Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

01.02.2014

Universo ma milion wyświetleń, a Lodo daje wskazówki co do nowego klipu

Universo osiąga milion wyświetleń, a ten post jest tysięcznym opublikowanym na tym blogu! Tyle szczęścia w jednym miejscu!

Wreszcie! Wczorajsze maratony wejść się opłaciły. Wydarzyło się coś, co jest na pewno dumą Lodovici - jej teledysk do piosenki "Universo" osiągnął ponad milion wyświetleń na youtube'ie, co dla początkującego muzyka jest czymś nadzwyczajnym!

Sama Lodovica najprawdopodobniej jeszcze tego nie widziała, ponieważ na jej twitterze nie pojawił się jeszcze żaden post z tym związany, jednak fani już o tym krzyczą całemu twitterowi i internetowi - aktualnie teledysk ma milion tysiąc trzysta trzynaście wyświetleń, 11483 łapek w górę i 825 w dół.
Milion jest - następny na pewno wejdzie co najmniej dwa razy szybciej!


Co możemy wysłać z tego powodu Lodo na jej twitterze [klik]? Na pewno gratulację, które będą wyglądać mniej więcej tak:
Felicitaciones por un millón de visitas de Universo, Lodo! Polonia te ama tanto! - Gratulacje za milion wyświetleń Universo, Lodo! Polska kocha cię tak bardzo!

Universo osiąga milion wyświetleń, a tymczasem Lodovica odkrywa przed nami coraz więcej z pracy nad swoim nowym teledyskiem. Nie znamy nazwy piosenki, ani nawet nie zobaczyliśmy słowa z zarysu teledysku, jednak ona daje nam zagadki, dzięki którym możemy zacząć się domyślać się co to za piosenka.

Podpowiedź, która już się ukazała, czyli numer 1:

Post użytkownika Lodovica Comello.
Podczas nagrywania nowego singla Lodo zrobiła te rysunki. :)
Co widzimy na rysunkach?
Ja w sumie nie dostrzegam nic oprócz serduszek ze skrzydłami, serduszka kojarzą nam się na pewno z miłością, zaś skrzydełka z lataniem. Czyżby mowa o Otro dia mas?
Dodatkowo rysunki... Słowo "dibujos" kojarzy się na pewno trochę z momentem w tekście wyżej wymienionej piosenki: "Dibujada en mi", ale nie tylko. Dlaczego? W piosence "La cosa mas linda" Lodovica śpiewa o rysowaniu, co na pewno skłania do przemyśleń także i nad tą piosenką.
Cóż - nie mam pojęcia, czy będzie to któraś z tych, ale według mnie to, co przedstawia obrazek wyklucza Sólo musica, chyba, że mówimy o miłości do muzyki...

A wy, jak myślicie - do jakiej piosenki powstanie teledysk? I dlaczego właśnie z tą piosenką skojarzyliście podpowiedź? I co myślicie o wspaniałym milionie (lekko późnym) uzyskanym przez Universo?

14 komentarzy:

 1. Lodo zasługuje na taką ilość wyświetleń ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lodo zasługuje na prawie tyle, co ma Lana del Rey. :D:D ale wiadomo - ona jest NA RAZIE dużo mniej sława, znana w mniejszej ilości krajów przez mniejszą publikę

   Usuń
  2. Ojjj... Nie aż tak małą... Większość V-lover ją lubi jak nie kocha. I zgadzam się nasza Lodo zasługuje na tyle wyświetleń jak Lana ;)

   Usuń
  3. Tak, ale wiesz to też jest mniej... I nie wszyscy mają VEVO odblokowane niestety. :/

   Usuń
 2. Wow, jeszcze jak parę godzin temu patrzałam, było 990 700! Ale super! ♥
  I gratuluje 1000 posta!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha!, moje informacje się przydały ;))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sensie co do pierwszej podpowiedzi to ty pisałaś? ;)

   Usuń
  2. oczywiście ;)))) wspominałam, że kocham waszego bloga???????

   Usuń
 4. Hej JULIA napisałam ci na gg cos bardzo ważnego sprawdź.!!

  Pozdrawiam.
  Tyna :**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, już wchodzę. Zapomniałam wejść. :P

   Usuń
 5. http://www.youtube.com/watch?v=tHmJvwOIcZw ♥♥♥ Mam tę moc-Sharon ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się wydaje, że to "Otro dia mas" ;3 Nie wiem czemu, po prostu mam takie przeczucie xD
  Gratuluję tysiąca postów <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi się wydaje że w tym nowym teledysku będzie Pablo Espaniosa (Tomas) bo w którymś poście pisaliście że to będzie coś z tym związanego, a jeżleli się nie mylę on teraz jest właśnie w Włoszech.

  OdpowiedzUsuń