Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

30.09.2014

[Violetta 3] Odcinek 26

[Violetta 3] Odcinek 26

León zmieszany piosenką Underneath it all, którą tak naprawdę śpiewa Violetta. Poznał, że to ona czy coś chodziło o coś innego? Czy Ludmila podpisze kontrakt z U-mix? A może poznają się, że piosenka jest Violetty? Przecież wiemy, że supernowa by nie była wstanie napisać takiej piosenki. Broduey skłócony z Cami, Matias z Parodii, Olga unikająca Beto i więcej, więcej!

Posta zawiera: streszczenie, wideo, tłumaczenia fragmentów zostaną dodane w aktualizacji.
[Aktualizacja]  Tłumaczenie fragmentów.

Streszczenie: León oczarowany Roky w ogóle nie zauważa Fausty. Między Parodi i Matiasem nie układa się najlepiej. Francesca chyba jednak nie potrafi trzymać języka, prawie powiedziała Violetta do Roky. Ludmila wciąż walczy o swoje, czyli o zajęcie miejsca Violetty w U-mix. Na spotkaniu z Marottim, Federico prawie ją nakrywa. Gery nie daje się nabrać na grę dziewczyn i od razu zauważa, że Roky wpadła w oko Leónowi. Co od razu wypomina, że zespół go potrzebuje. Milton jak na dwulicowca genialnie udaje przed Pablo, pytając go jak się czuje. W restauracji o mały włos Diego nie nakrywa dziewczyn. Matias jest bardzo zrozpaczony rozstaniem z Parodi, winę zgania na Jade.Jak miło zobaczyć śpiewającego ojca z córką - Soy Mi Mejor Momento. Diego jest zły na Francesca, że nie odpowiedziała na jego wiadomości, ale jest również zły na ojca, za połączenie szkół. Chłopacy w garażu ćwiczą Ven Con Nosotros wraz z Fede i wychodzi im niesamowicie. Uwielbiam tą piosenkę. Gery nie jest zadowolona z tego, że León bardziej niż pożegnać się z nią wolał sprawdzić pocztę czy nie dostał emaila od Roky. Gdy Violetta wróciła z trasy, Ramallo szuka dla niej nauczycielki, ale Olga pozbywa się ich w kilka minut z domu, sądząc, że on szuka kolejnej dziewczyny. Marotti i U-mix są bardzo zadowoleni z tematu, który przedstawiła im Ludmila. Roky i Fausta przyłapuje śpiewającego Gery i Leóna. Maxi również nie poznaje Vilu i mówi, że ma niesamowity głos, luz. Jedynej Gery nie podoba się to i stwierdza, że ma głos jak każdy inny i wychodzi wściekła. Po tych całych kłótniach Olgi i Ramallo przy przyszłych guwernantkach w końcu German przepytuje jedną z kandydatek. Diego jest tak zły, że nie chce słuchać dalszych kłamstw Francesci.Tłumaczenie wykonała Marcelina dla bloga Violetta Polska. Kopiowanie surowo zabronione!
Diecesca:
Francesca: Diego.
Diego: Nie wyrzucaj mi przyjścia do Studia, żeby cię zobaczyć skoro nie odpowiadasz na żadne z moich telefonów. Domagasz się, nie zostawiasz mi innej opcji.
F: He? Co próbujesz mi powiedzieć?
D: Że nie chce już więcej żebyś kłamała. Wiem bardzo dobrze, dlaczego nie odbierasz żadnego mojego połączenia. Ale chce wiedzieć czy masz wystarczająco odwagi by się do tego przyznać.


Co sądzicie o odcinku? Między którą parą powinno się układać najlepiej?

10 komentarzy:

 1. Świetnie
  ! :*

  JAK JA KOCHAM VEN CON NOSOTROS - NIE MA LEPSZEJ PIOSENKI NA ŚWIECIE !

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś niesamowita:)dzięki za twoją pracę<3333

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo polubiłam Roxy, ale wkurzyłam się na Violkę, która nie widzi, że zachowuje się jak jej tata jeszcze kilka miesięcy temu.
  Nienawidzę tej cholernej Gery! Co ona sobie myśli, że śpiewa z Leonem " Nuestro Camino " ?!
  " Es colexion entre tu y yo " mnie wkurzło, ale to już jest przesada!
  NC jest piosenką LEONETTY i TYLKO Leonetty :p

  OdpowiedzUsuń
 4. MYSTERY OP Ja też nienawidzę Gery razem z moją koleżanką dałyśmy jej nazwę (Goryl) Wiem że obrażam biednego niewinnego Goryla ;) Kocham Leonette <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta gery to taki debil debilowaty co ona sobie myśli z Leon em nuestro caman o? ???

  OdpowiedzUsuń
 6. Lara była o wiele lepsza od tej całej gery

  OdpowiedzUsuń
 7. Wkurza mnie ta Gery bo miesza sie w zwiąek Violi i Leona. Myśli ze jeśli zaśpiewa z Leonem to Leon się w niej zakocha i będą razem ale nic z tego bo Leona oczarowała Roxy którą tak naprawde jest Violetta ona robi to tylko po to żeby sprawdzić czy Leon rzeczywiście nie ma i nie kocha innej dziewczyny :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Gery jest głupia LEONETTA RZĄDZI!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gery jest głupia LEONETTA RZĄDZI!!!!

  OdpowiedzUsuń