Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

31.10.2014

[Zapowiedź] Cande i Facu w FW En Vivo Abasto Shopping!

[Zapowiedź] Cande i Facu w FW En Vivo Abasto Shopping!

Ta dwójka, którą dość spora część Vilovers shippuje już raz wystąpiła w tym programie. Tym razem czekają na nas...wspólne zakupy. Co gdzie jak z czym i do czego?  O tym w poście.Czym Fans World En Vivo?

FansWorld En Vivo

 Jest to internetowa telewizja, która od pewnego czasu pęka w szwach goszcząc u siebie poszczególnych członków naszej obsady. Gdy prowadzący zapraszają swoje gwiazdy "na dywanik", zwykle ponad godzinę pytają o wszystko - ale nie tylko oni! Za pomocą specjalnego hashtagu [słowa poprzedzonego znakiem # we wpisie na portalu społecznościowym] każdy widz posiadający konto na twitter.com może sam spytać gwiazdę o co chce, pozdrowić ją lub poprosić o wykon ulubionej piosenki!#FWwAbasto z @kndmolfese i @facugambande.  Zaloguj się na  http://t.co/QaMjgjxLgd i uczestnicz w programie @AbastoShopping!

 #FWenAbasto Uczestnicz tutaj:  http://t.co/UjkYJ0gTS4 aby oglądać w @FWenVivo w Abasto Ahopping.

Abasto Shopping jest to największe centrum handlowe znajdujące się w Argentynie.

 Zdjęcie: Si querés hacerles preguntas a Cande Molfese Oficial y Facu Gambandé, seguinos en Twitter en @Abasto_Shopping y enterate cómo

Oprócz tego Facu i Cande osobiście zapraszają na program:


Oprócz tego zapraszają nas na live zapowiadają wiele niespodzianek i wysyłają buziaki.

Co nas czeka?

Tego dowiemy się o godz. 19:00 czasu Argentyńskiego (ze względu na zmianę czasu i nas będzie to 23:00). Tym razem mamy większe szanse na uczestniczenie w programie.

Będziecie?

6 komentarzy: