Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

24.04.2014

[Violetta3] Wracają nagrania trzeciego sezonu + scenariusz

Wracają nagrania trzeciego sezonu + scenariusz

To był bardzo zaskakujący tydzień (post w przygotowaniu :). Zaraz po świątecznym wypoczynku cała obsada i produkcja wróciła do słonecznego Buenos Aires w Argentynie, na plan trzeciego sezonu Violetty, aby zakasać rękawy i wziąć się za solidne nagrywanie nowych, obfitujących w zwroty akcji scen. Na pewno wiele z tego, co napiszemy w tym poście już wiecie, albo zwyczajnie informacje te obiły Wam się o uszy, ale postaramy się rozwinąć w stu procentach wszelkie wzmianki dotyczące trzeciego sezonu Violetty z ostatniego tygodnia.

Zaczynamy.

Pierwszy videoklip w Violetta 3!
Nie ma chyba Vilover, który by nie znał Sergio Mejii - choreografa, odpowiedzialnego za wszystkie te kocie ruchy obsady w serialu czy podczas koncertowej trasy En Vivo. 

Opublikował on następujące zdjęcia i tym samym potwierdził, że oto właśnie tego dnia zostały poczynione kroki w celu nagrania pierwszego videoclipu w 3 sezonie Violetty! Dla przypomnienia, videoklipów doczekały się między innymi: pierwszy sezon - Entre tu y yo (przesłuchanie Tomasa), Voy Por Ti (w wykonaniu Leóna), Tienes Todo (odc 23), Te Creo (odcinek 40), Junto a Ti, Ser mejor (finał), drugi sezon - Yo soy asi (20 odcinek), Como Quieres, On Beat itp. (odcinek 40), Si Es Por Amor, Luz Camara y Accion, Podemos (odc. 75), Habla Si Puedes (odc. 48) i finałowe Soy mi mejor momento, Ven con nosotros/Salta, Esto no puede terminar. 
Przygotowania do kolejnego nagrań.

Nagrywanie pierwszego videoklipu dla Violetta3! Nie mogę pokazać wszystkiego, ale kto stoi najbliżej aparatu?
Jak dobrze wiecie, cała produkcja i obsada dostała bardzo szczegółowe i restrykcyjne instrukcje odnośnie tego, jakimi informacjami wolno im się dzielić z fanami, a jakie powinny pozostać sekretem i, na nasze nieszczęście, nie możemy poznać żadnych szczegółów odnośnie serialu, ale mimo to obsada stara się jak może, aby obejść wszelkie zakazy i uchylić choćby rąbka tajemnicy, tak, jak zrobiła to Tini mówiąc o tym, że Ludmiła i Violetta będą się czuły osaczone (post w przygotowaniu), albo czyjś ojciec się zakocha (klik post).

Dziś, dzięki Sergio, dostaliśmy przynajmniej pole do popisu w wymyślaniu odpowiedzi na jego pytanie. Tak więc: kogo mamy na zdjęciu najbliżej kamery? 
Naszym typem jest León (tak samo jak typem podawanym w większości komentarzy pod tym zdjęciem). Dlaczego? Głównie ze względu na styl, w jakim jest ubrany - do tej pory w większości odcinków widywaliśmy go własnie tak - w dżinsach i trampkach-conversach, jako w nieodłącznych elementach większości jego stylizacji. Do uzyskania pewności brakuje nam jedynie koszuli, ale i tak sądzimy, że to właśnie on. Warto nadmienić, że Jorge przyjaźni się/jest w dobrych stosunkach z Sergio, więc kto inny, jak nie on mógłby zapozować do tej fotki?
O wiele więcej problemów może sprawić zidentyfikowanie postaci na drugim planie, gdyż marynarkę, koszulę i dżinsy możemy przypisać dosłownie każdemu, więc wstrzymamy się z opinią.

Kolejne zdjęcie scenariusza

Candelaria Molfese - odtwórczyni roli Camili wrzuciła wczoraj do sieci prawdziwą bombę tajemnic, zobaczcie sami:
Wszyscy doskonale widzimy, z czym mamy do czynienia, prawda? To niewątpliwie zdjęcie uruchomionego na tablecie w wersji pdf scenariusza Violetty, ale znalazło się na nim kilka przedziwnych szczegółów:

323 to strasznie wielka liczba, to nie ulega wątpliwości. Ale przecież każdy sezon do tej pory liczył sobie 80 odcinków, a sama Lodovica Comello w wywiadzie radiowym potwierdziła, że i ten będzie miał ich tyle samo, co daje nam 240 odcinków Violetty, nie zaś 323. Co to więc oznacza?

Jeśli przyjmiemy, że pierwsza 3 oznaczać będzie sezon, a pozostałe dwie cyfry zostaną numerem odcinka, wtedy scenariusz ten będzie pochodził z odcinka 23 trzeciego sezonu Violetty. Nie uważacie jednak, że wtedy byłoby to zaznaczone jaśniej? Np. Violetta 3, capitulo 23?

Ale to nie wyjaśnia sprawy, jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak wyglądał scenariusz pierwszego odcinka, zobaczymy, że format był całkiem inny. Nie dość, że papierowy, to sama numeracja wyglądała inaczej, bowiem było własnie owe "Violetta 3", cap. 001.

Słowem "final" na zdjęciu do "Camili" nie powinniśmy się sugerować, gdyż figuruje ono też tutaj.

Natomiast kolejną zagwozdką jest data - 14 luty. Czyżby oznaczało to datę premiery? Jak się okazuje, 14 luty przyszłego roku wypada... w sobotę!, co wyklucza się z racji dni emisji Violetty, które przypadają na dni powszednie od poniedziałku do piątku włącznie.

Na zdjęciu po prawej widnieje coś, co również przypomina datę, ale nie do końca, z powodu rzekomego miesiąca, który miesiącem nie jest, ponieważ grudzień nie pisze się przez "de...", tylko "di...", a i format daty jest całkowicie inny. W przypadku zdjęcia z odcinka 323 jest to format "14. Feb".

Kolejną nowością na zdjęciu jest... nie kto inny, jak Angie! Jeśli scenariusz jest jak najbardziej prawdziwy, a nas nikt nie chce wpuścić w maliny, oznacza to, że ciocia Violetty wróci w Francji wcześniej, niż przypuszczaliśmy, bo jeszcze na początku sezonu, a nie w połowie, jak to było z Federico. Potwierdzałoby to fakt, że Clara Alonso ma wrócić na plan V3 początkiem maja.

Kogo jeszcze widzimy na zdjęciu? Sebę z RockBones, co może oznaczać kolejny epizod byłego amanta Camili.

Nie ulega wątpliwości, że zdjęcie wrzucone przez Cande budzi wiele kontrowersji: dlaczego nie jest w formie papierowej, a elektronicznej? Jak brzmi prawidłowa numeracja Violetty? Dlaczego emisja odcinka przypada na Walentynki? Czy jest to prawdziwy scenariusz, czy tylko próba zwrócenia uwagi na 3 sezon?

Jak sądzicie?

Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia!

Co jakiś czas obsada raczy nas zdjęciami, żebyśmy całkiem nie pomarli z ciekawości, w oczekiwaniu na jakiekolwiek informacje, oto kogo my tu mamy: 

Marcos Aranda, człowiek z grupy odpowiedzialnej za makijaże obsady opublikował zdjęcie Florencii Benitez (Jade) i Pablo Sultaniego (Beto) już ucharakteryzowanych do grania swoich przezabawnych ról: 
Zdjęcie z tego samego miejsca zamieścił również w towarzystwie grającego Gregorio (Rodrigo Pedreira):
Ze zdjęcia, którym podzielił się z nami na instagramie, zachwalając maskarę używaną przez obsadę, możemy wnioskować, że tego dnia odbyła się również jakaś sesja. Być może wykonane zostały kolejne zdjęcia promocyjne.
A wracając do Beto, nie tak dawno temu zamieścił swoje zdjęcie wykonane wedle artystycznej koncepcji, gdzie w wielu językach przedstawił słowo "Ja". Również po polsku.
Jak i dzięki niemu możemy znów wrócić w mury Studia OnBeat:
Nagrywanie o bardzo wczesnej porze, ale jestem szczęśliwy! 
Nowy serialowy nabytek, w postaci, wcielającej się w postać Gery, Macareny Miguel, podzieliła się z nami na Twitterze zdjęciem pokoju nr 10, gdzie swoją garderobę dzieli wraz z Albą Rico, Lodovicą Comello i Candelarią Molfese:
Zaczynając dzień [od tego miejsca - przyp. red.]
Jorgista prawdopodobnie przeżywają dziś prawdziwe święto, bowiem Jorge (nareszcie!) raczył zaktualizować swojego Twittera, a konkretniej mówiąc, podzielił się z nami zdjęciem z nagrań:
Tutaj, czekając na nagrania.
Prawdopodobnie musiało mu się bardzo nudzić w tej garderobie, skoro zdecydował się odkurzyć swój rzadko używany telefon xd Dlatego, coby nacieszyć oko, przypominamy też zdjęcie Jorge, już jako Leona-Lwią Grzywę w towarzystwie Miltona (prawdopodobnie nowego nauczyciela) granego przez Rodrigo Framptona:


Nie ulega wątpliwości, w jakim środowisku będzie obracał się serialowy Milton, sądząc po towarzystwie, tu cytujemy, "zabawnych i utalentowanych chłopaków", których zdjęcie opublikował na Twitterze i Instagramie:

60 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Już nie mogę się doczekać! :3

   Usuń
  2. http://violettamartinastt.blogspot.com/2014/04/nabor-redaktorki.html Chętnych z tego bloga zapraszam do naboru :D

   Usuń
 2. Ale Jorge ma fryzurę ! :3 Bardzo się cieszę z nagrań !

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Ja też :)
   A kto to Alex? też się tam pojawia

   Usuń
  2. Alexa będzie grał Damien Lauretta :-) Prawdopodobnie będzie nowym uczniem studia.

   Usuń
 4. Super post!
  1. León. Ten charakterystyczny pierścionek. ;)
  2. Dla mnie scenariusz Cande jest trochę dziwny, nie wiem, co sądzić o tych cyferkach.
  3. Jorge powrócił na tt choć na chwilkę xd
  Czekam na dalsze info dot. 3 sezonu!
  Komentarz na szybko z telefonu, pozdrawiam redakcję! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też właśnie pierścionek zauważyłam :3
   `Sweety : >

   Usuń
 5. Przy tym zdjęciu z Video clipu to na bank musi być León!! Jaki inny chłopak w Violetcie nosi pierścień??
  Fryzura Jorge GENIALNA!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post.Jusia

  OdpowiedzUsuń
 7. Mrr Jorge i ta jego fryzura <33 xd
  Ps. Wydaje mi się ,że tam za Leónem stoi Diego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też się tak wydaje :D

   Usuń
  2. też tak pomyślałam :) spójrz na te buty :P są takie Diegowe :D <3

   Usuń
  3. Te buty i wydaje mi się ,że jeszcze ta marynarka.. ona strasznie mi się z nim kojarzy! <3

   Usuń
 8. Może..Milton to ojciec Diego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OJCIEC DIEGO TO GREGORIO

   Usuń
 9. może miesiące przy scenariuszach są po angielsku?

  OdpowiedzUsuń
 10. Diego! Jaki przystojny na tym ostatnim zdjęciu. <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Myślę ze ten drugi chłopak obok domniemanego Leona to Diego spójrzcie na jego buty takie same nosił właśnie Diego w 2 sezonie

  OdpowiedzUsuń
 12. zauważyliście, że na zdjęciu które dodała Cande, widnieje imię ANGIE? może mi się zdaje, ale pod Gery jest własnie coś na A, i myślę że to Angie. <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Jorge ma cuuudną fryzurę *.*

  OdpowiedzUsuń
 14. Scenariusz na pewno pochodzi z odcinka 23.Tylko scenarzyści zmienili nagłówek bo w poprzednim było "Violetta 3" a w tym najnowszym jest Violetta ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Sebuś wróci?! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
  Nareszcie <3 ! Semi <3! Oni tak razem słodko wyglądają <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w 2 sezonie też jeszcze bedzie!!! :)))))))

   Usuń
  2. no, co ty?! wiem, w końcu jeszcze nie była pokazana scena, w której śpiewa jej Paso El Tiempo xd

   Usuń
 16. Jeny... Muszę to w końcu napisać - mogłybyście o wiele bardziej podkreślać własne zdanie i oddzielać je od postów z informacjami? Rozumiem, że chcecie podzielić się własnymi przemyśleniami, ale to lekko irytujące. Szczególnie, kiedy piszecie teraz o swoich przypuszczeniach, a w następnym poście piszecie o tym jakby to było pewnie, a nie jest.

  Fajne to zdjęcie z Diego. Mimo wszystko dziwny wybór na nauczyciela, ale cóż... ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W etykietach fakty i plotki, a część o scenariuszu jest naszpikowana takimi zwrotami jak "być może", "może", "hipotetycznie", "załóżmy że" - to są przypuszczenia, wszędzie jest tryb przypuszczający, więc albo przyjmujesz go do wiadomości, albo nie ;D)

   Usuń
 17. na drugim zdj jest jorge bo buty i wgl ubranie ale zobaczcie na palec tylko on jedyna ma to na palcu

  OdpowiedzUsuń
 18. Myślę że na tablecie gdyż Cande może dzięki temu się szybciej uczy ? Bo nie chcę nosić papierów tylko obraca wszystko na tablecie ? Hm ? I właśnie nie zrobiła spacji pomiędzy 3 a 23 ? Może powysyłali wszystkim aby łatwiej im było się nauczyć ? Po co nosić kartki skoro teraz wszystko obraca się wokół technologii. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale zauważ że tam jest "VIOLETTA" CAP. 323 Capitulo znaczy odcinek. Jakby chodziło o 3 sezon to by napisali "VIOLETTA3" albo "VIOLETTA" TEMP. 3. (temp - temporada - sezon)
   Mi się wydaje, że Cande celowo dopisała 3 żebyśmy wszyscy się domyślali. Ewentualnie to lipny scenariusz, bo wątpię w to, że dodali do 3 sezonu ponad 80 odcinków.

   Usuń
 19. Gdzie wy macie tego Sebe ? XD

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten najbliżej kamery to na 100% jorge no jeszcze ten jego pierścionek

  OdpowiedzUsuń
 21. Mi się wydaje że te miesiące są po Angielsku :-) A co do tego 323, może po prostu w wersji na tablet te scenariusze są inaczej ponumerowane niż w papierowej?

  OdpowiedzUsuń
 22. http://leonetta-leon-vilu.blogspot.com/ Zapraszam! Bardzo zależy mi na odwiedzinach. Blog dopiero startuje.

  OdpowiedzUsuń
 23. Pablo znów z zarostem !! :D

  OdpowiedzUsuń
 24. Świetny post !
  Już nie mogę się doczekać <3
  Ja myślę że na tym zdjęciu co mowa o klipie to drugą osoba jest Diego, te buty tak mi do niego pasują, bo często chodził w podobnych.
  Mam ma nadzieję ze będzie więcej odc. 3 sezonu *-*
  Oby jak najdłużej <3

  OdpowiedzUsuń
 25. Na drugim planie jest Diego. Takie same buty nosił przez cały 2 sezon i podczas sesji promo do niego (mam plakat nad łóżkiem, więc gapię się w te byty codziennie :)).

  OdpowiedzUsuń
 26. OMG TEN PIERSCIONEK LEONA TO PIERSCIONEK ZARECZYNOWY DLA VIOLETTY AA!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Porąbało cię, przecież oni mają po 17/18 lat w serialu!!!

   Usuń
  2. Haha to było dobre! :D świetny żart anonimku ^^

   Usuń
  3. Jak mężczyzna chce się oświadczyć kobiecie to daje jej pierścionek zazwyczaj w sercowatym pudełeczku xD
   Nie nosi go na palcu to ukochana ma nosić na paluszku:D
   I zgaduje ze German by go gonił, zabił lub cos zrobił.
   Bo chyba każdy pamięta jaki był zazdrosny o swoją córkę w 1 i 2 sezonie.
   Rozumiem ja czasami mam wyobrażenia ze w tej takiej babeczce na którą glosowalismy będzie pierścionek, ale to fantazje xd

   Usuń
 27. http://tinistoesselforev.blogspot.com/ Zrobiłam akcje na Violetta En Vivo w Polsce!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 28. Jeśli chodzi o piosenki które doczekały się teledysków to chyba zapomniałaś Nuestro Camino ale to mały błąd :)
  Super post. A może ten odcinek który przypada w Walentynki to ODCINEK SPECJALNY??? o.O
  Hm, jeszcze będę się nad tym zastanawiać. Trzeba to rozkminić! :D
  Jorge ma chudsze nogi ode mnie :O
  Na drugim planie na bank Diego ;)
  Macarena z Lodo, Cande i Albą... Mmm :) Dobre towarzystwo jej się trafiło XD
  Nie mogę się doczekać nowego sezonu ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. Leona można poznać po pierścionku i jeansach. *O*
  A tam z tyłu to chyba Diegito. :D

  OdpowiedzUsuń
 30. Przetłumaczysz to ????
  https://www.youtube.com/watch?v=VPi4Oe7B-n4

  OdpowiedzUsuń
 31. Tyle ciekawych informacji. Super,że robicie takie zbiorowe posty dotyczące 3 sezonu.

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy Beto jest wolny? To taki szekszowny amant. I te loki. mrr... Prawdziwy ogier <3

  OdpowiedzUsuń
 33. http://uwielbiammartine.blogspot.com/ zapraszam dobiero zaczynamy trwa nabór zapraszamy mamały czas nowe posty

  OdpowiedzUsuń
 34. To napewno Leon bo on nosi sygnet a za nim Diego bo ma "Obcisłe" spodnie ,a do tego te jego skórzane buty

  OdpowiedzUsuń
 35. A mi się zdaję, że to Andres bo ma takie chude nogi :D

  OdpowiedzUsuń
 36. A kiedy będą wyniki naboru do redakcji?

  OdpowiedzUsuń