Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

02.04.2015

[Violetta3] Crecimos juntos już jest [AKTUALIZACJA]

[Violetta3] Crecimos juntos już jest![AKTUALIZACJA]

Nie tak dawno do sieci wypłynęła wiadomość o premierze ostatniej płyty z serialu Violetta zawierającej nowe piosenki z trzeciego sezonu. Premiera została zapowiedziana na 20 marca, a więc na wczoraj. Argentyńscy V-lovers mogą już słuchać ulubionych utworów z finału V3 w swoich domach, ale co z pozostałą częścią świata? Niestety większość piosenek jest zablokowana dla pozostałych państw, jednak w rozwinięciu posta możecie dowiedzieć się jak pobrać nowe piosenki na swoje komputery i telefony.

[AKTUALIZACJA] Pod TYM linkiem możecie posłuchać całej płyty

Na wstępie zaznaczę jednak czego w ogóle możemy posłuchać na płycie Violetta: Crecimos juntos.


Z powyższego obrazka dowiadujemy się, że na płycie możemy znaleźć 9 utworów z trzeciego sezonu, których nie znajdziemy na pierwszej płycie Gira mi cancion. Dodatkowo, aby zapełnić krążek produkcja zdecydowała się na umieszczenie na nim dwóch piosenek w wersji włoskiej. Są to Quanto amore nel aria śpiewane przez Jorge Blanco oraz Ti credo śpiewane przez Lodovicę Comello. 


Jak dotąd dostępne są tylko dwa utwory, wyżej wspomniane włoskie wersje Amor en el aire oraz Te creo. Pozostałe zostały zablokowane. Jednak jeśli chcecie ich posłuchać lub pobrać na swoje urządzenia musicie postąpić według poniższej krótkiej instrukcji.

Klikacie w TEN LINK - tutaj znajdują się wszystkie piosenki z nowej płyty.

Następnie kopiujecie link do wybranej przez Was piosenki (w moim przypadku Mas que dos) oraz wchodzicie w TEN LINK

Wklejacie adres piosenki zaznaczacie MP3 oraz DALEJ, następnie piosenka jest konwertowana, potem klikamy START i chwile później możecie pobrać piosenkę klikając ZWYKŁE.Jeśli chcecie tylko odsłuchać piosenki możecie się posłużyć tą stroną LINK 

Miłego słuchania. W komentarzach piszcie co sądzicie o nowych piosenkach.  

28 komentarzy:

 1. Ja miło posłuchać już pełnych wersji piosenek :) Ale i tak brak mi Somos Invencinbles ;(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za tą instrukcje pobierania Matt :) Nie wiedziałam, że zablokowane filmy również można ściągnąć za pomocą clipconvertera. Tak wiec jeszcze raz dzięki.
  Zgadzam się z anonimowym z 14.37, że miło posłuchać pełnych wersji piosenek. Chociaż Mas que una amistad mnie rozczarowało, w serialu brzmiało super zachęcająco, a wersja z płyty kompletnie mi nie leży :/ Miło natomiast posłuchać Abrazame y veras oraz Solo pienso en ti bez pisków z tyłu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że na okładce jest właśnie TYLKO Tini :(, mogli dać nawet to zdjęcie co jest tu w tle posta, wszyscy wyglądali by lepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. To nie jest płyta tylko z piosenkami Tinity ale całej obsady. Wszyscy się przyczynili do powstania tego krążka ;D

   Usuń
  2. z małą uwagą że na tej płycie jest VIOLETTA a nie TINI xd

   Usuń
  3. Mimo wszystko nie tylko są tam piosenki Violetty ale wszystkich z obsady tak? :D

   Usuń
  4. Zgadzam się, ponieważ na tej płycie śpiewa nie tylko Tini. Wszyscy włożyli w to dużo pracy

   Usuń
  5. Też się zgadzam.Każdy z obsady starał się aby piosenki wyszli jak najlepiej , a oni wsadzili samą Violettę , na płycie jest więcej piosenek w wykonaniu wszystkich.A w ogóle jeśli nie ma szans na 4 sezon mogliby dać wszystkich na okładkę , tak aby było bardziej pożegnalnej 3 sezon.I też tam jest takie ''dotarliśmy razem'' ''crecimos juntos'' i tam jest ''razem'' co dodać powinni wszystkich na okładkę płyty a nie samą księżniczkę Violettę jak by wszystkie piosenki były jej :<

   Usuń
  6. Co prawda to prawda.No naprawdę mogli by dodać te zdjęcie na okładkę płyty z tła tego posta ! Wygląd płyty był by jeszcze ciekawszy.I to nie fair bo na wszystkich płytach jest sama Violetta ! grrr....

   Usuń
  7. Mnie się ta okładka podoba. Fakt,że na okładce książeczki z płyty jest sama Violetta był do przewidzenia - przecież na każdej płycie była sama Viola. Zobaczcie - na Hoy Somos Mas, The Best Of Violetta, Violetta En Vivo, Violetta Cantar Es Lo Que Soy (ekskluzywna edycja kolekcjonerska, choć tutaj na połowie płyty znajduje się również Leon,Tomas i Violetta, a na drugiej sama Vilu). Jedynie na płycie z pierwszego sezonu znajduje się zdjęcie promocyjne na której oprócz Violi jest również Tomas i Leon. Więc czego oczekiwaliście? Że nagle wszystko zmienią? Od początku płyty z samą Violettą na okładce sprzedawały się bardzo dobrze,więc nie chciało im się tego teraz zmieniać. Poza tym to twarz Violetty jest osobą promującą ten serial. Na wszystkich "gadżetach" z tego serialu zwykle też jest sama Viola. Więc z tą płytą zrobili tak samo. By nie wklejać samego zdjęcia promocyjnego, zabarwili je na różowo. To wszystko to raczej zwykły marketing i to,że nie chce im się zaprojektować innej okładki.

   Usuń
  8. A no i jeszcze na Gira Mi Cancion była sama Vilu. ;)

   Usuń
 4. http://ask.fm/LiveNationPL/answer/125970625723#_=_ można robić zdj na VL !

  OdpowiedzUsuń
 5. Można je wszystkie ściągnąć ze Sciagara.

  OdpowiedzUsuń
 6. mas que una amistad w nowej wersji rządzi. czy wam tez cały czas przeskakuje głośność w piosenkach: głośno, ciszej, znów głośno....?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe czy "Crecimos Juntos" też będzie w Polsce ...
  Ale to tak nie najgorzej się zapowiada :D

  PS : zapraszam : vlovers-forever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe czy "Crecimos Juntos" też będzie w Polsce ...
  Ale to tak nie najgorzej się zapowiada :D

  PS : zapraszam : vlovers-forever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi w ogóle nie wyskakuje żaden przycisk START. Żałosne -,-

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy "Cresimos Juntos" będzie w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy "Cresimos Juntos" będzie w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 12. Super ! DZiękuje

  OdpowiedzUsuń
 13. Piosenki są fajne, ale okładka mi się nie podoba. Ostatnia płyta, trud włożony całej obsady a tu samą Tini dali na okładkę i jeszcze w takim brzydkim zbliżeniu. Mogliby dać to zdjęcie finałowego odc. Violetty gdzie pisze "Gracias!" A zamiast Gracias napis "Crecimos Juntos" i to by o wiele lepiej wyglądało według mnie :) czekam na Crecimos Juntos w Polsce ^.^

  OdpowiedzUsuń
 14. http://video.anyfiles.pl/Violetta+3+CD+Crecimos+Juntos+7+Mas+Que+Una+Amistad/Muzyka+i+Taniec/video/136159

  OdpowiedzUsuń
 15. Błagam, ludzie.
  Pod poniższym linkiem macie do posłuchania płytę w całośc. nie musicie posuwać się do proponowanej tu kradzieży, bo to jest przestępstwo. Blog taki jak ten chyba nie powinien propagować przestępstw; )
  tu macie link :
  https://youtu.be/MeEKvgky6u4
  Miłego słuchania!

  OdpowiedzUsuń
 16. Płyta z najlepszymi piosenkami z violetty chociaż najbardziej kocham♥♥♥ "solo pienso en ti "♥♥♥

  OdpowiedzUsuń