Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

11.08.2013

Streszczenia odc. 66-68

Odc. 66
Mariotti przekonuje Violettę do powrotu do konkursu. Antonio zwołuje zebranie studentów, aby wyrazić swoją dezaprobatę dla ostatnich wydarzeń. Ludmila wściekłością reaguje na informację, że finaliści będą wybierani przez wyeliminowanych uczestników konkursu. Chcąc pozyskać ich głosy stara się być miła, jednak jej intencje są dla wszystkich jasne. Niedawno ktoś do drzwi jej szafki szkolnej przymocował wiadro, z którego wylały się na nią litry wody i chce ustalić sprawców kawału. Broadway przypadkiem dowiaduje się, że zrobiła to Cami, ale chroni ją. Dziewczyna niewłaściwie to rozumie i myśli, że została zdradzona. Leon rozmawia z Violettą, ale żadne z nich nie chce przyznać, że chcą być znów razem. Violetta nadal stara się poznać tożsamość swojej ciotki. Matias i Jade cały czas mają Jacinto na oku.

Odc.67:Ramallo oświadcza Angie, że wie, iż jest ona ciotką Violetty. Cami odkrywa, że Broadway przyjął na siebie winę za oblanie Ludmiły wodą i że z tego powodu zostanie wydalony ze studia. Przekonuje Gregoria do niepodejmowania takiej decyzji, grożąc ujawnieniem szantażu, przy pomocy którego został zmuszony do szpiegowania studentów. Ludmiła próbuje zmniejszyć szanse Violetty i Federico na wygraną umieszczając w ich domu świerszcze, które nie pozwalają im zasnąć. Podczas półfinałów Tomas dedykuje swoją piosenkę Fracesce. Ludmiła życzy Violetcie niepowodzenia, ale Leon przekazuje jej słowa otuchy. Mimo zmęczenia dziewczyna daje porywający występ. Wydaje się, że Tomas został wyeliminowany. Jednym z finalistów jest Federico, ale kto będzie drugim: Ludmiła czy Violetta? Jacinto podejrzewa, że German nie jest przekonany do ślubu z Jade i przekonuje ją, by przyśpieszyła termin ceremonii. Kontaktuje się też z japońskim partnerem biznesowym Germana i przekonuje go, aby zdeponował pieniądze w innym banku. Cała kwota znika…

Odc. 68:Violetta zostaje drugą finalistką i świętuje tę okazję z Federico. Violetta chce w finale zaśpiewać piosenkę Francesci. Ludmiła nieustannie próbuje skłócić Violettę i Leona. Luca ogłasza, że w finale głosować będzie tylko publiczność, co wywołuje wściekłość Gregorio. Oświadcza Federico, że nie może zwyciężyć, ponieważ nie studiuje w trybie dziennym. Do kłótni dołącza się Pablo, ale Gregorio każe mu się nie wtrącać, ponieważ przestał być dyrektorem studia. Matias orientuje się, że Jacinto ukradł pieniądze Germana. Violetta dowiaduje się o tym i przeprowadza rozmowę z Jade. Sprawy pomiędzy Germanem a Angie jeszcze bardziej się komplikują, kiedy ona całuje go by zapobiec odkryciu sekretu Violetty.12 komentarzy:

 1. Uuuu, szykują się kłopoty...

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzałam to samo streszczenie na 2 innych blogach .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo każdy bierze z tej samej stronki, pisałam już o tym.

   Usuń
 3. O matko! A mina Ramallo na koncu 66 bezcenna :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Nom i dobrze ze cami obleje ją wodą :)

   Usuń
 5. co będzie z angie i germanem w 2 sezonie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ciasteczkowy potwór12 sierpnia 2013 18:16

   Nie jestem pewna, ale chyba wezmą ślub.

   Pozdro- potwór

   Usuń
 6. hej!
  Chce ktoś ze mną prowadzic tego bloga; http://vvioletta1233.blogspot.com/

  Wszyscy chętni niech pisza na adres patrycja5005233@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. A kiedy bedzie opis odcinka 69 i 70 ?

  OdpowiedzUsuń
 8. A kiedy wstawisz opisy 69 i 70 ;D? A i jeszcze jedno pytanie... Czy jak dojdziemy do 80 odcinka, czyli zakończymy sezon 1, to znowu będą powtarzać odcinki :)?
  Dzięki za odpowiedź z góry.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nie musze wiedzieć o tym bo na interniecie sa juz odc. od 70 i wiem ze Fede wygra i dlatego wyjedzie a pocalunek z zaskoczenia naprawde.

  OdpowiedzUsuń