Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

02.05.2014

[Prasa] Martina dla ParaTeens

[Prasa] Martina dla ParaTeensCałkiem dawno, bo od 14 kwietnia w Argentynie można zakupić magazyn Para Teens. Nie byłoby w tym nic szczególnego, ale na okładce jest nie kto inny jak Martina Stoessel! Ubrana w projekty: Benito Fernandeza, którego mogliśmy poznać przy wydarzeniu BafWeek [klik], czy też pierwszego w życiu pokazy mody w którym wzięła udział [klik]. Buty natomiast są projektu: Ricky Sarkany. Pisałam o nim w  tym poście: [klik].

W rozwinięciu posta macie okładkę, przetłumaczony wywiad, filmik z backastagu, i masę zdjęć! 


Oto okładka:


Wywiad przetłumaczony przez AnnaWiktoria dla bloga violettapl. Zakaz kopiowania!


Bezpośredni odnośnik do obrazka


 Wyłącznie Tini.
80 występów w Gran Rex, 6 miesięcy międzynarodowe tournee kompletujące 200 występów z dwoma przedstawieniami dziennie. Latynoameryka, Hiszpania, Francja, Italia i Wielka Brytania. Jej powrót, 10 Luna Park, wyczerpująca godzina, by zamknąć sezon pełen sukcesów.
Martina Stoessel (17), Tini dla swoich przyjaciół i rodziny, ale Violetta jak znak, którym zdobyła miliony fanów na całym świecie, jasno wynika, że na każdym kroku są kamery, światła, mikrofony są jej doskonałym uzupełnieniem. 
Nawet bez zastanowienia, całe życie się przygotowywała się na ten moment. "Od zawsze kocham malować się, serwować tacos mojej mamie, tworzyć, śpiewać i tańczyć" odpowiada nasz gość specjalny, który przygotowuje się pozować przed aparatem dla Para Teens w stroju zaprojektowanym przez Benito Fernandeza. Czy mamy jakieś pytania? Oczywiście, że nie! Tini łamie rekordy i gromadzi nagrody. 
W scenariuszu ważny punktem kulminacyjnym jest spotkanie ze swoimi fanami, w tym samym czasie, gdzie emocje wychodzą spod kontroli. Wszystkie #Tinistas na całym świecie, uwielbiające zwolenniczki Martiny, zrobią wszystko dla niej. Od podjęcia lekcji hiszpańskiego, by móc zaśpiewać swoją piosenkę, pisać listy i przygotowywać flagi z legendą w ich języku, dać jej prezent buty z platformami - uwielbiane przez Tini - książki i setki zdjęć i zabawnych faktów, które pokazują jak bardzo ją znają.
Nie przegap premiery książki Tini 3 maja na Targach książki!
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Wśród tak wielkiego tournee i tuż przed prezentacją w Londynie, zatrzymała się w Barcelonie i nagrała jakiś materiał dla Violetta 3 z Mechi Lambre, która w serialu jest jej wrogiem, a w rzeczywistości jest bardzo bliska. Violetta i Ludmila będą spędzać sporo czasu ze sobą, ale będziemy musieli poczekać na więcej szczegółów, ponieważ są ściśle tajne. Ponadto oczekujcie jeszcze wspanialszych piosenek - nawet niektóre są w języku angielskim - klipy są niespodzianką, i zamierzamy jechać do Paryża nagrać kilka scen.
Jakby tego było mało, 2 maja nadchodzi Juntada Tinista przy Monumento de los Españoles. Chociaż początkowo pomysł był, żeby było to coś małego zaczęto gromadzić sporo ludzi. Wynik? Scenariusz zaśpiewania kilku piosenek, ekrany do przenoszenia filmów, Fran Stoessel będzie miał swój debiut jako DJ, bandera 300m z pozytywnym przesłaniem dla świata, 15 tysięcy fioletowych kwiatów i wreszcie fajerwerki! "Niepowtarzalny i wyjątkowy czas, aby dać z powrotem wszystko, co Tinistas dały mnie, nic poza tym", wyjaśnia.
Energiczna, utalentowana i wdzięczna, pokazuje siebie i nie pozwala się zaskoczyć. "Dla mnie najważniejsze jest esencja życia i zapominam aby przyzwyczai siebie do tego. Dobrze żyć w zaskoczeniu. Mam rodzinę, która mnie wspiera we wszystkim i jest najważniejsza.


Zawsze gotowa.


Nigdy nie myślałam, że to co wszystko to co się wydarzyło, jest niesamowite. Nigdy nie będę wstanie przyzwyczaić się do tego, zawsze będzie mnie zaskakiwać. Uwielbiam to!

Pozostałe zdjęcia gazety: 


Bezpośredni odnośnik do obrazka


Filmik z baskstagu:


Post użytkownika PARA TEENS ONLINE.


Konkurs:


Zdjęcia:


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Piękny wywiad co nie? Można się dowiedzieć, dlaczego Tini tak bardzo chce zorganizować JuntadaTinista. Chociaż właśnie trwa. Oglądacie? 
I jak Wam się podobają zdjęcia? Jest ich sporo prawda? Mnie się bardzo podoba ten "diadem" złoty na jej głowie, a Wam? Aż brak słów. Nie dość, że potrafi śpiewać przepięknie, tańczyć i grać to jeszcze ma zadatki na modelkę, prawda?


26 komentarzy:

 1. Świetny post. Martina wygląda ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post.
  PS 1
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 3. :;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak i fajnie że to przetłumaczyłyście i w ogóle macie super blog i bardzo dziękuję wam że dodajecie tak długie posty i w ogóle bardzo Wam dziękuję że ten blog istnieje!

  OdpowiedzUsuń
 5. jedynie te buty....one są jakieś dziwne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tooo stare jak świat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i stare, ale mam też szkołę i inne zajęcia i nie miałam dość czasu by to przetłumaczyć. Choć nie wiem, po co się tłumaczę...

   Usuń
 7. Pytam tak z ciekawości :D Jakby ktoś skopiował to tłumaczenie to co byscie zrobiły? :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będziemy zadowolone, bo napracowałam się nad tym trochę...

   Usuń
 8. Martina wygląda jakby zamiast nóg miała patyczki :o

  OdpowiedzUsuń
 9. Nabór na blogu Violetta 2 Polonia
  11martinavioletta.blogspot
  Zapraszamy ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam prośbę, zrobicie podsumowanie występu Jorge w FansWorld? Podobno mówił coś o Tini, i jestem tego bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak Tini była w fw to coś mówiła że ich przyjaźń jest silniejsza to pewnie Jorge też coś takiego mówił :-) koniarka

   Usuń
  2. Możliwe, ale i tak chciałabym wiedzieć ;)

   Usuń
  3. tez chce to wiedziec

   Usuń
 11. świetny post i przetłumaczony wywiad masa zdjęć :D
  dogwitchmyblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetna sesja ! :3
  Zapraszam:
  http://vilovers-polska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. spam na TT #PoloniaQuiereViolettaEnVivo .... dobijamy do Tredny !! Proszę <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko nie do ViolettaEnVivi albo ViolettaOficial , bo się mocno chyba na nas wściekli ...

   Usuń
  2. Vivo *

   Usuń
  3. Tak zgadzam się ViolettOficial się wściekła, lepiej do obsady.

   Usuń
 14. Na modelkę hahah :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Kochane te zdjęcia *o*

  OdpowiedzUsuń
 16. Tini jest świetna
  i ma szanse na wielką karierę

  OdpowiedzUsuń
 17. Super fotki :) jaram się nimi na maxa :)

  OdpowiedzUsuń