Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

06.08.2013

Streszczenie odc. 61-65 + filmik

Odc. 61:
Violetta zaczyna żałować udziału w konkursie talentów, ponieważ oznacza to częste występy przed kamerami. Podczas obiadu z ojcem zbiera się, by wyjawić mu prawdę, lecz przeszkadzają w tym obce dziewczyny, które oznajmiają, że poznają ją z telewizji. Violetta oświadcza, że została z kimś pomylona. Oznacza to dalsze kłamstwa, co wzmaga jej smutek. Matias grozi, że wyda Jade i Jacinto w ręce policji. Mariotti chce uzyskać o uczestnikach konkursu informacje osobiste dla spotęgowania zainteresowania widzów, ale Antonio się na to nie godzi. Tomas postanawia dowiedzieć się, kto spośród nich jest szpiegiem. Ludmila przyznaje się przed Tomasem do podarcia formularza Violetty. Zdenerwowana Violetta rzuca się Tomasowi na szyje, co zostaje sfilmowane przez Mariottiego


Odc.62:
.Mariotti montuje materiał pokazujący Tomasa i Violettę w taki sposób, że wygląda, jakby chcieli nawiązać romans za plecami Leona. Pokazuje go Leonowi, który zrywa z Violettą nie słuchając jej wyjaśnień. Mariotti dzięki zabiegom montażowym tworzy filmy pokazujące rzekomo Leona obrażającego nowych studentów, Francescę podlizującą się jury i Maxiego komentującego jej zachowanie w niewybredny sposób. Antonio martwi się niesnaskami, które filmy te wywołują pomiędzy studentami i przerywa show. Violetta czyta pamiętnik Marii, z którego dowiaduje się, że jej matka miała siostrę imieniem Angeles. Angie wyjawia Pablo swoją obawę, że Violetta odkryje ich pokrewieństwo, po czym zdaje sobie sprawę, że ta rozmowa została sfilmowana. Matias widząc szczęście Jade postanawia nie denuncjować jej policji. Jacinto dowiaduje się, że German odnosi duże sukcesy w świecie biznesu i buduje intrygę, by go oszukać.
   Odc.63:Angie nosi się z zamiarem wyjawienia swojej tożsamości Violetcie, kiedy Beto i Pablo wykradają film demaskujący jej sekret. German, dowiedziawszy się od matki Federica, że występuje on w programie telewizyjnym, próbuje znaleźć show w Internecie, ale Ramallo przerywa połączenie w ostatniej chwili. Po przesłuchaniu Violetta zajmuje pierwsze miejsce, ale uczestników czeka jeszcze głosowanie publiczności. Ludmila zła, że zajmuje dopiero drugie miejsce próbuje sabotować występ Violetty przy pomocy zmanipulowanego filmu. Federico zakochuje się w Violetcie. Matias próbuje powstrzymać Jacinto przed kradzieżą należącej do Germana walizki zawierającej 5 milionów dolarów.
Odc.64:Violetta odrzuca zaloty Federica, ale dziękuje mu za wsparcie. Chce go przytulić, ale boi się, że zostanie to sfilmowane. Z powodu filmu zamieszczonego w Internecie przez Ludmilę Violetta nie otrzymuje żadnych głosów. Cami i Samuca zaczynają się ze sobą spotykać. Violetta zostaje wybuczana podczas występu w programie z powodu zmanipulowanego filmu. Studenci mobilizują się by pomóc koleżance, a Leon domaga się od Ludmily wydania niezmontowanego filmu. Dziewczyna zaprzecza, że takowy posiada, ale w upuszczonym przez nią telefonie Tomas odnajduje cały materiał. Następuje ogłoszenie finalistów: Ludmila, Tomas, Federico i Leon! Gregorio naciska na Samucę i Mariottiego, by wyeliminowali Federico z programu. Czy zdrajca zostanie ujawniony? Angie rzuca Germana bez podania powodu. Uknute przez Jacinto plany kradzieży pieniędzy Germana zostają pokrzyżowane przez Jade.


Odc.65:Sztuczki Ludmily mające pozbawić Violettę zwycięstwa spotykają się z powszechną dezaprobatą. Studenci odwracają się od niej i umieszczają w sieci pełny film, aby pokazać telewidzom prawdę. Publiczność na forach internetowych domaga się przywrócenia Violetty do konkursu, niektórzy jej zwolennicy pojawiają się pod jej domem. Jednak Federico przekonuje ich, że dom należy do niego i zebrani rozchodzą się, zanim German orientuje się w sytuacji. Cami gniewa się na Samucę za szpiegowanie, ale on tłumaczy, że został zmuszony przez Gregoria. Ludmila nie ustaje w obwinianiu Violetty za swoje problemy i poprzysięga zemstę. Jade zgadza się nie informować policji o zdemaskowanym planie kradzieży, ale później podsłuchuje rozmowę, w której Jacinto omawia ze swoim kompanem kontynuację niecnych zamiarów.

A oto filmik od jednej z naszych czytelniczek (Dominiki, której serdecznie dziękuję):

16 komentarzy:

 1. Ja dałam wam na asku:) - Dominka :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Angie rzuca Germana?? Oj, będzie się działo...

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba Angie rzuca Pabla :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kto to ten Samuco?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Broduey :) uwielbiam Bromile

   Usuń
 5. O co chodzi z tym "Angie rzuca Germana"?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zauważyłam ze to co ty tutaj napisałaś czyłam już na jakimś innym blogu . Więc widzę że u ciebie kopiowanie wchodzi w gre ._.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, wzięłam to z jednej strony, mogę ci podać nawet adres: http://violetta.novela.pl/

   Usuń
 7. Bardzo fajny filmik uśmiałam się ,że chej

  OdpowiedzUsuń
 8. Czadowy filmik! Bardzo się uśmiałam. Najśmieszniejsza była tam chyba Olga-Natalia wielka fanka Violetty

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajny filmik bardzo mi się podoba jeszcze raz

  OdpowiedzUsuń
 10. Filmik jest nieźle pokręcony ;P Czaaad!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najśmieszniejszy German ;P

   Usuń
 11. Hej proszę żebyście nagrali 3 i 4 sezon Violi Bardzo proszę ....♥Ja i moje koleżanki pokochałyśmy ją tak jak cały świat

  OdpowiedzUsuń
 12. http://violettaadventures.blogspot.com/ - moje własne opowiadanie ;p

  OdpowiedzUsuń