Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

07.07.2013

Opisy odcinków 61-65

61
Violetta zaczyna żałować udziału w konkursie talentów, ponieważ oznacza to częste występy przed kamerami. Podczas obiadu z ojcem zbiera się, by wyjawić mu prawdę, lecz przeszkadzają w tym obce dziewczyny, które oznajmiają, że poznają ją z telewizji. Violetta oświadcza, że została z kimś pomylona. Oznacza to dalsze kłamstwa, co wzmaga jej smutek. Matias grozi, że wyda Jade i Jacinto w ręce policji. Marotti chce uzyskać o uczestnikach konkursu informacje osobiste dla spotęgowania zainteresowania widzów, ale Antonio się na to nie godzi. Tomas postanawia dowiedzieć się, kto spośród nich jest szpiegiem. Ludmila przyznaje się przed Tomasem do podarcia formularza Violetty. Zdenerwowana Violetta rzuca się Tomasowi na szyje, co zostaje sfilmowane przez Marottiego.


62
Marotti montuje materiał pokazujący Tomasa i Violettę w taki sposób, że wygląda, jakby chcieli nawiązać romans za plecami Leona. Pokazuje go Leonowi, który zrywa z Violettą nie słuchając jej wyjaśnień. Mariotti dzięki zabiegom montażowym tworzy filmy pokazujące rzekomo Leona obrażającego nowych studentów, Francescę podlizującą się jury i Maxiego komentującego jej zachowanie w niewybredny sposób. Antonio martwi się niesnaskami, które filmy te wywołują pomiędzy studentami i przerywa show. Violetta czyta pamiętnik Marii, z którego dowiaduje się, że jej matka miała siostrę imieniem Angeles. Angie wyjawia Pablo swoją obawę, że Violetta odkryje ich pokrewieństwo, po czym zdaje sobie sprawę, że ta rozmowa została sfilmowana. Matias widząc szczęście Jade postanawia nie denuncjować jej policji. Jacinto dowiaduje się, że German odnosi duże sukcesy w świecie biznesu i buduje intrygę, by go oszukać. 63
Angie nosi się z zamiarem wyjawienia swojej tożsamości Violetcie, kiedy Beto i Pablo wykradają film demaskujący jej sekret. German, dowiedziawszy się od matki Federico, że występuje on w programie telewizyjnym, próbuje znaleźć show w Internecie, ale Ramallo przerywa połączenie w ostatniej chwili. Po przesłuchaniu Violetta zajmuje pierwsze miejsce, ale uczestników czeka jeszcze głosowanie publiczności. Ludmila zła, że zajmuje dopiero drugie miejsce próbuje sabotować występ Violetty przy pomocy zmanipulowanego filmu. Federico zakochuje się w Violetcie. Matias próbuje powstrzymać Jacinto przed kradzieżą należącej do Germana walizki zawierającej 5 milionów dolarów.


64
Violetta odrzuca zaloty Federico, ale dziękuje mu za wsparcie. Chce go przytulić, ale boi się, że zostanie to sfilmowane. Z powodu filmu zamieszczonego w Internecie przez Ludmilę Violetta nie otrzymuje żadnych głosów. Cami i Broduey zaczynają się ze sobą spotykać. Violetta zostaje wybuczana* podczas występu w programie z powodu zmanipulowanego filmu. Studenci mobilizują się by pomóc koleżance, a Leon domaga się od Ludmily wydania niezmontowanego filmu. Dziewczyna zaprzecza, że takowy posiada, ale w upuszczonym przez nią telefonie Tomas odnajduje cały materiał. Następuje ogłoszenie finalistów: Ludmila, Tomas, Federico i Leon! Gregorio naciska na Brodueya i Marottiego, by wyeliminowali Federico z programu. Czy zdrajca zostanie ujawniony? Angie rzuca Germana bez podania powodu. Uknute przez Jacinto plany kradzieży pieniędzy Germana zostają pokrzyżowane przez Jade.


65
Sztuczki Ludmily mające pozbawić Violettę zwycięstwa spotykają się z powszechną dezaprobatą. Studenci odwracają się od niej i umieszczają w sieci pełny film, aby pokazać telewidzom prawdę. Publiczność na forach internetowych domaga się przywrócenia Violetty do konkursu, niektórzy jej zwolennicy pojawiają się pod jej domem. Jednak Federico przekonuje ich, że dom należy do niego i zebrani rozchodzą się, zanim German orientuje się w sytuacji. Cami gniewa się na  Brodueya za szpiegowanie, ale on tłumaczy, że został zmuszony przez Gregoria. Ludmila nie ustaje w obwinianiu Violetty za swoje problemy i poprzysięga zemstę. Jade zgadza się nie informować policji o zdemaskowanym planie kradzieży, ale później podsłuchuje rozmowę, w której Jacinto omawia ze swoim kompanem kontynuację niecnych zamiarów.


*wybuczana - coś w formie krzyczenia "buuuu".
OGLĄDAJ W DISNEY CHANNEL CODZIENNIE O 16:00
 

17 komentarzy:

 1. Ale Ludmiła jest wredna! Żeby takie coś zrobić! Oby przywrócili Violę do reality i żeby wygrała =)

  Zapraszam na opowiadanie o Leonetcie ♥
  http://violetta-te-amo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. czy dobrze rozumiem że Samuca to Andres a Renzo to Federico ? O co tu chodzi czemu takie zmienione nazwy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samuca to broduey

   Usuń
  2. Ja nie piszę tych opisów, tylko dostaję od Disney. : )

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Właśnie? O co chodzi? Bo też tego nie zrozumiałam :(

   Usuń
  2. To chyba błąd. Ja myślę, że chodzi to o Pabla. To chyba ma wyglądać tak: Angie rzuca Pabla bez podania powodu...

   Usuń
  3. Ale z tego co się orientuje Pablo zerwie z Angie dopiero w 69 odcinku, po pocałunku z Germanem...

   Usuń
 4. Biedna Violetta, ta Ludmiła jest okropna!
  Powinni wywalić Ludmiłę z programu raz na zawszę w ramach kary! A Viola musi wygrać! : D
  Inaczej wkurzę się D :

  OdpowiedzUsuń
 5. Zamieście notkę o sylwetce Federica bo szukałem i nie ma plis będę wdzięczny

  OdpowiedzUsuń
 6. Federico wygra, nie Viola, nie Ludmiła

  OdpowiedzUsuń
 7. A wiesz coś o Naxi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naxi? Tak, wiem coś i na ten temat. w odcinku 78/79 Ludmiła kopnie deskorolkę i ta skrzywdzi Naty w nogę, Maxi będzie się nią opiekował, bo ona będzie o kulach

   Usuń
 8. Znowu Leon zerwie z Violettą?!
  MAM TEGO DOŚĆ!! :C
  Czemu nie moga być razem tylko ten Tomas się wpie**ala ( za przeproszeniem ) w cudze sprawy ! >.< Ludmiła to wredna baba D; Niech LEONETTA SIĘ POGODZI JAK NAJPRĘDZEJ!! >.< I NIECH WREŚCIE DAJĄ NOWE ODCINKI A NIE POWTÓRKI! ;CCCCCC

  OdpowiedzUsuń
 9. Leonetty juz nie będzie w 1 seonie. W 2 sezonie chyba w odcinku 12 będą do któregoś tam aż Viola nie pocałuje Diega podczas występu. Potem Viola bedzie z Diegiem a Leon z Larą i jak na razie to tyle bo jest przerwa :c.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kurde ta Ludmi jest porombana za przeproszeniem. Muszą ja wywalić z programu !
  ZNOFFU KONIEC LEONETTY ?! Buuuuuu...: C

  OdpowiedzUsuń