Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

11.09.2013

Violetta2: odcinki 56 i 57

Przepraszam was bardzo za opóźnienia. Wiem, że możecie być źli, ale naprawdę nie wiem w co ręce włożyć. Postaram się dodawać wszystko na czas.

A teraz zapraszam do oglądania :)


10 komentarzy:

 1. Jak zawsze świetne. Lubiłam Diego... do dzisiaj. Jak on mógł wrobić Leona w zepsucie gitary?! I Viola mu ( Leośkowi) nie uwierzyła co za. I ta dziewczyna co powiedziała do Marco kochanie to kto? Była dziewczyna, która nie może się pogodzić z rozstaniem? A może jakaś psychofanka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że nie musisz tego wstawiać, bo wiadomo, że masz dużo roboty, a poza tym podałyście stronę, gdzie jest online i można oglądać i do tego na YT też są te odcinki :)
  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiemy o tym ,ale wiesz niektórym mało, ze trzeba wrzucać to wszystko od A do Z tłumaczyć, dlatego wrzucamy.

   Usuń
  2. Rozumiem, fajnie, że chcecie wszystkim dogodzić :)
   Cieszę się, że dajecie z siebie wszystko, żebyśmy byli zadowoleni.
   Pozdrawiam ♥

   Usuń
 3. odcinek 57 18:18 co Angie mowi do Jeremiasa/Germana ?? Bo ta jego mina jest no... dziwna XD> Plis odpowiedzcie :DDD>...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak Viola mogła tak potraktować Leona?! Nie cierpię Diego, nigdy go nie lubiłam i już nie polubię... Co za wredny typ!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama nie wierzę, że to mówię, ale jaka ta Violetta jest GŁUPIA. Uwierzyła chłopakowi, który od początku knuł, żeby rozdzielić ją z Leónem, a potem nagle niby "stał się wspaniały"!!! A nie uwierzyła Leonowi, który był przy niej ciągle, przytulał, pocieszał. Problem Violetty leży w tym, że ona NIE MOŻE PRZYJĄĆ DO ŚWIADOMOŚCI to, że Diego jest wstrętnym manipulantem, bo boi się tych wszystkich "a nie mówiłem/am?!"

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama nie wierzę, że to mówię, ale jaka ta Violetta jest GŁUPIA. Uwierzyła chłopakowi, który od początku knuł, żeby rozdzielić ją z Leónem, a potem nagle niby "stał się wspaniały"!!! A nie uwierzyła Leonowi, który był przy niej ciągle, przytulał, pocieszał. Problem Violetty leży w tym, że ona NIE MOŻE PRZYJĄĆ DO ŚWIADOMOŚCI to, że Diego jest wstrętnym manipulantem, bo boi się tych wszystkich "a nie mówiłem/am?!"

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja dzisiaj rano 58 oglądałam (nic nie zrozumiałam, dopiero od przyszłego tygodnia mam hiszpański który mamy z panią co umie tylko po hiszpańsku i niemiecku a na polski bd tłumaczyć jakiś lektor...) No ale wiem że Federico bd się dopytywał Vilu czy są jeszcze przyjaciółkami i w ogóle i Viola się skapnie że sie w Ludmi zakochał ;D No i taka łachowa scenka, wg jednego bloga Fede wyznaje tam miłość Ludmi xd no a potem na czworaka wchodzi Beto z miotłą i jakąś fioletową książką i coś śpiewa ;D No i dzisiaj o 23 (w naszym czasie) bd 59 odcinek. (obejrzę go jutro rano jak bd w necie xd) W którym coś Ludmi powie Leonowi i Fede coś usłyszy i bd zły na nią ;cc

  OdpowiedzUsuń