Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

28.02.2014

[Sprawa organizacyjna] Rozwiewamy wątpliwości

Ten post nie powinien się tutaj pojawić, ponieważ taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i doskonale zdajecie sobie z tego sprawę, a przynajmniej zdają sobie z tego sprawę osoby, które mają coś, czym poszczycić się może nie każdy posiadacz narządu zwanego mózgiem - rozum. 
Mamy nadzieję, że dość dokładnie przeczytaliście post konkursowy, gdzie wyraźnie było zaznaczone iż nie życzymy sobie pretensji względem sposobu organizowania przez nas konkursów. I tyczy się do zarówno zasad konkursu, jego przebiegu, terminu publikacji wyników jak i sposobu wyłonienia zwycięzcy. Jest to tylko nasza rzecz i nikt nie ma prawa w to ingerować, wyrzucać nam to i rościć sobie jakiekolwiek pretensje. Ponieważ jest to nasz blog, nasze nagrody, nasz świat i nasze kredki

Kłócicie się o aktualizacje, o to, że post nie został wyniesiony do góry w momencie zaktualizowania, o to, że wygrała inna piosenka spoza pierwotnie przewidzianych trzech, co zostało zniesione na waszą prośbę. Uważacie, że konkurs jest ustawiony, rozegrany nie fair, że zniszczyłyśmy Wasze nadzieje na normalne życie itepe, itede. Co jeszcze? Głód w Afryce to też nasza wina? 

Zwyciężczyni wygrała uczciwie. 

I mamy dla Was jedne słowa: niezależnie od tego, czy zaśpiewalibyście Ser mejor, Habla si puedes, En mi mundo, Veo veo czy Wlazł kotek na płotek, jeśli ktoś nie potrafi śpiewać i nie ma prawidłowej wymowy - zawali zawodowo i nie ma innej opcji J.

Czy uważacie, że gdybyście zaśpiewali inną piosenkę, mielibyście większe szanse? 
Skoro Waszym zdaniem Veo Veo nie powinno zostać nawet brane pod uwagę, dlaczego wśród innych wykonań nie było żadnego En mi mundo, Habla Si puedes i Te Creo, które zasługiwałoby na wygraną? 

Więc teraz tutaj należy zadać jedno pytanie: skoro mimo naszych próśb i nalegań nie potrafiliście się zastosować do jednego pobożnego życzenia, mianowicie: nie robić dram, skoro nie potraficie się zachować, z godnością przyjąć porażki, skoro pod każdym konkursem dostajemy szereg pretensji, to czy jest sens je organizować, skoro nie potraficie tego docenić? Czy niniejszym to ma być ostatni konkurs na tym blogu? 

Tym samym definitywnie kończymy wszelką dyskusję na temat wyników konkursu i nie chcemy widzieć tutaj żadnych komentarzy kwestionujących nasze zdanie w tej sprawie. 

Bez poważania,
Redakcja


34 komentarze:

 1. Moim zdaniem zwyciężczyni zasłużyła na wygraną bo ma bardzo ładny głos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja was popieram bo to Wy Wyznaczacie zasady i to wasz blog i ja mam rozum i ja rozumiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ps.Ona ładnie śpiewała i dobrze że ją wybraliście ;)

   Usuń
 3. To wy organizujecie konkursy poświęcacie swój czas podkreślając WOLNY CZAS. I inni mają pretensje? Stajecie na głowie by coś zorganizować. Inni tego nie doceniają.. Swiat postawicie do góry nogami. Pretensje w tym wypadku kierować do STWÓRCY ze nie obdarzył was jak wspomniano w poście ROZUMEM ani talentem do ŚPIEWANIA. W tym wypadku zwycięzyni została słusznie wybrana. Pretensje moga być wtedy gdy odbędzie sie tajne głosowanie czy losowanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie rozumiem takich ludzi, zamiast docenić waszą pracę i poświęcony czas - krytykują ;/ Rozumiem i popieram was :D. Mam nadzieję, że takie sytuacje się nie powtórzą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wy wkładacie w to wysiłek a inni to negują. Tak nie powinno być. Bardzo dobrze że wygrała ta dziewczyna. Znała tekst poprawnie go wymówiła. Ma piękny głos. Czego chcecie więcej bo wydaje mi się że nie pretęsje tutaj powinny się znajdować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może to nie było zbyt profesjonalne zmieniać zasady, ale tak jak powiedziałyście wasz świat, wasze kredki. Poza tym to oni chcieli tych zmian. Szkoda tylko, że był termin krótki, bo byłam na nartach i nie mogłam wziąść udziału :P. Ale nie czepiam się was, że to wasza wina, że zrujnowałyście mi życie, że coś tam, coś tam...
  LUDZIE, I WIECIE CO? Powinniście chociaż teraz godnie się zachować i przeprosić! Tu i teraz w komentarzu pod tym postem. To by naprawdę było niezwykłe... Pokażcie się z lepszej strony! Takie jest moje zdanie na ten temat.
  PS. Świetny był ten konkurs dziewczyny. Liczę, że będzie jeszcze podobny, to może będę miała okazję wziąść udział :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą :-) Też byłam wtedy na nartach :-( Ale wszyscy mi mówią, że mam ładny głos. Mój profil na ising: penelopa001

   Usuń
 8. Niektórzy ludzi są dziwni.Nie umieją docenić czyjejś pracy.Zawsze coś wymyślą aby tylko wygrać.Ja się cieszę że ta o to właśnie osoba wygrała.Ma bardzo czysty głos.Czekam na następny konkurs.W tym nie wzięłam udziału bo całkiem zapomniałam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam jeszcze prośbę wejdziecie w link poniżej i ocenicie moje dzieło :) ?
  http://sknwhvwbehiennkjnewqwe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Och i teraz nagle wszyscy się z wami zgadzają...
  Zwyciężczyni może i wygrała uczciwie, bo trzymać, to trzymała się zasad, ale postąpiłyście nie uczciwie... Nie każdy zobaczył tą aktualizację i... Po prostu zasad po zapisaniu się nie zmienia... I już, a na pewno nie w konkursie w którym brało udział tak wiele osób...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie a np. ktoś wysłał już wcześniej nagranie i potem widział dopiero aktualizację to co wtedy ? wyśle drugi raz ? To na serio nie jest uciwe. Bo np. ja nie brałam udziału w konkursie i osoba która.była z nią w konkurencji mogła wygrać uzciwie.

   Usuń
 11. A ja się akurat z Fiolet Verdas całkowicie zgadzam.
  Powiem tylko,że w mojej wypowiedzi nie ma nawet cienia zazdrości o wygraną,którą był pamiętnik,gdyż w sobotę ku mojemu zdziwieniu - już taki posiadałam.
  Z całego serca gratuluję zwyciężczyni, ma świetny głos i bardzo dobrą wymowę :D
  Jednak do redaktorek mam pewne zastrzeżenia!
  No na litość boską ! Nie można zmieniać zasad w trakcie trwania konkursu ! Tłumaczycie się,że to Wasz konkurs i możecie sobie robić co chcecie, ale, ale! No bez przesady ! Żaden uczciwy człowiek nie zmienia zasad w trakcie JUŻ TRWAJĄCEGO konkursu ! Bo jak byście się nie tłumaczyły - osoby,które wysłały pracę przed zmianą regulaminu czują się ( a nawet powinny czuć się ! ) pokrzywdzone.
  Jak już robicie konkurs, to zróbcie go porządnie.
  I jeszcze to,że ANONIMY ani nikt inny oprócz zalogowanych osób nie może dodać komentarza jest trochę śmieszne.Przestraszyłyście się ich, bo mówią (no nie wszystkie xdd) prawdę !!?!?
  A i bym zapomniała:
  TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli uważasz, że obawiam się anonimów, to jesteś w błędzie, jednak wymagamy kultury a anonimowi komentatorzy jej nie posiadają. Jestem pewna, że połowa tychże anonimów posiada własne konta, tylko to oni boją się wyrazić swojego zdania podpisując się pod nim nickiem.
   Naginamy wszelkie zasady dla Waszych widzimisię i nie czujemy się winne, ani w obowiązku czegokolwiek Wam tłumaczyć. Informujemy tylko, że nie tolerujemy Waszego podejścia.
   Napomknę jeszcze, że bez znaczenia jest to, z jaką piosenką ktoś wystąpił. Nie umiesz wymawiać = nie wygrywasz konkursu, czy to przed zmianą regulaminu, czy po. Amen.


   Wiolczur.

   Usuń
  2. Róbcie sobie co chcecie, ale jak będziecie tak postępować to daleko nie zajdziecie.
   Czytałam wszystkie komentarze pod postem z wynikami i większość anonimów swoją "krytykę" UZASADNIŁA.
   Z tego co zauważyłam na dole strony jest wyraźnie napisane "Piszcie w komentarzach swoje spostrzeżenia,opinie" - to takie opinie dostałyście.
   Teraz już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,ale na przyszłość na LITOŚĆ BOSKĄ ZAPAMIĘTAJCIE: NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE TRWANIA KONKURSU! Nie wiem jakbyście się tłumaczyły i tak osoby biorące udział w tym konkursie zostały pokrzywdzone. WSZYSTKIE.
   Taka prawda. Nie możecie się przyznać do błędu,że jednak AKTUALIZACJA była bardzo słabo widoczna !??! Nie,to nie. Ta Wasza "duma" mnie śmieszy.
   Jeżeli chcecie być "dorosłe" to się tak zachowujcie. Gdy się zawiniło to trzeba przeprosić. Mi osobiście nie chodzi o żadną "dogrywkę". Zwyciężczyni ładnie śpiewa, ma dobrą wymowę - należała jej się ta wygrana.Do niej nic nie mam, natomiast Wy zachowujecie się jak 5-cio latki. Jak chcecie upierać się przy swoim- to się upierajcie i róbcie z siebie pośmiewisko.
   Bez poważania. -Wy nie macie poważania,to ja też do Was nie będę go miała.
   Amen.

   Universo♥

   Usuń
  3. Osobiście uważam, że na przyszłość napiszcie w regulaminie "zastrzegamy sobie prawo do zmiany zasad w trakcie trwanie konkursu". Co prawda inni mogli wysłać wcześniej, ale to ich problem. Przecież przed wysłaniem należy jeszcze raz sprawdzić regulamin i zobaczyć czy nie zaszła zmiana.

   PS Gratuluję zwyciężczyni.

   Usuń
  4. Ale co to za sprawiedliwy konkurs, gdy w trakcie jego trwania zmienia się zasady.
   Już przestańcie podlizywać się redaktorom, bo to jest śmieszne.
   "Co prawda inni mogli wysłać wcześniej, ale to ich problem." - hahahahahah ich problem, że po wysłaniu nagrania zostały zmienione zasady konkursu ?!?! hhahahahahahhahaha jak masz tak bronić "niezwykle sprawiedliwe" redaktorki to skończ, bo dobrych argumentów to Ty nie masz. Ja już zaznaczyłam,że żadnych pretensji do zwyciężczyni nie mam. Po raz enty mówię Wam,że dziewczyna, która to wygrała ma ładny głos i dobrą wymowę. Co ona ma do tego,że redaktorki okazały się nieprofesjonalne i zmieniły zasady. Jedynie dziewczyny tu zawiniły. Tyle razy powtarzały, że nie można zaśpiewać innej piosenki niż te które one wyznaczyły a tu co ? Jednak można zaśpiewać coś innego "Była aktualizacja" - a czy taka jak w każdym innym poście została ona w tytule zawarta ?- NIE. A czy post został przełożony do góry ? - NIE. No to sorry,że większość ludzi jej nie widziała. Jak każde konkursy będą tak wyglądały, to życzę Wam powodzenia.
   Amen.

   Usuń
  5. Właśnie się aferujesz. Mnie samej nie było przy wyborze, jednak uważam, że nikt nie został pokrzywdzony. Nie liczyło się jaką piosenkę zaśpiewasz (z Violetty, oczywiście), tylko czy poprawnie, na pytania o inną piosenkę w komentarzach na blogu widziałam, że Wiola mówiła, że można inną, tamte były podane, ponieważ takie są dostępne na ising. Jeśli prace z tymi wyznaczonymi piosenkami były tak samo traktowane jak inne to nie rozumiem w czym problem - jeśli piosenki "Habla si puedes" nie potrafisz zaśpiewać poprawnie to nagle nie zaśpiewasz lepiej "Cómo quieres".

   Plus nie rozumiem jak możesz używać słowa "amen" tak po prostu na koniec...

   Pozdrawiam. =)

   Usuń
  6. "Amen" jest z ironią dla Wiolczur, która tak napisała ;)
   Mi już nie chodzi o ten konkurs, chociaż trochę był dość zagmatwany, tylko o zmianę zasad w trakcie jego trwania,ponieważ takich rzeczy się nie robi.
   Dziwi mnie też to, że zawsze jeżeli coś się w Waszym poście zmieniło, przy tytule było dopisywane " aktualizacja" a w tym przypadku takowego dopisku nie było.
   Brzydko mówiąc gdy dowiedziałam się, że mama kupiła mi ten pamiętnik miałam już Wasz konkurs w dupie xDDDD
   Tylko mnie dotknęła właśnie ta zmiana regulaminu. To mi się wydaje dość nieprofesjonalne, bo jak ktoś robi jakikolwiek konkurs, to przepraszam bardzo, czy zmienia zasady w trakcie jego trwania ? - No, właśnie.
   - ok, to już bez "Amen" xD
   I już z poważaniem. :D
   PS. jeej wreszcie jakaś z redaktorek mi odpisała. ;P

   Usuń
 12. Ja nie brałam udziału, ale zgadzam się że aktualizacja była widoczna.

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja was kocham (blog), nie brałam udziału, ponieważ mam taki sekretnik.
  Aktualizacja była widoczna, dziewczyna dobrze zaśpiewała, i fajnie że wygrała.
  Ale myślę, że przegrani burzą się o to, że jak ktoś ma niższy głos, z trudem przejdzie im np. Te Creo. Ale ich błąd, bo nie widzieli aktualizacji. Awantura była na nic nie potrzebna. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie brałaś udziału - nie wypowiadaj się i nie wtrącaj, bo jest to zupełnie nie potrzebne...

   Usuń
  2. Zapamiętaj sobie, że nie masz prawa zabrać jej prawa głosu. Nie zabronisz jej wyrażać swej opinii.

   Usuń
  3. Fiolet Verdas, każdy ma prawo do wyrażania opinii, a ty jej takie próbujesz odebrać. :) Mamy wolność słowa, ty możesz twierdzić, co innego, ale nic ci do tego, co ona mówi, w co wierzy etc.

   Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Zgadzam się z tym, że każdy może mówić co chce, ale jakoś Anonimy już nie mogą wyrazić swojej opinii xDD

   Usuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Teraz prawie wszyscy tacy dobrzy...nie zmienia sie zasad w trakcie konkursu! wy macie interes w tych konkursach! wasz blog nabiera blyskawicznie slawy! to nie robcie konkursow i kropka! uzalacie sie nad soba i nie umiecie powiedziec, ze sie pomysliscie....takie nieskazitelne...z anonima nie mozna pisac...hah....boicie sie krytyki...jak tak dalej bedzie to pozdro! co do tlumaczen: nie wierze, ze polowa redaktorek tego bloga zna perfekcyjnie hiszpanski i tlumaczy wywiady i tym podobne...chyba, ze sie myle to sorry...co do nagrania boskie, strasznie mi sie podoba...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie boimy się krytyki. Konstruktywna jest mile widziana. Zaś niekulturalne hejty większość anonimów może sobie wsadzić, ponieważ nawet nie mamy zamiaru brać ich pod uwagę.
   Co do tłumaczeń i hiszpańskiego, to nie wiem skąd sobie wzięłaś tę opinię i nie wiem co ta opinia robi pod postem konkursowym, dlatego nawet się nie odniosę.

   xoxo

   Usuń
 16. No ja sądzę, że to trochę niesprawiedliwe, że zmieniacie zasady podczas trwania konkursu no ale z drugiej strony to masa pracy to wszystko ocenić i wybrać najlepszą. Wina leży też po stronie uczestników mających problemy do Was. Mogli sprawdzać czy nie było aktualizacji postu.
  Zwyciężczyni została wybrana uczciwie. Przecież słychać, że dobrze zna hiszpański lub po prostu dobrze wymawia i ma piękny głos. Gdyby zaśpiewała En mi Mundo na pewno reakcja na jej występ nie byłaby gorsza.
  Innymi słowy: Ja bym wolała aby spór o piosenkę się zakończył, bo zapewne najgorzej teraz się czuje zwyciężczyni oskarżana o nieprzestrzeganie regulaminu.
  Ludzie, bądźmy sprawiedliwi i nauczmy się przegrywać. Nie zachowujmy się jak dzieci bo już raczej nimi nie jesteśmy. I nie zapominajcie po co tu tak właściwie jesteśmy. Dla Violetty. Bo uwielbiamy ją. Nie kłóćmy się, wszystkie przecież nas coś łączy: Jesteśmy V-lovers.
  Pozdrawiam ciepło redakcję bloga i czytelników oraz gratuluję zwyciężczyni konkursu.
  Z poważaniem
  Vielet Pasquarelli-Coleman <3

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak jest wspomniane wyżej. Nawet czy byście zaśpiewali Te Creo a nie umiecie SPIEWAĆ i wymawiać słów i tak nei wygracie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Patrzcie co się będzie działo w sezonie 3 Violetty, sama nie wierzę! ;o
  LINK -> http://video-player.pl/wdoi/Violetta3_Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 19. Dobrze, dobrze pomijając fakt iż zmieniłyście te zasady DOBRZE zmieniłyście chyba dużej różnicy nie ma jaką się piosenke zaśpiewało.
  Ale zauważcie, że nie wszyscy muszą miec dobrą wymowe hiszpańskiego, bo nie uczą się i nie odpisujcie komentarzy typu 'to mogą zacząć się uczyć'. Wspomniałyście w poście że wygrała osoba z głosem i wymową języka hiszpańskiego. BARDZO DUŻO fanek Violetty, Martiny, Lodo czy innych mają mniej niż 12 lat lub już o 1 klasistkacj nie wspomne. Dziewczyny w 1 klasie to u wielu dopiero Angielski wprowadzają to co dopiero hiszpański. NIe każdy tak jak wy musi znać język hiszpański.
  Z poważaniem, bo ja mam kulturę i nie będę pisać 'Bez poważania' tak jak wy, jedna z waszych długich czytelniczek.

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie zbyt kipię o co chodzi ale i tak powinno byc sprawidliwie!

  OdpowiedzUsuń