Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

13.05.2013

Violetta en Vivo


Violetta, która podbija świat, wejdzie w etap trasy po raz pierwszy w tym roku i zmierza do Brazylii. Cast of Violetta następnie uda  się do Rio de Janeiro i Sao Paulo, by wykonać wspaniałe show na oczach wielu widzów!


Udział spektaklu aktorów Martina Stoessel (Violetta), Jorge Blanco (León), Domingez Diego (Diego), Mercedes Lambre (Ludmiła), Lodvica Comello (Francesca), Alba Rico Navarro (Naty), Facundo Gambandé (Maxi), Candelaria Molfese (Camila), Nascimento Samuel (Broduey), Nicolas Garnier (Andrés) i Xabiani Ponce de Leon (Marco).

  São Paulo - 27.10.13
  Rio de Janeiro - Niewiadome


EDIT by Wiolczur: zauważyłam, że multum osób wciąż pyta o pamiętnik Violetty. Naprawdę rozumiem, że wszyscy go bardzo chcecie (ja poniekąd również), ale na razie naprawdę nie ma o nim żadnych informacji. Na fanpejdżu DC Polska ciągle padają podobne pytania i Disney twierdzi, że jeszcze o pamiętnikach nic nie wiadomo, dlatego musimy uzbroić się cierpliwość. Jeśli tylko coś się zmieni w tej sprawie - poinformujemy Was z małym wyprzedzeniem. Teraz jednak pamiętniki są jedną wielką nie wiadomą. Nie jesteśmy blogiem kij wie jak uprzywilejowanym, aby wiedzieć o wszystkim, gdyż to w dużej mierze kwestia dystrybutorów, aniżeli samego Disneya. Wszechwiedzące i wszechmogące nie jesteśmy, dlatego, proszę, przestańcie tak pytać, gdyż to bezcelowe. 
Poza tym, należy liczyć się z możliwością, że pamiętnik może w ogóle nie pojawić sięw Polsce, gdyż to nie zależy od nas. Miejmy jednak nadzieję, że niedługo pojawią się pierwsze informacje. 

6 komentarzy:

 1. Fajnie było by jakby odwiedzili Polskę. Ale to jest bardzo mało możliwe. Podobno te osoby które dostały pamiętnik Violetty od DCH, a ten który wyjdzie w sklepach jest podobno inny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Wiolczur- nie mamy jeszcze takich info. Poza tym jak podkreśli to zależy od dystrybutorów. Ja sama na niego czekam, ale naprawdę MUSICIE UZBROIĆ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ. A co do trasy to czekam na filmy na YT :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzieliście że jest plakat z Violetty w nowym FaunClub :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej. Mam pytanie mogłabyś mi podać e-mail od The Walt Disney Company ? Chciałbym tylko sie o coś zapytać. Z góry dzięki

  OdpowiedzUsuń
 5. w starym też był, ale taki z początkowych odcinków niby mam na ścianie, ale módł być lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. http://vvioletta1233.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń