Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

12.04.2014

[Prasa] Martina dla magazynu "Alta"

[Prasa] Martina dla magazynu "Alta"


Dzisiaj mamy dla Was wywiad, którego Tinita udzieliła dla magazynu "Alta" prowadzonego przez Aerolineas Argentinas, którzy ostatnio ogłosili konkurs, w którym będzie można wygrać przelot samolotem na spotkanie Martiny z jej fanami. Oprócz tego dziewczyna wypowiedziała się na temat emocji towarzyszących jej i reszcie obsady podczas światowego Tour i wiele innych. Jesteście ciekawi co powiedziała?
 Zapraszamy do czytania!

Tłumaczenie wykonała AnnaWiktoria  i Tinistas dla bloga ViolettaPolska. Kopiowanie surowo zabronione!6 miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że przybywa do Francji, więc zaczęliśmy brać prywatne lekcje hiszpańskiego", by kilka francuskich dziewczyn mówiło idealnie po hiszpańsku, z niecierpliwością czekające "Violetta" na jej ostatnie tour w Paryżu. Takowa historia jaką Martina Stoessel doznaje dzisiaj. "Tini" dla swoich fanów, jest gwiazdą Violetty, telewizyjnego hitu i pierwszej produkcji między Disney Channel Latynoamerykańska i Disney Channel Europa , Środkowo Wschodni i Afryka. Hit o którym mówi świat przebojem/szturmem zmienił życie młodej dziewczyny (właśnie skończyła 17 lat) z północnego przedmieścia Buenos Aires, w mgnieniu oka.


Przypis do zdjęcia: W Brazylii, Violetta również jest szałem. W 2013, wystąpiła w Credicard Hall w Sao Paulo, gdzie 20 tysięcy fanów wzięło udział w sześciu przedstawieniach.

Mediolan, Neapol, Rzym, Paryż, wnętrze Argentyny, Santiago, Montevideo, Lima i więcej. W wielu tych miejscach, otoczenie jest to same: wysprzedane występy, zapełnione teatry i tysiące dziewczyn tańczących i śpiewających razem piosenki przedstawione w programie telewizyjnym, wszystko na granicy dziecięcej ekstazy. One chcą być jak ona, uwielbiają ją, zbierają album z naklejkami, ubierają się jak ona i grają przed lustrem jej życie po Violetcie. Od 13 lat, kiedy zaczęła przygodę, przez przypadek (jej tata, producent telewizyjny Alejandro Stoessel, poprosił ją o pomoc w prezentacji projektu dla Disneya i ludzie z kanału byli zdumieni? nastolatką), Martina uczy się poruszać bardziej swobodnie.Jako dziecko dorastała wśród telewizyjnej przygody, nawet przed rozpoczęciem Violetty, projekt zwielokrotnił się w masowy hit. Całkowicie 2013, liczby tego przyrostu osiągnęły miliony w przychodach tylko w trzy miesiące, z ponad 70 wysprzedanymi występami w Gran Rex Theatre, 300 tys. sprzedanych dokumentów i więcej niż milion fanów śledzących jej każdy ruch na Facebooku. Bardzo związana ze swoimi rodzicami, którzy towarzyszą jej w każdym wyjściu, nastoletnia gwiazda chwili, która poprzednio wygrała Martin Fierro w kategorii "Rewolucja", poświęcona jest szczęśliwemu życiu?.
Nie odkładam na później  czegoś z powodu tej pracy, robię wszystko co jest dobre dla mnie, wychodzę na herbatę ze swoimi przyjaciółmi, idę potańczyć, spędzam czas z rodziną 
, mówi. Ale zapytana, mówi jeśli mogłaby zrezygnować będąc osobą publiczną na jeden dzień dla jednej rzeczy: 
By nikt nie mówił o moim życiu prywatnym


Czym było to co najbardziej lubiłaś w podróży?
Daliśmy wiele show, że nie mieliśmy dużo czasu, aby pozwiedzać. To co mi się najbardziej podoba to wyjść poza etap [d.r. chodzi tu o plan dnia]. Cały czas musiałam zmieniać torby! (śmiech). podczas lotów śpię jak zabić, wiec wszystko dociera do mnie dopiero, kiedy jesteśmy na ziemi. Czasami słucham muzyki, ale gdy jestem bardzo zmęczona. Odpoczywam dużo w samolocie. Niedawno wylecieliśmy lotem 330 "Aerolineas" ( firma podobna do naszego "LOT") i są bardzo wygodne, tworzą łóżko, są wspaniałe. 
A twój zawód?
Taniec i śpiew jest tym co lubię. Kiedy to robię mogę połączyć się z publiką, i spróbować przekazać to, co jest dla mnie dobre. 

Co lubić będąc idolką dla wielu dziewczyn w tak krótkim czasie?
Musze zrozumieć ejszcze wiele rzeczy, które dzieją się ze mną. Jestem dumna i mogę przekazywać radosć innym. To sprawia, ż eczuję się dobrze. Będąc Argentynką i idąc do Francji i poznawać ludzi i rozmawiać w ich języku, ponieważ "Violetta" napepłnia mnie dumą. To samo stało się ze mną we Włoszech i Brazylii; to szalone! Nie sądzę, ze będę w stanie zrozumieć co dalej bedzie z 'Violettą". Wszystko co sie dzieje jest niesamowite; istnieje tak wiele rzeczy. Po zwiedzeniu zwiedzeniu całego świata, spotkaniu wielu fanów i ludzi, polubiłam Francuzów, jednych z najważniejszych lduzi na swiecie, dali mi możliwość profesjonalnego wystąpienia.

Przypis do zdjęcia: Wizyta "Violetty" z fanami w Chile w Santiago w 2013r. Przypis do zdjęcia: Historia Violetty Castillo podbiła miliony serc nastolatek na całym globie. 


Przypis do zdjęć: 1. Martina Stoessel, odwiedziła biuro Aerolineas Argentinas w Buenos Aires. 2. Dziewczyna stała się wzorem do naśladowania dla dziewczyn, które naśladują jej fryzury, nawyki i wygląd.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Czy publiczne ubóstwianie ciebie czasem nie jest ciężarem? 
To jest czasem szalone, ponieważ dziewczyny przekazują mi listy ze stronami i stronami mówiącymi jak to bardzo mnie kochają. To niesamowite, jak czują, że mnie znają. W tym roku, wypuszczam swoją książkę, która opowiada moją historię, więc fani będą mogli zrozumieć i przeczytać, że gdzieś za Violettą, jestem ja, że ich uwielbiam i że możemy spełnić swoje marzenia.


Co po Violetcie? 
Sezon trzeci został potwierdzony i zaczynamy nagrywać wkrótce*. Również, organizuje zlot z moimi fanami 2 maja przy Planetarium (tutaj nagrywano En mi mundo), które będzie się nazywać Juntada Tinista. To wysadza mój umysł! Zamierzam zostawić znak na wielkiej fladze z wiadomością ekologiczną?, mój brat Francisco zadebiutuje jako DJ i będzie sporo innych działalności. Będę również na Book Fair (Targi Książek) w maju prezentować moją nową książkę i zamierzam nagrać dokument o koncertach mających dwa aspekty: pierwszy na scenie i pozostałe bez makijażu, w łóżko, zmęczona. To pomysł moich fanów by dowiedzieć się dwóch skrajności, więc nie zobaczą mnie jako nieosiągalne.


Chciałabym jeszcze powrócić do tego, gdzie odbędzie sie Juntada Tinista. Otóż w poblizu tego samego planetarium został nagrany pierwszy klip do "Violetty" do piosenki "En mi mundo". Z pewnoscią dla Tinity jak i reszty Tinistas i Vilovers będzie to niesamowite rpzeżycie - powrócić tak naprawdę do miejsca, gdzie to wszystko się zaczęło, do wyobrazeń Violetty podczas przesłuchań do Studio 21, gdzie dzieki nauce w tej rpestiżowej szkole pozostała gwiazdą. Czas to sobie rpzypomnieć:
A wy co sądzicie o trasie? Miło będzie powrócić do samych początków serialu?

10 komentarzy:

 1. Pierwsza :) Chciałam was poprosić o pozwolenie :) Mogę kopiować wasze teksty i zdjęcia na swoją stronkę na facebooka? Napiszę że to od was i tak dalej, ale bardzo będę wdzięczna jeśli się zgodzicie ♥ Proszę o odpowiedź :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow dla Was, że chciało wam się to tłumaczyc ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Gtratulje wytrwaloisci w tliumaczeiu,tel mi siee ppsuje pszeppraszamm za bleedy

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiem, że z anonima każdy hejtuje, ale naprawdę tego tłumaczenia nie da się czytać. Wrzuciłabym na google tłumacza i wyszłoby to samo. Straszna jest stylistyka, może lepiej wrzucić jakiś tekst trochę później ale poprawnie gramatycznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słońce, wrzuć sobie oryginalny tekst najpierw do translatora, a potem możemy rozmawiać XD

   Usuń
 6. Hej. Co znaczą te numerki przy komentarzach? W sensie 6 6a itd?

  OdpowiedzUsuń
 7. Te numerki to chyba po to żeby było wiadomo kto który jest xD

  OdpowiedzUsuń