Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.10.2014

[Violetta 3] Premiera we Francji

[Violetta 3] Premiera we Francji


Po oficjalnej premierze 3. sezonu Violetty w Argentynie, która miała miejsce 28 lipca, przychodzi czas na kolejne państwa. Nowe odcinki zawitały do Europy i już od dzisiaj francuskie Vilovers zasiądą przed telewizorami, aby obejrzeć serial w ojczystym języku. W tej sprawie głos zabrało kilka osób związanych z serialem, m.in. aktor Damien Lauretta. Zapraszam do rozwinięcia :)


Od dawna już było wiadomo, że 3 sezon Violetty we Francji zostanie wyemitowany na jesieni tego roku. W tym czasie swoją premierę będą miały też inne państwa Europy ogarnięte fioletowym szałem, np. Polska (przypominam, premiera u nas 10 listopada). My musimy jeszcze trochę poczekać, podczas gdy Violetta 3 dziś po raz pierwszy pojawi się na ekranach we francuskich domach.

Wczoraj na facebooku wypowiedział się na ten temat jedyny Francuz w obsadzie, czyli Damien Lauretta odgrywający rolę Clementa tudzież Alexa.


Post użytkownika Damien Lauretta.


Jutro zaczyna się emisja Violetta 3 w moim kraju! Moja droga Francja, którą w jednej chwili opuściłem dla Argentyny! To było zdecydowanie najbardziej intensywne doświadczeniem w moim życiu! Spotkałem kilka niesamowitych ludzi i niesamowity kraj! Wszedłem jedną nogą do domu Walta Disneya, który oglądałem jako dziecko, w czasie gdy wciąż istniały kasety VHS! To był mój Everest; od nauki języka, wyrywania, szybkiego tempa, ale warto było walczyć! Od mojego małego miasteczka na południu do Buenos Aires nie było jednego kroku (w sensie że te dwa miejsca dzieli duża odległość - dop. red.), ale to jest wynik długiej i bardzo ciężkiej pracy oraz marzeń. Dziękuję The Walt Disney Company, a przede wszystkim aktorom, technikom, Walt Disney Francja, Disney Ameryka Łacińska, Walt Disney Londyn, Walt Disney Europa i wszystkim, którzy pracują na co dzień, aby zrealizować ten projekt. Również dziękuję mojej rodzinie, moim przyjaciołom, mojemu agentowi i wszystkim, których napotkałem w swoim życiu. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Naprzód przygodzie! I 80 odcinkom! #LifeCouldBeADream (Życie może być snem) #LaViePeutÊtreUnRêve #LaVidaPuedeSerUnSueño #DD

Jak widać po przytoczonych słowach, aktor jest bardzo przejęty i wzruszony tym wydarzeniem jak i całym zamieszaniem wokół produkcji, w której miał szansę wziąć udział. Ale nie tylko Damien jest rozemocjonowany. Na Twitterze swoje podekscytowanie wyraziła też Lodovica Comello.


JUTRO # Violetta3 we Francji !!!! taaaaaka podekscytowana !!!

O dzisiejszej premierze we Francji wspomniał też producent telewizyjny i dyrektor studia Pol-ka (tam realizowana jest Violetta), Victor Tevah:


#Violetta We Francji. Jutro zaczyna się nowy sezon. @TiniStoessel @lodocomello @Mechilambre @kndmolfese

Wśród francuskich fanów serialu zapanowała radość, którą chętnie wyrażają np. komentarzach pod postami dotyczącymi dzisiejszego wydarzenia. Vilovers otwarcie przyznają, że czekają na wieczór z niecierpliwością, bo już nie mogą doczekać się nowych przygód ich ulubionych bohaterów. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godz. 18.30 oczywiście na Disney Channel.

Ciekawostką jest fakt, że 3 sezon pojawił się we Francji szybciej niż we Włoszech, bo w ojczyźnie Lodovici i Ruggero nowe odcinki zawitają za tydzień, 20 października.

A u nas Violetta 3 już za 27 dni!!!

Cieszycie się, że 3 sezon wkracza do Europy? Odliczacie dni do polskiej premiery?

14 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekać kiedy u nas będzie :3 Fajnie mają ci z Francji ;c Zazdroszczę..


  Zapraszam :)
  leonetta-fairy-tale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Justyna Bojczuk w Violetcie 3 będzie się nazywać Matylda! XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Eh... juz tylko 27 dni.... to taki odległy termin.... xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Odliczam, odliczam :)
  Chyba przyjaciele będą mnie mieć dość gdy się wkręcę choć już teraz karzą mi zmieniać temat xd

  OdpowiedzUsuń
 5. W Danii jest premiera 2. sezonu xD

  OdpowiedzUsuń
 6. A w Rumunii kiedy będzie? Bo czytałam na twitterze,ze dziś.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy premiera w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie moge się doczekać premiery! *.*

  OdpowiedzUsuń