Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

24.07.2015

[Z życia aktorów] Diego na czerwonym dywanie

[Z życia aktorów] Diego na czerwonym dywanie

Dziewięć dni temu Diego Dominguez powrócił do swojej rodzimej Hiszpanii. Obecnie trwa przerwa między koncertami i większość z obsady wyjechała na wakacje. Clara jest zajęta nowym przedsięwzięciem, o którym możecie przeczytać tutaj, więc Diego postanowił powrócić. Następnego dnia po przyjeździe do internetu dostały się zdjęcia Hiszpana na czerwonym dywanie. Gdzie był i z jakiej to okazji? Dowiecie się tego w rozwinięciu.
Solo quimica
W tłumaczeniu na język polski znaczy to "Tylko chemia". Jest to najnowszy hiszpański film, który mimo iż premierę miał niedawno dla określonej publiki, a do kin jeszcze nie wyszedł, budzi wśród Hiszpanów ogrom emocji. O co w filmie chodzi? Można powiedzieć tak - gwiazda i zakochana w nim fanka, którą on upatrzył sobie w tłumie. Dziewczyna pragnie mieć go na wyłączność, a on powoli wprowadza ją w swój świat. Oglądając zapowiedź film nie wywarł na mnie dużego wrażenia, ale co kto lubi. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Diego Dominguez pojawił się na premierze tego filmu. Chętnie pozował do zdjęć i udzielał wywiadów. Jak widać na zamieszczonym wyżej obrazku jego strój był... nieoficjalny. Przepraszam za określenie, ale wygląda jakby przyszedł prosto z ulicy "O! Dziś jest premiera tego filmu... A wpadnę i zobaczę o co chodzi." :) Wiem, że się czepiam, ale koszulę, którą ma zawiązaną w pasie mógł wdziać na górę, bo przecież takie premiery nie są codzienne i trzeba odpowiednio się ubrać ;)

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Wracając jednak do wywiadów, Diego wyraził swoje zdanie na temat show w którym brał udział jako dziecko.

"Chcę by powróciło 'EuroJunior'. Odebrałem to jako hobby i w żadnym momencie nie było to dla mnie złe."

Dodatkowo zapytany o plotkę, która zaczęła krążyć po internecie odpowiedział, że

"kłamstwem jest to, że chcę opuścić trasę VL. Będę tam z wami wszystkimi świetnie się bawić!"

Diego został także zapytany o jego karierę po Violetcie. Hiszpan odpowiedział, że pozostanie przy filmowej branży i jego priorytetami będą kraje takie jak Hiszpania, Argentyna, Włochy i USA. 

Co sądzicie o tym wystąpieniu?

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Niee, anonim mnie wyprzedził :PP.
   Faktycznie Diego, wygląda jakby przyszedł prosto z ulicy.

   Usuń
 2. pierwsza ! super występ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pisze się tutaj o poscie a nie że jesteś pierwsza noi super post a to chyba gwiazdy na dywaniku

   Usuń
 3. Faktycznie mógł założyć koszulę... Fajnie, że dodajcie kilka postów dziennie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziś pojawią się jeszcze dwa

   Usuń
  2. Na jaki temat? Tini jest w L.A

   Usuń
 4. To fakt, że Diego nie ubrał się zbyt wizytowo, aczkolwiek patrząc na zdjęcia, to ani mężczyzna stojący w tle, ani ten, któremu Diego udzielał wywiadu, nie mieli na sobie białej koszuli(wogóle żadnej). Mam jeszcze pytanko. Gdzie odbywała się ta premiera? Mam tu na myśli miejsce.
  Nie chcę tu nikomu nic wypominać, ale jeżeli mówimy tu już o ubieraniu się stosownie do okazji, to pamiętam jak Martina do teatru przyszła z przetartych ogrodniczkach i topie. Wtedy nikt nie zwracał uwagi na jej strój, a kino i teatr to chyba miejsca różniące się trochę klasą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Umm sori ale mam takie pytanie z innej beczki. Nie wie ktoś czy ten aktor co jest na zdjęciu po prawej stronie to nie przypadkiem Rodrigo Guirao Diaz? Bo podobnie wygląda lmao XD

  OdpowiedzUsuń
 6. "Gwiazdy na dywaniku" umarłam xD mi jego strój się baardzo podobał. Kurde, kocham go tak jak resztę <3 Ale i tak Rugge zawsze na 1. Miejscu <3 Kocham. ❤

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak ktoś chce bilet to na stronie : http://violettapolska.pl/ do odebrania dla szcześliwców. ;)

  OdpowiedzUsuń