Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

31.01.2014

Clara Alonso i Valeria Baroni w FansWorlTV

Wczoraj o godzinie 19 czasu argentyńskiego, czyli naszej dwudziestej trzeciej Clara Alonso [Angie] wraz z Valerią Baroni [Larą] wzięła udział w programie FansWorldTV: En Vivo, była to rozmowa z dziewczynami emitowana na żywo, gdzie pytania zadawali fani na twitterze, a niektóre mogły zostać wybrane, aby odpowiedziały. Niestety na razie nie ma wszystkiego, są tylko dodane filmiki na ich kanale na yt [klik], jednak z tych możemy dowiedzieć się co ciekawszych rzeczy. Na twitterze także wspominają o czymś, czego niestety filmiki na razie nie obejmują (niżej napisane), jednak możemy poczekać aż pojawi się całkowity filmik w sieci, by być pewni...


Zapowiedź:Reklamują się takimi słowami jak "Habla con tus idolas por skype en FansWorldTV en vivo" [Tłum. Rozmawiaj ze swoimi idolkami przez skype na FansWorldTV na żywo], mówiąc, że można zobaczyć ich online i pisząc kiedy wystąpią twoi idole, tu "Czwartek o godzinie 19".

Wszystko zaczyna się jednak od wejścia. Mężczyzna zapowiada utalentowaną dziewczynę, która tańczy, śpiewa i ma w sobie wielką słodycz, łamiąca Violettę, stwierdza on, że jest to Clara Alonso, na co druga kobieta zaprzecza mówiąc, że to Valeria Baroni (tak w ogóle strasznie mnie śmieszy to Baleria Baroni, sama nie wiem czemu). Zamiast się kłócić postanawiają je zaprezentować i zachęcają do przyjścia okrzykiem "Vale, Clari!" i biciem braw.
Na początek dziewczyny witają się krótkim przytuleniem. Pozwolę sobie zauważyć, że lekko śmiesznie Vale wygląda przy tak wysokiej Claricie, jednak słyszałam od koleżanki, że chłopaki lubią niskie dziewczyny, więc nie musi się martwić, bo do tego według mnie urodą przewyższa Clari (proszę, bez kłótni). xd Na nagraniu możemy zobaczyć nową fryzurę Valerii, którą zrobiła sobie dopiero niedawno, czyli prostą grzywkę, pierwsze zdjęcie z nią ukazało się 15 stycznia.
Ale powracając do programu - prowadzący zapraszają dziewczyny, by usiadły. Clari siada na żółtym, a Valeria - białym, dziewczyny biorą się za swoje telefony, by wejść na wszystkie sieci społecznościowe facebooki, twittery itp, a filmik się kończy.

"Clara Alonso i Valeria Baroni w naszym living":Następnym filmikiem, który został wrzucony do sieci z tego wydarzenia jest jak dziewczyny dają nam wskazówki, jak być dziewczyną Disney.
Mówią o tym, że nie można robić niektórych rzeczy, wrzucać takich rzeczy jakie się chce do sieci, nie można napisać wszystkiego, ani nie można wrzucić każdego zdjęcia. Mężczyzna pyta się, czy można mieć chłopaka, a Clara odpowiada, że nie wie, tamten śmieje się, że nie można mieć chłopaka, a Clara poprawia go, że mieć czasu dla chłopaka, wszyscy śmieją się, że wtedy istnieje tylko praca. Clara zaczyna być już poważna i mówi, że zaczynają wymagać braku tatuażów, chłopaków (widać uśmiech Valerii, która przenosi swój wzrok na Clari), a także "no tapas" - trudno mi znaleźć do tego czegoś sensownego, więc możemy powiedzieć, że przykryć.

Filmik:Następny film, znaleziony na ich kanale jest to "Clari i Vale opowiadają o najlepszy prezencie jaki dostały od fanów". Kobieta pyta spokojnie o to, co jest tematem tego filmiku, na początku jest cisza, wskazują nam na wyświetlacz, gdzie widać tweety fanów.
Pierwsza do odpowiedzi można powiedzieć, że się rwie Vale. Mówi, że dla niej najlepsze było, gdy w Meksyku widziała olbrzymią kartkę, tam wielka jej twarz, pomyślała wtedy "wow, ktoś musiał się napracować", to była wielka flaga z jej twarzą, boska, więc wysyła olbrzymiego całusa dla Rosi (imię). Później jest pytanie od kiedy się znają, na co Clari odpowiada, że sześć-siedem. xd

Filmik:Ostatni filmik, jaki możemy znaleźć w internecie dotyczący tego wydarzenia to jak Clara i Vale śpiewają "Ser mejor". Według mnie wyszło im świetnie, jednak w pewnym momencie, gdy chyba miała śpiewać Valeria Clarita też śpiewała, przestała, zaczęły się śmiać, a potem gdy Clari zaczęła śpiewać tą swoją część zostało im to przerwane. Prowadzący biją im brawa i mówią, że są boskie, pytają ich się, czy dużo śpiewają. Valeria odpowiada, że ona uczy się śpiewania i dodaje, że Clara chyba też, na co wymieniona odpowiada, że tak, później zaczynają prowadzić rozmowę, w której w większości odpowiada Vale, jednak podczas jednej z odpowiedzi filmik został przerwany.

Tu możesz zobaczyć jak śpiewają:Według mnie jest to bardzo ciekawe i mam nadzieję, że cały filmik także pojawi się w internecie. Podobnież na tym właśnie "en vivo" Clara powiedziała, że Angie będzie w 3 sezonie Violetty, jednak nie ma tego w internecie, więc uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy!

Diego Dominguez na swoim twitterze wysłał wiadomość:
Spodobałoby mi się zobaczyć, co mówi Clari o tak wielu pytaniach, czy jesteśmy razem, czy nie? Jajajajaj aja

Fani potem spamowali, by Clari zobaczyła ostatni tweet Diego...Co sądzicie o tym? Podoba wam się to, o czym mówiły? Chcielibyście zobaczyć całe? Co myślicie o ich głosach i wspólnym wykonaniu Ser mejor?


13 komentarzy:

 1. podoba mi się

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny post :D mam nadzieję, że to jednak prawda i Clari zagra Angie w Violetta3

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. i mowila cos clari o swojej postaci w 3 sezonie?

   ~J

   Usuń
  2. Byłam trochę nieprzytomna, bo to było już trochę po północy (myślałam tylko o tym, czy wstanę do szkoły..). W każdym razie jeżeli dobrze pamiętam ani konkretnego pytania, ani konkretnej wypowiedzi samej w sobie na temat Angie nie było. Natomiast Clara nie powiedziała też, że Angie miałoby nie być. Swoją drogą cały czas mówili o obu dziewczynach jako że grają w Violetce, jako że SĄ Angie i Larą, nie brali tego jako przeszłość. Natomiast nie padło ani jednoznaczne potwierdzenie, ani zaprzeczenie - podobnie w sprawie Dielari. Ogólnie nic konkretnego.

   Usuń
  3. Swoją drogą nie mam pojęcia kto Clarze robił ten makijaż.

   Usuń
 4. To nie jest "jajaja ja" tylko śmiech ; hahahah xd

  OdpowiedzUsuń
 5. dajcie tłumaczenie

  OdpowiedzUsuń
 6. http://vivo.fansworld.tv/?ID_Media=12018984&seepastvivo=true Tu macie link do całej rozmowy z Clari i Valerią :) Proszę i nie ma za co :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny program. Według mnie Clara, jak zawsze, lepiej wypadła. "Baleria" jest bardziej dziewczęca niż kobieca, Cla odwrotnie. Ładnie razem śpiewają. [Znowu twierdzę, że Clari lepiej, ale nie będę więcej na ten temat gadac.] Moim zdaniem Clari ślicznie wygląda. Kolczyk-liśc obecny XD. Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń