Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

12.04.2014

Juntada Tinista już niedługo!

Juntada Tinista już niedługo!


Jak wiecie, już 2 maja nasza Tinita spotka się z ponad 100 000 Tinistas od godz. 14:30 do 19:00 (u nas 19:30 - 0:30) w Planetarium. Fani będą mogli porozmawiać ze swoją idolką, poprosić ja o autografy, zaspiewać z nia coś... czyli krótko mówiąc: wszystko czego dusza zapragnie! Wszyscy spotkają się na ogromnym placu przy pomniku w Buenos Aires "Libertador y sarmiento".Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Jak widać, plac jest dość spory ;) 

Wstęp jest całkowicie wolny, jednak dla fanów zamieszkujących inne prowincje Ameryki Łacińskiej jedna z Argentyńskich linii lotniczych "Aerolinas Argentinas" postanowiła w pewnym sensie zasponsorować im transport. Dlaczego w pewnym sensie? Otóż bilety trzeba zdobyć poprzez udział w konkursie, a oto co napisali:

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Śledź nowości, aby być na bieżąco w losowaniu par biletów na podróż, by móc wziąć udział w "Juntada Tinista" - "Zjednoczone Tinista" 2 maja pod pomnikiem stołecznego miasta - Buenos Aires.
W loterii 2 nagrody dla każdej z 23 prowincji Argentyny (oprócz stolicy Buenos Aires); składający się z pary biletów w każdej (4 bilety dla prowincji).
Każda odpowiedź jest warta 100 punktów i odpowiadając poprawnie na 2 z 3 pytań (200 punktów), pozwala wziąć udział w losowaniu.
Ważne:
- uczestnicy muszą mieć ukończone 18 i mieszkać w Argentynie
- 2 zwycięzców będzie mogło zabrać osoby towarzyszące (dzieci w rodzicami).

Konkurs został również ogłoszony w magazynie owej firmy:

Bezpośredni odnośnik do obrazka
Martina też nie orzekła wspomnieć o Juntada na swoim kanale na YouTube. Oprócz wyrażenia swojego szczęścia wspomniała też o ciągle trwających nagraniach do 3 sezonu.

t

Teraz mam coś dla fanów, którzy niestety nie będą mogli pojawić się na tym spotkaniu! Specjalnie dla Was i poniekąd w ukryciu przed Martiną jedna z największych stron udostępniający czatowanie z innymi poprzez projektowanie własnego avatara czy pokoju stworzyła mini świat Tinity. Znajdziemy tam jej osobisty pokój, czy też małą przeróbkę tarasu z pokoju głównego. Pojawiły się również cztery stylizacje, które pewnie są Wam bardzo dobrze znane, jednak postanowiłam odświeżyć niektórym pamięć. Jest to mini przedsmak tego co będzie czekało zebranych na JT (czyt. Juntada Tinista).

KLIKNIJ, aby przejść do strony.


Zdjęcie: Las Tinistas del mundo que no puedan estar el 2 de mayo en la Juntada en Buenos Aires podrán estar en la #JuntadaVirtual en Creápolis. Crea tu cuenta en http://creapolis.aula365.com y comienza a jugar. ¡Muy pronto más información!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

 A oto jak prezentują się stylizacje w rzeczywistości: Pierwsza pochodzi z sesji dla CARAS, druga z konferencji prasowej w Barcelonie, trzecia to znowu CARAS i ostatnia oczywiście z kampanii Baby - G.

Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

A oto i pomieszczenia:


A oto reszta fotek z tego wirtualnego świata: 

Zdjęcie: Ya tenemos los resultados del #DesafíoTinista, estuvo muy reñido, todos los grupos se esforzaron muchísimo y nos encantaron sus coreografías, sin embargo dos equipos se destacaron por su originalidad, coreografía, vestuario, coordinación y creaciones.
 
Es por esto que en vez de un ganador hemos decidido que estos dos equipos merecen ser ¡Los ganadores del #DesafíoTinista!
¡Felicitamos a “CoolDance” y a “All you need is love”!  
 
 
Mañana a todos los miembros de los DOS equipos les enviaremos un mail (a la dirección de correo electrónico con la que se registraron en Creápolis), podrán adjuntar su carta en ese mail ¡Esas cartas que recibamos son las que le enviaremos a Tini así que inspírense mucho! 
 
¡Gracias a todos los grupos que participaron!

Zdjęcie: Los Creapolistas estamos trabajando en la sorpresa de Tini, se ha postergado el #DesafioTinista para el 12 de febrero. 

Estaremos dando instrucciones en estos días. ¡Gracias por su comprensión y su apoyo!

-Los constructores de Creápolis

Zdjęcie: Ya están listas las camisetas para el #DesafioTinista! Las puedes encontrar en la habitación de Tini (abre el mapa que tienes a la derecha de la pantalla). Una vez allí haz clic en el escritorio y elige tu camiseta, recuerda que PUEDES ELEGIR LA TUYA UNA SOLA VEZ!!!

Para más info del desafío lee en anteriores posteos de esta misma página!

Zdjęcie: Atención! Estas son las instrucciones para sumarse a un equipo para cuando comience el #DesafíoTinista:

1- En esta pantalla podrás elegir el equipo.
2- Busca la camiseta del equipo al que te quieras sumar.
3- Haz clic en "súmate!" (recuerda que podrás elegir UNA SOLA VEZ tu equipo)
4- Felicidades! ya tienes un equipo para el #DesafioTinista! A ensayar! 

(esta pantalla NO ESTÁ todavía en el juego, es un ejemplo, ya avisaremos cuando esté activado)
 

Książkę również Tinita otrzymała od swoich fanów w prezencie od swoich fanów zaraz po powrocie z Londynu [KLIK], [KLIK].

Zdjęcie: Martinastoessel con la carpeta de todas las Tinistas que enviaron sus cartas del #DesafioTinista!!

¡El esfuerzo valió la pena!

Zdjęcie: ¡Y finalmente llegaron sus cartas del #DesafioTinista!

¡Gracias Alejandro Stoessel!
Bezpośredni odnośnik do obrazkaA oto kilka zdjęć promocyjnych, w których "gościem" był również z Gabrielem Machado:

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

I co sądzicie? Chcielibyście tam być?

8 komentarzy:

 1. Gdybym mogła tylko tam być ,normalnie spełnienie marzeń..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie tylko dla ciebie ;___;

   Usuń
  2. ale wiecie, jest cos takiego ,że na głównej stronie martiny jest podany adres e-mail na który mamy przesyłać zdj.
   chodzi o to, że mają byc to flagi polski z różnymi napisami( np. polska kocha tini0 zostało to wymyślone specjalnie dla tego aby pokazać ile nas jest. Na końcu wszytskie te zdj. zostana zmontowane i powstanie duży film, który zostanie wyświetlony i pokazany na festiwalu juntada tinistas

   Usuń
 2. Proszę O Like! Dobijamy do 4k PROOSZĘ! -https://www.facebook.com/TiniMoimprawdziwymBogiem Przepraszam za spam.A i post zajebisty! (Przepraszam za słownictwo) Ale po prostu mój ulubiony *_*

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że to nie jest w Europie. Może to zabrzmi dziwnie, ale mój ojciec jest dość liberalny, że nie byłoby problemu z wypłatą odpowiedniej sumki na lot i wycieczkę w ogóle do stolic europejskich. Buenos Aires odpada.
  Ps. co się stało z waszym tłem? czy po prostu mi się nie załadowało

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi tam sie marzenia nigdy nie spłniają ! :'(

  OdpowiedzUsuń