Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

11.03.2015

[Zapowiedź] Nowy projekt Diego

[Zapowiedź] Nowy projekt Diego

Diego Dominguez, mimo natłoku spraw. Jak wiemy koncerty Violetta Live nie należą do najłatwiejszych. Podróże, konferencje, przygotowania, próby, przymiarki, koncerty, spotkani z fanami. Nie zapomina o swojej dziewczynie Clarze Alonso, która ostatnio potrzebuje bardzo naszego wsparcia oraz o swojej własnej karierze. A więcej o niej w rozwinięciu posta :) Choć wciąż trwają koncerty Violetta Live, każdy członek obsady myśli już o swojej przyszłości. Na razie z racji obowiązującego kontraktu nie mogą mówić zbyt wiele o niej, ale Diego uchyla rąbka tajemnicy w czym weźmie udział wkrótce po zakończeniu międzynarodowej trasy! 

W jednym z obszernych wywiadów przetłumaczonych przez Milens [wywiad], wspomina, że chciałby wyruszyć do Hollywood i zagrać tam w jakimś filmie. Czy jego plany ziszczą się tak szybko? 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Diego Dominguez Oficial (@diegomceaoficial)

Tłumaczenie: To niesamowite, że w wieku 23 lat będę wstanie umieścić swoje dwa centy jednak niewielkie w tak wielkim projekcie.... Wkrótce ... 

Widać Diego nie próżnuje i nie marnuje czasu. Może wkrótce będziemy go oglądać na wielkim ekranie w kinach na całym świecie? Ja jestem ciekawa bardzo filmu i pewnie z chęcią bym obejrzała go z napisami (zawsze się staram tak oglądać wszelkie nowości za zagranicy to bardzo pomaga w nauce języków:)). Rola może nie będzie duża, ale ileż to filmów nie obejrzało się specjalnie dla jednego aktora/idolki? :> 

13 komentarzy:

 1. Druga ! Może pół worka... Świetnie uwielbiam Diego.Być może bym obejrzała ten film....xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Dielari będzie podbijać holiłudy, ja wam to obiecuję, haha :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No, no, no, nieźle :D Czekam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na 100% obejrzę! Kochany <3 Myśli o przyszłości, nie jak Horhan ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. https://twitter.com/mirtawons/status/575295237179994112

  OdpowiedzUsuń
 6. Już to widzę: mój monsz Diego bez koszulki na dachu wieżowca, dostake wezwanie by uratować ukochaną Clari , skacze po budynkach i wywiązuje ze sznurów wybrankę, całuje ją i forever together.
  ŻYJĘ TYM MARZENIEM :D

  OdpowiedzUsuń