Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.08.2014

[Z życia aktorów] Aplikacja PEEK z Ruggero

[Z życia aktorów] Aplikacja PEEK z RuggeroKażdy, kto obserwuje profil Ruggero Pasquarelli na Facebooku [klik] lub na Twitterze [klik] zauważył, że włoski aktor zasypuje swoją tablicę postami o nowej aplikacji na telefony. Postanowiłam przyjrzeć się jej nieco bliżej. W rozwinięciu m. in. opis aplikacji i posty z facebooka aktora.3 sierpnia Rugg wrzucił na swojego Facebooka taki oto wpis:


Post użytkownika Ruggero Pasquarelli.


Wystarczy kilka dni, aby odkryć nową .... jedną aplikację tylko dla nas! Gdzie znajdziesz ekskluzywne zdjęcia i filmy !!

Aktor napisał te słowa po włosku i po hiszpańsku oraz dodał hashtag #PEEK.
Kilka dni później, 6 sierpnia pojawił się kolejny post zapowiadający zbliżającą się premierę aplikacji. Tym razem Włoch podał linka do oficjalnej strony [klik].


Post użytkownika Ruggero Pasquarelli.


Jest bardzo blisko ... nowa aplikacja, wiele filmów i ekskluzywne zdjęcia tylko #Peekstars

Do postu dołączono zdjęcie - jest to screen profilu Ruggero w nowej aplikacji. Można przeczytać na nim krótki opis, m. in. to, kim jest Włoch i jak zaczęła się jego kariera. Poniżej zamieszczono zdjęcie Rugga z Jorge i Damienem, podpisując: "Hahahaha Dobranoc Damien #Żart". Po tym wpisie mogliśmy mieć pierwsze podejrzenia co do działania aplikacji, mianowicie to, że korzystanie z niej polega na wrzucaniu zdjęć i filmików z krótkim podpisem na swój profil, coś jak Twitter czy Instagram.

Kolejny dzień oznaczał kolejny wpis. Tym razem aktor, tradycyjnie w dwóch językach, zapowiedział, że aplikacja będzie dostępna już jutro. Tutaj na screenie możemy zobaczyć Ruggero z Lodo w studiu nagraniowym.


Post użytkownika Ruggero Pasquarelli.


To wszystko gotowe .. jutro będę online w #peekstars i tylko z tej nowej aplikacji zobaczycie ekskluzywne filmy i zdjęcia. Aby pobrać aplikację, kliknij tutaj: http://www.peekstars.com/

Jak obiecał, tak się stało. 8 sierpnia aplikacja miała swoją premierę i była gotowa do pobrania.


Post użytkownika Ruggero Pasquarelli.


Jestem #PeekStars online Pobierz aplikację: http://www.peekstars.com/

Jeszcze tego samego dnia pojawił się opis aplikacji. Ruggero udostępnił status z oficjalnej facebookowej strony aplikacji [klik]a tu podaję Twittera.


Post użytkownika Ruggero Pasquarelli.Jestem online Pobierz ----> http://www.peekstars.com/ Wreszcie ... koniec czekania! Peek Stars z dumą prezentuje: RUGGERO Pasquarelli, bardzo utalentowany włoski piosenkarz i aktor. Ruggero żyje swoim marzeniem i chce podzielić się z wami wyłącznie w Peek Stars! Dołącz Ruggero Pasquarelli w Peek Stars, aby uzyskać ekskluzywne treści jako pierwszy! Pobierz aplikację za darmo na telefon z systemem iOS lub Android na www.peekstars.com (linki do App Store i Google Play).

Dwa dni temu pojawił się ostatni jak dotąd post dotyczący aplikacji. Oto on:


Post użytkownika Ruggero Pasquarelli.


Następny tydzień będzie konkurs z prezentami #PeekStars Pobierz aplikację -> http://www.peekstore.com/ gotowy na wyzwanie?

Aktor poinformował nas, że w najbliższych dniach odbędzie się konkurs, czym chce zachęcić nas do pobrania aplikacji. Wśrod wpisów na jego profilu pojawiła się też fotka z Machi Lambre, którą podzielił się z fanami za pomocą Peek Stars.To tyle jeśli chodzi o aktywność Ruggero na Facebooku. Teraz zajrzyjmy na stronę internetową aplikacji.

Na stronie głównej pojawiają się odnośniki, dzięki którym możemy pobrać aplikację. Są to App Store (dla iPhonów) i Google Play (dla Androida). W zakładce "How does it work?" (Jak to działa?) przeczytamy opis aplikacji. Oto tłumaczenie:
Jak to działa? Peek Stars to nowa i ekskluzywna aplikacja na telefon. Pozwala gwiazdom i fanom na zaangażowanie się w głębszy sposób. Każdy może pobrać aplikację za darmo z App Store i Google Play, a następnie uzyskuje ekskluzywny widok na światowe gwiazdy. Gwiazdy będą dzielić się ekskluzywnymi materiałami - wiadomości, zdjęcia i wideo - z fanami w dowolnym miejscu i czasie. Po zainstalowaniu na urządzeniu Peek Stars, jesteś gotowy do używania go. Jeśli używałeś już innych usług mediów społecznościowych w telefonie, to wiesz, jak Peek Stars działa - jest to łatwiejsze w użyciu. Kliknij lub dotknij Gwiazdę, aby uzyskać więcej informacji. April Levins ma dostępne przykładowe komentarze!

Podsumowując wszystkie informacje - nowa aplikacja bardzo przypomina znane już portale takie jak Twitter czy Instagram, ale jak zapewnia producent i sam Ruggero Pasquarelli, nowy użytkownik, Peek Stars to coś innego, gdzie gwiazdy z całego świata wrzucają swoje prywatne zdjęcia i video. Możliwe, że niektóre materiały udostępniają tylko tam i nie znajdziemy ich nigdzie w internecie. Myślę, że warto wypróbować tę aplikację. Przyznam, że sama jeszcze jej nie ściągnęłam, ale postaram się to zmienić. Jeśli masz możliwość skorzystać z tej usługi, to zachęcam. Jak by nie było, to kolejne miejsce w sieci, gdzie możemy wykazać się jako fani. Warto korzystać z każdej możliwości, aby napisać do idola. Z pewnością Ruggero będzie w najbliższym czasie bardzo aktywny na swoim nowym profilu, więc jest spora szansa, że przeczyta Twój komentarz!

Ściągniecie sobie aplikację? A może już ją macie? Czekamy na komentarze i opinie!23 komentarze:

 1. Świetny post! Z resztą jak zwykle. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Kocham Ruggero . Super post

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba pobiorę. Ale nie jestem pewna bo mam już całkiem mało pamięci w telefonie. :c Ale to jest podobne do Instagrama i Twittera a ja to mam na komórce więc raczej nie ale czego nie robi się dla takiego przystojniaka. c:

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba pobiorę ;>
  To zdjęcie Ruggero z Mechi jest piękne *.*

  OdpowiedzUsuń
 5. ja już dawno pobrałam :) nawet RT mojego tweeta na twitter-ze https://twitter.com/luvLodo/status/497691958106943490 :D @LuvLodo ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post. Najlepszy blog jaki czytałam<3

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie pobrałam i obczajam :>

  OdpowiedzUsuń
 8. Już ściągam... RUGGI. ♥_♥

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja nie dam rady pobrać mam problem.
  Buuu :'( :'( :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak tylko bd miala nowy telefon ,pobiorę ♥

  OdpowiedzUsuń
 11. A jest ona płatna ?

  OdpowiedzUsuń
 12. stamtąd dowiedziałam się że ta impreza bedzie przed domem Castillio

  OdpowiedzUsuń
 13. Chętnie ściągnę, sadzę że rugg bd tam wrzucał jakieś ciekawe materiały żeby ludzi przyciągnąć

  OdpowiedzUsuń
 14. Gdzie ruggero tam i ja ^^ xD

  OdpowiedzUsuń
 15. Kocham ruggero ♡♡♡.

  OdpowiedzUsuń
 16. fede nie rub z siebie gwiady bo nigdy nią nie będziesz ola cię ubóstwia pa

  OdpowiedzUsuń