Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

20.12.2013

Lucia Gil spotyka się z 30 fanami w Zamorze

Lucia Gil spotyka się z 30 fanami w Zamorze


Tłumaczenie wykonała Tinistas dla bloga ViolettaPolska. Kopiowanie surowo zabronione!


Artystka nie dawno wydała swój pierwszy singiel. Trzeciego stycznia organizuje spotkanie w pawilonie "Angel Nieto", na którym będzie podpisywała płyty. Piosenkarka spotyka się z trzydziestoma fanami, którzy będą mogli nabyć "złoty bilet" (inaczej wejściówkę), które pozwalają na spotkanie się z gwiazdą, zdobycie specjalnej koszulki i spotkanie z artystka, która właśnie wydała swój krążek. 
Robię to dla fanów, którzy chcieliby się ze mną osobiście spotkać po koncercie. Cieszę się, że znów będę mogła śpiewać w Zamorze.
 Celem tego koncertu jest zbiórka pieniędzy dla ludzi poszkodowanych po wielkim, tajfunie na Filipinach. Młoda Lucia Gil podczas koncertu będzie śpiewała piosenki ze swojej nowej płyty " Más allá del país de las princesas". Ten koncert nie ma nic wspólnego z tym sprzed dwóch lat na festiwalu w San Pedro. Tym razem piosenkarka będzie śpiewała na żywo przy współpracy z "The Postal Service".
Ten koncert jest zupełnie inny niż w San Marina, bo tym razem będę śpiewała własne piosenki". To nowy repertuar wystawiony w ciągu ostatnich dwóch lat. wykażę się więcej na scenie, przygotowałam też trochę niespodzianek. Wykonam też utwory na instrumentach.
Radny Młodzieży i Kultury, Victor Lopez de la Parte, jest zadowolony, że artystka chce wystąpić w czasie świąt Bożego Narodzenia, a sekretarz "Fundacji Caja Runal", Feliciano Ferrero podkreślił, że
To będzie przyjemność wspierać z taką mocą, ponieważ poczatku Zamory nie były najlepsze, a teraz możemy osiągnąć sukces całym świecie.
 Bilety na koncert Lucii w Angiel Nieto, który odbędzie się 3 stycznia są już dostępne w sprzedaży.  Więcej informacji [w tym poście]


6 komentarzy:

 1. Pierwsza!!!! Uwielbiam Lene <33333333333

  OdpowiedzUsuń
 2. Druga!!!Lucia jest naprawde super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Lucia to porządna nastolatka :)
  Młoda - chce pomagać i dawać innym prezent :)
  Mam nadzieję, że jej kariera będzie długa i owocna c;

  OdpowiedzUsuń
 4. Lucia ma super pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niedawno dowiedziałam się że Lucia Gil jest polką!!!!!!!!!! To był szok!!!!!!

  OdpowiedzUsuń