Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

31.07.2013

Post organizacyjny: Poznajcie Milens - nową redaktorkę ViolettaPolska

Sprawa nieco się przedłużyła, ale z powodów, na które nie miałyśmy wpływu. Pisałam już to na naszym koncie na ask.fm, gdyż w związku z wyborem nowego redaktora rozpętała się burza niedomówień, zazdrości i złości, dlatego większość pytań przez Was tam zadanych, została skasowana z racji braku jakiegokolwiek poziomu. 

Nadesłaliście kilkadziesiąt zgłoszeń (pięćdziesiąt, o ile się nie mylę) i każde wzięłyśmy pod uwagę, niezależnie od tego, czy zaznaczona była znajomość języka hiszpańskiego, czy nie. Jak już mówiłam, znajomość hiszpańskiego nie była najważniejszym warunkiem. W przypadku naborów bierze się pod uwagę wszystko: dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętności wyszukiwania cennych informacji i interpretowania ich itd.

Wybraliśmy Milens, której CV od samego początku pozytywnie się wyróżniało. Każda cecha podparta była argumentem, w które nie śmiemy wątpić. Decyzja była jednoznaczna i zgodna, podjęta nie pod wpływem chwili. Nie żałujemy wyboru i wiemy, że nie będziemy go żałować także w przyszłości.
 
Żałujemy, że póki co nie możemy rozszerzyć kadry bardziej, ale blog jeszcze tego nie wymaga. Nie mogliśmy dokładniej przeprowadzić naboru i "przepytać" kandydatów ze względów czasowych, niezależnych ode mnie. Gdybym mogła, każdego wzięłabym pod lupę. Niemniej jednak, wierzcie mi, nie zostawiłabym go w raz z Lady Cuks pod opieką kogoś niegodnego. Możecie lubić "Nową" lub nie, możecie zazdrościć, że jej się udało, ale naprawdę zasłużyła na to miejsce i niezależnie od tego, czy kojarzyłam ją już z internetu wcześniej, czy nie, naprawdę spełni swoje zadanie dobrze.


Proszę teraz, abyście nie osądzali Milens z góry tylko pozwolili, aby życie samo zweryfikowało jej umiejętności. Nasz wybór może Wam się nie podobać, ale nie musimy się Wam z niego tłumaczyć. Pamiętajcie, że wybierałyśmy zgodnie z naszym gustem. 

Niedługo powinien pojawić się pierwszy post, a także odpowiedzi na ask.fm autorstwa Milens - znanej też jako Enterraz z filmweba i bloga dzikiestory.blogspot.com

Dziękujemy, że jesteście z nami, mimo wielu problemów, jednakże obiecujemy, że już niedługo blog ulegnie zmianie, na lepsze, oczywiście. 

Wiolczur i Lady Cuks. 

11 komentarzy:

 1. Brawka, Milena ^^ :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo Milena ! Z tego co pisała mi Wiolczur to uważam cię za eksperta od Violetty a także eksperta technicznego ! :D Gratuuję i mam nadzieję, że twoje posty będa SUPER

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdeczne gratulacje Milena
  Mam tylko jedno pytanie dla ciebie
  A mianowicie Czy znasz hiszpański?
  Jeśli tak to czy będziesz tłumaczyła różne hiszpańskie teksty?
  Życzę ci szczęścia i już nie mogę się doczekać twojego pierwszego posta
  Buziaczki
  Majusia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo gratuluję, znam ją z filmwebu i lepszej dziewczyny nie mogło by być na to stanowisko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też znam ją z filmwebu, i świetnie, że dołączy do załogi tego bloga, nie widzę lepiej pasującej tu osoby ;) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje i powodzenia!
  Czekam na twój 1 post!

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny blog !

  Zapraszam na mój ;) http://violetta-f-i-m-l.blogspot.com/

  Komentujcie i obserwujcie Bloga ;D

  OdpowiedzUsuń