Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

02.09.2013

Tłumaczenie na zamówienie 3

Dzisiejsza dawka to dwa szczególne dla każdego fana Leonetty momenty z odcinka 48 drugiego sezonu.
Violetta pisząc mianowicie, że bez Leóna nie może być szczęśliwa. Natomiast León widzi swoją byłą dziewczynę tam, gdzie jej nie ma, i po tak długim czasie wciąż nie jest w stanie wyrzucić jej ze swoich myśli.

Zdaję sobie sprawę, że każdy z Was czeka na swój filmik (KTÓRE SKŁADAMY TU W KOMENTARZACH, NIGDZIE INDZIEJ) ale na wszystko przyjdzie pora :) póki co, postaram się wybierać te z ostatniego tygodnia, a także momenty, które wyjaśniają najwięcej, np ten o rozmowie Diego i Ludmiły przedstawia praktycznie cały spisek szyty na Violettę. Zanim skończy się drugi sezon, upłynie ledwie jego pierwsza partia w Polsce. Będzie kiedy nadrabiać. No i chcemy też tam umieszczać wywiady i rzeczy powiązane.
Chwilowo obecna będę jedynie ja, Klaudia będzie dysponowana dopiero za jakiś czas, ani ona ani ja nie mamy na to w tej chwili wpływu. Jutro zaczynam drugą liceum i mogę mieć przewał zajęć, ale postaram się wszystko ogarniać. Dzisiaj już raczej nie wstawię następnego - jutro dwugodzinny sprawdzian z Makbeta. Jeśli owszem, zedytuję post.

~Milens

PRZYPOMINAMY O DZISIEJSZYM TWITCAMIE Z SAMUELEM I XABIANIM :)14 komentarzy:

 1. szkoda że tak mało :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 3. Bardzo dziękuje Ci, że jednak chciałaś nam poświęcić twój czas by przetłumaczyć nam krótkie filmiki. Oczywiście nie naciskając czekam na więcej !
  Nikaś ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie to słodkie, i prawdziwe! Moje serce bije na dźwięk jednego imienia.
  Leon <3
  Przeslodki

  OdpowiedzUsuń
 5. ,,Ale moje serce bije w rytm tylko jednego imienia.
  León.''
  Matko *-*
  Kocham, kocham, kocham!
  Przesłodkie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Milens jesteś genialna. ;) Tak jak i wasz blog :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda że dodajecie prawie wciąż Leonette... Może warto tak czasem dać Dilette? Caxi? Marcesce? Germangie? Gesmeralde? Fede?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dodałam już dielette i fedemile po jednym, na caxi nie było chyba zamówień, jesli było to przeoczyłam, wszelkie marcesci dodaje magdajulka a bez sensu robić coś po dwa razy :) angie pitoli tak szybko i z akcentem że każde jej słowo mozna interpretować na 15 sposobów a gesmeraldy chyba jeszcze nie było aż tak emocjonującego filmiku, no i na leonette największe ciśnienie, próśb najwięcej, ja jestem tylko ręką wykonawczą na wasze uprzejme prośby XD

   Usuń
 8. A możesz 1 odcinek 2 sezonu na przykład po jednej czwartej????

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiecie przypadkiem dlaczego Naty i Maxi ( Naxi ) w drugim sezonie nie będą parą ? Bardzo mnie to interesuje to przecież to taka urocza para.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie

   tu Natalia

   Usuń
 10. Leonatta vorever super

  OdpowiedzUsuń
 11. Leonatta vorever super

  OdpowiedzUsuń