Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

15.12.2013

Aktorzy o znaczeniu bezpieczeństwa w Internecie

Aktorzy o znaczeniu bezpieczeństwa w Internecie


Z góry przepraszam, że ten post jest tak bardzo bardzo późno, ale kompletnie nie miałam czasu i tak jakoś w natłoku pracy i innych aktualnych rzeczy o serialu  zapomniałam o nim. Jeszcze raz przepraszam!
Chciałam również podziękować jednej z czytelniczek naszego bloga za zrobienie dla nas tłumaczenia tego filmiku. Jak wcześniej pisałam nie miałam czasu. Podziękowania dla Klaudiaa.
Ale do rzeczy.
W celu kształcenia rodzin o znaczeniu bezpieczeństwa w Internecie i edukowania dzieci w zakresie właściwego korzystania z nowych technologiiDisney i Protégeles podpisali umowę o współpracy. Nie przegapcie pierwszego filmu m.in. z gwiazdami Violetty.

Oto filmik: (tłumaczenie znajduje się pod spodem)Przeglądamy, gramy online, chatujemy, możliwości zabawy są nieograniczone. Musisz użyć to tylko w odpowiedniej formie. Przeglądaj ponownie, wejdź na pokład, możesz ujawniać gdzie nas poznałeś? W internecie? Też nie. Przeglądaj bezpiecznie. Kiedy publikujemy zdjęcie, tracimy nad tym kontrole (czyli że wrzucamy ich więcej i coraz więcej). Miejmy ostrożność z tym co publikujemy. Daj klik bezpieczeństwu i przede wszystkim pamiętaj, wszystko co widzisz w internecie i wydaje się dziwne lub niepokojące, opowiedz o tym dorosłemu, osobie którą darzysz zaufaniem. Przeglądaj bezpiecznie!


Co sądzicie o takiej akcji? Zgadzacie się z aktorami? A wy jak korzystanie z portali społecznościowych i ogólnie z internetu? Staracie się panować nad tym wszystkim, czy nie zwracacie na to uwagi? Zwróćcie również uwagę jak Wasi znajomy zachowują się w Internecie i ostrzeżcie ich!
10 komentarzy:

 1. Lodo ma najwięcej wyświetleń ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba wrzucone zdjęcia :] i w ogóle aktywności :)

   Usuń
  2. Aha, bo reproducciones znaczy odtworzenia :)

   Usuń
 2. to bedzie też w polsce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może. DC dobiera sobie takie rzeczy dosyć swobodnie

   Usuń
 3. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://playerhd.pl/wdoi/2797/Violetta3_ZWIASTUN

  OdpowiedzUsuń