Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

24.01.2014

Opis odcinków: 31-35


Odcinek 31 - 20 stycznia
Jade i Matías szukają tabletu Esmeraldy. León nie chce przyznać, że zależy mu na Violetcie. Diego chce, żeby Ludmila pomogła mu zdobyć Violettę. Uczniowie Studio mają wziąć udział w występie przed dużą publicznością. Violetta jest rozczarowana zachowaniem Leona. Esmeralda próbuje zyskać poparcie Ramallo. Diego śpiewa Violetcie piosenkę. Angie jest zdziwiona obecnością Ramallo w Studio. Diego wyznaje Violetcie, że przyleciał do Buenos Aires, aby odnaleźć swojego ojca. 

Kolejne opisy w rozwinięciu posta. 


Odcinek 32 - 21 stycznia 
Diego chce wiedzieć, czy ma jakieś szanse u Violetty. Ludmila zawstydza Violettę pytaniami o Diega. Ramallo namawia Germana do opuszczenia Studio. Naty jest zdumiona zachowaniem swojej przyjaciółki i myśli, że uknuła kolejny plan przeciwko Violetcie. Violetta rozmawia z ojcem o swoich uczuciach do Leona. Esmeralda wmawia Jade i Matíasowi, że Germán pracuje w restauracji. Germán, w przebraniu pianisty, daje ostrzeżenie Leonowi. León przychodzi na skargę do Violetty, że rozpowiada o nim nauczycielom. Francesca chce wiedzieć, czy Violetta spotyka się z Diegiem. Violetta znajduje w Studio telefon swojego ojca.Odcinek 33 - 22 stycznia 
Violetta ma pretensje do ojca, że kontaktuje się z nauczycielami ze Studio za jej plecami. Esmeralda wyznaje Germanowi, że potrzebuje stabilizacji i prosi, żeby powiedział, kim jest w jego życiu. Francesca urządza przyjęcie z okazji urodzin. Violetta nie może w nim uczestniczyć z powodu obowiązków wobec U-mix. León i Violetta nie potrafią się porozumieć. Francesca jest zła na Leona, że przyprowadził Larę na jej przyjęcie. Lara szybko domyśla się, że León zaprosił ją, aby zrobić na złość Violetcie. Jade zamierza pracować w restauracji z Germanem. Lara i León całują się.


Odcinki 34 - 23 stycznia 
Violetta nie zamierza się poddać i chce walczyć o Leona. Esmeralda odkrywa plan Jade i Matíasa. Violetta zwierza się Francesce, że nie potrafi przestać myśleć o Leonie. Aby nie ranić Violetty, koleżanki postanawiają nie mówić jej o Leonie i Larze. Violetta po raz drugi traci głos. Andrés chce zrywać z Emmą, bo czuje się przez nią nierozumiany. Diego wyznaje Violetcie, jak wiele dla niego znaczy. Lara odwiedza Leona w studio. Violetta i Ludmila przyłapują ich na pocałunku.Odcinki 35 - 24 stycznia
Pablo przedstawia uczniom Studio Libi, izraelską gwiazdę YouMix. Andrés jest oczarowany urodą dziewczyny. Francesca czyni wyrzuty Leonowi, że przyprowadził Larę do Studio. Germán nie przyjmuje do wiadomości, że Violetta mogłaby mieć chłopaka. Matías proponuje siostrze, żeby poszukali innego bogacza, którego będzie mogła uwieść. Jade odmawia. Chce zostać przy Germanie, bo jest jedynym mężczyzną, którego kocha. Angie jest świadkiem jak Germán oznajmia córce, że planuje związać się z Esmeraldą. Violetta jest przerażona kolejną utratą głosu. Diego uważa, że Violetta niepotrzebnie cierpi przez kogoś, kto na to nie zasługuje. Angie wyznaje Jeremiaszowi, że jest zakochana. León mówi Violetcie, że jego miłość do niej wygasła.


9 komentarzy:

 1. Pierwsza !
  Jej *.*
  Fajne opisy

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiecie może gdzie można obejrzeć 35 odcinek? :/ Bo na baje jeszcze nie ma :(
  ~Relle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weeb.tv to jest telewizja online. 1 godzinę możesz oglądać ;-) Czyli violette możesz oglądać tam o 16 i 20 .

   Usuń
 3. Dobra, już mam, oczywiście, że dawno jest wstawiony tylko ja jestem ślepa :D
  ~Relle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wątpię xD A post jak zawsze (chyba nie muszę kończyć) ♥

   Usuń
 4. Ja nie oglądałam wczorajszego odcinka, ale właśnie wchodzę na baje.pl obejrzeć

  Zapraszam na mojego bloga o Violetcie i Martinie Stoessel: http://violetta-tinistoesselpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do mnie :3
  http://leonetta-nowahistoria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. szkoda Violetty też chcę leonettę

  OdpowiedzUsuń