Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

01.01.2014

Dziewczyny gotują!


Informacja ta z pewnością ucieszy wiele Lugilators! 30 grudnia 2013r.  Lucia Gil wspierała młodych kucharzy w półfinale hiszpańskiej wersji programu MasterChef. W naszym państwie tenże program również jest emitowany, na kanale TVN. Prowadzącymi są Magdalena Gessler, Michel Moran i Anna Staramch,  natomiast w hiszpańskiej edycji Jordi Cruz, Samantha Vallejo - Najera i Pepe Rodriguez Rey


Wejście Lucii było dość efektowne. Dziewczyna schowała się w jednym z "Master Box". Trzech chłopaków musiało włożyć tam rękę, aby wyjąć z niego tajny składnik. Na Po Esthera, Johna Averiguasena i Anę Lune w środku już czekała Lucia. Doznali szoku! Ana na początku myślała, że to był królik, ale gdy zorientowała się jaka jest rzeczywistość oniemiała z wrażenia! Lucia przez cały program wspierała młodych zawodników.Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazkaZa gotowanie również zabrała się Martina Stoessel! Pamiętacie pewnie o "Gotowaniu z Violettą"? Jeśli nie to wytłumaczę wszystko jeszcze raz. 

in-cucina-con-violetta-img

Program ten miał być przeprowadzony we Włoszech, od grudnia na Disney Channel przy współpracy z Dijpiu TV,  jednak nie doszedł do skutku. 

1000499_491982340883332_107739044_n

W każdym odcinku po kolei miała pokazywać jak przygotować szybkie dania z mięsa i makaronów, jak również szybkie przystawki i słodycze do zjedzenia z przyjaciółmi. Program miała prowadzić razem z przyjaciółką z plany Violetty - Lodovicą Comello, której włoski jest ojczystym językiem. Planowały zachęcić młodszych kucharzy do przegotowywania prostych, kolorowych potraw, a jednocześnie ukazać im jaka to świetna zabawa! "Gotuj z Violettą" początek kręcenia zaplanowany był na listopad.  Jednakże ich plany zostały pokrzyżowane, ponieważ akurat w tym czasie dziewczyny razem z resztą ekipy rozpoczęły światowe Tourne "En Vivo". Pomysł był tajemnicą przez długi okres czasu, ale nie wypuszczano go na światło dzienne, żeby nie sprawić przykrości fanom młodej gwiazdy. 


Co myślicie o wizycie Lucii w MasterChef? A jakie macie zdanie na temat "Gotowania z Violettą"? Chcielibyście, żeby ten program doszedł do skutku i był emitowany również u nas? 

15 komentarzy:

 1. fajne :) a wiadomo cos o tym konkursie co oglosila lodovica? (ten co trzeba zaspiewac jakas piosenke z universo ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, czy w Polsce też by go emitowali. Byłoby super :)
  Ps/ kiedy wyniki konkursu na płytę " Hoy samos mas " ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej mam pytanie... Niedawno wyszła płyta kolekcjonerska a w niej jest konkurs. Czy wiesz do kiedy trzeba wysłać to na email?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy poleci w TV 26 odcinek ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 13 stycznia o 16:00 na Disney Channel

   Usuń
  2. Dziękuję ;-)

   Usuń
 5. Jak dla mnie to "Gotowanie z Violettą" byłoby bez sensu. ._.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam takie małe pytanko dlaczego napisałaś "Trzech chłopaków" przecież była tam też dziewczyna ??? :DDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pokazali tego w tym fragmencie filmiku, ale każdy po kolei wkładał tam swoją łapkę, dopiero Ane nagrali.

   Usuń
 7. Ale...nie ważne LOL

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja bym chciała "Gotowanie z Violettą" :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiecie kiedy powraca Violetta, bo zatrzymało się na 25 odcinku wszystkie już puszczono to kiedy nowa Violetta

  OdpowiedzUsuń
 10. Votaidolos znów jest ale od nowa. Na pierwszym miejscu jest Selena Gomez z 7732 głosami ( dla niektórych to dobrze zależy od gustu gwiazdorskiego ) . Na drugim Jorge Blanco 7435 gł.( dla nas fanek Violetty to dobrze). Na trzecim miejscu Martina Stoessel z gł.4625( to dobrze znów dla nas). Na szóstym miejscu Diego Dominguez z gł.1811( daleko spadł ;( ). Na najdalsze miejsce spadła ostatnia osoba w votaidolos, która powiązana jest choć trochę z Violettą to Peter Lanzani z gł. 288(mało trochę jak na niego)


  TO BYŁO NIE NA TEMAT ALE JUŻ TAKA JESTEM.


  SANDHI

  OdpowiedzUsuń