Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

27.08.2014

[Tłumaczenie] BIG Magazine lipiec 2014

[Tłumaczenie] BIG Magazine lipiec 2014

BIG Magazine jest włoskim odpowiednikiem magazynów takich jak Bravo czy Twist. Możemy w nim znaleźć fakty i plotki na temat interesujących nas gwiazd, seriali czy filmów. W tymże czasopiśmie nie zabrakło wzmianek o Violetcie, Martinie czy Lodo. Zapraszam do rozwinięcia, bo w nim znajdziecie przetłumaczone fragmenty artykułów z numeru lipcowego (nr 193).Kojarzycie go?
Zacznijmy od magazynu, który ukazał się w lipcu tego roku. Dzięki jednej z włoskich fanek mogę wam w dużej mierze przetłumaczyć ten artykuł. Grazie @CaroleoNicole ♥
Jak widać już na okładce w środku możemy spodziewać się chociażby małej wzmianki na temat Violetty. Informuje nas o tym zdjęcie w lewym dolnym rogu przedstawiające odwieczne rywalki - Violettę i Ludmiłę. Zdjęcie pochodzi z sesji promującej trzeci sezon. W dodatku możemy też przeczytać dołączony do obrazka napis: "Violetta i Ludmiła - będziemy przyjaciółkami". Widzicie ten różowy pasek z kilkoma zdjęciami? Tam też możemy zobaczyć podobiznę Violi. Jest ona na drugim od lewej strony zdjęciu. Tym razem jednak nie odnosi się to do artykułu tylko do plakatów. W środku znajdziemy właśnie ten plakat!

W środku znajdujemy kilka stron poświęconych najnowszemu sezonowi Violetty. Tło na tych stronach jest w odcieniach różu. Na pierwszej stronie możemy ujrzeć przytulonych do siebie Leóna i Violettę. Na sąsiedniej stronie widnieje zdjęcie w ramce głównej bohaterki serialu oraz sylwetki Ludmiły i Violi. Na następnej stronie możemy ujrzeć Francescę. Zdjęcie niestety pochodzi z pierwszego sezonu. Na czwartej już stronie znów widnieje Francesca. Ba! Nawet dwie Francesci i jedna Viola. Zdjęcie z główną bohaterką i jej przyjaciółką od serca pochodzi z trzeciego sezonu. Niżej widnieje mniejsza , szczerze uśmiechnięta Włoszka z pierwszego sezonu. A co możemy znaleźć w tym obszernym magazynie?W niebieskim kole na pierwszej stronie Widzimy dość sporą i ważną informację o trzecim sezonie. Oto ona:
W nowym sezonie nastąpią prawdziwe rewolucje, zarówno w miłości jak i w przyjaźni. Postać Ludmiły zaskoczy nas różnymi niespodziankami. Czy pogodzi się z Violą?
Widzimy także chmurkę, która przedstawia graficznie to co mówi León.
León i Viola nadal razem?
W dodatku pierwszą rzeczą jaka rzuca nam się w oczy jest ogromny, zielony napis Violetta 3 z dopiskiem "Zmienia się muzyka!". Obok zakochanej pary widnieje kawałek artykułu. Dotyczy on zarówno serialowej Leonetty jak i zmian.
Na nowe odcinki jeszcze trochę poczekamy, ponieważ dowiedzieliśmy się, że zostaną wyemitowane w październiku. Przygotuj się, ponieważ Viola urosła [trochę wydoroślała] oraz Ludmiła zupełnie się zmieniła. Czy będą w końcu przyjaciółkami?

Pierwsze dwa sezony uczyły nas o miłości, a trzeci natomiast skoncentruje się na problemach związanych z przyjaźnią. Violetta odnajdzie w sobie walkę o uczucia jakimi darzy Leóna, które będą nadszarpywane i wiele z nich będzie wystawionych na próbę przez relację z innymi postaciami.
Na drugiej stronie jest dokończony artykuł. W skrócie mówiąc, jest tam napisane, że Ludmiła się zmieni i możliwe, że z Violą staną się przyjaciółkami. W dodatku opisana jest trasa U-Mix. Poniżej przetłumaczyłam dalszą część dotyczącą wyglądu dwóch bohaterek.
Viola całkowicie zmieni swój wygląd w trzecim sezonie. Przede wszystkim nie zobaczycie już jej długich włosów, teraz sięgają jej do ramion i są koloru blond. Efekt odrastania jej włosów będzie przez to bardziej widoczny niż w drugiej serii, ze względu na jaśniejszy odcień. Makijaż jej oczu będzie tak jak zawsze lekki, natomiast zmieni się rodzaj szminki na odcienie fuksji i różu przez co może kojarzyć się z Barbie. Ten drugi kolor jednak będzie tylko w niektórych stylizacjach, które będą mniej romantyczne i trochę bardziej dorosłe. I tak, droga Violetta się zmieniła, ale nie jako jedyna, również Ludmiła zrewolucjonizowała swój styl. Obie bohaterki mają ten sam kolor włosów, ale druga będzie posiadać bardziej żywszy look. Zniknie diva z brokatem i cekinami, aby ustąpić miejsca przyjaznej i swobodnej Ludmile.  
A teraz krótka notka na temat Martiny Stoessel, która wciela się w główną bohaterkę.
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak cieszy się Martina gdy dostanie dobrą wiadomość? Najpierw krzyczy i skacze jak szalona, a następnie zaprasza znajomych by mogli razem świętować. Zaprasza ich do własnego domu na małą przekąskę. Pomimo, że jest chuda to stara się jeść zdrowo, lecz czasem Tini porzuca ten zwyczaj. Ona kocha frytki, salami i Coca-colę light. Nie je tego zbyt często, bo zawiera sporo tłuszczu, który trzeba ograniczać. 
Na następnej stronie czeka na nas wywiad z Lodo. Może dowiecie się czegoś nowego o niej? Zacznijmy od tekstu, który znajduje się w niebieskim kole. Nie wszystkie marzenia Lodo się spełniły. Największe, by stać się gwiazdą Pop teraz staje się rzeczywistością. W 2015 roku rozpocznie swoją pierwszą trasę koncertową.

Na zamieszczonej fotografii możemy zobaczyć też małą chmurkę z napisem "Uwielbiam czytelników BIG!". Od razu rzuca nam się w oczy także duży napis "Miałam kolejne marzenie!"


Przejdźmy jednak do nawet dużego wywiadu z dziewczyną, który mieści się na dwóch stronach. Oto on:

Aktorka, która gra Francescę w "Violetcie" zrealizowała swoje marzenie by stać się profesjonalną aktorką i wydać własną płytę. Nie wszystkie jednak się spełniły. Sława w rzeczywistości odeszła od aspiracji, gdy Lodo była jeszcze mała!

Czy ponosisz skutki, Lodo, że pracujesz nad Violettą 3, masz czas dla siebie?

To jest dla mnie bardzo ważne by trenować i spędzać aktywnie czas, wtedy gdy nie pracuję. W wolnym czasie chodzę na siłownię i tańczę. 

Czy uprawiasz sporty drużynowe?

Nie, lubię ćwiczyć indywidualne, ale nie lubię ekstremalnych! 

A Fifa?

Absolutnie tak. Nie jestem na tyle odważna by wybrać się na rafting czy skoki na bungee.

Gdy byłaś mała o czym marzyłaś?

Poza zostaniem piosenkarką i tancerką marzyłam o profesjonalnym pływaniu. Kochałam i nadal kocham pływać.

Kiedy zaczęła się twoja przygoda ze sportem?

Kiedy miałam sześć lat zaczęłam naukę pływania i tańca.  

Pamiętasz obawy jakie miałaś na planie Violetty?

Bałam się testu z hiszpańskiego przed wyjazdem do Argentyny. Przed kamerą musiałam zachowywać się beztrosko i wypowiadać hiszpańskie słowa poprawnie, nie mogłam zapomnieć ani jednej sylaby!

Zwolennicy Lodo należą do najbardziej dopieszczanych na świecie. Na swoim Twitterze dziewczyna pisze codziennie wiadomości i wstawia bardzo oryginalne zdjęcia. Są tacy fani co piszą jej imię na plaży, wykorzystują pizzę by przekazać jej swoją miłość, wysyłają kolaże... Ona czyta wszystkie wiadomości, które do niej docierają, przekazuje niektóre dalej lub odpowiada.


W środku możecie znaleźć także takie plakaty:


Co sądzicie o wywiadzie z Lodo i artykule związanym z trzecim sezonem? Dowiedzieliście się czegoś nowego?

19 komentarzy:

 1. supcio szkoda że u nas jeszcze nie dają obrazków z V-3

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda ,że w Polsce nie ma takich plakatów z Violetty 3 np. w Fun Club czy Bravo ,chętnie bym sobie powiesiła taki plakat na ścianie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem nowa na tym blogu i mam pytanie.Czy posty zamieszczacie o danej godzinie czy nie?Chciałabym to wiedzieć.I z gury przepraszam za wszelkie błedy pisene bo mieszkam w Hiszpani dość długo i nie uczyłam sie nikty polskiej ortoravi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Posty dodawane są w zależności od tego, ile dzieje się w życiu Violetty i aktorów :)

   Usuń
 4. Martinka to debilka zasrana ciągle tylko szpanuje i wpycha sie gdzie nie powinna nie znosze jej .Jest egoistka myśli tylko o sobie. Próbuje na przymus być dorosła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myśli tylko o sobie podczas ,gdy wspiera chore dzieci ,udziela się w wielu akcjach charetatywnych itd.. :))))))))))))))))

   Usuń
  2. Po co to czytasz jeżeli, uważasz że to debilka. To nie jest pierwszy post na który można wejść. A tak w ogłóle to po co wpisywałaś to w wyszukiwarkę jak "niby" jej nie lubisz.

   P.S. Nie potrzebnie czytasz te posty. Nie zmuszaj się. :P

   Usuń
 5. A skąd wiesz czy ona robi to dobroczynnie przecież ona może robić to tylko dlatego aby była sławna

  OdpowiedzUsuń
 6. leonetta to przeżytek alexetta to miłość

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hihihih, swietny żart. co anonimki się buntują ;)

   Usuń
 7. Supcio *.* Nie wiedziałam, że Lodo lubi pływać ;) Plakaty są cudne

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolejna wieść o Lodo do kolekcji... Uwielbia pływać:)  underneath-it-all-violetta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń