Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.05.2013

Sylwetka: Angie | Clara Alonso

/Na wstępie pragnę przeprosić za tak duży poślizg w dodawaniu moich sylwetek. Miałam bardzo trudny tydzień, ale wysiłki się opłacały, gdyż razem z dziewczętami z drużyny stanęłyśmy na najwyższym stopniu podium w turnieju siatkarskim. :) 

Zgodnie z obietnicą złożoną jednej z anonimowych czytelniczek, prezentuję postać, o której mogłabym pisać i pisać i nigdy nie będę miała dość, gdyż jest to strasznie złożona bohaterka:

ANGELES ANGIE SARAMEGO
Historia

     Angie jest młodszą córką Angelici i siostrą Marii Saramego Castillo - słynnej na cały świat piosenkarki, która zmarła w tragicznych okolicznościach. Kiedy ostatnio raz Angeles widziała siostrę, była bardzo mała, a jedną z pamiątek jaką po niej miała, był pierścionek. Po śmierci Marii German odizolował Violettę od cioci i babci, a te usilnie próbowały odnaleźć szwagra i małą Violę.

    Angie dorastała pod czujnym okiem matki, niestety bez ojca, gdyż straciła go niedługo po śmierci siostry, co też bardzo mocno przeżyła. Postanowiła poświęcić się śpiewaniu pod bardziej technicznym kątem i została nauczycielką śpiewu. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem, Pablo, który notabene jest w niej od lat zakochany, dołączyli do ekipy nauczycielskiej Studio21. Angie jest bardzo spontaniczna i pozytywnie nastawiona do świata, co odbija się na jej lekcjach, które młodzież wręcz uwielbia.
     Kiedy dowiaduje się, że do Argentyny wraca German z córką, nie mogła w to uwierzyć i postanowiła użyć wszelkich środków, aby odzyskać siostrzenicę. W wyniku zbiegu okoliczności, dostała szansę na udawanie guwernantki Violetty i szybko znalazła z nią wspólny język, wprost nie wierząc w to, jak Viola szybko wyrosła na piękną, młodą kobietę z głosem łudząco podobnym do głosu Marii. Angie przebywając z Violettą czuła się, jakby była koło niej sama Maria.
     Kłamstwa jakich dopuściła się Angie szybko zaczęły nad nią ciążyć i przesłaniać dobre strony mieszkania w domu Castillo. Angeles zrozumiała, że chcąc nie chcąc musi brnąć w nie dalej. Nie dość, że w obawie przed reakcją Germana ukrywa pokrewieństwo z Violettą, to ukrywa również drugi zawód. Ciągle narażana jest na presję ze strony Pablo, który chce dla niej jak najlepiej i Angeliki, która nie może znieść dystansu, jaki dzieli ją i Violettę.
      Angie jest postacią ciekawą i inspirującą - wciąż usiłuje wybierać między "mniejszym złem", choć z różnymi skutkami. Skupiona na rodzinie Castillo zaniedbuje obowiązku w Studio, chodzi rozkojarzona, a na dodatek w jej głowie zamieszkał German. Wielokrotnie próbowała wyznać prawdę o sobie, lecz zawsze przez nieciekawe zbiegi okoliczności próby te zostawały udaremniane.
        Sieć kłamstw i pomniejszych problemów w jakie wpadła Angie z panicznego lęku przed straceniem Violetty zapętla się w okół Angeles coraz ciaśniej i tylko czekać, aż wiele sekretów ujrzy światło dzienne.

Więzy rodzinne
Rodzice: Angelika Saramego
Rodzeństwo: Maria Saramego Castillo (zmarła)
Siostrzenica: Violetta
Pozostali: German Gastillo, były szwagier


 Najważniejsze relacje

     Violetta Castillo - kocha ją nad życie, gdyż to tak naprawdę "młoda Maria", tak samo piękna i jeszcze bardziej utalentowana. Angie zawsze marzyła o tym by ją poznać i zagrzać w jej życiu miejsce na stałe, a kiedy tak się stało, okazało się, że musi pełnić rolę nie tylko guwernantki i cioci w konspiracji, ale także życiowej mentorki i nauczycielki śpiewu. Jako pierwsza zauważa talent Violi i nalega na to, aby dziewczyna go rozwijała. Broni ją przed Germanem i często kryje, a także pomaga zrozumieć jej ojcu jego błędy wychowawcze. Usiłuje nadrobić stracone lata i ciężko jej z faktem, że dla Violi jest aktualnie tylko przyjaciółką i że dziewczyna nie wie o prawdziwej tożsamości Angeles Saramego. Namawia Violę, aby spełniała marzenia i szła za głosem serca, jest jej powierniczką i wprowadza ją w życie, obserwując, jak stawia pierwsze kroki.
   Pablo - najlepszy przyjaciel Angie, którego zna od baaardzo dawna. Jest ona również bliskim znajomym jej matki, Angeliki. Angeles nie potrafi odnaleźć się w relacji z Pablo. Z jednej strony próbuje zachować obecny poziom i traktuje go jak przyjaciela, z drugiej, ciąży jej uczucie, jakim mężczyzna ją darzy. Angeles często swoim zachowaniem daje do zrozumienia, że nie zasługuje na jego przyjaźń, a jednak Pablo wciąż przy niej jest - wspiera ją, naprowadza na dobrą ścieżkę, namawia do wyznania prawdy, kryje czy nawet rezygnuje z przedstawienia na rzecz odwiedzenia jej w szpitalu (postęp Gregorio, odcinek 40). Tymczasem, co bardzo ciąży jej na sumieniu, wysługiwała się nim, udając, że jest to jej narzeczony. Pocałowała go, by zachować pozory narzeczeństwa, ale i nie protestowała, kiedy Pablo pocałował ją. Złożoność tej relacji jest intrygująca, dlatego z wielką ciekawością obserwować będziemy jej rozwój w następnych odcinkach.
     German Castillo - były szwagier, ojciec Violetty. Na początku Angie nie myślała o nim zbyt ciepło, wciąż mając w pamięci wydarzenia sprzed lat. Później, zaczęła dostrzegać jego bezgraniczną miłość do córki i zaangażowanie, z jakim się o nią troszczył, co pozwoliło zrozumieć jego motywy i obdarzyć go dozą empatii. To wystarczyło, aby Angeles zakochała się w Germanie, choć z początku próbowała to ukryć i zasłaniać się "związkiem" z Pablo. Ich relacja jest o tyle skomplikowana, gdyż Angie wciąż stanowi ciocię Violetty i siostrę Marii, co czyni Germana jej byłym szwagrem. Na siłę próbuje bronić się przed uczuciami, które i tak w końcu zwyciężą.
     


MARIA CLARA ALONSO

Data urodzenia: 02.02.1990 (23 lata)
Miejsce zamieszkania: Rosario, Argentyna
Debiut aktorski:  Viva HSM Argentyna
Twitter: @clarialonso_

Maria Clara Alonso jest argentyńską aktorką, dubbingerką, piosenkarką i telewizyjną hostessą. Ma dwóch młodszych braci: Agustina i Ignacio. W młodości praktykowała pływanie, taniec, teatr muzyczny i gimnastykę, jak i aktorstwo. 
48 komentarzy:

 1. Super, a zrobisz teraz Ludmiłe? I gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co do relacji Angie - German: "Na siłę próbuje bronić się przed uczuciami, które i tak w końcu zwyciężą." Czy to znaczy, że Angie będzie z Germanem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ujmijmy to tak, ich relacja z drugiego sezonu wciąż będzie dla nas tajemnicą, przynajmniej na razie. Jednak dojdzie między nimi do pocałunku (jeszcze w pierwszym sezonie) i wielu romantycznych scen. Angie będzie się jeszcze bronić, ale już nie tak zaciekle :) Mówię o tym sezonie.

   Usuń
 3. ojciec Angie umarł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, niedługo po śmierci Marii.

   Usuń
  2. Nie on nie umarł,on jest dyrektorem studja21!ale angie o tym nie wie(było w ostatnim odcinku pierwszego sezonu).

   Usuń
 4. A German nie poznał, że ma takie samo nazwisko jak jego zmarła żona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem Ci, że ja też tego nie kumam. Ale nie jednemu psu na imię Burek prawda? Równie dobrze, w argentynie może być tylu Ramosów czy Saramego, co u nas Kowalskich i Nowaków.

   Usuń
 5. Może tu się dowiem. Kiedy coś nowego na "Powód do miłości?"
  Karola.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, miałam tak trudny tydzień, że nie było głowy do pisania. Mam jakąś 1/3 rozdziału, a jutro dwa sprawdziany na głowie. Umówmy się tak: nauczę się i jeśli zdażę przed dziesiątą, to przez godzinę dokończę rozdział i wstawię go jeszcze w nocy.

   Usuń
 6. Zrób Mercedes, czyli Ludmi. Plisssss ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W porządku, pojawi się na dniach.

   Usuń
 7. Zrób Camile <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobię :) Ale muszę jakąś kolejkę ustawić.

   Usuń
 8. Cześć .. sama to piszesz czy korzystasz z jakiejś strony. bloga ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama piszę, zbieram dane z odcinków, wyszukuję zdjęcia i informacje.

   Usuń
 9. o co chodzi z tym "rezygnuje z przedstawienia na rzecz odwiedzenia jej w szpitalu (postęp Gregorio, odcinek 40)." ?? co jej się stało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gregorio zadzwonił do Pablo podczas przedstawienia i podał się za pielęgniarkę. Powiedział, że Angie jest w szpitalu, bo miała wypadek. Pablo postanowił jechać i przez to zostawił przedstawienie samo i nieupilnował Gregorio, który zniszczył dekorację. Między innymi za to Pablo wyleci ze studia a Gregorio zostanie dyrektorem.

   Usuń
  2. Chodzi o to, że w 40 odcinku jak było przedstawienie to Gregorio się ukrył i udając kogoś innego zadzwonił do Pabla. Powiedział mu, że jego przyjaciółka Angie Carrara jest w szpitalu. Pablo dał się nabrać i wyszedł.

   Usuń
  3. Dokładnie tak. Pozdrawiam.

   Usuń
 10. Nie wiedziałam że ona jest młodsza od Alba Rico(Naty)

  OdpowiedzUsuń
 11. A zrobisz Jade?Z chęcią bym zobaczyła jak ją opiszesz.Ciekawe że ona nie ma żadnego wykrzształcenia bo nigdy nie chodziła do szkoły

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeśli już napiszesz o tych,o których sylwetki prosili pozostali,to napiszesz też o Naty,lub Maxim?
  Z góry dziękuję. :D

  OdpowiedzUsuń
 13. To jak Antonio może być dziadkiem Violetty i ojcem Marii jak piszesz, że ojciec Marii umarł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On nie jest ojcem Marii . Na początku serialu Angie mówiła że to ojciec nalegał na ostatnią trase córki i jak ona zmarła w tej tragedi to po krótkim czasie zmarł .

   Usuń
 14. Gdzieś czytałam że Antonio jest dziadkiem Violi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też gdzieś czytałam, że Anthonio jest dziadkiem Vilu, a ojcem Marii i Angie. Podobno dowiedzą się o tym w 2 sezonie. Tak gdzieś pisało, ale czy to prawda to nw.! Super piszesz! ♥

   Usuń
  2. No bo Antonio jest dziadkiem Violi tylko że ona o tym nie wie.

   Usuń
 15. Kocham Angie :D

  OdpowiedzUsuń
 16. twój blog jest extra i też mogłabym pisać o Angie całymi dniami Uwielbiam ją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. twój blog jest extra i też mogłabym pisać o Angie całymi dniami Uwielbiam ją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Kocham Angie!!!!!! P.S Antonio to chyba jej ojciec ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie uważacie, że Angie(23lat) jest za młoda aby byc z Germanem(41lat)?? wydaje mi się,że wzięli za młodą aktorkę do roli nauczycielki i miłość Germana:/ W prawdziwym życiu ma tyle samo lat co Franceska i chyba Ludmiła:/

  OdpowiedzUsuń
 20. Angie to moja ulubiona postać w tym serialu, prawie codziennie sledze jej losy w serialu violetta.Mam pytania co do 2 sezonu Violetty - Dlaczego Angie odeszla z domu Germana, czemu on zatrudnil Esmeralde , i dlaczego pablo ( z teg co szlyszalam ) zwolnil Angie z pracy w Studio21.  Czy Maria Clara Alonso oprócz" Secretos "i A mi Alrededo " nagrala jeszcze jakies piosenki

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej!
  Świetny blog!Cudownie opisałaś Angie.
  Mam tylko jedno pytanie. Angie ma na nazwisko Saramego czy Cararra? Na niektórych blogach jest tak,a na niektórych tak.Na oficjalnej stronie serialu pisało,że ma na nazwisko Saramego,ale w jednym z odcinków "Violetty",Gregorio dzwoni do Pabla,mówiąc,że jego przyjaciółka,Angie Cararra,miała wypadek.Więc jak ona w końcu ma na nazwisko !? O.o
  Czekam na odpowiedź i zapraszam na mój blog o Angie ; )

  Kaa.

  OdpowiedzUsuń
 22. Kocham Clari <3 .Ona jest najlepsza

  OdpowiedzUsuń
 23. Angie jest the best i w 2 sezonie bedzie w ciąży z HERMANEM I BĘDĄ MIELI CÓRECZKE JULIET :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w którym odcinku

   Usuń
  2. COOOOOOOOOO? W KTÓRYM ODCINKU!!!! ♥

   Usuń
 24. Pytanie czy Angie jest w ciąży?! Bo w jednej piosence mi sie wydawało że tak.

  OdpowiedzUsuń
 25. Angie w 2 sezonie odejdzie bo wyjedzie do Francji i już nie wróci, to będzie odcinek 66

  OdpowiedzUsuń
 26. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiesz mi co jest w tym filmiku.? :)) Bo ja nie chce ryzykować podawaniem nr tel. :)

   Usuń
 27. Fajnie ją opisałaś :)
  Tylko jest mały błąd - napisałaś że jej ojciec umarł, niedługo po śmierci Marii, a to nieprawda.
  W ostatnim odcinku pierwszego sezonu lub pierwszych drugiego (nie pamiętam już:() Viola dowiaduje się że Antonio (pierwszy dyrektor Studio21 (Później Studio On Beat)) to ojciec jej mamy czyli dziadek Violi. A skoro Angie jest siostrą Marii (mamy Violetty) to Antonio jest również tatą Angie.
  Pozdrawiam,
  V-Loverka x

  OdpowiedzUsuń