Do Violetta Live w Polsce pozostało...

Do Violetta Live w Polsce pozostało...

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

30.08.2014

[Ciekawosti] BIG Magazine okładki

[Ciekawosti] BIG Magazine okładki

BIG Magazine jest włoskim odpowiednikiem magazynów takich jak Bravo czy Twist. Możemy w nim znaleźć fakty i plotki na temat interesujących nas gwiazd, seriali czy filmów. W tymże czasopiśmie nie zabrakło wzmianek o Violetcie, Martinie czy Lodo. W tym poście zebrałam dla was wszystkie okładki na których ukazała się Violetta i obsada serialu. Zapraszam do rozwinięcia.


Jeśli interesuje was lipcowe wydanie magazynu to zapraszam do [tego] postu. Znajdziecie w nim przetłumaczone artykuły o trzecim sezonie i wywiad z Lodo.

Roześmiane twarze naszych ulubionych aktorów zdobią nie jedno wydanie tego magazynu. Nie zawsze jednak są w centrum uwagi. Przyjrzyjmy się zatem wspominanym pierwszym stronom magazynów.

1. Pierwsza okładka na której znajduje się ktoś z obsady Violetty pochodzi z listopada 2012 roku. Obok Taylor Swift możemy zobaczyć malutkie zdjęcie Ruggero z pierwszą wzmianką o Violetcie. Może będzie to trudne do zauważenia, ale nad zdjęciem chłopaka widnieje fioletowy prostokąt z żółtym napisem "Violetta".
2. Druga okładka pochodzi z sierpnia 2013 roku. Widnieje na niej zdjęcie Tini. Gdzie? Na samej górze strony w środku. Zdjęcie obramowane jest w zieloną rameczkę z dopiskiem Martina S. Zdjęcie zostało zrobione w Paryżu [klik].

3. Trzecia okładka pochodzi z wrześniowego wydania magazynu również z 2013 roku. Nie musimy tym razem szukać Martiny szkłem powiększającym. Jej roześmiana twarz wita nas z lewej strony. Widzimy także dopisek "Violetta na żywo we Włoszech!". Jeśli dobrze się przyjrzymy to zauważymy w prawym górnym roku plakat promujący drugi sezon serialu.4. Następna okładka pochodzi z października 2013 roku. Nie musicie już wytężać wzroku by dostrzec Martinę. Jej zdjęcie najbardziej rzuca się w oczy i pochodzi z sesji zdjęciowej promującej zegarki marki Baby-G [klik]. Mniej więcej w centrum tej strony widnieje napis Violetta o jasnofioletowej barwie. Powyżej możemy przeczytać "Martina jest gwiazdą z Violetty".
5. Okładka z listopada 2013 roku nie budzi wątpliwości. To jeden z numerów magazynu poświęcony w większości Violetcie i obsadzie. Na pierwszym planie widzimy Tini na zdjęciu promującym En Vivo. Widnieje także dopisek "Violetta czeka na ciebie w teatrze!".  Po prawej stronie możemy zobaczyć zdjęcie Lodo w niebieskiej ramce. Zdjęcie pochodzi z sesji promującej jej płytę [klik]. W środku możemy spodziewać się wzmianki o jej solowej płycie co sugeruje nam zamieszczony dopisek "mój pierwszy album". Ale to nie koniec Violetty na tej stronie. Spójrzmy w dolne partie strony. Widnieją tam miniaturki plakatów a wśród nich zdjęcia Leóna i Diego oraz zdjęcie głównej bohaterki podczas śpiewania piosenki "Como Quieres" na En Vivo.6. Kolejna okładka lecz już tegoroczna. Pochodzi bowiem ze stycznia. Widzimy na niej postać Violetty z drugiego sezonu. Dopisek informuje nas, że w środku znajdziemy wszystko o trasie, kulisach serialu i przyjaciołach z Violetty. Poniżej znajduje się zdjęcie z sesji zdjęciowej dla magazynu Paris Match [klik].7. W lutowym numerze większą część okładki zajmuje zdjęcie Martiny z wywiadu dla włoskiej telewizji odnośnie Violetty i En Vivo. "Violetta we Włoszech co łączy Tini?". Po prawej stronie w różowej rameczce widzimy zdjęcie Argentynki z jej chłopakiem. "Pary w miłości! Violetta i Peter.." I tu wkradł się błąd, bo to nie Viola jest z Peterem tylko Martina. Na samym dole strony możemy zobaczyć miniaturkę plakatu z chłopakiem dziewczyny. U góry w prawym rogu też są plakaty. I znów kolejne zdjęcie Tini.
8. W marcowym numerze wystarczy tylko jedno spojrzenie, by zobaczyć kogoś z Violetty. Najbardziej w oczy rzucają się zdjęcia Violi i Ludmi. Zdjęcie głównej bohaterki pochodzi z sesji do magazynu Paris Match a podobizna blondynki ze zdjęć promujących drugi sezon. Opatrzone są one także napisem "Przyjaciółki czy wrogowie?". W centralnej części strony widnieje duży napis "Violetta trzeci sezon!". Pod nim widzimy zdjęcie Lodo. Napis sugeruje, że wewnątrz znajdziemy ekskluzywny wywiad z Włoszką. W prawym górnym rogu możemy ujrzeć duży plakat z Violettą z drugiego sezonu.

9. I Martina znów w centrum uwagi. Okładka pochodzi z kwietniowego wydania magazynu natomiast zdjęcie Tini z sesji zdjęciowej do magazynu Caras [klik]. Zdjęcie opatrzone jest napisem "Wiosna Violetty" co według mnie jest błędem. Po pierwsze zdjęcie wykonane jest podczas letnich wakacji. Po drugie pochodzi ono z sesji Martiny a nie Violetty. Na okładce możemy także zobaczyć, że w środku będzie plakat z Violettą. Sugeruje nam to małe zdjęcie u dołu strony z podpisem "Violetta".
10. W majowym wydaniu magazynu możemy na okładce zobaczyć zdjęcie Martiny z sesji zdjęciowej dla magazynu Gente [klik]. Zdjęcie opatrzone jest dopiskiem "sekrety Violetty 3". W zapowiedzi mega plakatów, która znajduje się na dole strony, możemy zobaczyć zdjęcie z wyżej wymienionej sesji.
11. W kolejnym wydaniu na okładce możemy zobaczyć zdjęcie z drugiego sezonu Ludmiły. Na spódniczce dziewczyny widnieje napis "Ludmiła - nie jestem zła!". Możemy także zobaczyć jej zdjęcie w prawym górnym rogu wśród mega plakatów.

12. W czerwcowym wydaniu magazynu na pierwszy rzut oka nie ma nikogo znajomego na okładce. Przyjrzyjmy się jednak jej bliżej. Na zielonym pasku z plakatami możemy zobaczyć zdjęcie Violetty z En Vivo oraz zdjęcie Francesci z pierwszego sezonu opatrzone imieniem Lodovica. Poniżej znajduje się zdjęcie promujące nowy program kulinarny dla dzieci w którym prowadzącą jest ciocia Violi - Angie.13. Ta okładka pochodzi z lipcowego wydania. Jak widać już na niej w środku możemy spodziewać się chociażby małej wzmianki na temat Violetty. Informuje nas o tym zdjęcie w lewym dolnym rogu przedstawiające odwieczne rywalki - Violettę i Ludmiłę. Zdjęcie pochodzi z sesji promującej trzeci sezon. W dodatku możemy też przeczytać dołączony do obrazka napis: "Violetta i Ludmiła - będziemy przyjaciółkami". Widzicie ten różowy pasek z kilkoma zdjęciami? Tam też możemy zobaczyć podobiznę Violi. Jest ona na drugim od lewej strony zdjęciu. Tym razem jednak nie odnosi się to do artykułu tylko do plakatów. W środku znajdziemy właśnie ten plakat!14. A oto najnowsza okładka. Na pierwszym planie możemy ujrzeć zdjęcie roześmianej Martiny z dopiskiem "Violetta. Kocham cię León!" Zapewne w środku będziemy mogli znaleźć jakieś ciekawe informacje na temat trzeciego sezonu. Przez środek strony biegnie różowy pasek. Możemy na nim ujrzeć pomniejszone zdjęcie Tini. Oprócz niego znajduje się też zdjęcie Jorge z jego sesji zdjęciowej. I znów błąd autorów. Zamiast podpisać zdjęcie jego imieniem użyli imienia serialowej postaci.

W następnym poście dotyczącym tego magazynu znajdziecie przetłumaczone artykuły i wywiady z poprzednich numerów. Śledźcie zatem uważnie naszego bloga. Każdy w tym poście znajdzie coś dla siebie.

Która okładka najbardziej wam się spodobała i dlaczego?

20 komentarzy:

 1. Mi się najbardziej podoba nr 4 z października 2013r.Są tam plakaty Leona♥ i Diego.

  OdpowiedzUsuń
 2. przepraszam, że tak z innym tematem wylatuje, ale wiadomo coś może, o której i gdzie będzie można online dzisiaj obejrzeć KCAColombia? :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta sierpniowa najlepsza *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. Patka, a co z postami "Piosenka od A do Z"? Będą jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą :)
   Jak na razie znów wracam do przeglądania postów, ale szczegóły poznacie dopiero w swoim czasie :)
   Mam już kilka zaplanowanych piosenek :)

   Usuń
 5. Super Post ♥ Mi 8,9,10 i 14 ♥ Głupie jest to że piszą pod zdjęciami Martiny -Violetta (zauważcie że w ostatnim magazynie dopiero napisali pod plakatem Martina!) i jeszcze że napisali "Violetta y Peter" a powinno być "Martina y Peter" !! Sorry że się czepiam ale takie niedociągnięcia nie powinny być dopuszczalne. Ale ogólnie mają lepsze okładki niż nasz polski Fan Club lub Twister więcej kolorów i ciekawostek ale nie mówię że nasze magazyny są złe bo nie są :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny pościk :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow! Ile okładek zdominowała Tini :3 #Tinista

  OdpowiedzUsuń
 8. Okropnie mi się nie podoba to, że kiedy na okładce jest Martina to jest podpisy Violetta, a kiedy Mechi- Ludmiła. Już nawet w Polsce piszą Tini xD A co do okładek to najbardziej podoba mi się ta z tym zdjęciem Martiny na huśtawce *.*

  OdpowiedzUsuń
 9. Tinistas ola ❤30 sierpnia 2014 19:27

  Z kwietnia ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Kocham Leonette

  OdpowiedzUsuń