najlepszy aktor zwyciężył nie kto inny niż wielbiony przez miliony nastolatek na całym świecie odtwórca roli Leona czyli Jorge Blanco! Jorge jako pierwszy z fioletowego obozu zdobył nagrodę KCA Kolumbia :) Kto pójdzie w jego ślady?

Y el ganador es... @JorgeBlancoG !!#KCAColombia pic.twitter.com/apIitO1T6x
I zwycięzcą jest... @JorgeBlancoG !!#KCAColombia


Post użytkownika Nickelodeon.


Zaraz po tej kategorii V-lovers znowu przeżyli chwile zachwytu, ponieważ w kategorii Czarny charakter zwyciężczynią okazała się aktorka, która od pierwszego odcinka Violetty kreuje rolę Supernovej, która zawsze błyszczy. Proszę państwa, czarnym charakterem została Mercedes Lambre!
Zwyciężczynią jest... Mercedes Lambre! Ona kocha wszystkich swoich fanów! #KCAColombia


Post użytkownika Nickelodeon.


Kolejną osobą z fioletowego obozu, która zdobyła nagrodę została... Mimo swojego młodego wieku wciela się w najważniejszą rolę w serialu Violetta, to ona jest idolką milionów nastolatek i dzieci na całym świecie. Panie i Panowie w kategorii Ulubiona aktorka zwyciężyła Martina Stoessel!
@MartinaStoeseel jest wielką zwyciężczynią! Mercedes Lambre odbierze nagrodę dla swojej przyjaciółki #KCAColombia
W tym tweecie popełniono błąd, ponieważ konto Martiny na twitterze to @TiniStoessel :)


Post użytkownika Nickelodeon.


#Występy
W przerwach między ogłaszaniem zwycięzców poszczególnych kategorii mogliśmy zobaczyć występy muzyczne. I również tutaj zaprezentowała się nasza fioletowa ekipa z  Jorge Blanco na czele!
Idzie nam zaśpiewać nową piosenkę: "voy por ti"! I nagle wszyscy stoją i śpiewają! #KCAColombia

Nie tylko my jesteśmy zahipnotyzowani, prawda? #KCAColombia 

k
Ktoś zrzucił koszulę i zaczął się zmieniać. Wszystko jest możliwe na #KCAColombia !

Jorge zaprosił swoich przyjaciół z Boy Bandu i nie możemy przestać tańczyć! #KCAColombia

JORGE BLANCO, CUDOWNY, CUDOWNY! #KCAColombia


Po występie Jorge znalazł również czas na udzielenie wywiadu :)

Wywiad z @JorgeBlancoG #KCAColombia!

I tak oto tegoroczna gala KCA Kolumbia 2014 zakończyła się kolejnym sukcesem dla fioletowego świata. Każdy z nas miał swój udział w wygranej Jorge, Martiny i Mercedes, każdy z nas dzielnie głosował na swoich ulubieńców. Kolejny raz pokazaliśmy jak wielka jest moc w naszej rodzinie, którą niewątpliwie jest grono V-lovers. Dzięki nam nasi ulubieńcy teraz cieszą się z nagród, które otrzymali. To my dajemy im siłę, radość oraz determinację, pokazujemy im, że to co robią jest doceniane, pokazujemy im, że zasłużyli na te nagrody.Cieszycie się z sukcesów waszych ulubieńców?

49 komentarzy:

 1. Jak dobrze że Jorge był bez Steph ona wszystko by zepsuła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co masz do Steph?Coś ci w niej nie pasuje? ;d

   Usuń
  2. Ja się z nią zgadzam chociaż nie mam nic do Steph oprócz tego że jest z Jorge xD ^.^ a teraz Jorgito jest cudowny bez niej. W dodatku uwielbiam parring Jorgerro xD no wiecoe Jorge i Rugg *.*

   Usuń
  3. Jorge i Rugg? Co dowalilaś xD

   Usuń
  4. Przestańcie najeżdżać na Steph. Jorge jest z nią już długo, czyli jest z nią szczęśliwy, a to przecież najważniejsze, co nie? Jeżeli tak bardzo kochacie swojego Jorgusia to powinniście akceptować Steph, a nie ją obrażać. To jest jego życie i on decyduje o swoim życiu i z tym kim będzie, a wam nic do tego! A jeżeli już tak bardzo chcecie ją obrażać, to zostawcie to dla siebie!

   Usuń
  5. Ale mi chodzi o to że oni RAZEM nie wyglądają za dobrze ON sam świetnie ONA sama może być ALE RAZEM TO MASAKRA ONA FUJ A ON SEXI.

   Usuń
  6. Gumiś;* - jesteś moim idolem/idolką - dziękuję :) Miło poczytać kogoś logicznie myślącego:) Bo niektórzy wnet odmówili by Stephie prawa do życia we wszechświecie bo "ośmiela się" kochać Jorge i być jego dziewczyną:/ Swoją drogą, bardzo ciekawe jest to, że niektórzy ludzie uważają Jorge za niemal ideał, ale najchętniej zmieniliby mu sposób bycia, pomysł na karierę i dziewczynę. Można by postawić pytanie, skoro on wszystko robi źle, to za co go tak "kochacie"?
   Gratulacje dla Martiny, Jorge i Mechi za zwycięstwo. Cieszy, że ekipa "Violetty" jest doceniana przez fanów :)
   Kathleen

   Usuń
  7. Kiedy stawiałam pytanie "(...)skoro on wszystko robi źle, to za co go tak "kochacie"?" spodziewałam się właśnie takich odpowiedzi jak udzielił/ła NafazoWanaKoala1. Tylko wygląd, wygląd i jeszcze raz wygląd, tylko on ma teraz znaczenie:/ Nic się nie liczy tylko to gów...o:/ Możesz być najlepszym człowiekiem na świecie, ale jak nie jesteś atrakcyjny wizualnie znaczysz mniej niż krowi placek na ulicy, przykre:/
   Ja nie widzę żadnej masakry: widzę fajną, zakochaną w sobie parę, którą podziwiam, za to, że stara się pozostać wierna swoim uczuciom. A jedyne co jest fuj to opinie, podobne do twojej NafazoWanaKoala1. Przykre to i małostkowe. :/
   Kathleen

   Usuń
  8. Ja też nie uważam żeby było im razem ładnie w lustrze i po prawdzie to j_bią mnie wszystkie jakże górnolotne i dojrzałe wypowiedzi obrońców Sztefi. Dobra ok może są razem szczęśliwi. Ale. Nie lubię jej i tyle, żadne powołania na mój rozsądek czy miłość do Jorge raczej tego nie zmienią. Szczera i otwarta na hejt ;)

   Usuń
  9. Mogłabym napisać długą, inteligentną wypowiedź, ale moje poprzedniczki już to zrobiły, a mi się nie chce już tracić energii.
   Więc powiem tak - wy sobie narzekajcie i hejtujcie, a Jorge tak czy siak, będzie ze Steph i będą się kochać. Tyle.
   Ps. Tylko czekam na tą falę hejtu i nienawiści, kiedy Jorge i Steph postanowią wziąć ślub czy coś xDD

   Usuń
  10. Jesteś zazdrosna, co nie? ;) To widać gołym okiem.

   Usuń
  11. Oj dziewczyny ale was Strollowałam xD

   Usuń
  12. Ania Lauretta - Popieram wszystko co napisałaś.

   Usuń
  13. Ja bardzo lubię Stephi. Ona daje mu miłość i szczęście na jakie zasługuje i to się dla mnie liczy.

   Usuń
  14. Super, skoro nikt nie czuje się dotknięty moimi wypowiedziami, to i ja pozwolę sobie „iść na całość”. Znowu górnolotnie i w punktach:
   1) Nikt nie ma prawa narzucać komukolwiek sposobu życia, a już tym bardziej tego, kogo powinien wybrać na partnera życiowego, choćby nie wiem jak szlachetne powody nim kierowały. To nie średniowiecze :P I idę o zakład, że osoby, które tak chętnie wybierają Jorge dziewczynę, zapałałyby wielkim oburzeniem, gdyby to im ktoś chciał wybierać partnera/partnerkę.
   2)Nie lubić kogoś ma prawo każdy, tylko trzeba mieć za co i umieć to uargumentować (z całym szacunkiem, opinie w stylu „nie lubię jej/jego bo tak” to dziecinada). Ale to, ze kogoś się nie lubi, nie daje nam prawa do obrażania, poniżania i wyśmiewania kogokolwiek. Każdemu człowiekowi należy się szacunek, nawet jeśli go nie znosimy (wyrażany choćby przez poprawne pisanie jego imienia). Dotyczyć to powinno również partnerów życiowych osób, które lubimy/szanujemy/podziwiamy/uważamy za idoli.
   3) W sytuacji, gdy ktoś jest z kimś szczęśliwy i go kocha, nasze osobiste antypatie nie powinny mieć nic do rzeczy. Nikt nie ma prawa żądać, aby ktoś porzucił osobę, na której mu zależy, tylko dlatego, że nam się nie podoba i jej nie lubimy.
   4) Obrażanie partnera życiowego osoby, którą rzekomo lubimy (zwłaszcza na jej profilu internetowym) jest chamstwem. Robienie tego i dodatkowo powoływanie się na czyjeś rzekome „dobro” jest dodatkowo hipokryzją.
   I jeszcze na sam koniec. Serio, to artykuł o wynikach konkursu. A tu zamiast gratulacji już w pierwszym komentarzu pojawia się tekst o dziewczynie Jorge, o której w poście nie ma ani słowa... Za niedługo to laska będzie winna temu, ze jest wojna na Ukrainie…
   I jeszcze na koniec, zanim ktoś mi zarzuci, że coś komuś zabraniam. Otóż, nie, niech sobie każdy lubi lub nie lubi kogo chce, jego sprawa. Ale to że ktoś kogoś nie lubi, nie daje nikomu prawa do pisania głupot, obrażania czy wyzywania kogokolwiek. Kulturalne wyrażenie krytyki również jest sztuką.
   Kathleen
   P.S. leon etta, cieszę się, że tak myślisz:)

   Usuń
  15. Dokładnie :D Tak samo jak ten głupi Peter...

   Usuń
 2. Mechi !! Moja Mechi <333

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiedziałam, że Mechi wygra!!!! Ona jest najlepsza!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahhahahah <3
  Oglądałam te wszystkie zdjęcia z zachwyceniem *O* <33
  Kto inny byłby lepszym aktorem niż Jorge? :P Nikt mu nawet do pięt nie dorasta ^^ Zasłużył na tę nagrodę <33
  Mechi też zasłużyła <3 Ona w sumie mało kiedy jej nie dostaje >.< xdd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem Diego zasłużył bardziej na nagrodę najlepszego aktora:)
   Ale cóż....:((
   Ale Mechi zasłużyła,naprawdę,chociaż też gdyby na jej miejscu był Diego,nie obraziłabym się:D Mechi ślicznie wyglądała,tak naturalnie,chociaż sukienkę taką sobie założyła:)

   Usuń
 5. Jorge♥ super zaśpiewał,,Voy por ti" i WYGRAŁ w swojej kategorii.♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiedziałam ,że moja Tini wygra *.*
  Ona najbardziej zasłużyła na wygraną w tej całej gali ♥
  Jorguś też oczywiście <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Dlaczego Tini tam nie było ??????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo jest we Włoszech ,wkońcu jutro występuje w Rzymie.

   Usuń
 8. Jaki serial wygrał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też dołączam się do pytania

   Usuń
  2. Wygrał serial ''Chica vampiro''

   Usuń
 9. Jorge *.* Cudowny i Tinita ^.^ / Jortini ;p a Mechi taka kochana :D jak zawsze

  OdpowiedzUsuń
 10. Oczywiście że się cieszę!!
  Kocham ich!!!!
  A najbardziej Jorga

  OdpowiedzUsuń
 11. Jorge zasłużył tak samo jak i Mechi <33

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudownie Jorge zasłużył w 100% najlepszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  I Tini najlepsza również :))))) //Wera

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobrze,że Mechi wygrała ! ;)
  Tak czułam,że ona wygra.

  OdpowiedzUsuń
 14. Fajnie. Ale czemu nie wygralismy najlepszy serial?!

  OdpowiedzUsuń
 15. Szkoda, że Tini nie dała rady się pojawić ;c Wiedziałam, że wygra!

  OdpowiedzUsuń
 16. Będzie dodany ten wywiad z Jorge ????????? :D //oliv

  OdpowiedzUsuń
 17. Byłam pewna że Jorge, Tini i Mechi to wygrają ♥
  Ale liczyłam też na Violette jako serial, no ale trudno

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak Jorge mógł wygrać?! fuuuuuuu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo jest lepszy niż Diego

   Usuń
 19. Zapomnieliście wpisać , że Martina nie zdobyła nagrody , bo jutro śpiewa dla papieża.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja bym nie dała Martinie tytułu najlepszej aktorki, bo niekiedy jej gra aktorska jest drewniana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sądzę. Każdy chyba umie grać tak jak ona. Moim zdaniem to Mechi powinna zgarnąć tą nagrodę!

   Usuń
  2. no chyba jednak nie ,Martina najbardziej zasługuje na tą nagrodę

   Usuń
 21. prawie nic nie słychAĆ jak śpiewa oprucz tych fanek xddd -.-

  OdpowiedzUsuń
 22. O której występuje Martina w telewizji? :D

  OdpowiedzUsuń